Krotkie życzenia urodzinowe

Krotkie życzenia urodzinowe

Gotowe, oryginalne, piękne, ciekawe i krótkie życzenia urodzinowe sms, ladne, fajne, proste, śmieszne i konkretne, normalne i poważne. Krotkie życzenia urodzinowe dla chłopca, starszej osoby religijne 70, 75, 80 lat, tradycyjne i treściwe, dla dzieci, kolegi i przyjaciółki, na fb, dla mamy od córki, babci, dla taty, księdza, chłopaka, dla brata i cioci, bez rymów, na bilecik, cytaty, dla faceta, męża, od serca, smsy, sentencje, zapytaj. Krótkie teksty, życzenia na 18, 30, 40, 50 urodziny krótkie, 18stkowe. Bardzo krótkie życzenia urodzinowe z jajem 50, 60, 70 lat, dla koleżanki z pracy, dla dziewczyny, siostry, dla dziecka, żony, dla ksiedza, mężczyzny. Krótkie życzenia urodzinowe dla ksiedza, starszej osoby, córki, jednozdaniowe i katolickie, dla kuzyna, księdza na sms, dla starszej osoby, na roczek, dla syna i szefa, szwagra, na tort, dla teściowej ukochanej. Gotowe życzenia urodzinowe krótkie dla ukochanego, wujka, w prozie, wszystkiego najlepszego. Życzenia urodzinowe dla wnuczki i znajomego krótkie, dla starszej osoby, zony, zięcia, znajomej, ziomka, dla 3, 6, 7, 11 latka. Krótkie życzenia urodzinowe, foto, na fejsa, gify, kartki, śmieszne krótkie życzenia na urodziny. Krótkie życzenia urodzinowe 30, 35, 40 lat krótkie, dla 4 latka. Pozdrowienia za życzenia urodzinowe dla syna, życzenia z okazji urodzin krótkie.

Tato, wszystkiego najlepszego! Życzymy powodzenia w biznesie, powodzenia we wszelkich przedsięwzięciach i ciepła w rodzinie.

Tato, miłego dnia. Niech każdy dzień przyniesie Ci powody do radości, a w domu wita Cię tylko uśmiech!

Mój drogi, jesteś moim wsparciem, moim szczęściem i radością. Dziękuję za nieocenione wsparcie i rady. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, Chłopcze! Niech sukces i szczęście zawsze rządzą w Twoich sprawach, a pokój, harmonia i miłość panują w Twoim życiu.

Dziadku, gratulacje z okazji urodzin! Zawsze bądź tak samo miły i odważny jak dzisiaj, bądź silny, nie choruj i po prostu bądź szczęśliwy.

Mój drogi Dziadku, gratuluję Ci tego jasnego dnia, Twoich urodzin! Bądź wesoły, aktywny, miej liczne marzenia, rozwijaj się i nie choruj.

Dziadku, gratulacje z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś nie starzał ani nie chorował, czerpał więcej przyjemności z życia, rozwijał się i radował na początku każdego nowego dnia.

Dziadku, dziękuję Ci za całe ciepło i życzliwość, którymi się z nami dzielisz. Życzymy dobrego zdrowia i samopoczucia oraz przyjemnych wrażeń z okazji urodzin!

Rzadko cię spotykamy, ale dziś jest ważny powód. Masz dziś znaczącą datę, więc miłości i radości nie można policzyć!

Przyjacielu, oby było w Twoim życiu tyle szczęśliwych chwil, ile gwiazd na czystym niebie. Ciesz się każdą minutą. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci radości, uśmiechów, radosnego śmiechu i szczerych emocji w Twoje urodziny. Wesołych chwil, Przyjacielu!

Stary, życzę więcej pieniędzy i dziewczyn. Wszystkiego, czego zapragniesz - niech to będzie Twoje. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci w tym dniu świetnych emocji, magii i niezawodnych przyjaciół, drogi Teściu!