Krotkie życzenia urodzinowe, dla starszej osoby

Krotkie życzenia urodzinowe, dla starszej osoby

Gotowe, oryginalne, piękne, ciekawe życzenia urodzinowe sms krótkie i fajne, ladne, proste, śmieszne i konkretne, poważne i normalne. Życzenia urodzinowe dla starszej osoby religijne 70, 75, 80 lat, tradycyjne i treściwe, dla dzieci, kolegi, na fb, dla mamy od córki, przyjaciółki, babci, dla taty, księdza, chłopaka, dla brata i cioci, bez rymów, na bilecik, cytaty, dla faceta, męża, od serca, smsy, sentencje, zapytaj. Krótkie teksty, życzenia na 18, 30, 40, 50, 60 urodziny krótkie, 18stkowe. Bardzo krótkie życzenia urodzinowe z jajem, śmieszne 50, 60, 70 lat, dla koleżanki z pracy, dla dziewczyny, siostry, dla dziecka, żony, dla ksiedza, mężczyzny. Krótkie życzenia urodzinowe dla starszej osoby, córki, jednozdaniowe i katolickie, dla kuzyna, na sms, dla starszej osoby, na roczek, dla syna i szefa, szwagra, na tort, dla teściowej ukochanej. Krótkie życzenia urodzinowe dla ukochanego, wujka, w prozie, wszystkiego najlepszego. Krótkie życzenia urodzinowe dla wnuczki i znajomego, dla starszej osoby, zony, zięcia, znajomej, ziomka, dla 3, 6, 7, 11 latka. Krótkie życzenia urodzinowe gify, foto, na fejsa, kartki, śmieszne krótkie życzenia na urodziny. Krótkie życzenia urodzinowe 30, 35, 40 lat krótkie, dla 4 latka. Pozdrowienia i podziękowania za życzenia urodzinowe dla syna, życzenia z okazji urodzin krótkie.

Tato, wszystkiego najlepszego! Życzymy powodzenia w biznesie, powodzenia we wszelkich przedsięwzięciach i ciepła w rodzinie.

Tato, miłego dnia. Niech każdy dzień przyniesie Ci powody do radości, a w domu wita Cię tylko uśmiech!

Mój drogi, jesteś moim wsparciem, moim szczęściem i radością. Dziękuję za nieocenione wsparcie i rady. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, Chłopcze! Niech sukces i szczęście zawsze rządzą w Twoich sprawach, a pokój, harmonia i miłość panują w Twoim życiu.

Dziadku, gratulacje z okazji urodzin! Zawsze bądź tak samo miły i odważny jak dzisiaj, bądź silny, nie choruj i po prostu bądź szczęśliwy.

Mój drogi Dziadku, gratuluję Ci tego jasnego dnia, Twoich urodzin! Bądź wesoły, aktywny, miej liczne marzenia, rozwijaj się i nie choruj.

Dziadku, gratulacje z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś nie starzał ani nie chorował, czerpał więcej przyjemności z życia, rozwijał się i radował na początku każdego nowego dnia.

Dziadku, dziękuję Ci za całe ciepło i życzliwość, którymi się z nami dzielisz. Życzymy dobrego zdrowia i samopoczucia oraz przyjemnych wrażeń z okazji urodzin!

Rzadko cię spotykamy, ale dziś jest ważny powód. Masz dziś znaczącą datę, więc miłości i radości nie można policzyć!

Przyjacielu, oby było w Twoim życiu tyle szczęśliwych chwil, ile gwiazd na czystym niebie. Ciesz się każdą minutą. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci radości, uśmiechów, radosnego śmiechu i szczerych emocji w Twoje urodziny. Wesołych chwil, Przyjacielu!

Stary, życzę więcej pieniędzy i dziewczyn. Wszystkiego, czego zapragniesz - niech to będzie Twoje. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci w tym dniu świetnych emocji, magii i niezawodnych przyjaciół, drogi Teściu!