Życzenia urodzinowe krótkie

Gotowe, oryginalne, piękne, ciekawe życzenia urodzinowe sms krótkie i fajne, ladne, proste, śmieszne i konkretne, poważne i normalne, religijne, tradycyjne i treściwe, dla dzieci, kolegi, na fb, dla mamy od córki, przyjaciółki, babci, dla taty, księdza, chłopaka, dla brata i cioci, bez rymów, na bilecik, cytaty, dla faceta, męża, od serca, smsy, sentencje, zapytaj. Krótkie teksty, życzenia na 18 urodziny, 30, 40, na 50 urodziny, 60, 70 urodziny, 80 urodziny krótkie, 18stkowe. Bardzo krótkie życzenia urodzinowe z jajem, śmieszne, dla koleżanki z pracy, dla dziewczyny, siostry, dla dziecka, żony, dla ksiedza, mężczyzny, córki, jednozdaniowe i katolickie, dla kuzyna, na sms, dla starszej osoby, na roczek, dla syna i szefa, szwagra, na tort, dla teściowej, ukochanej i ukochanego, wujka, w prozie, wszystkiego najlepszego, dla wnuczki i znajomego, zony, zięcia, znajomej, ziomka, dla 6, 11 latki, 3, 7 latka. Krótkie życzenia urodzinowe gify, foto, na fejsa, kartki, śmieszne krótkie życzenia na urodziny, życzenia urodzinowe na 30 urodziny, 40, 50, na 60 urodziny, 70 lat krótkie, dla 4 latka. Pozdrowienia i podziękowania za życzenia urodzinowe, życzenia z okazji urodzin krótkie.

Życzenia urodzinowe krótkie, dla dzieci, kolegi, życzenia na 18, 40, 50, 60 urodziny bardzo krótkie, na fb, konkretne życzenia urodzinowe dla mamy, dziewczyny, babci, dla przyjaciółki, śmieszne, koleżanki

Tato, wszystkiego najlepszego! Życzymy powodzenia w biznesie, powodzenia we wszelkich przedsięwzięciach i ciepła w rodzinie.

Tato, miłego dnia. Niech każdy dzień przyniesie Ci powody do radości, aw domu wita Cię tylko uśmiech.

Drogi, jesteś moim wsparciem, moim szczęściem i radością! Dziękuję za nieocenione wsparcie i rady. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, chłopcze! Niech sukces i szczęście zawsze rządzą w twoich sprawach, a pokój, harmonia i miłość panują w twoim życiu!

Dziadku, gratulacje z okazji urodzin! Zawsze bądź taki sam miły i odważny, bądź silny, nie chory i po prostu bądź szczęśliwy!

Mój drogi dziadku, gratuluję ci tego jasnego dnia, twoich urodzin! Bądź wesoły, aktywny, marz i rozwijaj się, nie chory!

Dziadku, gratulacje z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś nie starzał się ani nie chorował, czerpał więcej przyjemności z życia, rozwijał się i radował na początku każdego nowego dnia!

Dziadku, dziękuję Ci za całe ciepło i życzliwość, którymi się z nami podzieliłeś! Życzymy dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i przyjemnych wrażeń z okazji urodzin.

Rzadko cię spotykamy, ale dziś jest powód. Masz dziś znaczącą datę, więc miłości i radości nie można policzyć!

Przyjacielu, oby było w twoim życiu tyle szczęśliwych chwil, ile gwiazd na czystym niebie. Wysoki z każdej spędzonej minuty! Wszystkiego najlepszego!

Życzę Wam radości, uśmiechów, radosnego śmiechu i szczerych emocji w Wasze urodziny. Wesołych wakacji, przyjacielu!

Przyjacielu, gratulacje z okazji urodzin! Życzę ciekawych podróży, miłych znajomości i żywych wrażeń z życia!

Stary, życzę więcej pieniędzy, dziewczyn i taczek. Wszystko, czego chcesz - niech będzie Twoje. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Wam w tym dniu świetnych emocji, magii i niezawodnych przyjaciół, teścia!

Szczera miłość, spokój ducha i heroiczne zdrowie dla ciebie, synu, wszystkiego najlepszego!