Życzenia urodzinowe dla księdza

Życzenia urodzinowe dla księdza

Poważne, krótkie i mądre życzenia urodzinowe dla księdza kolegi, dla duchownego gify, sms, obrazy. Życzenia dla księdza na urodziny, dla proboszcza od dzieci z okazji 25, 30, 35 urodzin, jakie życzenia złożyć księdzu na urodziny. Kartki urodzinowe dla księdza wikarego sms, życzenia na urodziny dla księdza dziekana, proboszcza od rady parafialnej. Religijne życzenia urodzinowe dla księdza proboszcza od parafian, dla księdza emeryta, jakie życzenia urodzinowe dla księdza na 40, 45, 50, 55 urodziny, kapelana. Kapłanów życzenia dla młodego księdza urodzinowe śmieszne, dla kleryka, od ministrantów z humorem, jak napisać najładniejsze życzenia urodzinowe dla księdza. Piękne życzenia urodzinowe dla proboszcza, kaplana, dla księdza prałata na 60, 65, 70, 75, 80 lat jubilata. Śmieszne, mądre i nieoklepane życzenia urodzinowe dla kapłana, duchownego, życzenia w dniu urodzin dla księdza misjonarza. Cytaty dla brata księdza na urodziny, dla kapłana, proboszcza na urodziny, dla księdza kanonika. Kartki gify, życzenia urodzinowe religijne dla ksiedza wikariusza krótkie, kartki, najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla księdza seniora od parafian. Piękne życzenia dla księdza z okazji urodzin od dzieci, dla kapłana, od młodzieży. Życzenia na 85, 90, 95 urodziny dla księdza dyrektora śmieszne sms, przyjaciela.

Gratulacje z okazji urodzin! Życzymy Ci, drogi Ojcze, Bożej pomocy w Twoich sprawach, zdrowia, zrozumienia z ludźmi, którzy Cię potrzebują, światła i harmonii w Twojej duszy. Niech Bóg wynagrodzi Cię wszelkimi błogosławieństwami, obdarzy długowiecznością oraz szczęściem.

Pobłogosław Ojcze i przyjmij życzenia zdrowia, pokoju i duchowej harmonii. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech Twoja mocna wiara, jasna nadzieja i prawdziwa miłość napełnią serce każdej bliskiej osoby, każdego znajomego, każdego parafianina radością, niech Pan zawsze będzie z Tobą, niech każdy dzień życia niesie ze sobą światło łaski i szczęścia.

W tym cudownym dniu chcę życzyć wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzę pokoju w Twoim domu, zdrowia Twoim bliskim i krewnym, aby rodzina była silna, a wszyscy w niej długowieczni. Niech Bóg ma w opiece Ciebie i całą Twoją rodzinę, aby nic na drodze nie przeszkadzało Ci w pokonywaniu przeszkód. Niech bicie dzwonów pomaga uporać się z kłopotami, a wiara niech dodaje sił i odwagi. Życzę życzliwości, szczerości i uśmiechu.

Proszę pobłogosław mnie Ojcze i przyjmij ode mnie szczere życzenia urodzinowe. Szczerze życzę Ci, abyś zawsze pozostał taką życzliwą, wrażliwą, wnikliwą osobą, prawdziwym sługą Bożym, z sercem otwartym dla każdego parafianina, dla swoich bliskich, dla całego świata. Zdrowia i radosnych uśmiechów, pokoju i pomyślności.

Niech każdy dzień Twojego życia będzie wypełniony dobrocią i miłością do Boga. Życzę doskonałego zdrowia, harmonii w duszy i błogosławieństwa Pana. Niech służba Bogu przyniesie Ci prawdziwą radość, bo takie jest Twoje powołanie!

Pobłogosław, Ojcze. Chcę życzyć Ci wszystkiego najlepszego i prosić, abyś zawsze pozostał tak otwartą, bystrą, życzliwą, cudowną osobą jaką byłeś do tej pory. Niech każdy po spotkaniu z Tobą odnajdzie nadzieję i wiarę, niech każdy dzień będzie dla Ciebie radosny, szczęśliwy i owocny!

Szczęść Boże. Niech zawsze będzie spokój i pokój w duszy, a łaska i zrozumienie w rodzinie. Niech Anioł Cię strzeże, a Bóg obdarza tylko szczęściem i uśmiechem. Niech wszystko w Twoim życiu toczy się jak zwykle, wszystko idzie dobrze i dzieją się cuda!

Z głębi serca gratuluję Ci urodzin i życzę pokory w duszy, niezachwianej wiary w Boga i bezgranicznej miłości do bliźnich, która powraca do Ciebie po stokroć! Niech Wszechmogący ześle Ci zdrowie, dużo życzliwości i błogosławieństwa.

Pobłogosław mnie, Ojcze, i pozwól mi szczerze pogratulować Ci z okazji dnia Twoich urodzin. Życzę Ci silnej i mocnej wiary w sercach ludzi, dobrych i słusznych nadziei wśród parafian, jasnych i radosnych cudów na tym świecie. Niech każdy dobry uczynek będzie uwieńczony sukcesem i dobrocią. Pokój Tobie!

Dużo łaski Bożej, zdrowia rodzinnego, pomyślności we wszystkich sprawach i przedsięwzięciach. Niech Bóg ma Ciebie i całą Twoją rodzinę w pieczy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

W dniu Twoich urodzin przyjmij, drogi Ojcze, ciepłe, szczere gratulacje! Niech Anioł Stróż zawsze za Tobą podąża i osłania swymi skrzydłami od wszelkich przeciwności losu i smutku, niech Twoje serce pozostaje tak samo wrażliwe, a Twoje pouczenia trafiają do serc parafian. Życzę długowieczności, zdrowia i łaski Bożej.