Życzenia urodzinowe dla brata, od siostry

Życzenia urodzinowe dla brata, od siostry

Mądre, śmieszne i krótkie, wzruszające życzenia urodzinowe 40, 50, 60, 70 lat. Fajne, religijne i zabawne, najpiękniejsze, gotowe, piękne i ładne życzenia urodzinowe dla brata od siostry śmieszne, od serca, zapytaj, dla braciszka, sms, dla blizniaka, z obrazkiem, na facebooka, dla brata starszego, zakonnego, dla zmarlego brata. Śmieszne pl zyczenia, pozdrowienia urodzinowe dla starszego i młodszego brata od brata, fb, z jajem dla brata. Mądre życzenia urodzinowe dla brata ciotecznego na urodziny. Smieszne kartki, życzenia urodzinowe dla brata gify, laurka, images, obrazki na urodziny dla brata 20, 25, 30 lat, śmieszna kartka urodzinowa dla brata, grafika, zdjecia. Zabawne życzenia urodzinowe na 15, 16, 18 urodziny dla brata krótkie i poważne, religijne, księdza, życzenia w dniu urodzin dla brata. Urodziny brata życzenia smieszne, z dniem urodzin dla księdza, brata, życzenia z okazji 40, 50, 60 urodzin dla brata.

Dziś życzę Tobie słodkich chwil, szczęśliwych uśmiechów i niezliczonych sukcesów. Niech wszystkie dobre rzeczy, które dla mnie zrobiłeś, wrócą do Ciebie. Wszystkiego najlepszego, drogi Bracie!

Wszystkiego najlepszego, mój drogi Bracie, z którym dorastałem! Dziękuję, że dzięki Tobie moje dzieciństwo było jasne i niezapomniane. Życzę wszystkiego najlepszego, drogi Bracie!

Bracie, gratulacje! Życzę Ci portfela pełnego dolarów, pracy, którą pragniesz i kobiety, którą pokochasz. Wszystkiego najlepszego!

Drogi Bracie, niech szczęście zawsze puka do twojego domu, a złe wieści nigdy nie nadchodzą. Życzę Ci, abyś był w najlepszym zdrowiu.

Takiemu cudownemu bratu jak Ty można życzyć tylko najszczerszych i ciepłych gratulacji. Bądź silny i odnoszący sukcesy, wierz w swoje mocne strony i umiejętności, a co najważniejsze kochaj i doceniaj siebie!

Mój drogi Bracie, gratulacje z okazji urodzin! Życzę wielkich zwycięstw i sukcesów we wszystkim, bądź zawsze silny, szczęśliwy i wesoły.

Drogi Bracie, życzę wszystkiego najlepszego, ciekawego i przyjemnego życia, wielkiej i czystej miłości. Zawsze będziemy wspierać się nawzajem. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Bracie, сhciałbym, żebyś nigdy o mnie nie zapomniał, żebyś pamiętał, że masz brata, który zawsze pomoże i będzie przy Tobie. Bądź zawsze tak samo szczery, czuły i miły. Wszystkiego najlepszego, Bracie! Kocham Cię.

Drogi Bracie, z radością gratuluję Ci i życzę spędzenia najlepszych chwil swojego życia z pięknymi ludźmi, którzy Cię kochają. Pozostań równie radosny, mądry i pozytywny!

Bracie, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź miły, mądry i silny. Życzę dobrego zdrowia i dużo radości.

Nie ma nikogo bliższego mi niż ty, Bracie. Dziękuję za wszystko, co dałeś mi jako dziecko, zachowuję to w mojej pamięci. Dziś życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich celów i marzeń. Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi Bracie, wszystkiego najlepszego! Życzę Tobie, abyś był uprzejmy, wrażliwy, radosny i kochający. Niech ten dzień przyniesie tylko radosne chwile i uśmiechy bliskich!

Bracie, życzę, aby ten dzień był pełen radosnych i pozytywnych emocji. Obyś zawsze otaczał się tylko dobrymi i wiernymi ludźmi, a szczęście zawsze było z tobą. Wszystkiego najlepszego!