Życzenia urodzinowe dla dziewczynki; małej, na urodziny 6, 9, 10, 11, 12 lat, na roczek, 2 latka

Życzenia urodzinowe dla dziewczynki; małej, na urodziny 6, 9, 10, 11, 12 lat, na roczek, 2 latka

Gotowe, ładne i śmieszne życzenia urodzinowe dla dziewczynki na 5, 6 lat, 7, 8, 9, 10 lat, 11, 12, 13 lat, 14, 15 lat, 16 lat. Zyczenia urodzinowe na 1 roczek, rok dla dziewczynki gify na urodziny, do druku, 2 lata. Życzenia na dwa 2, 3, 4 latka urodzinowe dla dziewczynek. Życzenia urodzinowe na pierwsze urodziny 1, 2 latka, 3, 4, 5, 6, 7, 8 urodziny, 9, 10, 11 urodziny dla dziecka dziewczynki. Życzenia urodzinowe dla małej dziewczynki, dla trzyletniej dziewczynki, 4 latki, dla 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 letniej, 10, 11, 12 letniej dziewczynki. Obrazki, gify urodzinowe dla dziewczynki, na urodziny na roczek, grafika dla osmiolatki, kartka z życzeniami urodzinowymi dla dziewczynki. Życzenia urodzinowe 5 lat dziewczynka, życzenia z okazji 1, 7 urodzin dla dziewczynki.

Rośnij na najmądrzejszą, najpiękniejszą i najwspanialszą księżniczkę, bądź ciekawa i pełna energii, jak wszystkie dzieci. Spełniaj swoje marzenia!

Wszystkiego najlepszego, najpiękniejsza Dziewczynko na świecie! Ciesz się tym wyjątkowym dniem z przyjaciółmi i proś o cokolwiek chcesz. Twoje życzenia na pewno się spełnią!

Wszystkiego najlepszego, Księżniczko! Bądź piękna i doskonała. Zawsze bądź szczęśliwą i wesołą, młodą kobietą. Niech wszystkie życzenia się spełnią.

Droga Ślicznotko, gratulacje z okazji urodzin! Bądź miłą i uprzejmą dziewczynką, niech Twoi rodzice zawsze będą dumni z Twojego sukcesu.

Wszystkiego najlepszego, słodka mała Dziewczynko! Życzę Ci, abyś była psotna, wesoła, ale posłuszna, piękna, mądra, miła i szczęśliwa.

Droga Dziewczynko, przejrzyste Światło mojego życia. Życzę Ci jasnych dni, szczęśliwych spotkań, wiernych przyjaciół i długiego ciekawego życia!

Jak często będziesz stać na rozdrożu, moja Dziewczynko. Niech wewnętrzny głos dobroci, honoru, sprawiedliwości i miłości wskaże Ci właściwy kierunek. Gratulacje z okazji Twoich cennych urodzin!

Życzę Ci kosmicznego szczęścia i powodzenia, moja mała Gwiazdo. Dziewczynko, niech Twe urodziny będą pełne radości i uśmiechów. Niech ścieżka Twojego życia zamieni się w szeroką ścieżkę sukcesu i szczęścia!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci najfajniejszych zabawek, najmodniejszych rzeczy, najzabawniejszych dziewczyn i najfajniejszych hobby. Kiedy jestem z Tobą, zapominam o nudzie, urazie i złym nastroju, bo jesteś strasznie fajną i ładną dziewczynką.

Dziewczynko, w Twoje urodziny życzę Ci Anioła Stróża, który zawsze będzie z Tobą, będzie Cię chronił i strzegł oraz radował się z Tobą. I niech wszystko w Twoim życiu okaże się dla Ciebie najlepsze!

Niech Wszechmocny spełni pragnienia Twojego serca i ześle Ci to, o co prosisz. Niech wielki sukces będzie widoczny w każdym Twoim przedsięwzięciu, a potężna ręka Boga niech nieustannie chroni Twój styl życia przed problemami i kłopotami. Wszystkiego najlepszego, Kochanie!