Życzenia urodzinowe dla dziewczynki, małej, na roczek

Życzenia urodzinowe dla dziewczynki, małej, na roczek

Ładne i śmieszne, gotowe życzenia urodzinowe dla dziewczynki na 10, 12, 13, 14, 15, 16 lat. Zyczenia urodzinowe na 1 roczek, rok dla dziewczynki gify na urodziny, do druku. Życzenia na dwa 2, 3, 4 latka urodzinowe dla dziewczynek. Życzenia urodzinowe na pierwsze urodziny 5, 6, 7, 8, 9, 11 lat dla dziecka dziewczynki. Życzenia urodzinowe dla małej dziewczynki, dla trzyletniej dziewczynki, dla 8, 9, 10, 11, 12 letniej dziewczynki. Obrazki, gify urodzinowe dla dziewczynki, na urodziny na roczek, grafika dla osmiolatki, kartka z życzeniami urodzinowymi dla dziewczynki. Życzenia urodzinowe 5 lat dziewczynka, życzenia z okazji 1, 7 urodzin dla dziewczynki.

Rośnij na najmądrzejszą, najpiękniejszą i najwspanialszą księżniczkę, bądź ciekawa i pełna energii, jak wszystkie dzieci. Spełniaj swoje marzenia!

Wszystkiego najlepszego, najpiękniejsza Dziewczynko na świecie! Ciesz się tym wyjątkowym dniem z przyjaciółmi i proś o cokolwiek chcesz. Twoje życzenia na pewno się spełnią!

Wszystkiego najlepszego, Księżniczko! Bądź piękna i doskonała. Zawsze bądź szczęśliwą i wesołą, młodą kobietą. Niech wszystkie życzenia się spełnią.

Droga Ślicznotko, gratulacje z okazji urodzin! Bądź miłą i uprzejmą dziewczynką, niech Twoi rodzice zawsze będą dumni z Twojego sukcesu.

Wszystkiego najlepszego, słodka mała Dziewczynko! Życzę Ci, abyś była psotna, wesoła, ale posłuszna, piękna, mądra, miła i szczęśliwa.

Droga Dziewczynko, przejrzyste Światło mojego życia. Życzę Ci jasnych dni, szczęśliwych spotkań, wiernych przyjaciół i długiego ciekawego życia!

Jak często będziesz stać na rozdrożu, moja Dziewczynko. Niech wewnętrzny głos dobroci, honoru, sprawiedliwości i miłości wskaże Ci właściwy kierunek. Gratulacje z okazji Twoich cennych urodzin!

Życzę Ci kosmicznego szczęścia i powodzenia, moja mała Gwiazdo. Dziewczynko, niech Twe urodziny będą pełne radości i uśmiechów. Niech ścieżka Twojego życia zamieni się w szeroką ścieżkę sukcesu i szczęścia!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci najfajniejszych zabawek, najmodniejszych rzeczy, najzabawniejszych dziewczyn i najfajniejszych hobby. Kiedy jestem z Tobą, zapominam o nudzie, urazie i złym nastroju, bo jesteś strasznie fajną i ładną dziewczynką.

Dziewczynko, w Twoje urodziny życzę Ci Anioła Stróża, który zawsze będzie z Tobą, będzie Cię chronił i strzegł oraz radował się z Tobą. I niech wszystko w Twoim życiu okaże się dla Ciebie najlepsze!

Niech Wszechmocny spełni pragnienia Twojego serca i ześle Ci to, o co prosisz. Niech wielki sukces będzie widoczny w każdym Twoim przedsięwzięciu, a potężna ręka Boga niech nieustannie chroni Twój styl życia przed problemami i kłopotami. Wszystkiego najlepszego, Kochanie!

Moja mała Dziewczynko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Chcę, aby Twoje życie było jasne, kolorowe i imponujące. Niech każdy dzień przynosi miłe niespodzianki i prezenty oraz szczerą radość i harmonię.

Moja Dziewczynko, gratulacje! Niech Twoje życie będzie kolorowe, jak pisaki, a szczęście będzie Twoim stałym towarzyszem.