Życzenia urodzinowe dla dziewczynki

Gotowe, ładne i śmieszne życzenia urodzinowe dla dziewczynki na 5, 6, 7, 8, 9, 10 lat, 11, 12, 13, 14, 15 lat, 16 lat. Zyczenia urodzinowe na 1 roczek, rok dla dziewczynki gify,do druku, 2 lata. Życzenia na dwa 2, 3, 4 latka urodzinowe dla dziewczynek. Życzenia na pierwsze 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 urodziny dla dziecka dziewczynki. Życzenia urodzinowe dla małej i chorej, trzyletniej dziewczynki, 4 latki, dla 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 letniej dziewczynki. Obrazki, gify urodzinowe dla dziewczynki, na urodziny na roczek, grafika dla osmiolatki, kartka z życzeniami urodzinowymi dla dziewczynki. Życzenia urodzinowe 5 lat dziewczynka, życzenia z okazji 1, 7 urodzin dla dziewczynki.

Życzenia urodzinowe dla dziewczynki, zyczenia urodzinowe dla dziewczynek 6, 9, 10, 11, 12 lat, na roczek, gify na urodziny

Dorosnąć na najmądrzejszą, najpiękniejszą i najwspanialszą księżniczkę, bądź ciekawą i niespokojną, jak wszystkie dzieci. Spełnij swoje marzenia!

Wszystkiego najlepszego najpiękniejsza dziewczynka na świecie! Ciesz się tym wyjątkowym dniem z przyjaciółmi i proś o cokolwiek. Twoje życzenia na pewno się spełnią!

Wszystkiego najlepszego, księżniczko! Bądź piękna i doskonała. Zawsze bądź szczęśliwą i wesołą. Niech wszystkie życzenia się spełnią!

Drogie piękno, gratulacje z okazji urodzin! Bądź miłą i uprzejmą dziewczynką, niech twoi rodzice zawsze będą dumni z twojego sukcesu!

Wszystkiego najlepszego, słodka mała dziewczynko! Życzę Ci, abyś była psotna, wesoła, ale posłuszna, najpiękniejsza, mądra, miła i szczęśliwa!

Droga dziewczynko, przejrzyste światło mojego życia! Życzę Wam jasnych dni, szczęśliwych spotkań, wiernych przyjaciół i długiego ciekawego życia!

Jak często będziesz stać na rozdrożu, moja dziewczynko! Ale za każdym razem niech wewnętrzny głos dobroci, honoru, sprawiedliwości i miłości wskaże właściwy kierunek. Gratulacje z okazji twoich cennych urodzin!

Życzę Ci kosmicznego szczęścia i powodzenia, moja mała gwiazdo! Dziewczynki, niech urodziny będą pełne radości i uśmiechów. Niech ścieżka Twojego życia zamieni się w szeroką ścieżkę sukcesu i szczęścia!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci najfajniejszych zabawek, najmodniejszych rzeczy, najzabawniejszych dziewczyn i najfajniejszych hobby. Kiedy jestem z tobą zapominam o nudzie, urazie i złym nastroju, bo jesteś strasznie fajną i ładną dziewczynką.

Dziewczynko, w Twoje urodziny życzę Ci Anioła Stróża, który zawsze będzie z Tobą, chronił, strzegł i radował się z Tobą. I niech wszystko w Twoim życiu okaże się dla Ciebie najlepsze!

Niech Wszechmocny spełni pragnienia twojego serca i ześle ci to, o co prosisz! Niech wielki sukces będzie widoczny w każdym twoim przedsięwzięciu, a potężna ręka Boga niech nieustannie chroni twój styl życia przed problemami i kłopotami! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Wszystkiego najlepszego! Chcę Ci życzyć, aby ten świat był dla Ciebie dobry. Niech wasze serce zawsze będzie wypełnione dobrocią, miłością i wdzięcznością. Pamiętaj, że jesteś wyjątkową osobą na tym świecie! Stwórca ma dla ciebie wielkie plany.

Wszystkiego najlepszego, moje drogie słońce! Jakie szczęście, że cię mam, moja dobra dziewczynko. Wiele uśmiechów i radości, prezenty i słodycze dla Ciebie! Niech Twój każdy dzień, jak w bajce, będzie dobry, interesujący, jasny i cudowny!

Mała księżniczka, moja ulubiona dziewczynka! Niech dobra Wróżka zejdzie do Ciebie na różowej chmurze i zaprezentuje wesołe i słodkie urodziny z czekoladowymi drzewkami i chmurami waty cukrowej!

Tyle gratulacji dla Ciebie, prezentów i kwiatów. Wszystko to dla Ciebie z miłością! Niech Twój niezmierzony optymizm pomoże Ci w życiu. Jesteś mądrą i piękna dziewczynką, tak pozostań do końca.