Życzenia urodzinowe dla chłopaka; na 17, 18 urodziny, wzruszające i słodkie, śmieszne

Życzenia urodzinowe dla chłopaka; na 17, 18 urodziny, wzruszające i słodkie, śmieszne

Długie, fajne, krótkie, wzruszające i najpiękniejsze, ładne, czułe, najładniejsze i śliczne życzenia urodzinowe milosne dla chłopaka, dla swojego, mojego, młodego chłopaka od dziewczyny miłosne. Mądre życzenia urodzinowe własnymi słowami, zabawne, dla mężczyzny mądre krótkie, sms, dla faceta śmieszne z dziewczynami, na fb, od serca zapytaj pl, dla kolegi motocyklisty z jajami, krótkie. Życzenia urodzinowe dla chłopaka, ukochanego męża prosto z serca, poważne i romantyczne, na wesoło. Śmieszne teksty, życzenia po, na 6 urodziny, 7, na 8 urodziny, 9, na 10 urodziny, 11, 12 urodziny, 14, na 15 urodziny, 16, 17, na 18 urodziny, 19, 20 urodziny, 21, 22, 23, 24, 25, na 30 urodziny, 31, 33, na 35 urodziny, 39, na 40 urodziny, 45, 49, na 50 urodziny, 55, 60 urodziny, 65, 80, 85, 90 lat, letniego, latka. Życzenia na urodziny dla ukochanego chłopaka onet, swojego faceta, zapytaj, dla mężczyzny. Zyczenia, śmieszne obrazki na urodziny, kartki, gify na urodziny, życzenia, fajne kartki urodzinowe dla faceta obrazy i zdjecia, chłopaka gif, kartka urodzinowa na fb, na urodziny, grafika, pl zyczenia urodzinowу dla córki osiemnastkowe dla chlopaka swojego, krotkie, długie, dla ukochanego faceta śmieszne, kolegi. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin chłopaka, w dniu urodzin dla byłego, eks chłopaka bez rymu, który mi się podoba, faceta z jajem. Czego można, co życzyć na urodziny chłopakowi, dla bliskiego kolegi biegacza na fb, mężczyzny, brata, dla chorego chłopca, kolegi z pracy, klasy i przedszkola, tekst, chrześniaka, rolnika, sms, dla ćwiczących na siłowni, dla chłopaka mamy który jest daleko, łysego, łobuza, życzenia urodzinowe dla chłopca piłkarza.

Obyś miał wszystko, o czym marzysz. Życzę Ci, abyś znalazł swoje miejsce w życiu i znalazł ukochaną. Zawsze bądź tak miły, uprzejmy, otwarty, wspaniały i wrażliwy jak teraz jesteś. Więcej wiernych przyjaciół i energii witalnej.

Mój Drogi, jesteś dzisiaj urodzinowym chłopcem. Chcę, żeby życie Cię kochało, tak jak ja. I niech to małe szczere szczęście zagości w Twoim domu na zawsze!

Kochanie, gratuluję Ci urodzin i życzę bycia prawdziwym rycerzem! Zawsze osiągaj sprawiedliwość i czyń dobre uczynki. Niech słowo strach będzie Ci nieznane, nie wątp w nic, bądź silny i idź naprzód.

Dzisiaj są urodziny cudownego faceta. Życzę wspaniałego nastroju, jasnych wrażeń, czystej miłości, niekończącej się przyjaźni i postępu we wszystkich sprawach. Niech wszystko się ułoży!

Kochanie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę, abyś nigdy nie zdradzał swoich zasad i przekonań, z ufnością kroczył szczęśliwą ścieżką życia i unikał przeszkód na swojej drodze. Niech Twój spokój promieniuje ciepłem, a otaczają Cię tylko wierni przyjaciele.

Wszystkiego najlepszego, mój Drogi. Śmiało i odważnie bierz każdą sytuację w swoje ręce, dumnie i z podniesioną głową idź do celu. Bądź szczęśliwy, kochany, odnoszący sukcesy i zawsze w pozytywnym nastroju!

Wszystkiego najlepszego, moje Kochanie! Życzę inteligencji i siły do podejmowania właściwych decyzji. Bądź silny, nigdy się nie poddawaj. Chroń swoją rodzinę i bliskich, zachowuj się jak prawdziwy mężczyzna. Jednocześnie nie zapominaj o zabawie i radowaniu się każdego dnia.

Mój Drogi, dzisiaj zaczyna się nowy rok w Twoim życiu. Chcę, żebyś stał się osobą, którą chcesz naśladować. Ten rok będzie pełen jasnych przygód, miłych znajomości i na pewno nauczy Cię czegoś nowego. Powodzenia i pomyślności.

Teraz jesteś dorosłym facetem. Skieruj swoją energię życiową we właściwym kierunku, twórz tylko dobre i pożyteczne rzeczy. Określ jasne cele, do których będziesz podążać. Stań się silny i chroń słabych. Ogólnie bądź prawdziwym mężczyzną. Wszystkiego najlepszego!

Niech dziewczyny patrzą z podziwem, a chłopcy chcą być tacy jak Ty. Niech bezprecedensowy sukces będzie wynikiem wszystkich Twoich starań. Życzę inspiracji, pewności siebie, siły, zdrowia, odwagi i męstwa. Wszystkiego najlepszego, mój Najdroższy!

Jesteś takim dobrym facetem. Życzę Ci, abyś w swoje urodziny pokonał każdą ścieżkę i chronił miłość swojego serca. Nie pozwól, aby jakiekolwiek trudności Cię złamały. A prawdziwa wiara i nadzieja na przyszłość doprowadzą do realizacji Twojego marzenia!