Długie życzenia urodzinowe

Długie życzenia urodzinowe

Bardzo długie życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i dziewczyny, dla mamy i taty, dla koleżanki i kolegi. Piękne i ładne, długie życzenia urodzinowe dla chłopaka i przyjaciółki zapytaj, dla przyjaciela. Śmieszne i długie życzenia urodzinowe dla siostry i bff, dla kolegi na 18, dla dziewczyny i mamy. Życzenia urodzinowe długie, poważne i wzruszające dla babci i koleżanki, dla taty. Bardzo długie życzenia na 18, 40 urodziny. Zyczenia urodzinowe poważne dlugie i piękne, ładne dla chłopaka i siostry, dla bff. Długie śmieszne i wzruszające życzenia urodzinowe dla przyjaciela na 18 i babci zapytaj. Długie życzenia na 40 urodziny.

Drogi Kolego, pozwól zespołowi pogratulować tego ważnego dnia – 60 urodzin! Przez wszystkie lata, w których pracowałeś, mogłeś pokazać innym swój niesamowity talent i rzeczywiście ludzki stosunek do innych. Życzymy również, abyś wszystkich urzekał swą energią, radością i pracowitością. Codziennie potrzebujemy Twoich mądrych rad i każdy stara się Cię naśladować. Dziękuję Ci za wszystko! Niech Bóg da Ci zdrowie, szczęście i wiele, wiele lat pomyślności. Gratulacje!

Niech ten świat otworzy przed Tobą wszystkie drzwi do szczęścia i harmonii, Przyjacielu, niech spełni się każde marzenie Twojej duszy i wszystkie Twoje nadzieje. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę ci, Przyjacielu, abyś zawsze był panem swojego przeznaczenia, nigdy nie spotykał się z zazdrością i złością ludzi, był pewny siebie i odnosił sukcesy.

Wszystkiego najlepszego! Jesteś wspaniałym facetem, życzę, żebyś zawsze taki był. Niech w tym dniu wszystko będzie niesamowite, niech teraz rozpocznie się nowa dobra passa w Twoim życiu. Życzę Ci odrobiny wiary w cuda i silnej siły, aby zrealizować wszystko, co sobie zaplanowałeś.

Tato, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pewnego dnia urodził się najsilniejszy, odważny i najlepszy człowiek mojego życia. Wielu może tylko marzyć o takim ojcu jak Ty. Przy Tobie czuję ochronę, siłę i miłość. Jesteś dla mnie takim miłym i wrażliwym oraz takim otwartym i uważnym człowiekiem. Życzę Ci, abyś zawsze pozostawał tak samo dobroduszny, z otwartą duszą i kochającym sercem. Niech życie daje Ci tylko najlepsze chwile i wydarzenia. Kocham Cię bardziej niż kogokolwiek na tym świecie.

Dzisiaj, Ojcze, w Twoje urodziny życzę Ci szczęścia, zdrowia i stu ekscytujących przygód. Niech ciepło rodzinnego komfortu zawsze czeka na Ciebie w domu. Dawno temu, otwierając mi ten świat, nauczyłeś mnie rozpoznawać piękno. Dziękuję za cierpliwe nauczanie mnie od samego początku, jak wyznaczać właściwy cel, osiągać go i być odpowiedzialnym za rzeczy!

Wszystkiego najlepszego, Przyjaciółko! Życzę wielu sukcesów w biznesie i rozwoju kariery. Idź śmiało ku realizacji swoich celów, nigdy się nie poddawaj, zawsze wygrywaj i osiągaj nowe szczyty. Jednocześnie nie zapominaj o dawaniu i przyjmowaniu miłości i ciepła w kręgu rodzinnym. Wierzę w Ciebie, bądź szczęśliwa, Kochanie!

Moja szczera, jasna i najdroższa Przyjaciółko! Dziś są Twoje urodziny i przede wszystkim życzę Ci spełnienia wszystkich życzeń oraz realizacji wszystkich zaplanowanych działań. Niech zdrowie nie zawiedzie, a miłość do bliskich naładuje Cię siłą do robienia nowych rzeczy. Życzę Ci kolejnych dobrych świtów, imponujących dni i przyjemnych wydarzeń.

Moja słodka Dziewczyno, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech Twoje oczy zawsze świecą, niech Twoje piękno nigdy nie zniknie. Nie zmieniaj się w niczym, jesteś już doskonała i piękna. Chcę tylko życzyć Ci zdrowia, powodzenia we wszystkim, aby każdy dzień stał się dla Ciebie wyjątkowy, a całe Twoje życie zamieniło się w magiczną bajkę.

Życzę Ci nieskończonego zdrowia, słonecznych dni i bezchmurnego nieba, to niewielka część życzeń, na które zasługuje nasza piękna babcia. Nie da się wyrazić całej miłości i podziwu dla Ciebie słowami, ale postaramy się to zrobić. Jesteś najbardziej wyjątkową i czarującą kobietą, pozostań zawsze taka sama. Zawsze uszczęśliwiaj nas swoją obecnością!

Wszystkiego najlepszego, Mamo! Tylko Ty możesz tak bardzo kochać i troszczyć się. Naprawdę chcę Cię przytulić i trzymać Twoje ciepłe dłonie w moich. Ty, mamo, zawsze jesteś szczerze szczęśliwa i doceniasz każdą chwilę życia. Dzisiaj chcę Ci życzyć, abyś nigdy nie denerwowała się drobiazgami, nie chorowała i nie marzła więcej. Naprawdę kocham Twoje jasne oczy i delikatny uśmiech. Bądź szczęśliwa, moja niezastąpiona Mamo.

Wszystkiego najlepszego, droga Siostro! Jesteś moim odbiciem, jesteś zwierciadłem mojej duszy i moim osobistym doradcą, jesteś moim źródłem dobrego nastroju, jesteś najdroższą i najbliższą osobą. Stawaj się lepsza i piękniejszya, niech całe zło odejdzie i zostanie zapomniane, a wszystko, co dobre, rośnie w postępie geometrycznym.