Długie życzenia urodzinowe

Bardzo długie życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i dziewczyny, dla mamy i taty, dla koleżanki i kolegi. Piękne i ładne, długie życzenia urodzinowe dla chłopaka i przyjaciółki zapytaj, dla przyjaciela. Śmieszne i długie życzenia urodzinowe dla siostry i bff, dla kolegi na 18, dla dziewczyny i mamy. Życzenia urodzinowe długie, poważne i wzruszające dla babci i koleżanki, dla taty. Bardzo długie życzenia na 18, 40 urodziny. Zyczenia urodzinowe poważne dlugie i piękne, ładne dla chłopaka i siostry, dla bff. Długie śmieszne i wzruszające życzenia urodzinowe dla przyjaciela na 18 i babci zapytaj. Długie życzenia na 40 urodziny.

Długie życzenia urodzinowe, dla przyjaciółki, chłopaka i siostry zapytaj, bardzo długie zyczenia urodzinowe, śmieszne dla przyjaciela i dziewczyny na 18 urodziny

Drogi Kolego, pozwól zespołowi pogratulować tego ważnego dnia - 60. rocznicy! Przez wszystkie lata, w których pracowałeś, mogłeś pokazać innym swój niesamowity talent i rzeczywiście ludzki stosunek do innych. Życzymy również, abyście wszystkich urzekli energią, radością i pracowitością. Codziennie potrzebujemy twoich mądrych rad i każdy stara się naśladować twój przykład. Dziękuję Ci za wszystko! Niech Bóg da ci zdrowie, szczęście i wiele, wiele lat pomyślności. Gratulacje!

Niech ten świat otworzy przed Tobą wszystkie drzwi do szczęścia i harmonii, przyjacielu, niech spełni się marzenie Twojej duszy i spełnią się Twoje nadzieje. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę ci, przyjacielu, abyś zawsze był panem swojego przeznaczenia, nigdy nie potykał się z zazdrością i złością ludzi, był pewny siebie i odnosił sukcesy!

Wszystkiego najlepszego! Jesteś wspaniałym facetem, życzę, żebyś zawsze taki był. Niech w tym dniu wszystko będzie niesamowite, niech teraz rozpocznie się nowa dobra passa w twoim życiu. Życzę Wam odrobiny wiary w cuda i silnej siły, aby zrealizować wszystko zaplanowane!

Tato, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pewnego dnia urodził się najsilniejszy, odważny i najlepszy człowiek mojego życia! Wielu może tylko marzyć o takim ojcu jak ty. Przy Tobie czuję ochronę, siłę i miłość. Jesteś dla mnie taka miła i wrażliwa, taka otwarta i uważna. Życzę Ci, abyś zawsze pozostawał taki sam dobroduszny, z otwartą duszą i kochającym sercem. Niech życie daje Ci tylko najlepsze chwile i wydarzenia. Kocham Cię bardziej niż kogokolwiek!

Dzisiaj, ojcze, w twoje urodziny życzę ci szczęścia, zdrowia i stu ekscytujących przygód! Niech rodzime ciepło rodzinnego komfortu zawsze czeka na Ciebie w domu. Dawno temu, otwierając mi ten świat, nauczyłeś mnie rozpoznawać piękno. Dziękuję za cierpliwe nauczanie mnie od samego początku, jak wyznaczać właściwy cel, osiągać go i być odpowiedzialnym za rzeczy!

Wszystkiego najlepszego, przyjaciółka! Życzę wielu sukcesów w biznesie i rozwoju kariery. Idź śmiało do swoich celów, nigdy się nie poddawaj, zawsze wygrywaj i osiągaj nowe szczyty! Jednocześnie nie zapomnij o dawaniu i przyjmowaniu miłości i ciepła w kręgu rodzinnym. Wierzę w Ciebie, bądź szczęśliwa, kochanie!

Moja szczera, jasna i najdroższa przyjaciółka. Dziś są twoje urodziny i przede wszystkim życzę ci spełnienia wszystkich życzeń, spełnienia wszystkich zaplanowanych działań. Niech zdrowie nie zawiedzie, a miłość do bliskich naładuje cię siłą do robienia nowych rzeczy. Życzę Wam kolejnych dobrych świtów, imponujących dni i przyjemnych wydarzeń!

Moja słodka dziewczyna. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech twoje oczy zawsze świecą, niech twoje piękno nie zniknie. Nie zmieniaj się w niczym, jesteś już doskonała i piękna. Chcę tylko życzyć Ci zdrowia, powodzenia we wszystkim, aby każdy dzień stał się dla Ciebie wyjątkowy, a całe Twoje życie zamieniło się w magiczną bajkę!

Życzę Wam nieskończonego zdrowia, słonecznych dni i bezchmurnego nieba, to niewielka część życzeń, na które zasługuje nasza piękna babcia! Nie da się wyrazić całej miłości i podziwu dla Ciebie słowami, ale postaramy się to zrobić! Jesteś najbardziej wyjątkową i czarującą kobietą, pozostań zawsze taka sama! Zawsze uszczęśliwiaj nas swoją obecnością!

Wszystkiego najlepszego, mamo! Tylko ty możesz tak bardzo kochać i troszczyć się. Naprawdę chcę cię przytulić i trzymać twoje ciepłe dłonie w moich. Ty, mamo, zawsze jesteś szczerze szczęśliwa i doceniasz każdą chwilę życia. Dzisiaj chcę Ci życzyć nigdy nie denerwuj się drobiazgami, nie choruj i nie marz więcej. Naprawdę kocham twoje jasne oczy i delikatny uśmiech. Bądź szczęśliwa, moja niezastąpiona mamo!

Wszystkiego najlepszego, droga siostro! Jesteś moim odbiciem, jesteś zwierciadłem mojej duszy i moim osobistym doradcą, jesteś moim źródłem dobrego nastroju, jesteś najdroższą i najbliższą osobą. Stań się lepszy i piękniejszy, niech całe zło odejdzie i zostanie zapomniane, a wszystko, co dobre, rośnie w postępie geometrycznym!