Życzenia urodzinowe dla siostrzenicy / bratanicy

Życzenia urodzinowe dla siostrzenicy / bratanicy

Piękne życzenia urodzinowe dla siostrzenicy na 18, dla nastoletniej dziewczyny. Życzenia urodzinowe dla nastoletniej siostrzenicy. Śmieszne życzenia urodzinowe dla bratanicy i siostrzenicy. Piękne zyczenia urodzinowe dla siostrzenicy i bratanicy, na urodziny. Kartki urodzinowe dla siostrzenicy. Smieszne życzenia na 18 urodziny dla siostrzenicy i bratanicy.

Gratulacje z okazji urodzin! Moja droga Siostrzenico, niech w tym dniu zostaną Ci wręczone tylko upragnione prezenty, a słowa gratulacyjne będą najpiękniejsze, najbardziej romantyczne i wzniosłe.

Wszystkiego najlepszego, droga Bratanico! Dziś pragniemy, abyś zapomniała o pracy i obowiązkach domowych. Stań się niesamowicie piękna, niezwykle modna i młoda jak wiosna, szczęśliwa jak dziecko.

Wszystkiego najlepszego, moja cudowna Siostrzenico! Życzę Ci dziś bukietu radości i paczki szczęścia. Świętuj ten dzień w atmosferze miłości, piękna i niesamowitej czułości i pozwól swojemu sercu upijaj się tym zestawem przez cały rok.

Urodziny machają do Ciebie wiązkami kwiatów i mienią się uśmiechami. Gratulacje dla Ciebie, moja ukochana Siostrzenico! Niech Twoje czyny zawsze kończą się sukcesem, a Twoje zdrowie – będzie zawsze silne. Życzę szczęścia i harmonii.

Wszystkiego najlepszego, Bratanico! Niech ten dzień obudzi w Tobie piękny nastrój, natchnienie i nadzieję, niech przyniesie szczere uczucia, ciepłe słowa i uśmiechy, miłe niespodzianki i radosne podekscytowanie, niech obdarzy Cię doskonałym zdrowiem i wszystkim, o czym marzysz.

Życzę ci, moja Siostrzenico, okrągłego tańca radości i sukcesów oraz fajerwerków niespodzianek i kwiatów. Niech święto Twoich narodzin zamieni się w bajecznie piękny dzień, w którym spełnią się najskrytsze marzenia!

Siostrzenico, gratulacje z okazji urodzin! Życzę Ci pełni życia, niech Twoje serce będzie pełne szczerych uczuć, Twoje ciało pełne zdrowia, dom zapełni się głosami bliskich, a Twój portfel zawsze będzie pełen szeleszczących banknotów.

Ze szczerymi rodzinnymi uczuciami i wielką radością gratuluję Ci, droga Bratanico, urodzin. Niech Twoja gwiazda poprowadzi Cię kwitnącymi drogami radości, gdzie spojrzenia pełne miłości i przyjaznych uśmiechów, powodzenia i sukcesów, wesołych świąt i wspaniałych wydarzeń, pięknych dni i szczęśliwych lat czekają na Ciebie z niecierpliwością!

Moja droga Siostrzenico, gratulacje z okazji urodzin! Modlę się do nieba o Twoje szczęście. Zapomnij o kłopotach i smutkach, ciesz się życiem i jego tęczowymi chwilami. Niech wszystko będzie zaplanowane, a przyszłość inspiruje i cieszy.

Moja ukochana Siostrzenico, niech zamek, zbudowany z cegieł szczęścia, stanie się Twoim stałym domem, niech wszystkie jego okna będą się radować, a wszystkie jego mury ozdobione miłością. Niech dach oszałamiającego sukcesu ochroni Cię przed ulewą kłopotów!

Moja droga Bratanico, wiedz, że jesteś dla mnie prawdziwym skarbem. Jestem z Ciebie dumny, szczęśliwy z Twoich osiągnięć i dziękuję losowi za tak błyskotliwy prezent jak Ty. Nie oszczędzaj na uśmiechach, ciesz się każdym dniem, osiągaj swój cel, idź naprzód i pamiętaj: w życiu dzieją się różne rzeczy, ale nigdy nie możesz się poddawać. Bądź szczęśliwa!