Życzenia urodzinowe dla żony

Piękne, krótkie i romantyczne, śmieszne i wzruszające życzenia urodzinowe dla żony na fb od męża i dzieci, sms. Zyczenia urodzinowe dla byłej i ukochanej zony od meza. Najpiękniejsze i zabawne i fajne, śmieszne, romantyczne i gotowe życzenia urodzinowe od męża, dla kochanej zony na 40, kartki. Piękne życzenia dla żony facebook, żonie na urodziny. Kartki, życzenia urodzinowe dla żony gif i obrazki, od męża. Zyczenia urodzinowe dla ex żony śmieszne i romantyczne. Zyczenia dla ukochanej zony i mamy, matki na urodziny. Życzenia na 30 urodziny, 40, 50 urodziny dla żony, życzenia dla żony z okazji urodzin, życzenia na urodziny dla żony, życzenia zony w ciazy urodzinowe.

Życzenia urodzinowe dla żony, wzruszające zyczenia dla zony na fb, kartki i gif od męża na urodziny, obrazki i śmieszne sms

Moja piękna urodzinowa dziewczyno, zostań równie piękna i ukochana! Jesteś teraz oficjalną żoną i członkiem nowej rodziny. Niech twoje gniazdo będzie przytulne i ciepłe! Podróżuj i inspiruj się, wszystko wyjdzie na jaw i się spełni. Zamknij oczy i pomyśl życzenie!

Żono, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech w Twoim życiu będzie więcej jasnych dni, ciepła i radości. Niech nasze dzieci będą Ci posłuszne i niech unikną wszelkich problemów. Zawsze pozostań tą samą piękną, miłą i delikatną kobietą, jaką zawsze była. Kocham Cię!

Żona może być piękna lub inteligentna, może być gospodynią domową lub kochającą matką albo może być królową. Mam szczęście, mam wspaniałą kobietę z tymi wszystkimi cechami. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Moja najczulsza, najdroższa, ukochana i wyjątkowa kobieto, cieszę się, że jestem twoim mężem, chroniąc cię przed wszelkimi problemami, dzieląc radości i smutki, które spotykają się na naszej drodze. Jesteś moją radością i sensem życia. Wszystkiego najlepszego, mój świecie, moja żono!

Ten pełen uśmiechów, śmiechu i gratulacji dzień nie poszedł na marne, bo dziś obchodzimy urodziny mojej ukochanej żony. Życzymy jej tylko, aby pomnożyła całe dobro, które ma i łatwo pożegnać się ze wszystkim, co ma negatywne znaczenie!

Moja urocza żono, spieszę do Ciebie z bukietem, prezentami i gratulacjami! Chociaż nie ma nic, co mogłoby przyćmić twoje piękno i być doskonalsze niż kolor twoich oczu, ale pozwól tym kwiatom przynajmniej ocieniać wszystkie doskonałości, które są w tobie zebrane. Wszystkie pozdrowienia, które powiedziano dzisiaj, nie są nawet połową tego, na co zasługujesz!

Nie sposób nie pogratulować urodzin tak wspaniałej kobiety jak moja żona, ponieważ jest najjaśniejsza, miła, elegancka, inteligentna, utalentowana i cudowna! Moja droga żono, proszę nas dalej, nie poprzestawaj na osiągniętych celach. Niech niepowodzenia, które spotykają się na twojej drodze, rozpłyną się jak nocna mgła!

Mój delikatny kwiatku, mój aniele i mój świat, nie sposób Cię nie podziwiać, co robię na co dzień. Ale dziś jest wyjątkowa okazja, dziś jesteś królową świętowania. Niech wszystkie kwiaty opadną u Twych stóp, niech wszyscy nasi goście wychwalają Twoją godność i osiągnięcia!

Diament mojej duszy, moja oszałamiająca żono, bądź tak piękna każdego dnia, jak teraz. Niech Twoje oczy błyszczą radością, a Twój głośny śmiech w naszym domu nigdy nie ustanie!

Ukochana żono, w twoje urodziny uważam za konieczne, aby ci przypomnieć, że jesteś najlepszą kobietą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Wszystkie gwiazdy blakną przed twoim pięknem. Ptaki zamarzają, gdy słyszą twój głos, ponieważ jest on najczulszy na świecie. Dotyk dłoni może wyleczyć wszelkie kłopoty i przeciwności. Nasz dom jest pełen komfortu i światła dzięki Twoim eleganckim uchwytom, całuję je!

Moja wyjątkowa, obca i nieziemska kobieto, twój mąż spieszy się, by pogratulować ci tego dnia w roku, w którym stajesz się piękniejsza, mądrzejsza, bardziej utalentowana i odnosząca większe sukcesy. Doceniam cię i uwielbiam!

Moja najdroższa żono, bądź zawsze szczera, wierna, niezłomna i wyjątkowa, trochę szkodliwa, ale nieskończenie czarująca i kochana! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Czarodziejski i kryminalny urok i nieziemskie piękno - cechy charakterystyczne dzisiejszej urodzinowej dziewczyny. Tak wygląda moja ukochana żona i chcę, żeby taka została! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Droga i umiłowana żono, światło mojego serca i życia, dziękuję Ci, że zostałaś moją żoną i teraz mogę z dumą o tym mówić! Jesteś cudowną żoną, matką i gospodynią, wszystko u Ciebie wychodzi. Niech tak będzie zawsze!

Wszystkiego najlepszego, moja droga, doskonała, oszałamiająca i urocza, najczulsza i najmilsza żono! Życzę wam, abyście pokonali wszystkich swoim urokiem i pięknem, wspinali się po szczeblach kariery, jakbyście szli schodami ruchomymi, nie denerwowali się drobiazgami i niepowodzeniami!

Moja piękna złodziejka serc, moja żono, dziś jest dzień w roku, w którym wszyscy obsypują Cię kwiatami i mówią komplementy. Pozwólcie, że będę tym, który powie wam miłe i serdeczne słowa - doskonalcie się, bo nie ma granic doskonałości, uszczęśliwcie wszystkich wokół Was swoim błyszczącym śmiechem i pozytywnym nastawieniem!

Dzisiaj są urodziny mojej ukochanej żony, której jeszcze raz chcę wyznać moją miłość i podziw. Moja miłość do ciebie tylko rośnie z każdym dniem. Dziękuję za istnienie! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!