Romantyczne życzenia urodzinowe dla żony, od męża

Romantyczne życzenia urodzinowe dla żony, od męża

Piękne, krótkie i romantyczne, śmieszne i wzruszające życzenia urodzinowe dla żony na fb od męża i dzieci, sms. Zyczenia urodzinowe dla byłej i ukochanej zony od meza. Najpiękniejsze i zabawne i fajne, śmieszne, romantyczne i gotowe życzenia urodzinowe od męża, dla kochanej zony na 40, kartki. Piękne życzenia dla żony, żonie na urodziny facebook. Kartki, życzenia urodzinowe dla żony gif i obrazki, od męża. Zyczenia urodzinowe dla ex żony śmieszne i romantyczne. Zabawne zyczenia dla ukochanej zony i mamy, matki na urodziny. Życzenia na 30, 40, 50 urodziny dla żony, życzenia dla żony z okazji urodzin, życzenia na urodziny dla żony, życzenia zony w ciazy urodzinowe.

Moja piękna urodzinowa Dziewczyno, zostań równie piękna i ukochana. Jesteś teraz oficjalną żoną i członkiem nowej rodziny. Niech Twoje gniazdo będzie przytulne i ciepłe. Podróżuj i inspiruj się, niech Twoje marzenia zamieniają się w rzeczywistość. Zamknij oczy i pomyśl życzenie!

Żono, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech w Twoim życiu będzie więcej jasnych dni, ciepła i radości. Niech nasze dzieci będą Ci posłuszne i niech unikną wszelkich problemów. Zawsze pozostań tą samą piękną, miłą i delikatną kobietą, jaką zawsze byłaś. Kocham Cię!

Żona może być piękna lub inteligentna, może być gospodynią domową lub kochającą matką albo może być królową. Mam szczęście mieć wspaniałą kobietę z tymi wszystkimi cechami. Wszystkiego najlepszego, Kochanie!

Moja najczulsza, najdroższa, ukochana i wyjątkowa Kobieto, cieszę się, że jestem Twoim mężem, chroniąc Cię przed wszelkimi problemami, dzieląc radości i smutki, które spotykamy na naszej drodze. Jesteś moją radością i sensem życia. Wszystkiego najlepszego, mój świecie, moja Żono!

Moja urocza Żono, spieszę do Ciebie z bukietem, prezentami i gratulacjami. Chociaż nie ma nic, co mogłoby przyćmić Twoje piękno i być doskonalsze niż kolor Twoich oczu, ale pozwól przynajmniej tym kwiatom ocienić wszystkie doskonałości, które są w Tobie zebrane. Wszystkie pozdrowienia, które powiedziano dzisiaj, nie są nawet połową tego, na co zasługujesz!

Nie sposób nie pogratulować urodzin tak wspaniałej kobiety jak moja żona, ponieważ jest najjaśniejsza, miła, elegancka, inteligentna, utalentowana i cudowna. Moja droga Żono, proszę nie poprzestawaj na osiągniętych celach. Niech niepowodzenia, które Cię nieraz spotykają rozpłyną się jak nocna mgła!

Mój delikatny kwiatku, mój aniele i mój świecie, nie sposób Cię nie podziwiać, co robię na co dzień. Ale dziś jest wyjątkowa okazja, dziś jesteś królową świętowania. Niech wszystkie kwiaty opadną u Twych stóp, niech wszyscy nasi goście wychwalają Twoją godność i osiągnięcia!

Ukochana Żono, w Twoje urodziny uważam za konieczne, aby Ci przypomnieć, że jesteś najlepszą kobietą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Wszystkie gwiazdy blakną przed Twoim pięknem. Ptaki zamarzają, gdy słyszą Twój głos, ponieważ jest on najczulszy na świecie. Dotyk dłoni może wyleczyć wszelkie kłopoty i przeciwności. Nasz dom jest pełen komfortu i światła dzięki Twoim eleganckim rączkom, całuję je!

Moja wyjątkowa, obca i nieziemska Kobieto, Twój mąż spieszy się, by pogratulować Ci tego dnia w roku, w którym stajesz się piękniejsza, mądrzejsza, bardziej utalentowana i odnosząca większe sukcesy. Doceniam Cię i uwielbiam!

Droga i umiłowana Żono, światło mojego serca i życia, dziękuję Ci, że zostałaś moją żoną i teraz mogę z dumą o tym mówić. Jesteś cudowną żoną, matką i gospodynią, wszystko u Ciebie wychodzi. Niech tak będzie zawsze!

Dzisiaj są urodziny mojej ukochanej żony, której jeszcze raz chcę wyznać moją miłość i podziw. Moja miłość do Ciebie tylko rośnie z każdym dniem. Dziękuję, że jesteś. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!