Życzenia urodzinowe dla dziadka; od wnuczki i wnuka, na urodziny

Życzenia urodzinowe dla dziadka; od wnuczki i wnuka, na urodziny

Fajne i śmieszne, wesołe і proste życzenia urodzinowe dla dziadka od wnuczki, ładne i gotowe zyczenia urodzinowe imieninowe dla taty i dziadka, krótkie і śmieszne od wnuków. Krótkie życzenia dla dziadka na urodziny. Śmieszne życzenia, laurka na urodziny dla dziadka, z okazji 80 urodzin. Życzenia urodzinowe dla dziadka 60, 65 urodziny, 69, 70 urodziny, 75, 80, 85, 90 lat, na urodziny. Laurka dla dziadka z okazji urodzin. Urodzinowe życzenia dla dziadka od wnuków do wydrukowania.

Drogi Dziadku, chcemy Cię przytulić i powiedzieć tyle ważnych słów. Dbaj o siebie, dawaj innym światło i ciepło, nie przejmuj się kłopotami. Wszystkiego najlepszego!

Dziadku, wszystkiego najlepszego! Podziwiam Twoją inteligencję i waleczność. Dzięki za przykładne życie. Żyj długo i nigdy się nie denerwuj.

Nasz kochany Dziadku, wszyscy bardzo Cię kochamy i gratulujemy Ci kolejnych urodzin. Jesteśmy pewni, że jeszcze wiele razy będziemy zbierać się przy tym stole z okazji Twoich urodzin! Bądź zdrowy i szczęśliwy.

Drogi i ukochany Dziadku, gratulujemy urodzin! Chcemy życzyć wszystkiego najlepszego i zdrowia na sto lat. Nasz Dziadku, jesteś najlepszy i najodważniejszy. Wszystkiego najlepszego!

Dziadku, pozdrawiam i życzę nieskończonego szczęścia, zdrowia oraz morza uśmiechów i radości w Twoim domu. Niech Twoje życie wypełni się wszystkimi kolorami tęczy. Wszystkiego najlepszego!

Drogi i ukochany Dziadku, z głębi serca chcę Ci powiedzieć, że jesteś najlepszą osobą na świecie, najlepszym przyjacielem, człowiekiem wiernym i niezawodnym, kochającym ojcem. Takie słowa można powiedzieć nie o każdym, ale to tylko niewielka część tego, co nierozerwalnie wiąże się z Tobą, co każdego dnia coraz bardziej fascynuje. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Nadszedł dzień wypełniony atmosferą świątecznego nastroju, gratulacyjnymi przemówieniami i słowami wdzięczności, więc czas powitać mojego ukochanego Dziadka. Jesteś dla mnie kimś więcej niż tylko moim Dziadkiem, jesteś mi bliższy i droższy niż wszyscy, niech Twoja siła nigdy Cię nie opuszcza!

Mój ulubiony Dziadek, mój punkt orientacyjny, mój kompas! Pozwól swojej energii tylko rosnąć, Twoim planom się spełniać, a wszystko będzie dobrze; niech kłopoty się Ciebie nie imają, a tylko dodają więcej witalności i energii.

Godny, najsilniejszy, sprytny i mądry Dziadku! Z dumą mogę powiedzieć, że jestem wnukiem wspaniałej osoby, takiej jak Ty. Życzę zdrowia, długiego życia pełnego emocji i żywych wrażeń.

Odwaga, inteligencja, męstwo, honor - wielu może o tym tylko pomarzyć, a Ty jesteś właścicielem tych wspaniałych cech i nie tylko. Więc pomnażaj je dalej, mój ukochany Dziadku!

Piękny dzień, śpiew ptaków, jasne słońce – nawet natura spieszy się, by wyrazić Tobie swoją miłość, pozdrowienia I podziw, Dziadku. Doceniamy i kochamy Cię, wszystkiego najlepszego!

Najodważniejszy, najbardziej odporny, mój ulubiony Dziadku, jesteś ucieleśnieniem idealnego męża i dziadka. Ludzi zawsze pociągałeś, bo zaskakiwałeś ich swoją charyzmą, humorem i mądrością życia. Lata mijają, ale Ty wcale się nie starzejesz. Niech Twoje żarty brzmią jeszcze częściej, a będzie kierowanych do Ciebie coraz więcej miłych słów!

W tym dniu pozdrowienia lecą do Ciebie ze wszystkich zakątków naszego rozległego kraju, Twoi przyjaciele, krewni i bliscy przesyłają Ci pozdrowienia i ciepłe słowa, na które zasługujesz jak nikt inny!

Brawo! Dziś od rana do późnego wieczora gratulacje nie ustają, a śmiech rozbrzmiewa przez cały dzień, bo mój dziadek obchodzi urodziny! Najlepsze i najfajniejsze w całym jego życiu. Ciesz się nimi, a my Ci w tym pomożemy.

Jeśli zbierzesz wszystkie słowa, które mogą opisać dzisiejsze urodziny, otrzymasz ogromną bibliotekę, ponieważ ta osoba jest moim dziadkiem! Dziadku, chcę życzyć Ci zdrowia.

Czcigodny człowiek, najbardziej odporny, pracowity, przyjacielski, człowiek o żelaznej woli, nasz ojciec i dziadek, obchodzi swoją rocznicę. Niech więc wszyscy obecni dziś powiedzą najmilsze słowa i szczere życzenia!

W dniu, w którym nawet ptaki śpiewają swoje pieśni tylko dla jednej osoby, a słońce kieruje swoje promienie na trawnik jego domu, kiedy gwiazdy spadają, aby mógł spełnić swoje najcenniejsze życzenia, spieszę pogratulować temu człowiekowi, mojemu dziadkowi, urodzin, przytulić go i podziękować!

Cóż za głośne, potężne słowo! To nie tylko słowo, to osoba, niesamowita, wyjątkowa, kosmiczna osoba! I niech zawsze pozostanie tak niesamowity, zachowuje wiele pozytywnych cech i emocji.

Jesteś panem żywiołów, pogromcą ponurego nastroju, królem pozytywnych emocji, naszym dziadkiem. Jesteśmy wdzięczni za szczęśliwe dzieciństwo, za wszystko, czego nas nauczyłeś i nadal uczysz, jesteś niesamowity, dziękuję, wszystkiego najlepszego!

Jesteś nieskończonym źródłem pozytywności, energii, cnoty, właściwej rady, siły, dobroci i zrozumienia. Jak wspaniale, że w naszej rodzinie jest tak wspaniały człowiek jak ty, ojciec i dziadek w jednej osobie. Dziękuję mój drogi Dziadku!