Życzenia urodzinowe dla cioci, od dziecka

Życzenia urodzinowe dla cioci, od dziecka

Wyjątkowe i najpiękniejsze, gotowe i fajne, ładne i piękne, wzruszajace i śmieszne, zabawne życzenia urodzinowe dla cioci zapytaj, śmieszne sms. Piekne i wzruszajace zyczenia urodzinowe dla cioci chrzestnej gify, dla ciotki krótkie na fb. Pozdrowienia i życzenia dla kochanej cioci na urodziny religijne, życzenia na urodziny dla najlepszej cioci od dziecka. Kartka urodzinowa dla cioci, kartki urodzinowe dla kochanej cioci, sms od serca, życzenia na urodziny, dla cioci od dziecka 40, 50, 60, 70, 80 lat. Życzenia dla cioci z okazji urodzin, zabawne, wyjątkowe i piękne życzenia dla starszej i najlepszej cioci urodzinowe sms na fb religijne. Fajne i ładne życzenia urodzinowe na 40, 50, 60, 70, 80, 90 lat, latki dla cioci krótkie od serca, gify, zyczenia urodzinowe ciocia. Zabawne i fajne życzenia urodzinowe dla kochanej cioci i wujka, gify i kartki, obrazki.

Droga Ciociu, gratulacje z okazji rocznicy! Życzę niesamowitych wrażeń, oszałamiających sukcesów, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach i wielu szczęśliwych dni. Niech spełnią się Twoje marzenia w domu i pracy, dusza śpiewa, a serce się raduje. Wszystkiego najlepszego!

Nasza słodka Ciocia świeci dziś jak jasne słońce. Wraz z naszą urodzinową dziewczyną raduje się jej anioł stróż, bo odziedziczył po Bogu kobietę inteligentną, piękną i wesołą. Bądź szczęśliwa, Ciociu!

Nasza droga Ciociu, dzisiaj przywieziemy Ci prezenty, niespodzianki i kwiaty. Niech pokój zapanuje w Twoim domu, a dobroć w Twoim sercu. Zawsze bądź miłą, młodą i szczęśliwą kobietą!

Droga Ciociu, gratulacje z okazji urodzin! Serdecznie życzę szczęścia i przyjemności. Niech każdy dzień rozpoczyna się uśmiechem i ciepłym promieniem słońca.

Życzę Ci, abyś była najpiękniejszą kobietą na świecie. Żyj coraz lepiej. Bądź piękniejsza niż jakikolwiek kwiat i jakiekolwiek drzewo. Życzę szczęścia i długiego życia. Bądź prawdziwą perłą i dawaj radość!

Chcę pogratulować mojej wspaniałej Cioci z okazji urodzin. Wszystkiego najlepszego, droga Ciociu! Zastanawiając się, co napisać na cześć takiego wydarzenia, przychodzą na myśl następujące słowa: Chcę, aby otaczała Cię zawsze duża uwaga i troska.

Jestem szczęśliwą siostrzenicą. Ciocia jest zawsze wesoła, przygotowuje dla mnie wszelkiego rodzaju smakołyki i daje ciekawe prezenty. Ciociu, bądź promienna, dawaj innym swoją energię i pozytywność. Życzę miłości i zrozumienia. Wszystkiego najlepszego!

Droga Ciociu, z okazji Twoich urodzin życzę powodzenia w życiu i realizacji wszystkiego, co zaplanowano. Ciociu, zawsze bądź optymistką, naładuj nas swoją wesołością i bądź szczęśliwa!

Niech lata dodadzą Ci uroku i optymizmu. Nie musisz być silną kobietą, niech wszystkie kobiece słabości czynią Twoich mężczyzn silnymi. Wszystkiego najlepszego, droga Ciociu!

Ciociu, niech Twoje życie będzie jak rajskie krajobrazy: niech aksamitne góry sukcesu, kryształowe jeziora szczęścia i piękne zachody słońca cieszą Twoje serce każdego dnia. Wszystkiego najlepszego!

Ciociu, bardzo cię kocham. Nie wyobrażam sobie życia bez Twojego uśmiechu. Zawsze bądź taka otwarta i wesoła, ciekawa i piękna!