Życzenia urodzinowe dla cioci

Wyjątkowe i najpiękniejsze, gotowe i fajne, ładne i piękne, wzruszajace i śmieszne życzenia urodzinowe dla cioci zapytaj, śmieszne sms. Piekne i wzruszajace zyczenia urodzinowe dla cioci chrzestnej gify, dla ciotki krótkie na fb. Pozdrowienia i życzenia dla kochanej cioci na urodziny religijne, życzenia na urodziny dla najlepszej cioci od dziecka. Kartka urodzinowa dla cioci, kartki urodzinowe dla kochanej cioci, sms od serca, życzenia na 40, 50 urodziny, 60, 70, 80 urodziny dla cioci od dziecka. Życzenia dla cioci z okazji urodzin, zabawne, wyjątkowe i piękne życzenia dla starszej i najlepszej cioci urodzinowe sms na fb religijne. Fajne i ładne życzenia urodzinowe na 40 lat, 50, 60, na 70 lat, 80, 90 lat, latki dla cioci krótkie od serca, gify, zyczenia urodzinowe ciocia. Zabawne i fajne życzenia urodzinowe dla kochanej cioci i wujka, gify i kartki, obrazki. Życzenia urodzinowe dla cioci Ani i Teresy, Basi i Ewy, Gosi i Haliny, Ireny i Iwony, Joli i Kasi, Marysi i Oli, Renaty i Uli, Zosi.

Życzenia urodzinowe dla cioci, zyczenia na urodziny śmieszne, kartka urodzinowa, życzenia na 60 urodziny dla cioci, kartki urodzinowe

Droga ciociu, gratulacje z okazji rocznicy! Życzę niesamowitych wrażeń, oszałamiających sukcesów, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach i wielu szczęśliwych dni! Niech spełnią się Twoje marzenia w domu i pracy, dusza śpiewa, a serce się raduje! Wszystkiego najlepszego!

Nasza słodka ciotka świeci dziś jak jasne słońce. Wraz z naszą urodzinową dziewczyną raduje się jej anioł stróż, bo odziedziczył po Bogu kobietę inteligentną, piękną i wesołą. Bądź szczęśliwą ciocią!

Nasza droga ciociu, dzisiaj przywieziemy Ci prezenty, niespodzianki i kwiaty. Niech pokój zapanuje w twoim domu, a tylko dobroć w twoim sercu. Zawsze bądź miłą, młodą i szczęśliwą kobietą!

Droga ciociu, gratulacje z okazji urodzin! Serdecznie życzę szczęścia i przyjemności! Niech każdy dzień rozpocznie się uśmiechem i ciepłym promieniem słońca!

Życzę Ci, abyś była najpiękniejszą kobietą na świecie. Żyj coraz lepiej. Bądź piękniejszy niż jakikolwiek kwiat i piękniejszy niż jakiekolwiek drzewo. Życzę szczęścia i długiego życia. Bądź prawdziwą perłą i daj radość!

Chcę pogratulować mojej wspaniałej cioci z okazji urodzin! Wszystkiego najlepszego, droga ciociu! Zastanawiając się, co napisać na cześć takiego wydarzenia, przychodzą na myśl następujące słowa: Chcę, abyś zawsze otaczał się dużą uwagą i troską.

Jestem szczęśliwą siostrzenicą! Ciotka jest zawsze wesoła, przygotowuje dla mnie wszelkiego rodzaju smakołyki i daje ciekawe prezenty. Ciociu, bądź promienna, daj innym swoją energię i pozytywność. Życzę miłości i zrozumienia! Wszystkiego najlepszego!

Droga ciociu, w Twoje urodziny życzę powodzenia w życiu i realizacji wszystkiego, co zaplanowano. Ciociu, zawsze bądź optymistką, naładuj nas swoją wesołością i bądź szczęśliwa!

Niech lata dodadzą Ci uroku i optymizmu. Nie musisz być silną kobietą, niech wszystkie kobiece słabości czynią twoich mężczyzn silnymi. Wszystkiego najlepszego, droga ciociu!

Ciociu, niech twoje życie będzie jak rajskie krajobrazy: niech aksamitne góry sukcesu, kryształowe jeziora szczęścia i piękne zachody słońca cieszą twoje serce każdego dnia! Wszystkiego najlepszego!

Ciociu, bardzo cię kocham! Nie wyobrażam sobie życia bez twojego uśmiechu! Zawsze bądź taka otwarta i wesoła, ciekawa i piękna!