Miłosne życzenia urodzinowe dla ukochanego

Miłosne życzenia urodzinowe dla ukochanego

Piękne, wzruszajace i miłosne życzenia urodzinowe dla ukochanego mężczyzny 70, 75, 80 lat, dla męża romantyczne od serca, wzruszajace. Mój ukochany, romantyczne życzenia urodzinowe dla narzeczonego, od serca dla chłopaka od dziewczyny, zapytaj. Kartki, romantyczne i mądre życzenia urodzinowe dla ukochanego mężczyzny, forum, na 35, 45, 55, 65 lat. Piękne, wzruszające i miłosne życzenia urodzinowe dla ex chłopaka od serca, dla kochanego. Wzruszające i piękne życzenia dla ukochanego dla mężczyzny, blog, obrazki miłosne dla niego. Wyjątkowe życzenia urodzinowe dla partnera, obrazki dla ukochanego, cytaty na urodziny męża. Piękne życzenia urodzinowe od serca dla ukochanego faceta, wzruszające dla męża, mądre życzenia na 18, 19, 20 urodziny zapytaj, dla faceta i chłopaka. Pozdrowienia z urodzinami swoimi słowami, narzeczonego, dla byłego chlopaka, życzenia na 30, 40, 50, 60 urodziny dla ukochanego, dla milosci swojego zycia. Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla ukochanego, miłe smsy dla niego, dedykacja dla ukochanego. Milosne życzenia urodzinowe dla niego od serca, od serca dla swojego faceta, mile życzenia urodzinowe. Najładniejsze i wyjątkowe życzenia urodzinowe kochanemu, dedykacja dla ukochanego 85, 90 lat. Śmieszne życzenia urodzinowe dla kolegi zapytaj, dla dorosłych, ciepłe i czułe życzenia urodzinowe.

Korzystając z niezłomnego prawa ukochanej, daję Ci odporność na wszelkie kłopoty, smutki i przypadkowe zniewagi. Niech Twój słoneczny uśmiech zdobi każdy mój poranek. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj są Twoje urodziny i chcę, aby Twoje życie było wypełnione czystą i jasną miłością. Pragnę, by nasze serca biły w tym samym rytmie i abyśmy mieli jednego Anioła Stróża, który zachowa nasze uczucia szczere i wiarygodne!

W Twoje urodziny też mam święto: w dniu, w którym się urodziłeś, narodziła się moja miłość. Chcę, aby moje uczucia były wsparciem i wiarą w naszą przyszłość. Nie zmieniaj się i pozostań niezastąpiony!

Udekoruję Twój dzień najlepszą dekoracją, obsypię Cię radosnymi chwilami i dam Ci wieczność, w której będziemy nierozłączni i nieskończenie szczęśliwi.

Jesteś jednym z tych mężczyzn, którzy tworzą raj nawet pod gołym niebem. Mój ukochany Mężu, niech Twoje gorące serce bije bardzo długo. Niech Twoje serce leczy lepiej niż jakikolwiek eliksir i grzeje cieplej niż słońce!

Wprawdzie teraz są Twoje urodziny, ale otrzymałem też prezent - Twoją miłość i ciepło. Dziękuję Kochanie i obiecuję, że wszystkim się z Tobą podzielę, jeszcze dzisiaj.

Wszystkiego najlepszego dla najsilniejszego, najbardziej opiekuńczego i odważnego Mężczyzny! To wielka radość całować Cię, przytulać i życzyć Ci szczęścia każdego dnia.

Chcę przyznać, że nikt nie jest odważniejszy i bardziej oddany niż Ty. A to nie wszystkie Twoje wspaniałe cechy - jest ich znacznie więcej. Chcę tylko być blisko Ciebie, opiekować się Tobą, chronić i kochać!

Dziś podnoszę kieliszek za wszystkie cechy charakteru mojej ukochanej osoby: za żelazną wolę i miękkie serce, za determinację i wesoły charakter, za umiejętność wywołania huraganu namiętności w duszy kobiety i umiejętność dawania miłości. Zawsze taki bądź, Kochanie!

Niech nasza miłość będzie czysta, jak przezroczysta woda w strumieniu, a szczęście bezchmurne i piękne. Przyjmij mój prezent - otwarte serce, które zawsze będzie Cię witać bezgraniczną miłością!

Dzisiaj przynoszę Ci moją miłość, aby dać Ci ją na zawsze. Chcę widzieć w Twoich oczach tylko jasne szczęście, na cześć którego serce śpiewa serenady, a radość unosi się wokół.

Mój Ukochany, poza domem bądź niesamowicie silny jak tygrys, nieustraszony i pewny siebie, jak lew, a ze mną - cudownie czuły i nieskończenie delikatny jak kot. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!