Życzenia urodzinowe dla syna, od mamy i taty

Życzenia urodzinowe dla syna, od mamy i taty

Wesołe, gotowe i wzruszające, piękne, śmieszne i mądre życzenia urodzinowe na 5, 6, 7, 9, 10 lat. Poważne i krótkie, ładne i najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla dorosłego i nastoletniego syna od matki, od mamy i taty na fb, 35, 44, 45, 50 lat, latka, śmieszne od taty, rodziców i ojca. Życzenia urodzinowe dla synka na 16, 18, 20, 30, 40 urodziny dla ukochanego syna dorosłego, od mamy. Życzenia z okazji 18, 30, 40, 50 urodzin dla syna poważne, religijne i sportowca. Piękne życzenia urodzinowe dla syna na 12, 13, 14, 19, 21, 24, 25 lat, latka, lata na facebooka. Obrazki na urodziny dla syna, smieszne kartki urodzinowe dla dorosłego syna od mamy, gify i kartka urodzinowa dla syna na fb na 13 urodziny, gif i kartki z życzeniami urodzinowymi dla syna. Życzenia urodzinowe dla 3, 8, 9, 15, 16 letniego syna koleżanki.

Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę szczęścia, dóbr ziemskich i nie tylko. Najważniejsze - bądź szczęśliwy, Synu.

Synu, gratulacje! Teraz jesteś taki duży, czas leci tak szybko. Bardzo Cię cenimy. Niech życie Cię uszczęśliwia wydarzeniami i chwilami.

Synu, życzymy Ci powodzenia w życiu i nigdy nie denerwuj się z powodu bzdur. Wszystkiego najlepszego!

Drogi i ukochany Synu, gratulujemy Ci urodzin! Urosłeś tak szybko, że nie mieliśmy nawet czasu, aby spojrzeć wstecz. Niech w tym dniu spełnią się wszystkie Twoje życzenia i marzenia.

Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś naszą dumą, naszym promieniem światła w oknie. Świeć zawsze i ciesz się życiem.

Nasz piękny Synu, Twój ojciec i ja bardzo cię kochamy. Życzymy, aby Twoja droga nie była trudna, a życie przyniosło same pozytywne emocje!

Mój Synu, gratulacje z okazji urodzin! Niech każdy dzień będzie pełen wspaniałych wydarzeń, wspaniałych ludzi i szerokich uśmiechów. Nigdy nie zaznaj smutku, bądź zawsze zdrowy i pamiętaj o swoich bliskich.

Synu, tak bardzo chcę, żeby Twoje przeznaczenie było szczęśliwe, żebyś nigdy nie chorował, a wokół byli ludzie, którzy zawsze Ci pomogą. Wszystkiego najlepszego!

Synu, jesteś już bardzo dorosłym facetem, ale gratulując Ci urodzin, chcę Ci powiedzieć, abyś pamiętał, że dla nas pozostajesz zawsze naszym małym synkiem. Wszystkie Twoje zwycięstwa, radości i sukcesy są dla nas szczęściem, a Twoje niepowodzenia, straty i smutki - naszymi smutkami. Wszystkiego najlepszego!

Mój mój drogi Synu, z każdym dniem rośniesz coraz szybciej, bardzo Cię kocham i gratuluję urodzin! Uszczęśliwiaj nas Swoją radością życia i głośnym śmiechem.

Nasz Jedyny, nasz Synu, bądź mądrym, bystrym, zawadiackim, żywiołowym, dociekliwym i posłusznym chłopcem! Nie zapomnij zadowalać swojej mamy i taty najlepszymi uśmiechami na świecie! Obiecujemy, że pomożemy Ci we wszystkim, co próbujesz osiągnąć! Jestem z Ciebie bardzo dumny!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Synu! Dziękuję Bogu, że wybrał mnie na Twoją matkę. Jestem bardzo dumna, że to ja, Twoja matka, przywiodłam Cię na ten świat. Bądź zdrowy i szczęśliwy.

Dziś są urodziny wspaniałego człowieka, jesteśmy dumni ze wszystkich Twoich sukcesów i niezliczonych osiągnięć. Wszystkiego najlepszego, Synu!

Drogi Synu, nie mam słów, aby wyrazić, jak bardzo Cię kocham i jak bardzo cieszę się, że jestem z Tobą, by obserwować, jak się rozwijasz i osiągasz swoje cele. Mam nadzieję, że życie pozwoli mi być z Tobą jak najdłużej i cieszyć się Twoim szczęściem. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Synu, w Twoje urodziny proszę Boga, aby Cię błogosławił i obyś miał tysiące powodów do uśmiechu każdego dnia. Gratulacje!

Mój ukochany synek obchodzi urodziny, a ja życzę Ci dobrego samopoczucia, zdrowia i miłości, bo do pełnego życia nic więcej nie potrzeba. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

W dniu Twoich urodzin czuję nieopisane rozradowanie. Czuję tę samą radość za każdym razem, gdy świętuję Twoje urodziny. Przyszedłeś na ten świat, aby zmienić moje życie i trzeba to uczcić. Dzisiaj chcę pogratulować Ci rocznicy. Bądź szczęśliwy, Synu!

Największym skarbem mojego życia jesteś Ty, a moim największym pragnieniem jest widzieć Cię szczęśliwym. Proszę Boga, aby ten dzień był niezapomniany i aby ten piękny uśmiech na zawsze pozostał na Twojej twarzy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Synu!

Bycie Twoim ojcem to najważniejsza rola, jaką odegrałem w całym moim życiu. Nic nie może się równać z radością, którą czuję, gdy słyszę Twój śmiech. Wszystkiego najlepszego, Synu!