Życzenia urodzinowe dla syna

Wesołe, wzruszające i gotowe, piękne, śmieszne i mądre, najpiękniejsze, krótkie i ładne życzenia urodzinowe poważne dla dorosłego i nastoletniego syna od matki, od mamy i taty na fb, 30 lat, śmieszne od taty, od rodziców i ojca. Życzenia urodzinowe dla synka na 16, na 18 urodziny, 20, 30, 40 urodziny dla ukochanego syna dorosłego, od mamy. Życzenia z okazji 18, 30, 40 urodzin dla syna poważne, religijne i sportowca. Piękne zyczenia urodzinowe dla syna i męża, życzenia urodzinowe dla syna na 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, na 10 urodziny, 11, 12, 13, 14, na 15 urodziny, 16, 18, 19, na 20 urodziny, 21, 24, 25, na 30 urodziny, 32, 33, 35 urodziny, 40, 44, 45, na 50 urodziny lat, latka, lata na facebooka. Obrazki na urodziny dla syna, smieszne kartki urodzinowe dla dorosłego syna od mamy, gify i kartka urodzinowa dla syna na fb, gif i kartki z życzeniami urodzinowymi dla syna. Życzenia urodzinowe dla 3, 8, 15, 16 letniego syna koleżanki.

Życzenia urodzinowe dla syna, mądre, najpiękniejsze zyczenia dla dorosłego syna śmieszne, od matki na 30 lat, od mamy na fb, kartki dla mamy, na 18 urodziny, gify i kartka urodzinowa dla syna

Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę szczęścia, dóbr ziemskich i nie tylko. Najważniejsze - bądź szczęśliwy, synu!

Synu, gratulacje! Teraz jesteś taki duży, czas leci tak szybko. Bardzo Cię cenimy. Niech życie cię uszczęśliwia wydarzeniami i chwilami.

Synu, życzymy Ci powodzenia w życiu i nigdy nie denerwuj się z powodu bzdur. Wszystkiego najlepszego!

Drogi i ukochany synu, gratulujemy Ci urodzin! Rozrósłeś się tak szybko, że nie mieliśmy nawet czasu, aby spojrzeć wstecz. Niech w tym dniu spełnią się wszystkie Twoje życzenia i marzenia.

Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś naszą dumą, naszym promieniem światła w oknie. Świeć zawsze i ciesz się życiem.

Nasz piękny synu, twój ojciec i ja bardzo cię kochamy! Życzymy, aby Twoja droga nie była trudna, a życie przyniosło same pozytywne emocje.

Mój synu, gratulacje z okazji urodzin! Niech każdy dzień będzie pełen wspaniałych wydarzeń, wspaniałych ludzi i szerokich uśmiechów. Nigdy nie zaznaj smutku, bądź zawsze zdrowy i pamiętaj o swoich bliskich!

Synu, tak bardzo chcę, żeby twoje przeznaczenie było szczęśliwe, żebyś nigdy nie zachorował, a wokół są ludzie, którzy zawsze pomogą. Wszystkiego najlepszego!

Synu, jesteś już bardzo dorosłym facetem, ale gratulując Ci urodzin, chcę Ci powiedzieć, abyś pamiętał, że dla nas pozostajesz naszym małym synkiem na zawsze. Wszystkie twoje zwycięstwa, radości i sukcesy są dla nas szczęściem, a wszystkie twoje niepowodzenia, straty i smutki są naszymi smutkami. Wszystkiego najlepszego!

Mój mój drogi synu, z każdym dniem rośniesz coraz szybciej, bardzo Cię kocham i gratuluję urodzin! Uszczęśliw nas swoim uśmiechem i głośnym śmiechem!

Nasz miękisz, nasz synu, dorośnij mądry, bystry, psotny, niespokojny, dociekliwy i posłuszny chłopiec! Nie zapomnij zadowolić swojej mamy i taty swoimi najlepszymi uśmiechami na świecie! Obiecujemy, że pomożemy Ci we wszystkim, co próbujesz osiągnąć!