Życzenia urodzinowe dla chrześniaka, dorosłego

Życzenia urodzinowe dla chrześniaka, dorosłego

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrześniaka dorosłego, sms, życzenia na 18 urodziny dla dorosłego chrześniaka, smieszne, życzenia urodzinowe sms na roczek, życzenia na urodziny dla chrzesniaka, życzenia z okazji 18 urodzin.

Życzę Ci, drogi Chrześniaku, byś był tak dobry jak Tom Cruise, silny jak Herkules i inteligentny jak Hawking. Pozwól sobie być najbardziej widoczną postacią wśród znajomych, a jeśli nie wszystkie moje życzenia się spełnią, po prostu znajdź sobie niepozornych przyjaciół. Wszystkiego najlepszego!

Niech Twoje oko będzie ostre jak u orła, a Twoja ręka twarda jak stal. Nie myl życzliwości z brakiem charakteru, a złości z odwagą. Niech Twoje szczęście i honor rosną razem z Tobą. Wszystkiego najlepszego!

W tym jasnym dniu Pan Bóg stworzył wielki cud - dał Ci życie! Ciesz się tym świętym prezentem! Żyj radośnie, kochaj całym sercem, dawaj radość innym! Niech Pan wspiera Cię we wszystkich Twoich przedsięwzięciach.

Niech całe Twoje życie będzie wielkim błogosławieństwem nie tylko dla przyjaciół i krewnych, ale także dla wszystkich wokół Ciebie. Niech Pan strzeże Twojej drogi i poprowadzi Cię do światła. Niech zwycięska miłość, Boży świat i nieustające szczęście towarzyszą Ci na każdym etapie życia. Wszystkiego najlepszego!

Bóg dał Ci życie w tym dniu i dlatego dał Ci siłę. Z Bożą pomocą możesz śmiało iść przez życie, spotykając po drodze szczęście, sukces, pomyślność i miłość. Czyń dobrze, a Bóg wynagrodzi Cię za to stokrotnie. Życzę zdrowia, silnej rodziny, wiernych przyjaciół i czystych myśli.

Miej wielki apetyt - prawdziwy Superman musi być silny. Obyś zawsze miał dobre oceny - prawdziwy Batman musi być sprytny. Obyś zawsze miał dobre serce - jak prawdziwy Spiderman!

Mój wesoły, słoneczny Króliczku! Światło moich oczu! Mój dzielny żołnierzu! Mój skarbie! Wszystkiego najlepszego! Podążaj za swoją szczęśliwą gwiazdą i nie bój się niczego.

Wszystkiego najlepszego, Chrześniaku! W tym cudownym dniu życzę wszystkiego najlepszego. Bądź szczęśliwy, ciesz się każdym dniem. Bądź zdrowy, zawsze bądź energiczny i przedsiębiorczy. Niech wszystkie plany i pomysły się spełniają. I niech Twoje nastawienie będzie zawsze waleczne.

Drogi Chrześniaku, wszystkiego najlepszego! Chciałbym, żebyś zawsze był odważnym, niezależnym i zdecydowanym chłopcem. A jeśli nagle napotkasz trudności na swojej drodze, nie smuć się i nie martw się, i koniecznie poproś mnie o pomoc.

Mój ukochany, drogi Chrześniaku! Pomimo tego, że żyjesz we współczesnym świecie, w dniu Twoich urodzin wciąż staromodnie życzę Ci, abyś był uczciwy, miły, wrażliwy, odważny i wytrwały w osiąganiu dobrych celów. Te wieczne cechy pomogą Ci być szczęśliwym w każdej chwili.

Drogi Chrześniaku! Serdecznie gratulujemy Ci urodzin. Chcemy Ci powiedzieć, że jesteśmy z Ciebie bardzo dumni: z Twojego sukcesu, Twojej ciekawości świata, odwagi i otwartości. Niech cały świat otworzy przed Tobą swoje drzwi. Bądź zdrowy i szczęśliwy!

Mój drogi i ukochany Chrześniaku! Ja, jako Twoja matka chrzestna, życzę Ci najbardziej, abyś wyrósł na szczęśliwą osobę i godnego, prawdziwego mężczyznę. Zawsze bądź szlachetny, miej dumę i doceniaj siebie. Bądź szczęśliwy!