Życzenia urodzinowe dla chrześniaka

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrześniaka dorosłego, sms, życzenia na 18 urodziny dla dorosłego chrześniaka, smieszne zyczenia na 18 urodziny, życzenia urodzinowe sms dla chrześniaka na roczek, życzenia na urodziny dla chrzesniaka, życzenia z okazji 18 urodzin.

Życzenia urodzinowe dla chrześniaka, na 18 urodziny dla dorosłego chrześniaka

Życzę ci, drogi chrześniaku, byś był tak dobry jak Tom Cruise, silny jak Herkules i inteligentny jak Hawking. Pozwól być najbardziej widoczną postacią wśród znajomych, a jeśli nie wszystkie moje życzenia się spełnią, po prostu znajdź sobie niepozornych przyjaciół. Wszystkiego najlepszego!

Powitanie! Jesteś takim wielkim facetem, nawet nie zauważyliśmy, jak dorastałeś! Bądź dobry i przystojny we wszystkim!

Niech twoje oko będzie ostre jak u orła, a twoja ręka twarda jak stal. Nie myl życzliwości z brakiem charakteru, a złości z odwagą. Niech twoje szczęście i honor rosną razem z tobą. Wszystkiego najlepszego!

W tym jasnym dniu Pan Bóg stworzył wielki cud - dał ci życie! Ciesz się tym świętym prezentem! Żyj radośnie, kochaj całym sercem, dawaj radość innym! Niech Pan wspiera cię we wszystkich twoich przedsięwzięciach!

Niech całe twoje życie będzie wielkim błogosławieństwem nie tylko dla przyjaciół i krewnych, ale także dla wszystkich wokół! Niech Pan strzeże twojej drogi i poprowadzi cię do światła! Niech zwycięska miłość, Boży świat i nieustające szczęście towarzyszą wam na każdym etapie życia! Wszystkiego najlepszego!

Bóg dał ci życie w tym dniu i dlatego dał ci siłę! Z Bożą pomocą możesz śmiało iść przez życie, spotykając po drodze szczęście, sukces, pomyślność i miłość. Czyń dobrze, a Bóg wynagrodzi ci za to stokrotnie! Życzę zdrowia, silnej rodziny, wiernych przyjaciół i czystych myśli.

Niech masz wielki apetyt - prawdziwy Superman musi być silny! Obyś zawsze miał dobre oceny - prawdziwy Batman musi być sprytny! Obyś zawsze miał dobre serce - jak prawdziwy Spider-Man!

Mój wesoły słoneczny króliczek! Światło moich oczu! Mój dzielny żołnierzu! Mój skarb! Wszystkiego najlepszego! Podążaj za swoją szczęśliwą gwiazdą i nie bój się niczego!

Wszystkiego najlepszego, chrześniaku! W tym cudownym dniu życzę wszystkiego najlepszego. Bądź szczęśliwy, ciesz się każdym dniem! Bądź zdrowy, zawsze bądź energiczny i przedsiębiorczy! Niech wszystkie plany i pomysły się spełnią! I niech nastrój zawsze będzie waleczny!

Drogi chrześniaku! Wszystkiego najlepszego! Chciałbym, żebyś zawsze był odważnym, niezależnym i zdecydowanym chłopcem. A jeśli nagle napotkasz trudności na swojej drodze, nie smuć się i nie martw się, i koniecznie poproś mnie o pomoc!

Mój ukochany, drogi chrześniaku! Pomimo tego, że żyjesz we współczesnym świecie, w twoje urodziny wciąż staromodnie życzę ci, abyś był uczciwy, miły, wrażliwy, odważny i wytrwały w osiąganiu dobrych celów. Te wieczne cechy pomogą ci być szczęśliwym w każdej chwili.

Drogi chrześniaku! Serdecznie gratulujemy urodzin. Chcemy Ci powiedzieć, że jesteśmy z Ciebie bardzo dumni: Twój sukces, Twoja ciekawość, odwaga i otwartość. Niech cały świat otworzy przed Tobą drzwi. Bądź zdrowy i szczęśliwy!

Nasz ulubiony chrześniak! Gratulujemy Ci urodzin i chcemy powiedzieć, że jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i naprawdę chcemy, abyś był szczęśliwy. Niech w twoim życiu będzie wiele jasnych wydarzeń i wiernych przyjaciół. Zawsze uśmiechaj się i raduj! Bardzo cię kochamy!

Mój drogi i ukochany chrześniaku. Ja, jako twoja matka chrzestna, życzę ci najbardziej, abyś wyrósł na szczęśliwą osobę i godnego, prawdziwego mężczyznę. Zawsze bądź szlachetny, miej dumę i doceniaj siebie. Bądź szczęśliwy!

Dziś jest dzień, w którym pojawiłeś się na świecie - mój chrześniak. Życzę Ci wszystkiego najlepszego na tym świecie, ale co najważniejsze - po prostu bądź szczęśliwy.