Życzenia urodzinowe dla kobiety

Piękne i śmieszne życzenia urodzinowe dla kobiety na 40, 50 dla kobiety smieszne. Zyczenia urodzinowe śmieszne dla starszej kobiety po 30, 50. Życzenia na 30 urodziny, 40, na 50 urodziny, 60, 70 urodziny dla kobiety śmieszne, kobiecie. Gify i śmieszne kartki urodzinowe dla kobiety smieszne, kobieta. Gify i kartka życzenia na urodziny dla kobiety 40 lat. Pozdrowienia z dniem urodzin dla kobiety w ciąży. Zyczenia urodzinowe na 40 tkę dla kobiety, kobieta.

Życzenia urodzinowe dla kobiety, śmieszne zyczenia na 40, 50 urodziny dla kobiet, kartka na urodziny, kartki i gify urodzinowe, kobieta

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś zawsze była szczęśliwa się nowym dniem i nigdy nie żałowała minionych wydarzeń, aby szczęście i sukces były Twoimi wiernymi przyjaciółmi, aby miłość była zawsze wielka i wzajemna, a bliscy okazali tylko troskę i życzliwość!

Życzę Ci pozostania tą samą piękną, delikatną, pozytywną, dobroduszną, inteligentną i wolną kobietą. Zawsze dawaj innym dobro, bądź niesamowity i wyjątkowy. Nie martw się o małe rzeczy, patrz na świat z uśmiechem. Niech każdy dzień będzie wypełniony dobrymi wydarzeniami, a każde życzenie się spełni.

Śpieszę pogratulować uroczej pani z okazji urodzin! Niech świat wokół ciebie stanie się piękny, a każdy dzień przynosi tylko radość i dobro. Niech smutek i żal znikną, a nawet w najgorszym chłodzie zawsze ogrzewa cię miłość!

Życzę jak najwięcej jasnych emocji i przyjemnych wydarzeń, abyś Ty, odnalazła prawdziwe kobiece szczęście, otrzymała ciepło i miłość każdego dnia. Spełnij wszystkie swoje plany, a marzenia się spełnią. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja droga kobieto, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś zawsze była potrzebna, pożądana, piękna i niepowtarzalna. Niech w Twoim życiu będzie dużo sukcesów, dobrobytu, radości życia, ulubionych słodyczy, wspaniałego nastroju i niekończącej się miłości!

Ten dzień dał światu kolejną piękną kobietę o niesamowitej urodzie i głębi serca! Nie ma drugiego tak wielkiego, a jednocześnie doskonałego stworzenia na świecie. Bardzo się cieszę, że mogę pogratulować Wam tego wspaniałego dnia!

Moja najpiękniejsza, słodka i miła dziewczyna na świecie! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Stałaś się w pełni dorosłą kobietą, ale nadal pozostajesz młoda, świeża i piękna. Nie trać pozytywnego nastawienia, szczerości i cnoty!

Moja czuła, słodka i droga kobieto, przyjmij pozdrowienia i prezenty, dzisiaj będzie ich wiele i polubisz je wszystkie! W międzyczasie przyjmij to skromne życzenia urodzinowe! Niech spokój i cisza zawsze panują w twoim domu, krewni i przyjaciele cieszą cię dobrą nowiną, a twój mąż obsypuje cię kwiatami!

Moja droga kobieto, stałaś się dla mnie bardzo droga. Serdecznie i z wielką przyjemnością gratuluję urodzin i życzę nieskończonego spełnienia pragnień, długowieczności, miłości i zdrowia!

Moja piękna i cudowna, najbardziej wyjątkowa i pożądana kobieto, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zawsze pozostań tą samą promienną i figlarną, beztroską i wytrwałą!

Gratuluję Ci urodzin i życzę, aby w nowym roku Twoje życie było pełne szczęścia, dobroci i radości, czułości i przygody! Zasługujesz na to, co najlepsze w tym życiu!