Religijne życzenia urodzinowe, chrześcijańskie

Religijne życzenia urodzinowe, chrześcijańskie, dla księdza

Krótkie i piękne religijne życzenia urodzinowe na 50, 60, 70 lat, dla siostry i mamy, dla babci i księdza, dla cioci i mężczyzny cytaty. Religijne życzenia z okazji urodzin. Gotowe, ciepłe i chrześcijańskie życzenia urodzinowe religijne dla księdza i starszej osoby chomikuj, dla koleżanki i siostry zakonnej. Życzenia na 18, 40, 50, 60, 70 lat urodziny religijne. Wzruszające i katolickie, religijne życzenia urodzinowe dla mężczyzny i starszej osoby chomikuj, dla siostry zakonnej. Chrzescijanskie, religijne i mądre życzenia urodzinowe, dla cioci i taty, dla kolezanki kartki, dla meza i syna, dla wnuczka na roczek. Katolickie i pobożne, religijne życzenia urodzinowe poważne, cytaty sms religijne dla przyjaciela, imieninowe dla meza i syna, dla wnuczka. Krótkie, ciepłe i piękne religijne życzenia urodzinowe dla córki i dzieci, dla mamy i brata, dla dziecka na roczek, dla przyjaciółki i babci, gify i kartki. Wzruszające i mądre życzenia sms religijne urodzinowe dla przyjaciela. Chrześcijańskie życzenia religijne na urodziny. Poważne, pobożne i gotowe życzenia urodzinowe religijne gify i kartki dla dzieci i córki, dla brata i dziecka, dla przyjaciółki. Religijne życzenia z okazji 80, 85, 90 urodzin.

Mamo, kochana i cudowna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś moim niesamowitym Aniołem Stróżem. Znajdę dla Ciebie najpiękniejsze róże. Zaśpiewam najszczersze piosenki na Twoją cześć. Wezwę pomoc niebios, niech obdarzą Cię długowiecznością. Dam z siebie wszystko, abyś lśniła szczęściem.

Niech wszystkie kwiaty Ziemi zakwitną dzisiaj i pachną na cześć Ciebie i Twoich urodzin, Mamo! Nasza więź jest nierozerwalna, łączyła nas niewidocznie jeszcze przed moimi narodzinami. Ty, Mamo, sama czujesz każdy mój krok, martwisz się o każdą łzę, modlisz się o moje dobre samopoczucie. Niech Twój urok nie znika, zachowam radość z Twoich dni i pomnożę szczęśliwe chwile.

Umiłowany, drogi, cudowny i delikatny mój Mężu, gratulacje z okazji urodzin! Jesteś najlepszym człowiekiem na świecie. Uwielbiam Cię i doceniam. Wszystkie moje myśli i uczucia krążą wokół Ciebie. Żyję i oddycham Tobą. Jesteś moją inspiracją, moim życiem, moim skarbem. Nieskończenie dziękuję Bogu za przysłanie Cię do mnie.

Życzę czystego i spokojnego nieba, Anioła Stróża, który chroni Cię przed kulami i zazdrosnymi wrogami. Życzę Ci, abyś nie stracił żadnego ze swoich przyjaciół, gdy osiągniesz szczyt kariery. Wszystkiego najlepszego!

W taki jasny dzień przyszedłeś na ten świat. Pozdrawiam Cię z głębi serca. Przyjmij moje najszczersze życzenia: dobrego zdrowia i spokoju ducha. Niech aniołowie poprowadzą cię właściwą ścieżką życia!

W Twoje urodziny życzę jasnych myśli oraz serdecznych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. A w nowym roku niech Pan obdarzy Cię wszystkim, czym zechce, a będziesz płynął beztrosko po falach Jego nieskończonej miłości!

W Twoje urodziny życzymy Ci: jeśli uczucia, to entuzjastyczne, jak przed Wielkanocą, to szczere i długo oczekiwane, jak na Boże Narodzenie, to z czystego serca, jeśli prezenty, to niezapomniane i znaczące. A urodziny Twe na długo przyniosą wiele przyjemnych emocji.

Niech każdy dzień będzie wypełniony prostymi radościami, które przypominają nam, że łaska Boża jest w każdym z nas! Niech Anioł Stróż przysłoni życie swymi jasnymi skrzydłami i osłoni nas od wszelkich kłopotów. I niech pobożne myśli oczyszczą duszę i serce od wszelkiego smutku.

Niech Matka Boża ochroni Cię przed grzechami i kłopotami swoją ochronną osłoną. Niech święci patroni pomagają zachować światło w Twojej duszy w każdej chwili życia, nawet w chwilach smutku. Niech smutne chwile będą jak najmniejsze w Twoim życiu - pomoże Ci w tym Twój Anioł Stróż!

Niech bicie niebiańskich dzwonów rozleje się na Ciebie w dniu Twoich urodzin z nienaruszalnym zdrowiem i pięknem duszy, nieziemską miłością i narastającym każdego dnia szczęściem ludzkim.

Życzę Ci, abyś w każdym uczynku, na każdym kroku życia, w każdym oddechu czuł wsparcie Boga. Niech każda Twoja inicjatywa ma boski początek. Niech Twojej wierze nie będzie końca, która da Ci pewność każdego dnia i nadzieję na lepsze życie oraz możliwość prawego i szczęśliwego życia!