Życzenia urodzinowe religijne

Krótkie i piękne religijne życzenia urodzinowe na 18, 50, na 60 urodziny, 70, 80, 90 lat, dla siostry i mamy, dla babci i księdza, dla cioci i mężczyzny cytaty, religijne życzenia z okazji urodzin. Gotowe, ciepłe i chrześcijańskie życzenia urodzinowe religijne dla księdza i starszej osoby chomikuj, dla koleżanki i siostry zakonnej. Życzenia na 1, 18 urodziny, 40, na 50 urodziny, 60, 70 urodziny, 80, 90 lat urodziny religijne. Wzruszające i katolickie życzenia urodzinowe imieninowe religijne dla mężczyzny i starszej osoby chomikuj, dla siostry zakonnej. Mądre i chrzescijanskie zyczenia urodzinowe, religijne dla cioci i taty, dla kolezanki kartki, dla meza i syna, dla wnuczka na roczek. Katolickie i pobożne życzenia urodzinowe poważne, cytaty sms religijne dla przyjaciela, imieninowe dla meza i syna, dla wnuczka. Krótkie, ciepłe i piękne religijne życzenia urodzinowe dla dzieci i córki, dla mamy i brata, dla dziecka na roczek, dla przyjaciółki i babci, gify i kartki. Wzruszające i mądre życzenia sms religijne urodzinowe dla przyjaciela. Chrześcijańskie życzenia religijne na urodziny. Poważne, pobożne i gotowe życzenia urodzinowe religijne gify i kartki dla dzieci i córki, dla brata i dziecka, dla przyjaciółki. Religijne życzenia z okazji urodzin.

Życzenia urodzinowe religijne, chrześcijańskie i katolickie zyczenia na 18, 50, 70, 80, 90 lat, na urodziny dla dzieci i księdza poważne

Mamo, kochana i cudowna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś moim niesamowitym aniołem stróżem! Znajdę dla Ciebie najpiękniejsze róże. Zaśpiewam najszczersze piosenki na twoją cześć. Wezwę pomoc niebios, niech obdarzą cię długowiecznością. Dam z siebie wszystko, abyś lśnił szczęściem!

Niech wszystkie kwiaty Ziemi zakwitną dzisiaj i pachną na cześć Ciebie i Twoich urodzin, mamo! Nasze połączenie jest nierozerwalne, łączyło nas niewidocznie jeszcze przed moimi narodzinami. Ty, mamo, sama czujesz każdy mój krok, martwisz się o każdą łzę, módl się o moje samopoczucie. Niech twój urok nie zniknie, zachowam radość z twoich dni i pomnożę szczęśliwe chwile!

Umiłowany, drogi, cudowny i delikatny mój mężu, gratulacje z okazji urodzin! Jesteś najlepszym człowiekiem na świecie. Uwielbiam cię i doceniam. Wszystkie moje myśli i uczucia krążą wokół Ciebie. Żyję i oddycham z Tobą. Jesteś moją inspiracją, moim życiem, moim skarbem. Nieskończenie dziękuję Bogu za przysłanie cię do mnie.

Życzę czystego i spokojnego nieba, anioła stróża, który chroni cię przed kulami i zazdrosnymi wrogami. Życzę ci, abyś nie stracił żadnego ze swoich przyjaciół, gdy osiągniesz szczyt kariery. Wszystkiego najlepszego!

W ten jasny dzień wszedłeś na ten świat! Pozdrawiam was z głębi serca. Przyjmij moje najszczersze życzenia: dobrego zdrowia i spokoju ducha. Niech aniołowie poprowadzą cię właściwą ścieżką.

W twoje urodziny życzę jasnych myśli oraz serdecznych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. A w nowym roku niech Pan obdarzy cię wszystkim, czego zechce, a będziesz płynął beztrosko po falach Jego nieskończonej miłości.

W twoje urodziny życzymy ci: jeśli uczucia, to entuzjastyczne, jak przed Wielkanocą, jeśli komunikacja, to szczere i długo oczekiwane, jak na Boże Narodzenie, jeśli uroczystości, to z czystego serca, jeśli prezenty, to niezapomniane i znaczący. A potem te urodziny na długo przyniosą wiele przyjemnych emocji.

Niech każdy dzień będzie wypełniony prostymi radościami, które przypominają nam, że łaska Boża jest z każdym z nas. Niech anioł stróż przysłoni życie swymi jasnymi skrzydłami i osłoni nas od wszelkich kłopotów. I niech pobożne myśli oczyszczą duszę i serce od wszelkiego smutku!

Niech Matka Boża ochroni was przed grzechami i kłopotami swoją ochronną osłoną! Niech święci patroni pomagają zachować światło w twojej duszy w każdej chwili życia, nawet w chwilach smutku! Niech smutne chwile będą jak najmniejsze w Twoim życiu - pomoże Ci w tym Twój Anioł Stróż!

Niech bicie niebiańskich dzwonów rozleje się na was w wasze urodziny z nienaruszalnym zdrowiem i pięknem duszy, nieziemską miłością i psującym się szczęściem ludzkim.

Życzę wam, abyście w każdym uczynku, na każdym kroku życia, w każdym oddechu czuli wsparcie Boga! Niech każda Twoja inicjatywa ma boski początek! Niech waszej wierze nie będzie końca, która da wam pewność każdego dnia i nadzieję na lepsze życie oraz możliwość prawego i szczęśliwego życia!

Pragnę, aby wszystkie chwile Twojego życia były wypełnione duchowym znaczeniem, przesiąknięte obecnością doskonałości i promieniujące wielką dobrocią i światłem.