Życzenia urodzinowe dla babci, od wnuczki i wnuka

Życzenia urodzinowe dla babci, od wnuczki i wnuka

Zabawne i najpiękniejsze, ładne i piękne, długie i fajne, gotowe i wzruszające życzenia urodzinowe dla babci śmieszne, dla mamy i dziadka krótkie, dla tesciowej od wnuczki na 50, 60, 70 lat. Życzenia urodzinowe religijne na dzień babci do wydruku 75 lat. Życzenia dla babci i prababci na 60, 65, 80 urodziny, dedykacja życzenia dla babci z okazji urodzin, Laurka. Oryginalne i śmieszne, krótkie i ładne życzenia urodzinowe dla babci z jajem od wnuka z daleka, sms. Napisz życzenia dla babci i dziadka urodzinowe imieninowe, obrazki od wnuka do druku, kartka od wnuczek. Zyczenia na 85, 86, 90, 95, 100 urodziny dla babci smieszne, Laurki urodzinowe życzenia poważne dla przyszłej babci i prababci smieszne z daleka. Zabawne życzenia z okazji urodzin dla zmarlej babci. Kartka na urodziny dla babci, czego życzyć babci na urodziny. Jak napisać życzenia urodzinowe sms dla babci.

Babciu, dziękuję Ci za całe ciepło i mądrość, którą się ze mną dzielisz. Chciałbym, żeby to wszystko wróciło do Ciebie dziesięciokrotnie. Wszystkiego najlepszego, Kochana!

Droga i ukochana Babciu, naprawdę Cię doceniamy i kochamy, i z radością gratulujemy Ci tego ważnego dla nas wszystkich dnia! Życzymy długiego życia, pozytywnego spojrzenia na świat, powodzenia i spokojnego nieba nad głową.

Moja najdroższa osobo, moja wierna przyjaciółko od pierwszych dni, moja Babciu, Twój śmiech, Twój uśmiech, Twoje śmieszne historie, Twoje kulinarne arcydzieła - wszystko, czego dotykają Twoje złote dłonie zaczyna mienić się nowymi kolorami. Jesteś niesamowita. Nie da się powstrzymać podziwu dla Ciebie. Bądź zawsze taką, jaką jesteś, i nie przestawaj nas uszczęśliwiać!

Najbardziej troskliwa, piękna i mądra Babciu. Nie męcz się przyjmowaniem gratulacji i emanowaniem niepowtarzalnym uśmiechem. Ciesz się każdym nowym dniem, pozwól swoim dzieciom i wnukom Cię uszczęśliwiać, niech smutek i żal zapomną o Tobie!

Ile światła i ciepła w prostym, ale tak ważnym słowie - Babcia! Nasz zbawiciel, nasza pielęgniarka, która zna wszystkie bajki i piecze najsmaczniejsze i najbardziej pachnące bułeczki. Zawsze bądź z nami! Bardzo Cię kochamy.

Przyjmij nasze skromne gratulacje z okazji tego wyjątkowego dnia! Nasza niezwykła Babciu, jesteś najmądrzejsza, piękna, kobieca, gospodarna, pracowita i niezastąpiona.

Wszystkiego najlepszego dla naszej oszałamiającej, nieziemskiej, wyjątkowej i niezrównanej babci. Stawaj się coraz lepsza i piękniejsza każdego dnia, sprawiaj radość wszystkim swoim uśmiechem i dobrym nastrojem!

Najlepsza mama, najbardziej opiekuńcza babcia, najlepsza żona i to wszystko połączone w jednej osobie, trudno w to uwierzyć, ale to prawda. Niech to się nigdy nie kończy!

Czułe dłonie, spojrzenie pełne życzliwości i lekkości, mądre rady, serdeczne rozmowy, to wszystko można powiedzieć o naszej ukochanej i drogiej Babci. Niech każdy dzień będzie jak święto, a święto - jak królewskie przyjęcie!

Umiłowana Babciu, jesteś najlepszą osobą na świecie, każda zmarszczka na Twojej twarzy, srebrne włosy na Twojej głowie – nie ma nic bliższego I słodszego na świecie. Babciu, bądź pełna siły i energii. Niech zdrowie nigdy nie opuszcza Ciebie, wszystkie plany i marzenia się spełniają, a rodzina i przyjaciele otaczają Cię troską i miłością!

Życzę naszej pięknej Mamie i Babci dobrego zdrowia, wesołości ducha, spełnienia marzeń, mnóstwa małych radości, wytrwałego śmiechu oraz wielu wnuków i prawnuków. Moja droga Babciu, przyjmij te szczere słowa!

Najdroższa, czarująca, nieziemska, słodka, ukochana i rodowita Babcia! Jesteś naszą gwiazdą, najjaśniejszym słońcem, najbardziej atrakcyjnym księżycem. To Ty, Babciu, dałaś nam życie, ciepło i troskę o nas i nasze dzieci, Twoje wnuki. Przyjmij od nas najszczersze gratulacje.