Życzenia urodzinowe dla babci

Zabawne i najpiękniejsze, ładne i piękne, długie i fajne, gotowe i wzruszające życzenia urodzinowe dla babci krótkie i śmieszne, dla mamy i dziadka, dla tesciowej od wnuczki na 50 urodziny, 61, 70 urodziny, 75, 80, 90, 100 lat religijne na dzień babci do wydruku. Życzenia dla babci i prababci na 60 urodziny, 65, 70, 80, 85, 90, 95 urodziny, dedykacja życzenia dla babci z okazji 70, 80, 90 urodzin, Laurka. Oryginalne i śmieszne, krótkie i ładne życzenia urodzinowe, sms dla babci z jajem od wnuka z daleka. Napisz życzenia dla babci i dziadka urodzinowe imieninowe, obrazki od wnuka do druku, kartka od wnuczek. Zyczenia na urodziny dla babci smieszne, Laurki urodzinowe życzenia poważne dla przyszłej babci i prababci smieszne z daleka. Życzenia z okazji urodzin dla zmarlej babci. Kartka na urodziny dla babci, czego życzyć babci na urodziny, jak napisać życzenia urodzinowe sms dla babci.

Życzenia urodzinowe dla babci, krótkie i śmieszne na 60, 70, 80, 85 urodziny krótkie, z okazji urodzin dla mamy, dziadka i babci, laurka, kartka, dedykacja, czego życzyć laurki

Droga i ukochana babciu, naprawdę Cię doceniamy i kochamy i z radością gratulujemy Ci tego ważnego dla nas wszystkich dnia! Życzymy długiego życia, pozytywnego spojrzenia na świat, powodzenia i spokojnego nieba nad głową!

Moja najdroższa osoba, moja wierna przyjaciółka od pierwszych dni, moja babciu! Twój śmiech, Twój uśmiech, Twoje śmieszne historie, Twoje kulinarne arcydzieła, wszystko, czego dotykają Twoje złote dłonie, zaczyna bawić się nowymi kolorami! Jesteś niesamowitą! Nie da się powstrzymać podziwu dla Ciebie! Bądź zawsze taką i nie przestawaj nas uszczęśliwiać!

Najbardziej troskliwa, piękna i mądra babcia! Nie męcz się przyjmowaniem gratulacji i dawaniem niepowtarzalnego uśmiechu! Cieszcie się każdym nowym dniem, pozwólcie swoim dzieciom i wnukom tylko was uszczęśliwiać, niech smutek i żal zapomną o drodze do was!

Ile światła i ciepła w prostym, ale tak ważnym słowie - Babciu! Nasz zbawiciel, nasza pielęgniarka, która zna wszystkie bajki i piecze najsmaczniejsze i najbardziej pachnące bułeczki! Zawsze bądź z nami! Bardzo cię kochamy!

Przyjmijcie nasze skromne gratulacje z tego skromnego dnia! Nasza niezwykła babciu, jesteś najmądrzejszą, piękną, kobiecą, ekonomiczną, pracowitą i niezastąpioną!

Wszystkiego najlepszego dla naszej oszałamiającej, nieziemskiej, wyjątkowej i niezrównanej babci! Stań się coraz lepszy i piękniejszy każdego dnia, spraw radość wszystkim swoim uśmiechem i dobrym nastrojem!

Najlepsza mama, najbardziej opiekuńcza babcia, najlepsza żona i to wszystko połączone w jednej osobie, trudno w to uwierzyć, ale to prawda! Niech to się nigdy nie skończy!

Czułe dłonie, spojrzenie pełne życzliwości i lekkości, mądre rady, serdeczne rozmowy, to wszystko o naszej ukochanej i drogiej babci! Niech każdy dzień będzie jak święto, a święto będzie jak królewskie przyjęcie!

Umiłowana babciu, jesteś najlepszą osobą na świecie, każda zmarszczka na Twojej twarzy, każde srebrne włosy na Twojej głowie - nie ma nic bliższego i słodszego na świecie! Babciu, bądź pełna siły i energii. Niech zdrowie nie opuszcza Ciebie, wszystkie plany i marzenia zostaną spełnione, a rodzina i przyjaciele otaczają cię troską i miłością!

Życzę naszej pięknej mamie i babci dobrego zdrowia, wesołości ducha, spełnienia marzeń, więcej małych radości, wytrwałego śmiechu oraz wielu wnuków i prawnuków! Moja droga babciu, przyjmij te szczere słowa!

Najdroższa, czarująca, nieziemska, słodka, ukochana i rodowita babcia! Jesteś naszą gwiazdą, najjaśniejszym słońcem, najbardziej atrakcyjnym Księżycem! To Ty, Babciu, dałaś nam życie, ciepło i troskę o nas i nasze dzieci, Twoje wnuki. Przyjmij od nas najszczersze gratulacje!