Życzenia urodzinowe dla chłopca

Krótkie i śmieszne życzenia urodzinowe dla chłopca, chłopców dla 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 lat, 11, 12, 13, 14, 15 lat, 16 lata, latka, piłkarza, na 1 rok, roczek. Zyczenia urodzinowe na roczek dla małego rocznego, trzyletniego, ośmioletniego chłopca, dla 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 letniego, latka chłopca. Zyczenia na urodziny dla dziecka chlopca, gify, laurka urodzinowe dla chłopca na urodziny, obrazki. Życzenia na 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18 lat, latka urodziny dla chłopca, zyczenia dla chlopca urodzinowe, z okazji urodzin pierwszych, 10, 18 urodzin dla chłopca.

Życzenia urodzinowe dla chłopca, zyczenia chłopców 10, 11 lat

Wszystkiego najlepszego, mój chłopcze! Bądź bohaterem i supermanem! Niech wszystkie dziewczyny podziwiają Twoją odwagę i waleczność! I pozwól tacie i mamie rozpieszczać Cię smakołykami i uściskami!

Rozwijaj się, znajdź swoje miejsce w życiu i nie bój się niczego! Polegaj na tacie i mamie, na przyjaciołach! I bądź przygotowany na to, że w przyszłości będziesz wsparciem dla rodziców! Wszystkiego najlepszego, mój chłopcze!

Dziś jest twój dzień! Życzę miłych niespodzianek, spotkań z lojalnymi przyjaciółmi, uśmiechów i wesołego nastroju. Złóż dobre życzenie, a się spełni! Wszystkiego najlepszego, mój mały chłopcze!

Życzę Wam więcej przyjemnych i beztroskich dni! Niech szczęście towarzyszy Ci na każdym kroku, nie pozwalając na chwilę rozczarować się życiem! Życzę Wam wiernych i rzetelnych przyjaciół, którzy będą tam do samego końca i pomogą uporać się ze smutkiem! Bądź silniejszy niż drzewo i zdrowszy niż byk! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, mój chłopcze! Twoja ścieżka życiowa jest wciąż bardzo krótka, ale wiele się już nauczyłeś! Życzę, abyś wyrósł na silnego, zdrowego mężczyznę, chronił swoją matkę, babcię i zachowywał się jak dżentelmen!

Ty, mój chłopcze, przyszły obrońca, astronauta lub pilot! Niech twoje dzieciństwo się bawi i hałasuje, a młodość pędzi na skrzydłach. Nie musisz się jeszcze martwić o dorosłe życie, więc dorastaj beztrosko, żyj ciekawie i jak dziecko. Wszystkiego najlepszego, mój awanturniku, bądź zdrowy!

Życzę Ci, abyś zawsze okazywał ciekawość, nie rozstał się z psotami i fikcją, dążył do niezależności, pokazywał swoje umiejętności, stawał się mądrzejszy każdego dnia. Pozwól zabawnym i gorliwym grom rozwinąć umiejętności, których będziesz potrzebować w życiu.

Nasz wspaniały chłopiec! W te radosne urodziny życzymy spełnienia wszystkich marzeń z dzieciństwa. Niech świeci jasne słońce, pyszne lody nigdy się nie skończą, a mama i tata zawsze będą z tobą! Nie bój się być silnym, zwinnym i uczciwym! Bądź posłusznym synem i wiernym przyjacielem. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje z okazji urodzin! Życzę, aby Twoje życie było pełne ciekawych spotkań i znajomości, pogodnych dni, świeżych pomysłów i niesamowitych marzeń. Niech każdy dzień będzie szczęśliwy, radosny i jasny. Nie martw się o małe rzeczy i pamiętaj, że cię kochają!

Dziś gratulujemy urodzin naszego psotnego chłopca, to nasza radość i duma! Zachowaj swój urok i spontaniczność przez lata, stając się prawdziwym, mądrym і silnym mężczyzną. Wszystko na pewno się spełni!

Dziś są urodziny naszego wspaniałego bohatera. Serdecznie życzymy, aby był odważny, zdrowy i zwinny. Niech wasze życie będzie jasne i radosne, pełne miłych niespodzianek. Bądź zdrowy i szczęśliwy!