Życzenia urodzinowe dla wnuczki

Najpiękniejsze i ładne, śmieszne, krótkie i piękne życzenia urodzinowe dla wnuczki 5, 6, 7, 8, 9, 10 lat, 11, 12, 13, 14, 15 lat, 16, 18, 19, 20 lat, 21 i 30 lat, latki od babci i i dziadka, gify i kartki urodzinowe dla wnuczki Wiktorii, jak napisac śmieszne zyczenia urodzinowe dla nastoletniej wnuczki religijne i gify. Życzenia od babci dla wnuczki na 16, 18 urodziny. Zyczenia urodzinowe od dziadków dla małej wnuczki na 2, 3, 4 latka, lata, krótkie życzenia na pierwsze urodziny dla rocznej wnuczki. Urodzinowe życzenia dla doroslej wnuczki, 17 letniej dziewczyny, od dziadków, najpiękniejsze życzenia dla dwuletniej wnuczki urodzinowe, dla 2, 3, 5, 6, 7, 8 i 9 letniej wnuczki. Życzenia urodzinowe dla kochanej wnuczki na roczek, zyczenia z okazji 18 urodzin dla wnuczki.

Życzenia urodzinowe dla wnuczki, kartki i gify, zyczenia 10, 12, 14 lat od babci, na 18 urodziny

Dlaczego dzieci rosną tak szybko? Życzę Ci, moja wnuczko, abyś nauczyła się być prawdziwą kobietą i zaczęła czynić cuda dla radości swojej babci i rodziców! A babcia, jako doświadczona wiedźma, pomoże ci! Bądź szczęśliwa, moja dziewczyno!

Wnuczko, moja droga piękna! Życzę Wam w dniu urodzin niezmierzonego szczęścia, spotkania godnego pana młodego, który potrafi stworzyć raj i zapewnić Wam wszystko, czego potrzeba. Daj nam więcej prawnuków, abyśmy się nimi cieszyli do końca naszych dni.

Jak dorastałaś, wnuczko, jaką pięknością się stałaś! W twoje urodziny życzymy, abyś została księżniczką, czarującą, miłą i mądrą! Niech książęta śpiewają ci serenady, układają wiersze i sypią kwiaty! Wybierz najbardziej godnego i ciesz się z nim przez całe życie!

Niech twoje życie zabłyśnie nowymi kolorami nowych przygód, śmiechem wesołych towarzyszy i ucieleśnieniem decydujących pomysłów. Aby każdy dzień był inny, wypełnij go dobrymi i czystymi uczynkami oraz ciekawymi spotkaniami. Wszystkiego najlepszego, droga wnuczko!

Codziennie myślę i modlę się za Ciebie, moja wnuczko. Jestem niezmiernie dumny z Twojego sukcesu, będę Cię wspierać we wszystkich przedsięwzięciach. Ty jesteś gwiazdą, która daje mi radość, a ja jestem Twoim ziemskim aniołem, który chroni Cię od pierwszych dni życia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja droga wnuczko, spieszę pogratulować ci urodzin! Życzę ci morza pozytywności, zawsze pozostań taka sama zabawna i figlarna. Nigdy w życiu nie spotkaj się z chorobami i złą pogodą. Zawsze idź dumnie z podniesioną głową, aw rodzinie życzę Ci zaufania i wzajemnego zrozumienia. Raduj się każdego dnia i bądź szczęśliwa.

Wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę fascynującego i interesującego losu życiowego, a co najważniejsze - pasji i miłości oraz oczywiście więcej pieniędzy. Niech w Twojej duszy zawsze będzie słonecznie, jak latem!

Wszystkiego najlepszego, moja droga wnuczko! Niech wasze życie będzie pełne czystej miłości bez bólu, uczciwej przyjaźni bez zdrady, wielu lat bez narkotyków, oszałamiającej jazdy bez hamulców i oczywiście nieziemskiego szczęścia bez końca!

Droga wnuczko, dla nas jesteś aniołem. Zawsze chcę na Ciebie patrzeć, rozpieszczać Cię i cieszyć się każdym Twoim nowym krokiem. Bądź szczęśliwa i żyj tak, aby wszyscy zazdrościli Ci i oklaskiwali. Pamiętaj, że nie jesteśmy tylko Twoimi dziadkami, jesteśmy niezawodnym wsparciem we wszystkich Twoich przedsięwzięciach.

Droga wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Mój najcenniejszy kwiatku, życzę Ci, abyś każdego dnia rozkwitł jeszcze jaśniej i stał się jeszcze piękniejszy. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a smutek nigdy nie przyćmi Twojej twarzy. Dobrzy przyjaciele dla ciebie i wierny, kochający mąż!

Wnuczko, niech to święto przyniesie wspaniałe plany, które zmienią się w twoje wielkie osiągnięcia. Niech sukces będzie waszym przewodnikiem po życiu, zaprowadzi was do krainy szczęścia, gdzie biją fontanny miłości i wybuchają fajerwerki radości.