Życzenia urodzinowe dla wnuczki

Życzenia urodzinowe dla wnuczki

Proste życzenia urodzinowe dla wnuczki od babci i dziadka na 11, 12, 13, 14, 15, 16 lat, zyczenia dla wnusi. Gify, mądre życzenia na 3, 5, 10, 16, 18 urodziny dla wnuczki od babci i dziadka, dla dziewczyny. Piękne i krótkie życzenia urodzinowe dla wnuczki na 18 urodziny od dziadków. Dedykacja dla wnuczki na 2, 3, 4 latka, dla dzieci od dziadków, gify na urodziny wnuczki. Najpiękniejsze życzenia dla nastoletniej wnuczki gify, na osiemnastkę dla wnuczki, śmieszne życzenia urodzinowe dla wnuczki na 5, 6, 7, 8, 9, 10 lat, urodziny wnuczki. Gify, darmowe, dziewczynki kartki urodzinowe dla wnuczki, na roczek. Pozdrowienia, życzenia urodzinowe dla nastoletniej wnuczki na 20, 21 lat. Życzenia urodzinowe dla dorosłej wnuczki, dla 12, 13, 14, 15, 16 letniej wnuczki, dla wnusi, 16, 17 latki. Życzenia na 18 od babci dla wnuczki. Życzenia urodzinowe dla 3, 5, 6, 7, 8, 11 letniej wnuczki. Życzenia imieninowe, urodzinowe na 18 lat dla wnuczki od babci i dziadka. Życzenia z okazji 18 urodzin dla wnuczki.

Dlaczego dzieci rosną tak szybko? Życzę Ci, moja wnuczko, abyś nauczyła się być prawdziwą kobietą i zaczęła czynić cuda dla radości swojej babci i rodziców! A babcia, jako doświadczona wiedźma, pomoże Ci. Bądź szczęśliwa, moja Dziewczyno!

Wnuczko, moja droga i piękna! Życzę Ci w dniu urodzin niezmierzonego szczęścia, spotkania godnego pana młodego, który potrafi stworzyć raj i zapewnić Ci wszystko, czego potrzeba. Daj nam więcej prawnuków, abyśmy się nimi cieszyli do końca naszych dni.

Jak dorosłaś, Wnuczko, jaką pięknością się stałaś. W Twoje urodziny życzymy, abyś została księżniczką, czarującą, miłą i mądrą. Niech książęta śpiewają Ci serenady, układają wiersze i sypią kwiaty. Wybierz najbardziej godnego i ciesz się z nim przez całe życie!

Niech Twoje życie zabłyśnie nowymi kolorami niezwykłych przygód, śmiechem wesołych towarzyszy i ucieleśnieniem decydujących pomysłów. Aby każdy dzień był inny, wypełnij go dobrymi i czystymi uczynkami oraz ciekawymi spotkaniami. Wszystkiego najlepszego, droga Wnuczko!

Codziennie myślę i modlę się za Ciebie, moja Wnuczko. Jestem niezmiernie dumny z Twojego sukcesu, będę Cię wspierać we wszystkich przedsięwzięciach. Ty jesteś gwiazdą, która daje mi radość, a ja jestem Twoim ziemskim aniołem, który chroni Cię od pierwszych dni życia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja droga Wnuczko, spieszę pogratulować Ci urodzin! Życzę Ci morza pozytywności, zawsze pozostań taka sama, zabawna i figlarna. Nigdy w życiu nie spotkaj się z chorobami i złą pogodą. Zawsze idź dumnie z podniesioną głową, a w rodzinie życzę Ci zaufania i wzajemnego zrozumienia. Raduj się każdego dnia i bądź szczęśliwa.

Wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę fascynującego i interesującego losu życiowego, a co najważniejsze - pasji i miłości oraz oczywiście więcej pieniędzy. Niech w Twojej duszy zawsze będzie słonecznie, jak latem.

Wszystkiego najlepszego, moja droga Wnuczko! Niech Twoje życie będzie pełne czystej miłości bez bólu, uczciwej przyjaźni bez zdrady, wielu lat bez narkotyków, oszałamiającej jazdy bez hamulców i oczywiście nieziemskiego szczęścia bez końca.

Droga Wnuczko, dla nas jesteś aniołem. Zawsze chcę na Ciebie patrzeć, rozpieszczać Cię i cieszyć się każdym Twoim nowym krokiem. Bądź szczęśliwa i żyj tak, aby wszyscy zazdrościli Ci i oklaskiwali. Pamiętaj, że nie jesteśmy tylko Twoimi dziadkami, jesteśmy niezawodnym wsparciem we wszystkich Twoich przedsięwzięciach.

Droga Wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Mój najcenniejszy kwiatku, życzę Ci, abyś każdego dnia rozkwitała jeszcze jaśniej i stawała się jeszcze piękniejsza. Niech spełniają się wszystkie Twoje marzenia, a smutek nigdy nie gościł na Twojej twarzy i w Twoim sercu. Niech przyjaciele i kochający mąż będą Tobie zawsze wierni.

Wnuczko, niech to święto przyniesie wspaniałe plany, które zmienią się w Twoje wielkie osiągnięcia. Niech sukces będzie Twoim przewodnikiem w życiu, zaprowadzi Cię do krainy szczęścia, gdzie biją fontanny miłości i wybuchają fajerwerki radości.