Zaskakujące życzenia urodzinowe dla wujka

Zaskakujące życzenia urodzinowe dla wujka

Krótkie i śmieszne, piękne życzenia urodzinowe dla wujka, śmieszne sms, zapytaj na fb, dla ksiedza i chrzestnego, dla cioci i wujka, dla koleżanki, od dziecka dla wujka, życzenia z okazji urodzin. Jak napisać zyczenia urodzinowe dla wujka poważne i krótkie. Życzenia dla wujka na 70, 75, 80 urodziny, kartki z życzeniami urodzinowymi, gify. Życzenia dla wujka z okazji urodzin, na 40, 50, 60 urodziny. Życzenia urodzinowe na 30, 40, 50 lat dla wujka.

Cudowny mój Wujku, gratulacje z okazji urodzin! Życzymy realizacji wszystkich planów, dobrobytu materialnego, szczęścia rodzinnego, które zapewni spokój i wyciszenie duszy.

Wszystkiego najlepszego drogi Wujku! Niech Twoje szczęście będzie codzienne, a marzenia się spełniają. Życzę Ci, żebyś nigdy nie zaznał irytacji i aby pieniądze przychodziły do Ciebie w paczkach, a rodzina zawsze Cię wspierała! Życzę Ci, abyś słyszał śmiech swoich dzieci w domu i widział ich szczęśliwe, uśmiechnięte twarze!

Życzę Ci, abyś zawsze był wsparciem dla bliskich Ci osób, abyś wierzył w siebie i swoją siłę, inspirował ludzi swoim przykładem i zmieniał świat na lepsze. Niech w Twoim życiu będzie tylko dobro, drogi Wuju. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego! Niech spełnią się Twoje marzenia i cele, a sukces będzie Ci towarzyszył przez cały czas, ukochany Wuju. Żeby zawsze dopisywało żelazne zdrowie, radość, wielka miłość i niech ogromna liczba uśmiechów dzieci, przechodniów i krewnych zawsze rozgrzewała Twoją duszę i dawała siłę do podążania naprzód.

Wszystkiego najlepszego, Wujku! Życzę szczęścia, które jest Tobie przeznaczone. Uśmiechaj się częściej i nie dlatego, że jest to konieczne, ale dlatego, że jest to pożądane. Niech Twoje marzenia się spełniają, a jeśli nie, obyś miał siłę, aby je spełniać.

Chcę życzyć Wujkowi: być wszędzie pierwszym, szczęśliwym w życiu i zakochanym, magikiem dla krewnych, niech wszystko w rodzinie będzie tęczowe i słoneczne.

Drogi Wujku, to Twoje urodziny. Tego dnia zbieramy się przy dużym rodzinnym stole. Każdy wypowiada najczulsze słowa na Twoją cześć. Chcę też wnieść swój wkład. Niech niebo będzie bezchmurne w Twoim życiu, a wielkie szczęście i miłość zawsze widoczne na horyzoncie.

Życzę Ci stu lat, niech silnik w Twojej klatce piersiowej pracuje bez przerw i bez napraw, niech Twoje życie będzie szeroką i gładką drogą bez dziur. Życzę też, żebyś nie dawał się ponieść ostrym zakrętom, żebyś zawsze mocno trzymał koło swojego życia w swych mocnych rękach. Powodzenia i szczęśliwej drogi.

Mój drogi Wujku, zawsze byłeś przy mnie i pomagałeś mi we wszystkim. Oto najcieplejsze i najszczersze życzenia urodzinowe od Twojego siostrzeńca i lojalnego przyjaciela! W tym dniu życzę, aby los obdarzył Cię wieloma darami: pomyślnością zawodową, szczęściem, dobrobytem, wielką miłością, przyjaźnią, lojalnością i dobrocią.

Wujku, gratuluję Ci kolejnego owocnego roku życia, życzę przede wszystkim sukcesów w biznesie. Niech Twój dom zawsze będzie fortecą niedostępną dla złych ludzi, zmartwień i problemów!

Wuju, minęło wiele lat od Twojego urodzenia, ale każdy z nich był wielce znaczący i pełen dobrych uczynków. Niech te czyny przyniosą słodkie owoce w Twoim życiu przez wiele dziesięcioleci. A wszystkie cenione marzenia i wielkie plany wkrótce zostaną przez Ciebie zrealizowane!