Życzenia urodzinowe dla wujka

Krótkie i śmieszne, piękne życzenia urodzinowe dla wujka, śmieszne sms, zapytaj na fb, dla ksiedza i chrzestnego, dla cioci i wujka, dla koleżanki, od dziecka dla wujka, z okazji urodzin. Jak napisać zyczenia urodzinowe poważne, dla wujka krótkie. Życzenia dla wujka na urodziny, życzenia urodzinowe dla wujka gify, kartki z życzeniami urodzinowymi. Życzenia dla wujka z okazji urodzin, na 50, 60 urodziny dla wujka. Życzenia urodzinowe na 30, 40, 50, 60, 70 lat, 80 lat dla wujka.

Życzenia urodzinowe dla wujka, zyczenia na 50, 60 urodziny, zapytaj śmieszne, z okazji urodzin

Cudowny mój wujku, gratulacje z okazji urodzin! Życzymy realizacji wszystkich planów, dobrobytu materialnego, szczęścia rodzinnego, które zapewni spokój i wyciszenie duszy.

Wszystkiego najlepszego drogi wujku! Niech twoje szczęście będzie codzienne, a twoje marzenie się spełni. Życzę ci, żebyś nigdy nie znał irytacji i żeby pieniądze przyszły do ​​ciebie w paczkach. Przyjazna rodzina dla ciebie! Życzę wam, abyście słyszeli śmiech swoich dzieci w domu i widzieli ich szczęśliwe uśmiechy, a także pozostali odważni i silni, aby z łatwością rozwiązywać wszelkie trudności!

Życzę Ci, abyś zawsze był wsparciem dla bliskich Ci osób, abyś wierzył w siebie i swoją siłę, inspirował ludzi swoim przykładem i zmieniał świat na lepsze. Niech w twoim życiu będzie tylko dobro, drogi wuju. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego! Niech spełnią się Twoje marzenia i cele, a sukces będzie Ci towarzyszył przez cały czas, dobry wuju. Żelazne zdrowie, radość, wielka miłość i niech ogromna liczba uśmiechów dzieci, przechodniów i krewnych zawsze rozgrzewa Twoją duszę i daje siłę do pójścia naprzód!

Wszystkiego najlepszego wujku! Życzę szczęścia, które jest przeznaczone tylko dla Ciebie. Uśmiechaj się częściej i nie dlatego, że jest to konieczne, ale dlatego, że jest to pożądane. Niech twoje marzenia się spełnią, a jeśli nie, obyś miał siłę, aby je spełnić!

Chcę życzyć wujkowi: być wszędzie pierwszym, szczęśliwym w życiu i zakochanym, magikiem dla krewnych, niech wszystko w rodzinie będzie tęczowe i słoneczne.

Drogi wujku, to twoje urodziny. Tego dnia zbieramy się przy dużym rodzinnym stole. Każdy wypowiada najczulsze słowa na twoją cześć. Chcę też wnieść swój wkład. Niech niebo będzie bezchmurne w Twoim życiu, a wielkie szczęście i miłość na horyzoncie.

Życzę ci dożyć stu lat, niech silnik w twojej klatce piersiowej pracuje bez przerw i bez napraw, niech twoje życie będzie szeroką i gładką drogą bez dziur. Życzę też, żebyście nie dawali się ponieść ostrym zakrętom, żebyście zawsze mocno trzymali koło swojego życia w mocnych rękach. Powodzenia i szczęśliwej drogi!

Mój drogi wujku, zawsze byłeś przy mnie i pomagałeś mi we wszystkim. Otrzymuj najcieplejsze i najszczersze życzenia urodzinowe od swojego siostrzeńca i lojalnego przyjaciela! W tym dniu życzę, aby los obdarzył Cię wieloma darów: pomyślność zawodowa, szczęście, dobrobyt, wielka miłość, przyjaźń, lojalność i dobroć!

Wujku, gratulując Ci kolejnego owocnego roku życia, życzę przede wszystkim sukcesów w biznesie. Niech twój dom zawsze będzie fortecą niedostępną dla złych ludzi, zmartwień i problemów.

Wuju, minęło wiele lat od twojego urodzenia, ale każdy z tych lat był pełen znaczenia i dobrych uczynków. Niech te czyny przyniosą słodkie owoce w waszym życiu przez wiele dziesięcioleci. A wszystkie cenione marzenia i wielkie plany wkrótce zostaną przez Ciebie zrealizowane.

Niech każdy krok w Twoim życiu, mój drogi wuju, będzie krokiem w kierunku szczęścia, niech sukces przylgnie do Ciebie jak irytująca mucha i nigdy nie będzie zmęczony ściganiem Cię, a wesołe światła zawsze świecą w Twoich oczach.

Mój nieskończenie uwielbiany wuju, niech twoje zdrowie będzie silniejsze niż skaliste góry, twoja wola silniejsza niż huraganowy wiatr, twój nastrój silniejszy niż wiosenny śpiew ptaków! Wszystkiego najlepszego!

W twoje urodziny życzę wigoru i zdrowia, wytrwałości i pewności w osiąganiu celów. Bądź wsparciem dla tych, którzy pokładają w Tobie nadzieję, bądź wzorem dla wielu, ale jednocześnie pozostań sobą, marzycielem, romantykiem, prawdziwym wujem i po prostu szczęśliwą osobą.