Życzenia urodzinowe dla szefa

Oficjalne, śmieszne i krótkie, piękne, eleganckie, wesołe i ładne życzenia urodzinowe dla szefa z jajem, na wesoło, dla szefowej z jajem, przykłady, śmieszne i poważne, z humorem. Kartki urodzinowe dla byłego szefa kuchni od pracowników. Życzenia jubileuszowe dla szefa firmy na 40, na 50 urodziny, 60 lat urodziny, życzenia dla szefa z okazji urodzin.

Życzenia urodzinowe dla szefa, szefowej, szefa z jajem, na wesoło, przykłady, oficjalne, śmieszne i krótkie, piękne, eleganckie, wesołe i ładne życzenia urodzinowe

Życzymy, aby Twój portfel tylko się zagęszczał, Twój umysł świecił, a życie radosne. Niech grzyby sukcesu i zysku zawsze rosną na twoim polu zawodowym i rodzinnym, niech w firmie nie będzie muchomorów i niech flirt i miłość zawsze żyją w twoim sercu!

Gratulacje z okazji urodzin najlepszego szefa i pięknej kobiety! Życzymy, żeby wszystko zawsze szło dobrze, sukces był łatwy i piękny, żeby nie tylko efekty pracy były wysokie, ale także pensja, żeby blask miłości płynął z serca, a dusza wylewała szczęście i czułość.

Wiadomo, że mężczyzna jest głową, a kobieta szyją, a głowa zawsze patrzy w kierunku, w którym obraca się szyja. Dzięki Tobie, naszemu szefowi, zawsze obieraliśmy właściwy kurs, a nasze poglądy skierowane są we właściwym kierunku! Chcemy, aby w przyszłości było tak samo!

Cieszymy się, że udało nam się przyjść do pracy i podziwiać Twoje piękno! Życzymy, abyś na zawsze pozostała tą samą zamożną, optymistyczną i odnoszącą sukcesy damą! Niech życie bawi się jasnymi kolorami, a każdy dzień dostarcza niezapomnianych emocji!

Nikt nie zrozumie i nie doceni jako przywódczyni! Szczęście w pracy iw domu, niech dzieci się radują, a podwładni nie denerwują, władze - doceniają! Owocna codzienność, radość, cierpliwość i mądrość, wierni towarzysze życia!

Życzymy naszemu szefowi jeszcze więcej światła, radości i miłości w Twoim życiu! Niech kariera idzie tylko pod górę i życzymy, abyś nie rozstał się ze szczęściem i sukcesem! I niech przyszłość przyniesie Ci najbardziej pożądane prezenty: dobre samopoczucie, komfort w domu i jeszcze większe osiągnięcia!

Nasz drogi szefie, którego kochają wszystkie kobiety i mężczyźni, są Ci uczą się od Ciebie, jak osiągnąć sukces! Im bardziej obiecujący szef - tym większe szanse na rozwój zawodowy i członków zespołu. Każdy Twój sukces jest naszym sukcesem!

Życzę naszemu liderowi nowych osiągnięć i zwycięstw w pracy, ciekawych zadań, rozwoju zawodowego i osobistego, nagród i prestiżowych tytułów! Że zespół tylko cieszył i pomógł osiągnąć upragniony!

Nawet najbardziej surowi mężczyźni uwielbiają niegrzeczne pochlebstwa! „Szefie, praca nie działa, gdy Cię nie ma, dziękujemy za pomoc w zostaniu prawdziwymi profesjonalistami. Nie ma zadań, z którymi nie moglibyśmy sobie poradzić, kiedy jesteś z nami!”

Niech zawsze będzie przed Tobą „zielona fala”, trasy bez korków, aw każdym ślepym zaułku jest wyjście! Nieskończony sukces, kreatywna samorealizacja i zrozumienie ze strony zespołu!

Optymizm, siła, odporność, wytrwałość, energia i nowe pomysły dla naszego lidera! Zawsze osiągaj swoje cele, pomnażaj dobro i żyj w pokoju i dobrobycie!