Życzenia urodzinowe dla siostry

Życzenia urodzinowe dla siostry

Gotowe i ładne, fajne i proste, wzruszające życzenia urodzinowe, krótkie, piękne i długie, poważne i śmieszne. Życzenia urodzinowe dla siostry zakonnej zapytaj 35, 40, 50, 60, 70 lat, gif i grafika, na facebooka i sms, kartki i obrazki, cytaty z humorem, dla siostry w ciazy za darmo. Wesole, oryginalne i mądre zyczenia urodzinowe dla siostry, dla starszej i młodszej kochanej siostry od brata z daleka imieninowe, dla siostry bliźniaczki krótkie, dla siostru. Gotowe życzenia urodzinowe na 15, 18, 19 urodziny dla ukochanej siostry rodzonej obrazy, ciotecznej na fb, dla siostry przyjaciółki. Mądre życzenia dla siostry na urodziny beaty, cytaty z humorem, dla siostry i szwagra od serca, wzruszające za darmo. Kartki urodzinowe dla siostry zakonnej, życzenia na 20, 21, 25 urodziny dla siostry przyjaciółki. Fajne i proste, piekne i wzruszające, krótkie i najpiękniejsze, smieszne i religijne pozdrowienia i śmieszne życzenia urodzinowe dla siostry ciotecznej od brata i siostry, blog, śmieszne dla siostry bliźniaczki poważne i religijne. Laurka i grafika, kartki urodzinowe dla siostry na fb, kartki na urodziny dla siostry obrazy na fb, obrazki od serca, zdjecia, kartka z życzeniami urodzinowymi dla siostry. Oryginalne i najpiękniejsze życzenia dla ukochanej siostry urodzinowe beaty, jakie zyczenia urodzinowe dla siostry od siostry. Pozdrowienia urodzinowe dla kochanej siostry z daleka, dla siostry meza poważne i religijne, gotowe zyczenia na urodziny dla siostry zakonnej, cytaty. Mądre i ładne, fajne i proste życzenia urodzinowe na 30, 50, 60, 70, 80 latki, lat dla siostry od brata i siostry, kartki. Życzenia dla siostry z okazji 30 urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin dla siostry zakonnej, życzenia w dniu urodzin dla siostry, z dniem urodzin siostro, zyczenia urodzinowe siostra, pozdrowienia z urodzinami dla siostry.

Moja droga Siostro, życzę, by tego ranka słońce czule całowało Cię w piegi, żeby tylko Tobie ptaki radośnie śpiewały, a kwiaty za oknem kwitły. Niech ten dzień będzie dla Ciebie najbardziej bajeczny i magiczny w całym Twoim życiu.

Siostro, chcę, żebyś była legislatorem mody, pochwal się swoimi strojami, podniecaj rywali i pobudzaj wyobraźnię facetów. Wszystkiego najlepszego, moja piękna Siostrzyczko! Życzę również, abyś zawsze była prognostykiem pogody dla swojej duszy i ustanawiała dla niej słoneczną pogodę bujnie kwitnącymi kwiatami, śpiewem ptaków i migotaniem magicznej tęczy.

W Twoje urodziny, moja Siostro, chcę ci powiedzieć kilka ważnych słów: bądź miła, mądra i piękna. Przyjeżdżaj częściej, bądź kochana i pamiętaj, że masz ludzi, którzy Cię cenią i uwielbiają. Wszystkiego najlepszego, moja Gwiazdo!

Siostro, zawsze pozostań taką wspaniałą żoną, piękną kobietą, troskliwą mamą i córeczką dla naszych rodziców. Naprawdę Cię doceniam i kocham. Wszystkiego najlepszego!

Słońce, gwiazdy i komety - nic nie może przesłaniać światła, które czai się w Twojej duszy, moja Siostro. Przyjmij w tym cudownym dniu moje szczere gratulacje i życzenia: nigdy nie choruj i nie smuć się, stań się lepsza, mądrzejsza i bardziej miła. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja Dziewczyno, moja Siostro, uśmiechaj się szerzej, śmiej się głośniej, tańcz, baw się dobrze i zarażaj wszystkich wokół swoją radością życia. Niech towarzyszem Twojego życia będzie nie tylko troskliwy, wierny i kochający mężczyzna, ale także Twój optymizm!

Wszystkiego najlepszego, urodzinowa Dziewczyno! Jako brat uroczyście obiecuję, że będę Twoim obrońcą, postaram się Cię nie urazić i chronić Cię przed wszystkimi niesprawiedliwościami tego świata. Niech Twoje życie będzie cudowne.

Urocza, piękna i kochana, wykształcona, mądra i miła siostra obchodzi dziś urodziny! Przede wszystkim życzę Ci harmonii psychicznej, zdrowia i miłości, bo to najważniejsze składniki ziemskiego szczęścia.

Kwiaty, prezenty i pozdrowienia - to wszystko należy skierować do mojej pięknej i życzliwej siostry! Niech szczęście nigdy nie zapomni zaglądać do Twojego domu, a sukces nigdy Cię nie opuszcza.

Mój droga Duszyczko, moja droga Siostro, zasługujesz na najszczersze i najpiękniejsze słowa, najwspanialsze życzenia i najczystszą miłość, najbardziej oddanych przyjaciół, najpiękniejsze kwiaty i całe piękno tego świata. Wszystkiego najlepszego, Siostro!

Na urodziny mojej siostry życzę równowagi psychicznej, niekończącego się optymizmu, słonecznego nastroju i więcej słonecznych dni w roku!

Siostro, wszystkiego najlepszego! Pozostań tą samą promienną i oszałamiającą, inteligentną i uległą, miłą i uczciwą dziewczyną.

Patrzę wstecz i nie mogę uwierzyć, jak szybko mija czas. Wczoraj byłaś tylko dziewczyną, a dziś jesteś kobietą piękną i mądrą, którą podziwiam i kocham całym sercem. Wszystkiego najlepszego, moja Siostro!