Piękne życzenia urodzinowe

Piękne życzenia urodzinowe

Sliczne i krótkie, wzruszające i mądre życzenia urodzinowe 50, 60 lat, gorace i spożnione, cudowne i smieszne. Piękne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i mamy 75, 80, 90 lat, katolickie i religijne, kartki i gify, grafika i kartka, obrazki i zdjęcia. Piekne pozdrowienia urodzinowe, facebook. Ładne i piękne życzenia na 18, 25, 30, 60 urodziny od chrzestnej i rodziców. Najpiękniejsze życzenia urodzinowe gify, graficzne i imieninowe, dla wujka z kwiatami, dla zięcia i zony zyciowe. Piękne życzenia urodzinowe bez rymu dla bliskiej osoby chomikuj, dla beaty cytaty, dla faceta na fb, dla ojca refleksyjne, dla siostrzenicy i ukochanej osoby tekst. Piękne życzenia urodzinowe dla wnuczki i wnuczka, dla znajomej. Piękne słowa na 50, 60 urodziny madre, dla mamy od córki, dla mezczyzny nierymowane z obrazkami i sentencje, dla taty i zięcia, dla zony. Piękne życzenia dla mamy na urodziny od serca, od mamy życzenia urodzinowe dla córki. Piękne życzenia urodzinowe o zdrowiu 70, 75, 80 lat, dla wyjątkowej osoby z kwiatami, dla znajomej. Wzruszające życzenia urodzinowe dla mamy, piekne i mądre, religijne. Piekne zyczenia na urodziny na roczek, dla siostrzenicy i teściowej, dla wnuczki i wnuczka zyciowe. Ładne, ujmujące i sliczne, proste i poważne, mądre i spożnione, krótkie i piękne życzenia urodzinowe dla siostry zakonnej i syna, dla przyjaciolki i synowej, dla swojej dziewczyny i brata z bogiem teksty. Smieszne i piękne życzenia urodzinowe graficzne dla corki od matki 30, 38, 39, 40, 50 lat, dla synka i cioci, dla meza i dziecka cytaty, dla chlopaka i faceta sentencje. Piękne życzenia urodzinowe dla koleżanki, od żony dla męża i ukochanego, dla kolegi i babci chomikuj na fb, dla ojca i ukochanej osoby, dla wujka. Piękne życzenia urodzinowe dla mężczyzny i przyjaciela, dla kobiety i kolezanki, smieszne zyczenia urodzinowe na 5, 15, 20, 23, 25 lat, latka refleksyjne.

W Twoje urodziny życzę Ci, abyś był stanowczy, stabilny, sprawiedliwy, umiarkowanie surowy – jednym słowem, byś był prawdziwym mężczyzną. Gdyby wszyscy chłopcy nagle stali się tacy jak Ty, wszystkie wojny by się skończyły, nie byłoby okrucieństwa na świecie, a zwyciężyłaby tylko sprawiedliwość!

Mój Przyjacielu, wiele razem przeszliśmy: porażki, straty, zdrady przyjaciół i bliskich. Jedno pozostało niezmienne - nasza przyjaźń. W Twoje urodziny życzę niezawodnych przyjaciół, wiernej, ukochanej żony i zdrowych krewnych oraz niech ochrona Twojego Anioła Stróża będzie nieograniczona!

Urodziny to święto, w tym dniu spełniają się wszystkie marzenia. Pomyśl życzenie, a się spełni.

Kiedy zapytano bardzo znanego pisarza, czym jest szczęście, odpowiedział, że to dobre zdrowie i zła pamięć. Moi drodzy, życzę Wam zdrowia i złej pamięci. Wtedy w Waszym życiu będzie wiele nowych pozytywnych chwil, które sprawią, że będziecie naprawdę szczęśliwi.

Gratuluję urodzin i życzę najjaśniejszych, najmilszych i najpiękniejszych rzeczy, które mogą spotkać człowieka! Życzę Ci, abyś napotykał mniej przeszkód w życiu. Niech sukces towarzyszy Ci we wszystkim w życiu.

Gratuluję urodzin i życzę szczerze, aby każdy nowy dzień Twojego życia był pełen optymizmu, ciekawych pomysłów twórczych, radosnych spotkań z przyjaciółmi i bliskimi Ci duchem osobami. Życzę dobrego zdrowia, rodzinnego szczęścia i dobrego nastroju. Niech poranny świt wita Cię jasnymi kolorami. Uśmiechaj się do ludzi.

Żałuję, że nie masz wszystkiego, zawsze i na czas. Ciesz się każdą chwilą, jaką daje życie i wielkimi możliwościami. Niech każdy dzień uszczęśliwia Cię wspaniałymi wydarzeniami i spełnieniem wszystkich Twoich marzeń!

Ciesz się życiem, doceniaj i przyciągaj całe piękno tego świata i spełniaj wszystkie swoje marzenia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Niech wszystko, co wydarzyło się w Twoje urodziny, stworzy pozytywną podstawę dla nowego życia i nowych doświadczeń. Pozwól sobie wreszcie oderwać się od rutyny, niekończącego się zgiełku i stać się szczęśliwym. Ty, jak nikt inny, zasługujesz na to!

W tym ciepłym i wyjątkowym dniu przyjmij moje najszczersze gratulacje i życzenia udanej pracy i szczęśliwego życia osobistego. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Chcę pogratulować pięknemu facetowi jego urodzin. Życzę powodzenia, siły i zdrowia, niech ciepło i miłość zawsze czekają na Ciebie w domu, po prostu bądź szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego!