Życzenia urodzinowe dla wnuka; od babci i dziadka

Życzenia urodzinowe dla wnuka; od babci i dziadka

Piękne i śmieszne życzenia urodzinowe dla wnuka od dziadków, 1 roczek, 10, 11, 13, 14, 15 latka, dla wnusia, wnuków. Najpiękniejsze i wzruszające życzenia urodzinowe dla dorosłego wnuka, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 letniego wnuka od dziadka. Życzenia dla małego wnuka na urodziny na roczek, życzenia na 18, 30 urodziny od babci, dla nastoletniego wnuka, doroslego. Kartki urodzinowe dla wnuka gify na 16, 19, 20, 24, 25 lat, życzenia dla wnuka z okazji urodzin.

Drogi Wnuku, w Twoje urodziny życzę Ci Anioła Stróża, który zawsze będzie Cię chronił, strzegł i radował się z Tobą wszystkimi Twoimi osiągnięciami i sukcesami. I niech wszystko w Twoim życiu okaże się dla Ciebie najlepsze!

Niech Twoja jasna młodość nigdy się nie kończy, a siła ducha pomoże Ci przejść próbę i poradzić sobie z niepokojem. Bądź cierpliwy, silny, szczęśliwy i zdrowy. Życzę Ci niezachwianej realizacji marzeń i dążenia do sukcesu. I nie zapominaj o tych, którzy Cię kochają i cenią. Dawaj im radość i powód do dumy z Ciebie. Wszystkiego najlepszego, mój drogi Wnuczku!

Nasz drogi Wnuku, z radością gratulujemy urodzin! Stajesz się taki mądry, miły i wspaniały. Bądź zdrowy, odnoszący sukcesy i szczęśliwy. Zdobądź doświadczenie i wiedzę. Chcemy, abyś był otoczony lojalnymi przyjaciółmi. I wiedz, że bez względu na to, ile lat minie zawsze będziesz naszym ulubionym chłopcem.

Wnuku, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci wesołego i świątecznego nastroju nie tylko dzisiaj, ale także w inne dni. Pozwól znajomym obdarować Cię wieloma różnymi prezentami. Słuchaj mamy i taty, nie choruj, bądź silny, graj więcej i miej wielu lojalnych przyjaciół.

Niech Twoje życie zabłyśnie nowymi kolorami najwspanialszych przygód, wesołymi towarzyszami i ucieleśnieniem realizujących się pomysłów. Żałuję, że każdy Twój dzień nie jest podobny do tego dzisjeszego. Życzę Ci, aby Twoje dni były wypełnione dobrymi i czystymi uczynkami oraz ciekawymi spotkaniami. Wszystkiego najlepszego, drogi Wnuczku!

Mój ukochany Wnuku, w Twoje urodziny pozwól Aniołowi zstąpić z nieba i obudzić Cię rano swoim lekkim pocałunkiem. Niech uchroni Cię od wszelkich niebezpieczeństw i kłopotów i poprowadzi drogą dobroci i miłości. Niech da Ci złoty promień szczęścia. Ja zawsze będę się modlić o Twoje zdrowie oraz o mądrość i cierpliwość, aby były przez całe życie Twoimi towarzyszami.

Wszystkiego najlepszego, drogi Wnuczku! Niech w Twoim życiu zawsze będą tylko szczerzy ludzie, pozytywne emocje, silna i czysta miłość. Jesteś bardzo słonecznym, uśmiechniętym i cudownym wnukiem. Niech Twój ulubiony biznes przyniesie tylko przyjemność i radość.

Gratulacje dla ukochanego wnuka w jego urodziny! Drogi Pana są niezbadane, ale żyjesz z godnością. Jestem dumny z Twojego sukcesu. Niech Twój Anioł Stróż zawsze będzie blisko. Życzę Ci silnej rodziny, pełnej miłości i wzajemnego szacunku. Śnij, odważ się i wszystko się ułoży.

Nasz drogi Wnuku, niech Anioł Stróż Cię strzeże, daje zdrowie i powodzenie, dobre nastawienie i dobry nastrój. Niech przyjaciele Cię wspierają, współpracownicy doceniają, a bliscy inspirują. Idź śmiało do celu, zaufaj swojej intuicji, nie bój się ryzykować, zawsze sięgaj do tych, którzy potrzebują Twojej pomocy. Wszystkiego najlepszego!

Drogi Wnuku, w dniu Twoich urodzin życzę Ci szczerze nie tylko heroicznej siły, doskonałego zdrowia, ale także inteligencji, abyś mógł sprostać wszelkim kłopotom. Niech w Twoim życiu będzie prawdziwa wzajemna miłość, powodzenie, pomyślność i szacunek dla rodziny i przyjaciół.

Drogi Wnuku, dziś jest Twój dzień! Niech spełni się wszystko, czego pragniesz dzisiaj. Bądź szczęśliwy w miłości, odnoś sukcesy zawodowe. Podążaj za marzeniami, dąż do celu i nieustannie się rozwijaj. Spróbuj wszystkiego, czego pragniesz w tym życiu. Życzę sukcesów i długiego szczęśliwego życia.