Życzenia urodzinowe dla wnuka; od babci i dziadka, gratulacje na urodziny dla dorosłego wnuka od dziadków

Życzenia urodzinowe dla wnuka; od babci i dziadka, gratulacje na urodziny dla dorosłego wnuka od dziadków

Piękne i śmieszne życzenia urodzinowe dla wnuka od dziadków, 1 roczek, 2, 3, 4, 5, 6 lat, 7, 8 lat, 9, 10 lat, 11, 12, 13 lat, 14, 15 lat, 16, 18, 19, 20 lat, 24, 25 lat, latka, na 30 urodziny, dla wnusia, wnuków. Najpiękniejsze i wzruszające życzenia urodzinowe dla dorosłego wnuka, 2, 3, 4, 6, 8, 9 letniego, 10, 12 letniego wnuka od dziadka. Życzenia dla małego wnuka na urodziny na roczek, życzenia na 18 urodziny od babci, dla nastoletniego wnuka, doroslego. Kartki urodzinowe dla wnuka gify, życzenia dla wnuka z okazji urodzin.

Drogi Wnuku, w Twoje urodziny życzę Ci Anioła Stróża, który zawsze będzie Cię chronił, strzegł i radował się z Tobą wszystkimi Twoimi osiągnięciami i sukcesami. I niech wszystko w Twoim życiu okaże się dla Ciebie najlepsze!

Niech Twoja jasna młodość nigdy się nie kończy, a siła ducha pomoże Ci przejść próbę i poradzić sobie z niepokojem! Bądź cierpliwy, silny, szczęśliwy i zdrowy! Życzę Ci niezachwianej realizacji marzeń i dążenia do sukcesu! I nie zapominaj o tych, którzy Cię kochają i cenią. Dawaj im radość i powód do dumy z Ciebie! Wszystkiego najlepszego, mój drogi Wnuczku!

Nasz drogi Wnuku, z radością gratulujemy urodzin! Stajesz się taki mądry, miły i wspaniały. Bądź zdrowy, odnoszący sukcesy i szczęśliwy. Zdobądź doświadczenie i wiedzę. Chcemy, abyś był otoczony lojalnymi przyjaciółmi. I wiedz, że bez względu na to, ile lat minie zawsze będziesz naszym ulubionym chłopcem.

Wnuku, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci wesołego i świątecznego nastroju nie tylko dzisiaj, ale także w inne dni! Pozwól znajomym obdarować Cię wieloma różnymi prezentami! Słuchaj mamy i taty, nie choruj, bądź silny, graj więcej i miej wielu lojalnych przyjaciół!

Niech Twoje życie zabłyśnie nowymi kolorami najwspanialszych przygód, wesołymi towarzyszami i ucieleśnieniem realizujących się pomysłów. Żałuję, że każdy Twój dzień nie jest podobny do tego dzisjeszego. Życzę Ci, aby Twoje dni były wypełnione dobrymi i czystymi uczynkami oraz ciekawymi spotkaniami. Wszystkiego najlepszego, drogi Wnuczku!

Mój ukochany Wnuku, w Twoje urodziny pozwól Aniołowi zstąpić z nieba i obudzić Cię rano swoim lekkim pocałunkiem. Niech uchroni Cię od wszelkich niebezpieczeństw i kłopotów i poprowadzi drogą dobroci i miłości. Niech da Ci złoty promień szczęścia. Ja zawsze będę się modlić o Twoje zdrowie oraz o mądrość i cierpliwość, aby były przez całe życie Twoimi towarzyszami.

Wszystkiego najlepszego, drogi Wnuczku! Niech w Twoim życiu zawsze będą tylko szczerzy ludzie, pozytywne emocje, silna i czysta miłość. Jesteś bardzo słonecznym, uśmiechniętym i cudownym wnukiem! Niech Twój ulubiony biznes przyniesie tylko przyjemność i radość.

Gratulacje dla ukochanego wnuka w jego urodziny! Drogi Pana są niezbadane, ale żyjesz z godnością. Jestem dumny z Twojego sukcesu. Niech Twój Anioł Stróż zawsze będzie blisko! Życzę Ci silnej rodziny, pełnej miłości i wzajemnego szacunku. Śnij, odważ się i wszystko się ułoży!

Nasz drogi Wnuku, niech Anioł Stróż Cię strzeże, daje zdrowie i powodzenie, dobre nastawienie i dobry nastrój. Niech przyjaciele Cię wspierają, współpracownicy doceniają, a bliscy inspirują. Idź śmiało do celu, zaufaj swojej intuicji, nie bój się ryzykować, zawsze sięgaj do tych, którzy potrzebują Twojej pomocy. Wszystkiego najlepszego!

Drogi Wnuku, w dniu Twoich urodzin życzę Ci szczerze nie tylko heroicznej siły, doskonałego zdrowia, ale także inteligencji, abyś mógł sprostać wszelkim kłopotom. Niech w Twoim życiu będzie prawdziwa wzajemna miłość, powodzenie, pomyślność i szacunek dla rodziny i przyjaciół.

Drogi Wnuku, dziś jest Twój dzień! Niech spełni się wszystko, czego pragniesz dzisiaj. Bądź szczęśliwy w miłości, odnoś sukcesy zawodowe. Podążaj za marzeniami, dąż do celu i nieustannie się rozwijaj. Spróbuj wszystkiego, czego pragniesz w tym życiu. Życzę sukcesów i długiego szczęśliwego życia!