Życzenia urodzinowe dla wnuka

Piękne i śmieszne życzenia urodzinowe dla wnuka od dziadków, 1 roczek, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 lat, 11, 12, 13, 14, 15 lat, 16, 18, 19, 20 lat, 24, 25 lat, latka, na 30 urodziny, dla wnusia, wnuków, najpiękniejsze i wzruszające życzenia urodzinowe dla dorosłego, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12 letniego wnuka od dziadka. Życzenia dla małego wnuka na urodziny na roczek, życzenia na 18 urodziny od babci, dla nastoletniego wnuka, doroslego. Kartki urodzinowe dla wnuka gify, życzenia dla wnuka z okazji urodzin.

Życzenia urodzinowe dla wnuka, zyczenia dla dorosłego, 10, 12 letniego wnuka, na 18 urodziny od babci, kartki urodzinowe, 5, 12, 8, 20 lat

Wnuk, w twoje urodziny życzę ci anioła stróża, który zawsze będzie z tobą, chronił cię, strzegł i radował się z tobą wszystkimi twoimi osiągnięciami i sukcesami. I niech wszystko w Twoim życiu okaże się dla Ciebie najlepsze!

Niech wasza jasna młodość nigdy się nie skończy, a siła ducha pomoże wam przejść próbę i poradzić sobie z niepokojem! Bądź cierpliwy, silny, szczęśliwy i zdrowy! Życzę Wam niezachwianej realizacji marzeń i dążenia do sukcesu! I nie zapominaj o tych, którzy Cię kochają i cenią, ale daj im radość i powód do dumy z Ciebie! Wszystkiego najlepszego, mój drogi wnuczku!

Nasz drogi wnuk, z radością gratulujemy urodzin! Stajesz się taki mądry, miły i wspaniały. Bądź zdrowy, odnoszący sukcesy i szczęśliwy. Zdobądź doświadczenie i wiedzę. Chcemy, abyś był otoczony lojalnymi przyjaciółmi. ciekawsze spotkania i wydarzenia dla Ciebie. I wiedz, że bez względu na to, ile lat minie, zawsze będziesz naszym ulubionym chłopcem.

Wnuku, wszystkiego najlepszego! Życzę Wam wesołego i świątecznego nastroju dzisiaj, a także w inne dni! Pozwól znajomym dać Ci wiele różnych prezentów, które chcesz dla siebie! Słuchaj mamy i taty, nie chorujcie, bądźcie silni, grajcie więcej i miejcie wielu lojalnych przyjaciół!

Czcimy Cię dzisiaj, drogi wnuczku! W twoje urodziny życzę ci pewnego przejścia z jednego jasnego etapu życia do drugiego. Niech te przemiany prowadzą do szlachetnego snu. Niech Twój talent zostanie ujawniony w pełni!

Niech Twoje życie zabłyśnie nowymi kolorami nowych przygód, wesołymi towarzyszami i ucieleśnieniem decydujących pomysłów. Żałuję, że każdy Twój dzień nie był podobny do poprzedniego, był wypełniony dobrymi i czystymi uczynkami oraz ciekawymi spotkaniami. Wszystkiego najlepszego, drogi wnuczku!

Mój ukochany wnuku, w twoje urodziny pozwól Aniołowi zstąpić z nieba i obudzić cię rano swoim lekkim pocałunkiem. Niech uchroni was od wszelkich niebezpieczeństw i kłopotów i poprowadzi was drogą dobroci i miłości. Niech da ci złoty promień szczęścia. I zawsze będę się modlić o twoje zdrowie oraz o mądrość i cierpliwość, aby być twoimi towarzyszami.

Wszystkiego najlepszego, drogi wnuczku! Niech w Twoim życiu zawsze będą tylko szczerzy ludzie, pozytywne emocje, silna i czysta miłość. Jesteś bardzo słonecznym, uśmiechniętym i cudownym wnukiem! Niech Twój ulubiony biznes przyniesie tylko przyjemność i radość.

Gratulacje dla ukochanego wnuka w jego urodziny! Drogi Pana są niezbadane, ale żyjesz z godnością. Jestem dumny z Twojego sukcesu. Niech Twój Anioł Stróż zawsze będzie blisko! Życzę Ci silnej rodziny pełnej miłości i wzajemnego szacunku. Śnij, odważ się i wszystko się ułoży!

Nasz drogi wnuku, niech anioł stróż Cię strzeże, daje zdrowie i powodzenia, dobre nastawienie innych i dobry nastrój. Niech przyjaciele wspierają, współpracownicy doceniają, bliscy inspirują. Idź śmiało do celu, zaufaj swojej intuicji, nie bój się ryzykować, zawsze sięgaj do tych, którzy potrzebują Twojej pomocy. Wszystkiego najlepszego!

Drogi Wnuku, w dniu twoich urodzin życzę ci szczerze nie tylko heroicznej siły, doskonałego zdrowia, ale także inteligencji, abyś mógł wytrzymać wszelkie kłopoty. Niech w Twoim życiu będzie prawdziwa wzajemna miłość, powodzenia, pomyślność i szacunek dla rodziny i przyjaciół.

Drogi wnuku, dziś jest Twój dzień! Niech spełni się wszystko, czego pragniesz dzisiaj. Bądź szczęśliwy w miłości, odnoszący sukcesy w karierze i pierwszy w życiu. Podążaj za marzeniami, dąż do celu i nieustannie się rozwijaj. Spróbuj wszystkiego, czego chcesz w tym życiu. Życzę sukcesów i długiego szczęśliwego życia!