Mądre życzenia urodzinowe z przesłaniem

Mądre życzenia urodzinowe z przesłaniem

Ładne i krótkie, piękne i mądre życzenia urodzinowe dla syna i koleżanki, dla kolegi i chłopaka, dla siostry, życzenia urodzinowe dla ukochanego, dla wnuczki z cytatami. Najpiękniejsze i mądre życzenia na 18, 30, 40, 50 urodziny śmieszne, cytaty dla faceta, od chrzestnej i rodziców z przesłaniem, dla chłopaka i dziecka, dla faceta. Życzenia urodzinowe religijne, poważne i bardzo mądre życzenia urodzinowe na roczek, dla księdza i męża, dla kuzyna i szefa. Krótkie i mądre życzenia urodzinowe dla przyjaciółki, mamy i synowej, cytaty dla córki, dla szwagierki i ukochanego, dla przyjaciela. Mądre życzenia na urodziny z przesłaniem, mądre myśli i słowa, życzenia na osiemnaste urodziny dla nastolatków. Ładne i mądre życiowe życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i mężczyzny krótkie, dla syna na 18 i na roczek. Krótkie i bardzo mądre życzenia urodzinowe dla brata i babci, dla chlopaka i faceta, życzenia urodzinowe dla wnuczki i znajomej, dla dziecka i faceta. Piękne i najpiękniejsze życzenia urodzinowe mądre dla księdza, dla koleżanki z pracy i kuzyna, od chrzestnej i rodziców. Mądre życzenia na 60, 65, 75, 80 urodziny, podziękowania za życzenia urodzinowe, dla szwagierki z cytatami, życzenia na osiemnaste urodziny. Religijne i poważne, najpiękniejsze i mądre życiowe życzenia urodzinowe dla nastolatków, cytaty dla kolegi i męża. Krótkie zyczenia urodzinowe madre slowa i myśli z przesłaniem, dla dziecka i mamy, dla synowej i brata. Najpiękniejsze i mądre życzenia urodzinowe dla przyjaciela i córki, dla koleżanki z pracy, dla znajomej i przyjaciółki. Mądre zyczenia urodzinowe dla siostry i szefa, dla wnuczki i babci. Mądre życzenia urodzinowe 18, 39, 40, 50 lat śmieszne.

Drogi Mężczyzno, niewątpliwie jesteś głową rodziny. Prowadzę nas ku szczęściu, miłości i dobrobytowi materialnemu i obiecuję, że nie zmienię kierunku podczas naszego długiego życia rodzinnego. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci, aby na Twojej drodze spotykali Cię tylko szczerzy ludzie, abyś wszędzie dostrzegał możliwości rozwiązywania wszelkich problemów, byś na co dzień realizował siebie, byś był człowiekiem silnym, niezawodnym i zdecydowanie szczęśliwym.

Życzę Ci, abyś zawsze wierzył w siebie, swoją siłę i by Twoja rodzina zawsze Ci pomagała i wspierała. Życzę powodzenia i szczęścia. Wszystkiego najlepszego!

Miłość, którą dzielimy jako bracia, jest dla mnie bardzo ważna i chcę, aby z wiekiem tylko rosła. Życzę dobrego zdrowia, szczęścia i dużo miłości. Wszystkiego najlepszego, Bracie!

Mój Chłopaku, przyjmij pozdrowienia od swojej ulubionej dziewczyny! Życzę Ci ciepła i harmonii w duszy. Aby wszystkie Twoje marzenia od razu zaczęły się spełniać. A ja z kolei dam Ci miłość i troskę.

Drogi Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Stawaj się silniejszy, dobrze się ucz, łatwo osiągaj swoje cele i podejmuj wyzwania. Bądź radosny i zdecydowany, odkrywaj jasne kolory życia, baw nas uśmiechem i sukcesem, bądź szczęśliwy.

Gratulacje, Przyjaciółko! Życzę, aby każde Twoje urodziny były niezawodną trampoliną do odnoszenia nowych, wielkich zwycięstw życia. I niech cała radość, którą dajesz innym, zawsze wraca do Ciebie bumerangiem.

Wszystkiego najlepszego, droga i ukochana Córko! Życzę Ci, abyś zawsze pozostawała czarującą i kochającą życie dziewczyną. Niech Twoje serce jaśnieje tylko zachwytem i romantycznymi uczuciami, oczy błyszczą szczęściem, a każdy następny dzień przynosi szczęście.

Mamo, moim największym marzeniem jest, abyś żyła wiecznie, aby światło zawsze paliło się w Twoich oknach, a Twoje piękne oczy błyszczały radością. Życzę Ci, Mamo, abyś nigdy nie zaznała chorób i smutków, częściej się uśmiechała i cieszyła życiem w każdej chwili. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Synowa moja, pozwól ptakowi natchnienia śpiewać w Twoim sercu, niezwyciężone natchnienie panuje w Twojej duszy, fantazja hojnie podrzuca Ci nowe radosne pragnienia, a urzekające emocje zalewają Cię wiarą w dobroć i cuda. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja cudowna Siostrzyczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech jasne życie, jako doświadczona kwiaciarka, podaruje Ci magiczny bukiet, w którym białe kwiaty szczęścia zostaną otoczone puszystymi pąkami czułości, a jasna zieleń miłości otoczy tę kompozycję podziwu i piękna.