Mądre życzenia urodzinowe

Mądre życzenia urodzinowe

Krótkie mądre życzenia urodzinowe dla księdza i mężczyzny, dla dzieci i mamy religijne, dla szefa, na 18 urodziny dla chłopaka. Najpiękniejsze i inteligentne życzenia urodzinowe, madre slowa, dla nastolatków i szefowej, dla dziecka 10 lat. Mądre życzenia urodzinowe dla kolegi z przeslaniem, dla syna, mądre cytaty urodzinowe, dla mezczyzny. Krótkie i mądre życzenia na 18, 20, 25, 30, 35, 40 urodziny dla faceta i koleżanki, religijne, mądre myśli, dla wnuczki i synowej, dla córki. Wzruszające życzenia urodzinowe z przesłaniem, na roczek, życiowe życzenia urodzinowe, pozdrowienia urodzinowe: krótkie. Piękne i mądre życzenia urodzinowe dla kobiety i dziewczyny inteligentne, dla zięcia i przyjaciela. Życzenia urodzinowe dla mamy do przesłania, piękne i mądre mysli, mądre cytaty na urodziny. Krótkie mądre życzenia urodzinowe dla kolegi, mądre słowa na urodziny, mądre cytaty na 30, 50 urodziny. Śmieszne, poważne i nieoklepane mądre życzenia na 45, 50, 55, 65, 75 urodziny, dla syna i chrzestnej córki, dla szwagra. Krótkie mądre życzenia urodzinowe dla koleżanki, dla przyjaciółki, zyciowe, mądre pozdrowienia, dla syna, na 18 urodziny, od chrzestnej. Nieoklepane i mądre życzenia urodzinowe dla kobiety i brata, sentymentalne i oryginalne dla mamy, religijne.

Drogi Mężczyzno, niewątpliwie jesteś głową rodziny. Prowadzę nas ku szczęściu, miłości i dobrobytowi materialnemu i obiecuję, że nie zmienię kierunku podczas naszego długiego życia rodzinnego. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci, aby na Twojej drodze spotykali Cię tylko szczerzy ludzie, abyś wszędzie dostrzegał możliwości rozwiązywania wszelkich problemów, byś na co dzień realizował siebie, byś był człowiekiem silnym, niezawodnym i zdecydowanie szczęśliwym.

Życzę Ci, abyś zawsze wierzył w siebie, swoją siłę i by Twoja rodzina zawsze Ci pomagała i wspierała. Życzę powodzenia i szczęścia. Wszystkiego najlepszego!

Miłość, którą dzielimy jako bracia, jest dla mnie bardzo ważna i chcę, aby z wiekiem tylko rosła. Życzę dobrego zdrowia, szczęścia i dużo miłości. Wszystkiego najlepszego, Bracie!

Mój Chłopaku, przyjmij pozdrowienia od swojej ulubionej dziewczyny! Życzę Ci ciepła i harmonii w duszy. Aby wszystkie Twoje marzenia od razu zaczęły się spełniać. A ja z kolei dam Ci miłość i troskę.

Drogi Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Stawaj się silniejszy, dobrze się ucz, łatwo osiągaj swoje cele i podejmuj wyzwania. Bądź radosny i zdecydowany, odkrywaj jasne kolory życia, baw nas uśmiechem i sukcesem, bądź szczęśliwy.

Gratulacje, Przyjaciółko! Życzę, aby każde Twoje urodziny były niezawodną trampoliną do odnoszenia nowych, wielkich zwycięstw życia. I niech cała radość, którą dajesz innym, zawsze wraca do Ciebie bumerangiem.

Wszystkiego najlepszego, droga i ukochana Córko! Życzę Ci, abyś zawsze pozostawała czarującą i kochającą życie dziewczyną. Niech Twoje serce jaśnieje tylko zachwytem i romantycznymi uczuciami, oczy błyszczą szczęściem, a każdy następny dzień przynosi szczęście.

Mamo, moim największym marzeniem jest, abyś żyła wiecznie, aby światło zawsze paliło się w Twoich oknach, a Twoje piękne oczy błyszczały radością. Życzę Ci, Mamo, abyś nigdy nie zaznała chorób i smutków, częściej się uśmiechała i cieszyła życiem w każdej chwili. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Synowa moja, pozwól ptakowi natchnienia śpiewać w Twoim sercu, niezwyciężone natchnienie panuje w Twojej duszy, fantazja hojnie podrzuca Ci nowe radosne pragnienia, a urzekające emocje zalewają Cię wiarą w dobroć i cuda. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja cudowna Siostrzyczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech jasne życie, jako doświadczona kwiaciarka, podaruje Ci magiczny bukiet, w którym białe kwiaty szczęścia zostaną otoczone puszystymi pąkami czułości, a jasna zieleń miłości otoczy tę kompozycję podziwu i piękna.

Niech radość iskrzy się w Twoich oczach, niech hojne przeznaczenie nagrodzi Cię kwitnącym zdrowiem, energią słoneczną, gwiezdnym pięknem, spełni ukochane pragnienia i dziewicze marzenia oraz uszczęśliwi każdą chwilę Twojego życia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Niech świat zachwyca Cię słońcem i magicznymi kolorami, Twoi bliscy obdarzają Cię troską i ciepłem serca, a własna niezwykłość poprawia Ci humor. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Twoje mądre wsparcie i właściwe rady sprawiają, że moje życie jest całkowicie wolne od kataklizmów, które czasami się w życiu zdarzają. Jesteś dla mnie niezawodną tarczą przed wszelkimi przeciwnościami. Drogi Tato, dziękuję za dobroć i rzetelność. Obyś zawsze miał dużo energii i zdrowia. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, Kochanie! Podróżuj, marz więcej, wciąż na nowo zakochuj się w życiu, bo jest takie piękne, i zawsze Ci pomogę.

Uśmiechaj się nie tylko dzisiaj. Zawsze chcę widzieć Twój uśmiech, bo jest piękny. Znajdź więcej powodów do radości. Wszystkiego najlepszego!