Mądre życzenia urodzinowe

Ładne i krótkie, piękne i mądre życzenia urodzinowe dla syna i koleżanki, dla kolegi i chłopaka, dla siostry i ukochanego, dla wnuczki z cytatami. Najpiękniejsze i mądre życzenia na 18 urodziny, na 30 urodziny, 40, na 50 urodziny, 60, na 65 urodziny, 80 urodziny śmieszne, cytaty dla faceta, od chrzestnej i rodziców z przesłaniem, dla chłopaka i dziecka, dla faceta. Religijne, poważne i bardzo mądre życzenia urodzinowe na roczek, dla księdza i męża, dla kuzyna i szefa. Krótkie i mądre życzenia urodzinowe dla przyjaciółki, mamy i synowej, cytaty dla córki, dla szwagierki i ukochanego, dla przyjaciela. Mądre życzenia na 40 urodziny, mądre myśli i słowa, życzenia na osiemnaste urodziny dla nastolatków. Ładne i mądre życiowe życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i mężczyzny krótkie, dla syna na 18 i na roczek. Krótkie i bardzo mądre życzenia urodzinowe dla brata i babci, dla chlopaka i faceta, dla wnuczki i znajomej, dla dziecka i faceta. Piękne i najpiękniejsze życzenia urodzinowe mądre dla księdza, dla koleżanki z pracy i kuzyna, od chrzestnej i rodziców. Mądre życzenia na urodziny, podziękowania za życzenia urodzinowe, dla szwagierki z cytatami, życzenia na osiemnaste urodziny. Religijne i poważne, najpiękniejsze i mądre życiowe życzenia urodzinowe dla nastolatków, cytaty dla kolegi i męża. Krótkie zyczenia urodzinowe madre slowa i myśli z przesłaniem, dla dziecka i mamy, dla synowej i brata. Najpiękniejsze i mądre życzenia urodzinowe dla przyjaciela i córki, dla koleżanki z pracy, dla znajomej i przyjaciółki. Mądre zyczenia urodzinowe dla siostry i szefa, dla wnuczki i babci. Mądre życzenia urodzinowe na 18 urodziny, 39, 40, 50 śmieszne.

Mądre życzenia urodzinowe, na 18, 30, 40 urodziny dla syna i przyjaciółki, na roczek, dla mamy i brata na urodziny, dla nastolatków i przyjaciela

Drogi człowieku, niewątpliwie jesteś głową rodziny. Prowadzę was ku szczęściu, miłości i dobrobytowi materialnemu i obiecuję, że nie zmienię kierunku podczas naszego długiego życia rodzinnego. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci, aby na Twojej drodze spotykali się tylko szczerzy ludzie, abyś nawet na dole dostrzegał możliwości i rozwiązania, abyś na co dzień realizował siebie, abyś był człowiekiem silnym, niezawodnym i zdecydowanie szczęśliwym!

Życzę ci, abyś zawsze wierzył w siebie, swoją siłę i że twoja rodzina zawsze będzie ci pomagać i wspierać. Życzę powodzenia i szczęścia. Wszystkiego najlepszego!

Miłość, którą dzielimy jako bracia, jest dla mnie bardzo ważna i chcę, aby z wiekiem tylko rosła. Życzę dobrego zdrowia, szczęścia i dużo miłości. Wszystkiego najlepszego bracie!

Mój chłopaku, przyjmij pozdrowienia od swojej ulubionej dziewczyny! Życzę Wam ciepła i harmonii w duszy. Że wszystkie Twoje marzenia od razu zaczęły się spełniać. A ja z kolei dam ci miłość i troskę!

Drogi synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Stań się silniejszy, dobrze się ucz, łatwo osiągaj swoje cele i podejmuj wyzwania. Bądź radosny i zdecydowany, odkryj jasne kolory życia, baw nas uśmiechem i sukcesem, bądź szczęśliwy!

Gratulacje, przyjaciółka! Życzę, aby każde Twoje urodziny były niezawodną trampoliną do odnoszenia nowych wielkich zwycięstw życia. I niech cała radość, którą dajesz innym, zawsze wraca do Ciebie z bumerangiem.

Wszystkiego najlepszego, droga i ukochana córko! Życzę ci, abyś zawsze pozostawała czarującą i kochającą życie dziewczyną! Niech twoje serce zamarznie tylko z zachwytu i romantycznych uczuć, oczy błyszczą szczęściem, a każdy następny dzień przynosi szczęście!

Mamo, moim największym marzeniem jest, abyś żyła wiecznie, aby światło zawsze paliło się w Twoich oknach, a Twoje piękne oczy błyszczały radością. Życzę Ci, mamo, abyś nigdy nie zaznała chorób i smutków, częściej się uśmiechała i cieszyła życiem w każdej chwili. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Synowa moja, pozwól ptakowi natchnienia śpiewać w twoim sercu, niezwyciężona natchnienie panuje w twojej duszy, fantazja hojnie rzuca ci nowe radosne pragnienia, a urzekające emocje zalewają cię wiarą w dobroć i cuda! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja cudowna siostrzyczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech jasne życie, jako doświadczona kwiaciarnia, podaruje ci magiczny bukiet, w którym białe kwiaty szczęścia zostaną otoczone puszystymi pąkami czułości, a jasna zieleń miłości otoczy tę kompozycję podziwu i piękna!