Wesołe życzenia urodzinowe dla koleżanki, kolegi

Wesołe życzenia urodzinowe dla koleżanki, kolegi

Krótkie, proste i mądre życzenia urodzinowe dla koleżanki, jakieś fajne, piękne i ładne, zboczone, zabawne i wesołe życzenia urodzinowe dla koleżanki, najpiękniejsze, sprośne, oryginalne i śmieszne. Jak napisać życzenia urodzinowe dla koleżanki z pracy religijne i krótkie, bekowe i gotowe, głupie, inteligentne, uloz i zwykłe. Wszystkiego najlepszego dla kolegi. Mądre życzenia urodzinowe dla kolegi, śmieszne, proste i zwykłe. Życzenia na urodziny dla kolegi z pracy na 20, 21, 25, 30 urodziny. Szalone i fajne, inteligentne życzenia urodzinowe dla kolegi gif, imieninowe dla dobrego kolegi tekst z jajami i dobrej mamy, zwariowanej i obrazonej koleżanki z pracy, zapytaj, w ciąży. Oryginalne życzenia urodzinowe dla koleżanki, na fb dla chorego kolegi, proza, po hiszpańsku, fotografa, kumpla, biegacza. Wzruszające zyczenia na urodziny dla kolezanki na 7, 8, 9, 10, 11, 12 urodziny, dla byłej przyjaciółki długie, za granicą, blog, beaty, ćwiczących na siłowni, grafika, filmik, graficzne, z humorem, informatyka. Życzenia na urodziny dla księdza, dla łukasz, motocyklisty, myśliwego. Mądre i krótkie życzenia urodzinowe dla kolegi i przyjaciela, rolnika, sms. Wesołe życzenia na urodziny dla koleżanki na fb. Sto lat śmieszne pl życzenia z okazji urodzin, pozdrowienia na 13, 14, 15, 17, 18 urodziny, dla koleżanki i kolegi z pracy gif, 60, 70 latka na urodziny z jajem dla najlepszej, szalonej, wrednej, wspaniałej koleżanki lub kolegi z pracy smieszne od serca. Wesołe życzenia urodzinowe dla córki, fajne kartki, obrazki na urodziny dla kolegi krótkie. Życzenia na 34, 40, 50 urodziny dla koleżanki śmieszne, onet, obrazy, dla przyjaciela wzruszające, poważne, nierymowane, sportowca, wędkarza, z wojska i siłowni, przedszkola, 2019. Kartka, zdjęcia, śmieszne kartki imieninowe i gify urodzinowe kolezance, na fb dla super koleżanki z klasy i kolegi śmieszne, piekne życzenia urodzinowe dla koleżanki, dla koleżanki lub kolegi zapisz je w zeszycie, swoimi słowami, z przedszkola, z dawnych lat, ze studiów, z facetem.

Wszystkiego najlepszego, droga Koleżanko! Życzę szczęścia, powodzenia i rozwiązania wszystkich trudnych problemów. Żeby zawsze była ciekawa praca, w kubku - smaczna kawa, a w głowie - świeże i kreatywne pomysły.

Gratulacje! W te magiczne święta życzę Ci nieograniczonej taryfy na szczęście i sukces. Niech siła rozumu, nienaganne piękno i blask wciąż Cię poruszają. Wszystkiego najlepszego i zawsze bądź zdrowa!

Nie myśl, że sześćdziesiątka to liczba. Trzykrotne gratulacje z powodu ukończenia dwudziestki! Życzymy, abyś nie patrzyła wstecz na taką datę, a tylko szła naprzód i nie traciła ducha. Kwitnij każdego dnia, bądź kochana przez rodzinę i doceniana przez przełożonych.

Myślisz, że 60 lat to data, która przybliża Cię do starości. To data, która pozwala pomyśleć o tym, co jeszcze można niecodziennego dokonać. Życzymy radości każdego dnia i roku. I nie żałuj tego, co zrobiłaś. Przyjmij gratulacje od swojej ulubionej drużyny!

Życie powinno być szczęśliwe każdego dnia. Drogi Kolego, nie smuć się. Życzymy relaksujących wakacji na białej, piaszczystej plaży, gdzie słońce ogrzewa, a fale rozproszają zmartwienia. Gratulacje z okazji urodzin!

W rocznicę życzę z głębi serca: spełnienia wszystkich marzeń, ciągłego sukcesu. Unikajmy wszelkich kłopotów. Wzajemnej miłości, nieugaszonego piękna, świetnego poczucia humoru i satysfakcjonującej pracy!

Gratulacje z okazji rocznicy, drogi Kolego! Złote 60 lat to okazja do dumy i radości. Wspaniałe święto, życzenia, miłe słowa… Niech życie płynie pełną parą, umysł pozostaje dociekliwy, przepływa energia, ludzie kochają, piękno nie odchodzi, dzień przynosi uśmiechy i dobre wieści, a sześćdziesiąty rok będzie pełen niespodzianek, emocji i miłości.

Gratulacje z okazji 60 urodzin! W tę cudowną i niepowtarzalną rocznicę życzymy drogiej Koleżance wielu sił i niezwykłych pomysłów, szczerej radości i szczęścia w życiu. Niech miłość Twoich bliskich rozgrzewa Cię bez ustanku. Życzymy szacunku znajomych, ciekawej pracy i świetnego nastroju.

Jubileusz to nowy początek i życzymy, aby był symbolem wspaniałej przyszłości. Kontynuuj odkrywanie siebie, edukuj i dbaj o siebie. Pozwól swoim bliskim Cię wspierać. Niech Twoje zdrowie i atrakcyjność pozostaną Twoimi wiecznymi towarzyszami, a dobrobyt będzie wzrastał z dnia na dzień. Szczęśliwej rocznicy, Kolego!

Cieszymy się, że dołączyłaś do naszego zespołu. A dziś, w Twoje piękne urodziny, życzymy wszystkiego najlepszego! Pagniemy życzyć dobrego zdrowia, nieskończonej siły, nieskończonego szczęścia i cierpliwości. Niech Twój styl życia będzie usiany kwiatami, zawsze otaczaj się dobrymi ludźmi i szczerymi przyjaciółmi.

Serdecznie gratulujemy serdecznej, pracowitej, odpowiedzialnej i oczywiście uroczej kobiecie, z którą mieliśmy szczęście pracować ramię w ramię. Życzymy Ci błyszczenia w pracy, wspinania się po szczeblach kariery, osiągania swoich celów. Wnoś do pracy całą swoją niepowtarzalną oryginalność i radosny uśmiech!