Życzenia urodzinowe dla siostrzeńca, dorosłego, bratanka

Życzenia urodzinowe dla siostrzeńca, dorosłego, bratanka

Śmieszne życzenia urodzinowe dla siostrzeńca dorosłego. Życzenia na 18 urodziny dla siostrzeńca, na urodziny dla bratanka.

Mój najlepszy Siostrzeńcu, mamy tyle wspaniałych wspomnień. Niech nasza przyjaźń trwa wiecznie. Bądź najodważniejszy, najfajniejszy i najszczęśliwszy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Mój drogi Bratanku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę powodzenia w życiu, sukcesów w biznesie, dobrego zdrowia i siły do spełniania marzeń.

Mój drogi Siostrzeńcu, jesteś moją radością, nieopisanie cieszę się z Twojego pojawienia się w moim życiu! Bądź szczęśliwym i dobrym człowiekiem, mój optymisto!

Bratanku, dzisiaj są Twoje urodziny. Niech dzisiejszy dzień będzie wypełniony ciepłymi pozdrowieniami i miłymi prezentami. Wszystkiego najlepszego!

To Twoje urodziny, drogi Siostrzeńcu! Do ogólnych, tradycyjnych życzeń dodam jeszcze jedno - pragnienie kochania i cieszenia się każdą minutą życia. Niech Twoje życie nabierze sensu i przybliży Cię o pół kroku do Twojego marzenia.

Teraz jesteś o rok starszy, mój drogi Siostrzeńcu! Życzę pomyślnej realizacji wszystkich planów i wiary w siebie. Zawsze możesz liczyć na moją dobrą radę i wsparcie. Niech szczęście i pomyślność staną się Twoimi towarzyszami na całe życie.

Drogi Siostrzeńcu, niech Twoja młodość nigdy nie mija, niech energia życia gotuje się, przytępiając niepotrzebne wątpliwości i zainspiruje Cię do dzielnych czynów, które każdego dnia przybliżą Cię do realizacji marzeń i zaprowadzą Cię na upragniony szczyt szczęścia.

Ukochany Bratanku, życzę, aby Twój sukces był tak duży jak kosmos, zdrowie - by zawsze pozostawało silne jak zimowy lód, dochody - by rosły tak szybko jak letnia trawa i by dobrobyt pokrył wszystkie sfery Twojego życia. Wszystkiego najlepszego!

Mój wspaniały Siostrzeńcu, ciesz się życiem każdego dnia. Życzę Ci, abyś z wiekiem stawał się mądrzejszy i silniejszy. Osoby takie jak Ty zawsze wiedzą, czego chcą - nie porzucaj swoich celów. Życzę wytrwałości i stanowczości w drodze do marzeń. Bądź szczęśliwy, wszystkiego najlepszego!

Mój drogi Siostrzeńcu, życzę Ci w dniu Twoich urodzin pewności siebie i odwagi, zdrowia, siły i radości. Życzę poznania całego piękna życia: szczerych uczuć, oddanej przyjaźni, satysfakcji z sukcesu, radości ze zwycięstw i wielkiego ludzkiego szczęścia doświadczanego przez wszystkie Twoje dni.

Mój ukochany Siostrzeńcu, zaprzyjaźnij się z bezgranicznym szczęściem, częściej zapraszaj do siebie znajomych i pozwól, aby wspaniałe osiągnięcia przyszły do Ciebie bez zapraszania. Uśmiechaj się do niesamowitego i pięknego świata i pozwól mu czynić tak samo. Wszystkiego najlepszego!

Drogi Siostrzeńcu, życzę Ci zdrowia, miłości bliskich, zwiększonego szczęścia we krwi, gromadzenia w kieszeniach sporej sumy pieniędzy i upojenia spowodowanego rozwiązaniem dylematu - gdzie spędzić wakacje!

Drogi Bratanku, niech Twoje życie przypomina piękny, wygodny pociąg, który zatrzymuje się wyłącznie na stacjach nowych sukcesów i podąża torami szczęścia. Niech tylko wspaniali ludzie będą Twoimi towarzyszami. Wszystkiego najlepszego!