Życzenia urodzinowe dla siostrzeńca

Śmieszne życzenia urodzinowe dla siostrzeńca, zyczenia urodzinowe dla dorosłego siostrzeńca, życzenia na 18 urodziny dla siostrzeńca, życzenia na urodziny dla siostrzeńca, dla bratanka.

Życzenia urodzinowe dla siostrzeńca, bratanka, śmieszne zyczenia na 18 urodziny dla siostrzeńca

Mój najlepszy siostrzeńcu, mamy tyle wspaniałych wspomnień. Niech nasza przyjaźń trwa wiecznie. Bądź najodważniejszy, najfajniejszy i najszczęśliwszy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Mój drogi bratanku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę powodzenia w życiu, sukcesów w biznesie, dobrego zdrowia i siły do ​​spełnienia marzeń!

Mój drogi siostrzeńcu, jesteś moją radością, nieopisanie cieszę się z Twojego pojawienia się w moim życiu! Bądź szczęśliwym i dobrym człowiekiem, mój optymisto!

Bratanku, dzisiaj są twoje urodziny. Niech będzie wypełniona ciepłymi pozdrowieniami i miłymi prezentami. Wszystkiego najlepszego!

To twoje urodziny, drogi siostrzeńcu! Do ogólnych, tradycyjnych życzeń dodam jeszcze jedno - pragnienie kochania i cieszenia się każdą minutą życia. Niech Twoje życie nabierze sensu i przybliży Cię o pół kroku do swojego marzenia.

Teraz jesteś o rok starszy, mój drogi siostrzeńcu! Gratuluję, życzę pomyślnej realizacji wszystkich planów i wiary w siebie. Zawsze możesz liczyć na moją dobrą radę i wsparcie. Niech szczęście i pomyślność staną się waszymi towarzyszami na całe życie!

Drogi siostrzeńcu, niech Twoja młodość nie będzie wyczerpana wiekiem, niech energia życia zagotuje się, przytępiając niepotrzebne wątpliwości i zainspiruje Cię do desperackich czynów, które każdego dnia przybliżą Twoje marzenie i zaprowadzą Cię na upragniony szczyt szczęścia.

Ulubiony bratanku, życzę aby twój sukces był tak duży jak kosmos, zdrowie - aby zawsze pozostawał silny jak zimowy lód, dochody - aby rosnąć tak szybko jak letnia trawa i pozwolić dobrobytowi pokryć wszystkie sfery życia. Wszystkiego najlepszego!

Mój wspaniały siostrzeńcu, ciesz się życiem każdego dnia! Życzę ci, abyś z wiekiem stał się mądrzejszy i silniejszy. Osoby takie jak Ty zawsze wiedzą, czego chcą - nie odbiegaj od swoich celów. Życzę wytrwałości i stanowczości w drodze do marzeń. Bądź szczęśliwy, wszystkiego najlepszego!

Mój drogi siostrzeńcu, życzę Ci w dniu Twoich urodzin pewności siebie i odwagi, zdrowia, siły i radości. Życzę wam poznania całego piękna życia: szczerych uczuć, oddanej przyjaźni, satysfakcji z sukcesu, radości ze zwycięstw i wielkiego ludzkiego szczęścia z wszystkich waszych dni!

Mój ulubiony siostrzeńcu, zaprzyjaźnij się z bezgranicznym szczęściem, częściej zapraszaj do siebie znajomych i pozwól, aby wspaniałe osiągnięcia przyszły do ​​Ciebie bez zaproszenia. Uśmiechnij się do niesamowitego i pięknego świata i pozwól mu pasować tak samo! Wszystkiego najlepszego!

Drogi siostrzeńcu, życzę Wam zdrowia, miłości od bliskich, zwiększonego szczęścia we krwi, gromadzenia w kieszeniach sporej sumy pieniędzy i migreny, spowodowanych rozwiązaniem dylematu - gdzie spędzić wakacje.

Drogi bratanku, niech twoje życie przypomina piękny, wygodny pociąg, który długo zatrzymuje się na stacjach nowych sukcesów i jedzie ścieżką szczęścia. Niech tylko wspaniali ludzie będą waszymi towarzyszami! Wszystkiego najlepszego!