Życzenia urodzinowe dla matki chrzestnej; mamy na urodziny

Życzenia urodzinowe dla matki chrzestnej; mamy na urodziny

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrzestnej matki. Życzenia imieninowe dla mamy, matki chrzestnej na urodziny, życzenia na 50 urodziny. Zyczenia urodzinowe dla matki chrzestnej, kartki urodzinowe.

Wszystkiego najlepszego, moja Matko Chrzestna! Życzę Ci w tym boskim dniu błogosławieństw nieba i ziemi. Niech łaska Boża zstąpi na Ciebie, aby Twoje życie było pełne wiary i miłości.

Droga Matko Chrzestna, w Twoje urodziny powiem Ci, że wszystko, co dobre, co widzisz wokół siebie, dzieje się dzięki Twojemu łatwemu charakterowi i wesołemu szczęściu. Kochasz ludzi, a oni się odwzajemniają. Rozświetl wszystkich swoim wewnętrznym pięknem i uczyń świat lepszym miejscem.

Droga Matko Chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech świat wokół Ciebie zawsze będzie jasny i czysty, Twoje sprawy przyniosą tylko radosne i chwalebne emocje, a życie będzie Cię bawić każdym swoim słonecznym i ponurym dniem! Mnóstwo uśmiechów i jasnych dni dla Ciebie!

Jak dobrze, że nasze dziecko ma taką cudowną matkę jak Ty! Zawsze bądź szczęśliwą, wesołą i mądrą kobietą, zaskakuj wszystkich wokół swoim blaskiem w duszy! Życzymy Ci tylko dobrych wydarzeń i tego, aby przyjaciele i bliscy byli zawsze na miejscu!

Niech Twoje życie zabłyśnie nowymi kolorami niezwykłych przygód, śmiechem wesołych towarzyszy i ucieleśnieniem oryginalnych pomysłów. Aby Twój każdy dzień wyglądał inaczej, wypełnij go dobrymi, czystymi uczynkami i ciekawymi spotkaniami. Wszystkiego najlepszego, droga Matko Chrzestna!

Moja ukochana Matko Chrzestna, tyle razem przeszliśmy i doświadczyliśmy, a o ile więcej mamy jeszcze do przejścia! Życzę zdrowia i mocnych nerwów, cierpliwości i wielu lat życia, a wszystko inne zostanie spełnione, bo kiedy jesteśmy razem - możemy wszystko! Wszystkiego najlepszego, moja droga Matko Chrzestna!

Matko Chrzestna, dziękuję Ci za stałą pomoc i zrozumienie, chcę, żebyś w swoim życiu spotykała tylko dobrych, wrażliwych i rzetelnych ludzi. Niech szczęście towarzyszy Ci we wszystkich Twoich przedsięwzięciach.

Gratuluję Ci, moja Matko Chrzestna, Twoich urodzin! Niech wszystko pójdzie dobrze, a szczęście we wszystkim pomaga. Żyj i ciesz się życiem - jest piękne! Pomyśl życzenie, a na pewno się spełni, bo dziś są Twoje urodziny!

Droga Matko Chrzestna, przyjmij moje serdeczne gratulacje z okazji Twoich urodzin! Dziękuję za miłość, troskę i ciepło, które dajesz każdego dnia. Życzę Ci wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia, słonecznego nastroju i więcej radosnych wydarzeń, które uświetnią Twoje życie. Bardzo Cię kochamy, szanujemy i doceniamy.

Wszystkiego najlepszego, moja droga Matko Chrzestna! Niech w Twoim życiu zajaśnią prawdziwa i czuła miłość, szczera przyjaźń i ciepło bliskich osób! Życzę zdrowia, szczęścia i powodzenia, więcej pozytywnych i jasnych chwil. Zawsze bądź tak samo uśmiechnięta i wesoła jak jesteś dzisiaj!

Życzę Ci, moja Matko Chrzestna, abyś założyła piękną sukienkę, skropiła się cudownymi perfumami i poszła na spacer! Niech inni marzą o Tobie, zazdroszczą Ci i po prostu nie mogą odwrócić od Ciebie wzroku, patrząc na najpiękniejsze piękno! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego, moja droga Matko Chrzestna! Chcę, aby Twoje życie rodzinne było przepełnione pięknem i szczęściem - tak jak w bajkach dla dzieci. Niech harmonia zapanuje w Twojej duszy, a w domu zawsze będzie dostatek i wygoda. I niech los przyniesie jak najwięcej przyjemnych prezentów, emocji i chwil.

Matko Chrzestna, kocham Cię jak tubylec i życzę Ci oceanu szczęścia, nad którym aniołowie stróże prowadzą okrągłe tańce, a tęcza kwitnie na niebie! Niech Twoje życie będzie bezchmurne, drogi - proste, miłość - wzajemna, niech zdarzają się w nim cuda, wszystkie marzenia się spełniają i wszystko dzieje się na lepsze!

Wszystkiego najlepszego, moja bezcenna Matko Chrzestna! Życzę Ci, byś w te święta nie musiała stać przy piecu, ale zarządzała całym przygotowaniem wyłącznie z sofy. Życzę nieskończonego szczęścia, wzajemnej miłości, trwałego piękna, dobrego zdrowia i by całe bogactwo wystarczyło na kolejne sto lat! Niech na konto wpływają pieniądze, a nastrój zawsze był letni i słoneczny!

Wszystkiego najlepszego, moja najlepsza Matko Chrzestna na świecie! Jesteś drugą matką naszego dziecka. W dni powszednie i święta sprawiasz, że nasze życie jest piękniejsze i przyjemniejsze, zawsze wnosisz dobre i pozytywne wibracje do naszego życia. Cieszymy się, że na drodze naszego życia mamy tak dobrego i chwalebnego towarzysza. Niech Twoje urodziny będą świętem radości, szczęścia, kwiatów i uśmiechów!

Moja ulubiona Matko Chrzestna, spieszę Ci pogratulować, ponieważ jesteś mi bardzo droga. Życzę Ci, abyś była równie piękna, zmysłowa i kochająca. Uśmiechnij się i pamiętaj - kochamy Cię. Niech wszystko, czego pragniesz przychodzi do Ciebie z łatwością. Życzę Ci powodzenia, awansowania po szczeblach kariery i bycia najbardziej ukochaną kobietą dla swojego męża! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Siostro, gratulacje z okazji wakacji. Jesteś dla mnie kimś więcej niż siostrą, jesteś moją Matką Chrzestną. Chcę, żebyś była bystrą i pozytywną kobietą i dawała przykład swojemu dziecku. Nie zatrzymuj się w połowie drogi, niech sukces towarzyszy Ci w biznesie. Bardzo Cię kochamy!

Drogocenna Matko Chrzestna naszego dziecka! Wszystkiego najlepszego, Kochanie! Jesteś wspaniałą osobą, niech Twoja dobra i piękna twarz zawsze lśni uśmiechem szczęścia i radości, a Twojemu życiu towarzyszy morze szczęścia. Dziękuję za troskę i wrażliwość. Wszyscy bardzo Cię kochamy.

Gratulacje z okazji urodzin mojej matki chrzestnej i młodszej siostry! Życzę szczęśliwego i jasnego życia; niech Twoje zycie wypełniają niezapomniane wrażenia i wspaniałe wydarzenia - wszystkie najpiękniejsze i najbardziej luksusowe! Niech każdy dzień zaczyna się uśmiechem i niech wszystko toczy się jak w zegarku! Wszystkiego najlepszego!