Życzenia urodzinowe dla matki chrzestnej

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrzestnej matki, życzenia imieninowe dla mamy, matki chrzestnej, życzenia na 50 urodziny, zyczenia urodzinowe dla matki chrzestnej, kartki urodzinowe.

Życzenia urodzinowe dla matki chrzestnej, śmieszne zyczenia na urodziny, kartki imieninowe dla mamy chrzestnej

Wszystkiego najlepszego, moja matko chrzestna! Życzę wam w tym boskim dniu błogosławieństw nieba i ziemi. Niech łaska Boża zstąpi na was, aby wasze życie było pełne wiary i miłości.

Kumushka, w twoje urodziny powiem ci, że wszystko, co dobre, co widzisz wokół siebie, dzieje się dzięki twojemu łatwemu charakterowi i wesołemu szczęściu. Kochasz ludzi, a oni się odwzajemniają. Rozświetl wszystkich swoim wewnętrznym pięknem i uczyń świat lepszym miejscem.

Droga matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech świat wokół ciebie zawsze będzie jasny i czysty, twoje sprawy przyniosą tylko radosne i chwalebne emocje, a życie będzie cię bawić każdym swoim słonecznym i ponurym dniem! Uśmiechy i jasne dni do Ciebie!

Jak dobrze, że nasze dziecko ma taką cudowną matkę jak Ty! Zawsze bądź szczęśliwą, wesołą i mądrą kobietą, zaskakuj wszystkich wokół swoim blaskiem w duszy! Życzymy tylko dobrych wydarzeń i tego, aby przyjaciele i bliscy byli zawsze na miejscu!

Niech twoje życie zabłyśnie nowymi kolorami nowych przygód, śmiechem wesołych towarzyszy i ucieleśnieniem decydujących pomysłów. Aby każdy dzień wyglądał inaczej, wypełnij go dobrymi, czystymi uczynkami i ciekawymi spotkaniami. Wszystkiego najlepszego, droga matko chrzestna!

Moja ukochana matko chrzestna, tyle razem przeszliśmy i doświadczyliśmy, a o ile więcej musimy przejść! Życzę zdrowia i mocnych nerwów, cierpliwości i wielu lat, a wszystko inne zostanie dodane, bo kiedy będziemy razem - możemy wszystko! Wszystkiego najlepszego, moja droga matko chrzestna!

Matko chrzestna, dziękuję Ci za stałą pomoc i zrozumienie, chcę, żebyś w swoim życiu spotykała tylko dobrych, wrażliwych i rzetelnych ludzi. Niech szczęście towarzyszy Ci we wszystkich Twoich przedsięwzięciach.

Gratulacje dla ciebie, moja matko chrzestna, w twoje urodziny! Niech wszystko pójdzie dobrze, a szczęście we wszystkim pomaga. Żyj i ciesz się życiem - jest piękne! Pomyśl życzenie: na pewno się spełni, bo teraz są twoje urodziny!

Droga matko chrzestna, przyjmij moje serdeczne gratulacje z okazji Twoich urodzin! Dziękuję za miłość, troskę i ciepło, które dajesz każdego dnia. Życzę Wam wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia, słonecznego nastroju i więcej radosnych wydarzeń, które zdobią Wasze życie. Bardzo Cię kochamy, szanujemy i doceniamy.

Wszystkiego najlepszego, moja droga matko chrzestna! Niech w Twoim życiu zajaśniała prawdziwa i czuła miłość, szczera przyjaźń i ciepło bliskich osób! Życzę zdrowia, szczęścia i powodzenia, więcej pozytywnych i jasnych chwil. Zawsze bądź taki sam uśmiechnięty i wesoły!

Życzę Ci, moja matko chrzestna, abyś założyła piękną sukienkę, skropiła się cudownymi perfumami i idź na spacer! Niech marzą o Tobie, zazdroszczą Ci i po prostu spadają w stosy, patrząc na najpiękniejsze piękno! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego, moja droga matko chrzestna! Chcę, aby Twoje życie rodzinne było przepełnione pięknem i szczęściem - tak jak w bajkach dla dzieci. Niech harmonia zapanuje w Twojej duszy, aw domu zawsze będzie dostatek i wygoda. I niech los przyniesie jak najwięcej przyjemnych prezentów, emocji i chwil.

Matko chrzestna, kocham Cię jak tubylec i życzę Ci oceanu szczęścia, nad którym aniołowie stróże prowadzą okrągłe tańce, a tęcza kwitnie na niebie! Niech twoje życie będzie bezchmurne, drogi - proste, miłość - wzajemne, niech zdarzają się w nim cuda, wszystkie marzenia się spełniają i wszystko dzieje się na lepsze!

Wszystkiego najlepszego, moja bezcenna matko chrzestna! Życzę ci nie stać przy piecu w te święta, ale zarządzać przygotowaniem wyłącznie z sofy. Życzę nieskończonego szczęścia, wzajemnej miłości, nietrwałego piękna, dobrego zdrowia i tego całego bogactwa wystarczy na kolejne sto lat! Niech na konto wpłyną pieniądze, nastrój zawsze będzie letni i słoneczny!

Wszystkiego najlepszego, moja najlepsza matko chrzestna na świecie! Jesteś drugą matką naszego dziecka. W dni powszednie i święta sprawiasz, że nasze życie jest piękniejsze i przyjemniejsze, zawsze wnosisz dobre i pozytywne. Cieszymy się, że na drodze życia mamy tak dobrego i chwalebnego towarzysza. Niech Twoje urodziny będą świętem radości, szczęścia, kwiatów i uśmiechów!

Moja ulubiona matko chrzestna, spieszę ci pogratulować, ponieważ jesteś mi bardzo droga. Życzę Ci, abyś była równie piękna, zmysłowa i kochająca. Uśmiechnij się i pamiętaj - kochamy Cię. Niech wszystko, czego chcesz, przyjdzie do ciebie z łatwością. Życzę ci powodzenia, dojrzewania po szczeblach kariery i bycia najbardziej ukochaną kobietą dla swojego męża! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Siostro, gratulacje z okazji wakacji. Jesteś dla mnie kimś więcej niż siostrą, jesteś moją matką chrzestną. Chcę, żebyś była bystrą i pozytywną i dawała przykład swojemu dziecku. Nie zatrzymuj się w połowie drogi, niech sukces towarzyszy Ci w biznesie. Bardzo cię kochamy!

Drogocenna matka chrzestna naszego dziecka! Wszystkiego najlepszego kochanie! Jesteś wspaniałą osobą, niech Twoja dobra i piękna twarz zawsze lśni uśmiechem szczęścia i radości, a Twojemu życiu towarzyszy morze szczęścia. Dziękuję za troskę i wrażliwość na chrześniaka i nas. Wszyscy bardzo cię kochamy.

Gratulacje z okazji urodzin mojej matki chrzestnej i młodszej siostry! Życzę szczęśliwego i jasnego życia; niech będą niezapomniane wrażenia, wspaniałe wydarzenia, wszystkie najpiękniejsze i najbardziej luksusowe! Niech każdy dzień zaczyna się z uśmiechem i niech wszystko toczy się jak w zegarku! Wszystkiego najlepszego!