Życzenia urodzinowe dla matki chrzestnej

Życzenia urodzinowe dla matki chrzestnej

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrzestnej matki. Życzenia imieninowe dla mamy, matki chrzestnej na urodziny, życzenia na 50 urodziny. Zyczenia urodzinowe dla matki chrzestnej, kartki urodzinowe.

Wszystkiego najlepszego, moja Matko Chrzestna! Życzę Ci w tym boskim dniu błogosławieństw nieba i ziemi. Niech łaska Boża zstąpi na Ciebie, aby Twoje życie było pełne wiary i miłości.

Droga Matko Chrzestna, w Twoje urodziny powiem Ci, że wszystko, co dobre, co widzisz wokół siebie, dzieje się dzięki Twojemu łatwemu charakterowi i wesołemu szczęściu. Kochasz ludzi, a oni się odwzajemniają. Rozświetl wszystkich swoim wewnętrznym pięknem i uczyń świat lepszym miejscem.

Droga Matko Chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech świat wokół Ciebie zawsze będzie jasny i czysty, Twoje sprawy przyniosą tylko radosne i chwalebne emocje, a życie będzie Cię bawić każdym swoim słonecznym i ponurym dniem. Mnóstwo uśmiechów i jasnych dni dla Ciebie.

Jak dobrze, że nasze dziecko ma taką cudowną matkę jak Ty. Zawsze bądź szczęśliwą, wesołą i mądrą kobietą, zaskakuj wszystkich wokół swoim blaskiem w duszy. Życzymy Ci tylko dobrych wydarzeń i tego, aby przyjaciele i bliscy byli zawsze na miejscu!

Niech Twoje życie zabłyśnie nowymi kolorami niezwykłych przygód, śmiechem wesołych towarzyszy i ucieleśnieniem oryginalnych pomysłów. Aby Twój każdy dzień wyglądał inaczej, wypełnij go dobrymi, czystymi uczynkami i ciekawymi spotkaniami. Wszystkiego najlepszego, droga Matko Chrzestna!

Moja ukochana Matko Chrzestna, tyle razem przeszliśmy i doświadczyliśmy, a o ile więcej mamy jeszcze do przejścia. Życzę zdrowia i mocnych nerwów, cierpliwości i wielu lat życia, a wszystko inne zostanie spełnione, bo kiedy jesteśmy razem - możemy wszystko. Wszystkiego najlepszego, moja droga Matko Chrzestna!

Matko Chrzestna, dziękuję Ci za stałą pomoc i zrozumienie, chcę, żebyś w swoim życiu spotykała tylko dobrych, wrażliwych i rzetelnych ludzi. Niech szczęście towarzyszy Ci we wszystkich Twoich przedsięwzięciach.

Gratuluję Ci, moja Matko Chrzestna, Twoich urodzin! Niech wszystko pójdzie dobrze, a szczęście we wszystkim pomaga. Żyj i ciesz się życiem - jest piękne. Pomyśl życzenie, a na pewno się spełni, bo dziś są Twoje urodziny!

Droga Matko Chrzestna, przyjmij moje serdeczne gratulacje z okazji Twoich urodzin! Dziękuję za miłość, troskę i ciepło, które dajesz każdego dnia. Życzę Ci wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia, słonecznego nastroju i więcej radosnych wydarzeń, które uświetnią Twoje życie. Bardzo Cię kochamy, szanujemy i doceniamy.

Wszystkiego najlepszego, moja droga Matko Chrzestna! Niech w Twoim życiu zajaśnią prawdziwa i czuła miłość, szczera przyjaźń i ciepło bliskich osób. Życzę zdrowia, szczęścia i powodzenia, więcej pozytywnych i jasnych chwil. Zawsze bądź tak samo uśmiechnięta i wesoła jak jesteś dzisiaj.

Życzę Ci, moja Matko Chrzestna, abyś założyła piękną sukienkę, skropiła się cudownymi perfumami i poszła na spacer. Niech inni marzą o Tobie, zazdroszczą Ci i po prostu nie mogą odwrócić od Ciebie wzroku, patrząc na najpiękniejsze piękno. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!