Życzenia urodzinowe dla chrześnicy

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrześnicy, na 18, 30 urodziny dla chrześnicy, zyczenia urodzinowe dla dorosłej chrześnicy na urodziny na 18, życzenia z okazji 18 urodzin dla chrześnicy.

Życzenia urodzinowe dla chrześnicy, śmieszne zyczenia na 18, 30 urodziny, z okazji 18 urodzin, dla dorosłej chrześnicy na urodziny

Czcimy Cię dzisiaj, droga chrześniaczka! W twoje urodziny życzę ci pewnego przejścia z jednego jasnego etapu życia do drugiego. Niech te schody prowadzą do szlachetnego snu. Niech Twój talent zostanie ujawniony w pełni!

Wszystkiego najlepszego, chrześnica. Jesteście tak godni szczęścia, że ​​Aniołowie w niebie uśmiechają się i pomagają wam we wszystkim. Zawsze bądź zadowolony ze swoich myśli i czynów, ponieważ sposób życia jest ciernisty i trudny. Niech miłosierdzie Boże okryje was i uchroni od kłopotów.

Życzę Ci abyś osiągnęła doskonałość we wszystkich staraniach, aby być idealnym partnerem dla drugiej połowy i nieosiągalnym ideałem dla innych, realizować się w swoim ulubionym biznesie, osiągnąć wszystkie niewyobrażalne wysokości, budzić się z uśmiechem na ustach nawet w najbardziej deszczowy dzień.

Moja droga, życzę Ci abyś zawsze czuła się zdrowa i pełna energii, była szczęśliwa i pożądana, widziała troskę swojego ukochanego mężczyzny i podziwianie spojrzenia innych! Pamiętaj, że jesteś królową i zasługujesz na to, co najlepsze: nie zamieniaj na drobiazgi - szukaj tego, co lubisz; słuchaj swojego serca, wybierając partnera życiowego, przyjaciół i pracę; Nie bój się zmian, uśmiechnij się, kochaj i pozwól światu się odwzajemnić!

Droga dziewczyno, nasz kwiatek, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, chrześnica! Życzymy, abyś wzrastał do radości nas wszystkich. Posłuchaj starszych, ale tylko tych, którzy udzielają rozsądnych rad. Bądź sprytny, ale z umiarem. Życzymy pięknych zabawek i pysznych cukierków!

Życzę brzegów Twych szczęśliwych dni obmywanych rzekami dobrobytu i miłości! Niech Wszechmocny spełni pragnienia twojego serca i ześle ci to, o co prosisz! Niech wielki sukces będzie widoczny w każdym twoim przedsięwzięciu i niech potężna ręka Boga nieustannie chroni twoje życie przed problemami i kłopotami! Wszystkiego najlepszego, droga chrześnica!

Jesteś moją czułą wiewiórką! Jesteś moją pachnącą truskawką! Niech życie będzie dla ciebie jak spacer po ogrodzie kwiatowym! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

W te wspaniałe urodziny życzę magii i dobrej zabawy! Niech dzisiaj odbędzie się wiele zabawnych wydarzeń, a dzień będzie wspaniały! Życzę szczerego śmiechu, beztroskiej zabawy, zjedzenia smakołyków i otrzymania upragnionych prezentów!

Mała piękna księżniczka, niech twoje urodziny będą urocze i wesołe! Niech milion słonecznych króliczków z promieni słonecznych utka dla Ciebie koronę i zatańczy dla Ciebie wesoły taniec! Niech czeka na Ciebie morze prezentów i niespodzianek!

Gratuluję najbardziej uroczej i młodej księżniczce tego świata! Bądź słodka jak pluszowy miś i mądra jak książka naukowa, dorastaj i rozkwitaj, bądź we wszystkim sumienna i jak zwykle delikatna! Niech twoje życie będzie słodkie i niekończące się jak pachnąca waniliowa guma do żucia, a ludzie będą topić się z miłością do ciebie jak płatki śniegu w twoich ciepłych i życzliwych dłoniach!

Dziś serdecznie życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech zabrzmią dla Ciebie najcieplejsze słowa i piękne komplementy! Bądź szczęśliwa, częściej uśmiechaj się i spoglądaj w przyszłość z optymizmem, a wtedy na pewno przyniesie Ci to wiele miłych niespodzianek! Kocham Cię i całuję!

Moja droga chrześnica, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech wasze życie będzie czyste i bezchmurne, wypełnione radością, szczęściem i śmiechem dzieci. Zawsze pozostań taką pozytywną, miłą i wrażliwą.

Niech Pan cię chroni i poucza, moja droga chrześnica! Życzę Ci, abyś zawsze była miłą, czarującą i skromną!