Życzenia urodzinowe dla chrześnicy; dorosłej, na 18 urodziny

Życzenia urodzinowe dla chrześnicy; dorosłej, na 18 urodziny

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrześnicy, na 18, 30 urodziny dla chrześnicy, zyczenia urodzinowe dla dorosłej chrześnicy na urodziny na 18. Życzenia z okazji 18 urodzin dla chrześnicy.

Czcimy Cię dzisiaj, droga Chrześniaczko! W Twoje urodziny życzę Ci pewnego przejścia z jednego etapu życia do drugiego. Niech te schody prowadzą do szlachetnego snu. Niech Twój talent w pełni zostanie ujawniony!

Wszystkiego najlepszego, Chrześnico! Jesteś tak godna szczęścia, że aniołowie w niebie uśmiechają się i pomagają Ci we wszystkim. Zawsze bądź zadowolona ze swoich myśli i czynów, ponieważ sposób życia jest czasem ciernisty i trudny. Niech miłosierdzie Boże uchroni Cię od kłopotów.

Życzę Ci, abyś osiągnęła doskonałość we wszystkich staraniach, aby być idealną partnerką dla swojej drugiej połowy i nieosiągalnym ideałem dla innych, realizować się w swoim ulubionym biznesie, osiągnąć wszystkie niewyobrażalne wysokości, budzić się z uśmiechem na ustach nawet w najbardziej deszczowy dzień.

Moja Droga, życzę Ci, abyś zawsze czuła się zdrowa i pełna energii, była szczęśliwa i pożądana, widziała troskę swojego ukochanego mężczyzny i podziwiane spojrzenia innych! Pamiętaj, że jesteś królową i zasługujesz na to, co najlepsze: nie zamieniaj tego na drobiazgi - szukaj tego, co lubisz; słuchaj swojego serca, wybierając partnera życiowego, przyjaciół i pracę; Nie bój się zmian, uśmiechaj się, kochaj i pozwól światu się odwzajemniać!

Droga Dziewczyno, nasz Kwiatku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, moja Chrześnico! Życzymy, abyś wzrastała do radości nas wszystkich. Słuchaj starszych, ale tylko tych, którzy udzielają rozsądnych rad. Bądź sprytna, ale z umiarem. Życzymy pięknych zabawek i pysznych cukierków!

Życzę Tobie samych szczęśliwych dni obmywanych rzekami dobrobytu i miłości! Niech Wszechmocny spełni pragnienia Twojego serca i ześle Ci to, o co prosisz. Niech wielki sukces będzie widoczny w każdym Twoim przedsięwzięciu i niech potężna ręka Boga nieustannie chroni Twoje życie przed problemami i kłopotami! Wszystkiego najlepszego, droga Chrześnico!

Jesteś moją czułą wiewiórką. Jesteś moją pachnącą truskawką! Niech życie będzie dla Ciebie jak spacer po ogrodzie kwiatowym! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

W te wspaniałe urodziny życzę magii i dobrej zabawy! Niech dzisiaj odbędzie się wiele zabawnych wydarzeń, a dzień będzie cudowny! Życzę szczerego śmiechu, beztroskiej zabawy, zjedzenia smakołyków i otrzymania upragnionych prezentów!

Mała piękna Księżniczko, niech Twoje urodziny będą urocze i wesołe! Niech milion słonecznych króliczków z promieni słonecznych utka dla Ciebie koronę i zatańczy dla Ciebie wesoły taniec! Niech czeka na Ciebie morze prezentów i niespodzianek!

Gratuluję najbardziej uroczej i młodej księżniczce tego świata! Bądź słodka jak pluszowy miś i mądra jak książka naukowa, dorastaj i rozkwitaj, bądź we wszystkim sumienna i jak zwykle delikatna! Niech Twoje życie będzie słodkie i niekończące się jak pachnąca waniliowa guma do żucia, a ludzie będą topić się z miłości do Ciebie jak płatki śniegu w Twoich ciepłych i życzliwych dłoniach!

Niech Pan Cię chroni i poucza, moja droga Chrześnico! Życzę Ci, abyś zawsze była miłą, czarującą i skromną osóbką!