Życzenia urodzinowe dla chrześnicy, dorosłej

Życzenia urodzinowe dla chrześnicy, dorosłej

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrześnicy, na 18, 30 urodziny dla chrześnicy, zyczenia urodzinowe dla dorosłej chrześnicy na urodziny na 18. Życzenia z okazji 18 urodzin dla chrześnicy.

Czcimy Cię dzisiaj, droga Chrześnico! W Twoje urodziny życzę Ci pewnego przejścia z jednego etapu życia do drugiego. Niech te schody prowadzą do szlachetnego snu. Niech Twój talent w pełni zostanie ujawniony.

Wszystkiego najlepszego, Chrześnico! Jesteś tak godna szczęścia, że aniołowie w niebie uśmiechają się i pomagają Ci we wszystkim. Zawsze bądź zadowolona ze swoich myśli i czynów, ponieważ sposób życia jest czasem ciernisty i trudny. Niech miłosierdzie Boże uchroni Cię od kłopotów.

Życzę Ci, abyś osiągnęła doskonałość we wszystkich staraniach, aby być idealną partnerką dla swojej drugiej połowy i nieosiągalnym ideałem dla innych, realizować się w swoim ulubionym biznesie, osiągnąć wszystkie niewyobrażalne wysokości, budzić się z uśmiechem na ustach nawet w najbardziej deszczowy dzień.

Moja Droga, życzę Ci, abyś zawsze czuła się zdrowa i pełna energii, była szczęśliwa i pożądana, widziała troskę swojego ukochanego mężczyzny i podziwiane spojrzenia innych. Pamiętaj, że jesteś królową i zasługujesz na to, co najlepsze: nie zamieniaj tego na drobiazgi - szukaj tego, co lubisz; słuchaj swojego serca, wybierając partnera życiowego, przyjaciół i pracę; Nie bój się zmian, uśmiechaj się, kochaj i pozwól światu się odwzajemniać.

Droga Dziewczyno, nasz Kwiatku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, moja Chrześnico! Życzymy, abyś wzrastała do radości nas wszystkich. Słuchaj starszych, ale tylko tych, którzy udzielają rozsądnych rad. Bądź sprytna, ale z umiarem. Życzymy pięknych zabawek i pysznych cukierków.

Życzę Tobie samych szczęśliwych dni obmywanych rzekami dobrobytu i miłości. Niech Wszechmocny spełni pragnienia Twojego serca i ześle Ci to, o co prosisz. Niech wielki sukces będzie widoczny w każdym Twoim przedsięwzięciu i niech potężna ręka Boga nieustannie chroni Twoje życie przed problemami i kłopotami. Wszystkiego najlepszego, droga Chrześnico!

Jesteś moją czułą wiewiórką. Jesteś moją pachnącą truskawką. Niech życie będzie dla Ciebie jak spacer po ogrodzie kwiatowym. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

W te wspaniałe urodziny życzę magii i dobrej zabawy. Niech dzisiaj odbędzie się wiele zabawnych wydarzeń, a dzień będzie cudowny. Życzę szczerego śmiechu, beztroskiej zabawy, zjedzenia smakołyków i otrzymania upragnionych prezentów!

Mała piękna Księżniczko, niech Twoje urodziny będą urocze i wesołe. Niech milion słonecznych króliczków z promieni słonecznych utka dla Ciebie koronę i zatańczy dla Ciebie wesoły taniec. Niech czeka na Ciebie morze prezentów i niespodzianek!

Gratuluję najbardziej uroczej i młodej księżniczce tego świata! Bądź słodka jak pluszowy miś i mądra jak książka naukowa, dorastaj i rozkwitaj, bądź we wszystkim sumienna i jak zwykle delikatna. Niech Twoje życie będzie słodkie i niekończące się jak pachnąca waniliowa guma do żucia, a ludzie będą topić się z miłości do Ciebie jak płatki śniegu w Twoich ciepłych i życzliwych dłoniach.

Niech Pan Cię chroni i poucza, moja droga Chrześnico! Życzę Ci, abyś zawsze była miłą, czarującą i skromną osóbką.