Życzenia urodzinowe dla córki

Życzenia urodzinowe dla córki

Wzruszające życzenia urodzinowe dla córki na 5, 6, 7, 8, 9, 10 lat. Kochanej córce, piękne życzenia urodzinowe dla córki od mamy na 21, 25, 30, 40, 45 lat, gify, dla córeczki od matki, dedykacja dla córki. Mądre życzenia urodzinowe dla dorosłej córki od rodziców na 16, 17, 18, 19, 20 lat, pozdrowienia urodzinowe dla córki. Krótkie życzenia urodzinowe dla córki od mamy i taty, cytaty urodzinowe dla córki, piękne słowa do córki od mamy na 11, 12, 13, 14, 15 lat. Gify na urodziny dla córki, poważne życzenia urodzinowe dla córki od taty, kartki, kochana coreczko z okazji urodzin, życzenia na 16, 17, 18, 19 urodziny. Sentencje, darmowe kartki urodzinowe dla kochanej córki od mamy, na fb, dla córeczki od taty, życzenia na 11, 12, 13, 14, 15 urodziny. Gify, życzenia urodzinowe dla doroslej córki od mamy, na 2, 3 latka, życzenia dla córki z okazji urodzin, dla kochanej córeczki. Najpiękniejsze zyczenia urodzinowe dla corki na 20, 30, 40 lat od matki, zyczenia dla corki w dniu urodzin. Śmieszne i piękne życzenia dla kochanej córki na 21, 22, 25, 30, 40 urodziny od rodziców, gif urodzinowy dla córki. Życzenia na 2, 3, 4, 5 urodziny dla córki dorosłej, od rodziców. Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla nastoletniej córki od rodziców, kochanej córce. Wzruszajace życzenia urodzinowe dla córeczki, dedykacja dla córki od rodziców. Piekne życzenia urodzinowe dla 14, 15, 17, 40 letniej córki, dla chrzestnej córki. Życzenia na 6, 7, 8, 10, 11 urodziny dla córki. Mądre życzenia urodzinowe dla corki 16 latki, wszystkiego najlepszego córeczko.

Moja Córko, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, żeby Twój sposób życia był jak spacer po tęczowym moście, równie efektowny i kolorowy. By zawsze byli dookoła wierni przyjaciele, żeby nauka była łatwa, oraz by otaczała Cię miłość i szczęście.

Córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś najbystrzejszą, wesołą, psotną, słodką i wyjątkową dziewczyną. Zawsze taka pozostań. Niech nowy rok przyniesie Ci tylko pozytywny nastrój, dobre wydarzenia i miłe wspomnienia. Kochaj i bądź kochana.

Córko, jesteś najpiękniejszym kwiatem, który zdobi nasz dom. Niech w Twoim życiu nie będzie żadnych przeszkód i czarnych pasów. Życzę, by Twe życie było wypełnione tylko jasnymi wrażeniami, pozytywnymi emocjami i radosnym nastrojem, a Twoje serce napełniło się miłością. Bądź szczęśliwa!

Moja droga i ukochana Córko, serdecznie gratuluję Ci urodzin! Życzę Ci tylko dobra i ciepła, pocieszenia i światła, abyś nigdy nie była smutna, aby Twoje sukcesy przyniosły tylko radość. Zawsze bądź tą samą piękną i uroczą dziewczyną i nie zapomnij słuchać mamy.

Moja mała księżniczko, niech Twoje życie będzie jak dobra bajka, tak samo jasne i urocze, a wszystkie kłopoty i smutki Cię omijają. Życzę Ci, Córko, żebyś nigdy niczego nie potrzebowała, żebyś była zdrowa, aby każdy nowy dzień przychodził z uśmiechem i przynosił morze ciekawych wrażeń. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja droga dziewczyno, wyrosłaś na tak piękną, miłą, delikatną, odważną i otwartą osobę. Cieszę się, że wszystko w porządku. Bądź szczęśliwa przez całe życie, dawaj ciepło, miłość i otrzymuj dwa razy więcej. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Córko, dziś masz urodziny. Chcę Ci życzyć nie tylko dzisiaj, ale zawsze, abyś była szczęśliwa i kochana, aby szczęście towarzyszyło Ci we wszystkim. Dziś chcę tylko dodać do życzeń: więcej radości i jasnych emocji. Wyjątkowych urodzin, Kochanie!

Nasza Córeczko, każdego dnia sprawiasz radość i przynosisz nam szczęście swoim sukcesem. Jesteśmy z Ciebie niezmiernie dumni i życzymy Ci, Córko, abyś na swojej drodze spotkała tylko jasne strony życia, była zdrowa, kochana i szczęśliwa!

Córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś świeciła jak słońce w letni dzień, pozostała piękna i delikatna jak pierwsze wiosenne kwiaty. Jesteś największym cudem w moim życiu, bardzo Cię kocham i chcę, abyś była najszczęśliwsza na świecie.

Moja droga Córko, gratulacje! Niech ten rok przyniesie Tobie wiele pozytywnych emocji, wesołych wydarzeń, zabawnych imprez, nowych przyjaciół, świetnych ocen i miłych wspomnień. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś taka energiczna, taka odważna, taka przebojowa i masz wielkie plany na życie. Chcemy, abyś nigdy się nie poddawała, abyś osiągnęła swoje cele i odnalazła sukces. Wierzymy w Ciebie.

Córko, dziś rozpoczynasz kolejny rok swojego życia i przepełnia mnie radość, że mogę podzielić się z Tobą tą chwilą. Mam nadzieję, że Bóg pozwoli mi spędzić z Tobą znacznie więcej czasu, aby zobaczyć, jak rośniesz i stajesz się niezależną kobietą. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Twoja mama i ja życzymy Ci niezapomnianego dnia w towarzystwie całej Twojej rodziny i przyjaciół, którzy życzą Ci szczęśliwej rocznicy. Uwielbiamy Cię!

Dziś obchodzimy rocznicę wyjątkowej osoby dla naszej rodziny, która każdego dnia uszczęśliwia nas swoim delikatnym uśmiechem i radujemy się jej obecnością. Wszystkiego najlepszego, Córko! Bardzo Cię kochamy.