Życzenia urodzinowe dla córki

Oryginalne i krótkie, ładne i mądre, najpiękniejsze i piękne życzenia urodzinowe dla córki od mamy i taty, poważne i religijne, gify i kartki dla sms, obrazy, na facebooka, dla córki za granicą. Śliczne, fajne i gotowe, cudowne i najpiekniejsze zyczenia urodzinowe dla kochanej córki na 5, 6, 7, 8, 9, na 10 urodziny, 11, 13, 16, na 18 urodziny, 19, 20 urodziny, 21, 22, 25, na 30 urodziny, 35, 36, 40 lat, lata od rodziców, od mamy religijne i śmieszne, wzruszające. Życzenia dla córki na urodziny, córeczki Kasi, Karoliny, Klaudii, Moniki, Marty, Natalii, Sylwii, Wiktorii. Jak napisac oryginalne i piekne zyczenia urodzinowe dla ukochanej corki od matki, gify i kartki, graficzne i obrazki dla sms. Śliczne życzenia urodzinowe dla córki od mamy i od ojca, dla 4, 8 letniej córki chrzestnej od serca, na 2, 3, 4 latka, poważne i śmieszne, wzruszające. Życzenia urodzinowe dla dorosłej córki Pauliny, Katarzyny, Anety, Ani, Oli, Beaty, Dominiki, Izabeli, Justyny i Joanny od rodziców, od mamy. Życzenia dla zamężnej córki z okazji 30, 40 urodzin, na 15, 18, 19, 21, 25 urodziny. Życzenia dla ukochanej córki urodzinowe od ojca 27 latki, na facebooka od serca. Życzenia urodzinowe od matki dla córki dorosłej i zięcia, gif i graficzne, urodzinowe życzenia dla zamężnej córki w ciąży poważne dla sms. Zyczenia dla corki w dniu urodzin, urodzinowe dla coreczki od mamy.

Życzenia urodzinowe dla córki, najpiekniejsze i piękne zyczenia od mamy dla dorosłej corki, najpiękniejsze życzenia na urodziny

Moja droga i ukochana córko, serdecznie gratuluję ci urodzin! Życzę Ci tylko dobra i ciepła, pocieszenia i światła, abyś nigdy nie była smutna, aby Twoje sukcesy przyniosły mi tylko radość. Zawsze bądź tą samą piękną i uroczą dziewczyną i nie zapomnij słuchać mamy.

Moja mała księżniczko, niech twoje życie będzie jak dobra bajka, tak samo jasne i urocze, a wszystkie kłopoty i smutki cię omijają. Życzę Ci, córko, żebyś nigdy niczego nie potrzebowała, żebyś była zdrowa, aby każdy nowy dzień przychodził z uśmiechem i przynosił morze ciekawych wrażeń. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja droga dziewczyno, wyrosłaś tak piękna, miła, delikatna, odważna i otwarta. Cieszę się, że wszystko w porządku. Bądź szczęśliwa przez całe życie, daj ciepło, miłość i otrzymuj dwa razy więcej. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Córko, dziś masz urodziny. Chcę Ci życzyć nie tylko dzisiaj, ale zawsze, abyś była szczęśliwa i kochana, aby szczęście towarzyszyło Ci we wszystkim. Dziś chcę tylko dodać do życzeń: więcej radości i jasnych emocji. Wesołych wakacji, kochanie!

Nasza córeczko, każdego dnia sprawiasz radość i przynosi nam szczęście swoim sukcesem. Jesteśmy z Ciebie niezmiernie dumni i życzymy Ci, córko, abyś na swojej drodze spotkała tylko białe paski, była zdrowa, kochana i szczęśliwa!

Nasza mała dziewczynko, przytulamy cię mocno, całujemy i życzymy wszystkiego najlepszego. Obyś zawsze otaczał się radością, zabawą, miłością i wiernymi przyjaciółmi. Nie przestawaj marzyć i idź do celu, na pewno ci się uda! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę ci, abyś świeciła jak słońce w letni dzień, pozostała piękna i delikatna jak pierwsze wiosenne kwiaty. Jesteś największym cudem w moim życiu, bardzo Cię kocham i chcę, abyś była najszczęśliwsza na świecie.

Moja droga córko, gratulacje! Niech ten rok przyniesie Wam wiele pozytywnych emocji, wesołych wydarzeń, zabawnych imprez, nowych przyjaciół, świetnych ocen i miłych wspomnień. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Ty jesteś taka energiczna, taka odważna, taka przełomowa i masz wielkie plany na życie. Chcemy, abyś nigdy się nie poddawała, abyś osiągnęła swoje cele i odnalazła sukces. Wierzymy w Ciebie!

Wszystkiego najlepszego, moja ulubiona córko! Niech wszystkie smutki i kłopoty pozostaną w odległej przeszłości, a czekają tylko szczęście i sukces we wszystkich przedsięwzięciach. Marz, twórz, kochaj, żyj i ciesz się każdego dnia!

Dziś jedna piękna dziewczyna ma najjaśniejsze wakacje, swoje urodziny! Ty stałaś się taka piękna, taka dorosła i taka pewna siebie. Jesteś naszą dumą. Życzymy, aby wszystko na świecie było dla Ciebie cudowne, dobrego zdrowia na wiele lat i szczerej miłości! Wesołych wakacji, kochanie!