Życzenia urodzinowe dla córki; od mamy, wzruszające na urodziny, najpiękniejsze od taty dla dorosłej córki

Życzenia urodzinowe dla córki; od mamy, wzruszające na urodziny, najpiękniejsze od taty dla dorosłej córki

Oryginalne i krótkie, ładne i mądre życzenia urodzinowe, najpiękniejsze i piękne życzenia urodzinowe dla córki od mamy i taty, poważne i religijne, gify i kartki dla sms, obrazy, na facebooka, dla córki za granicą. Śliczne, fajne i gotowe, cudowne i najpiekniejsze zyczenia urodzinowe dla kochanej córki na 5, 6 urodziny, 7, 8, 9, na 10 urodziny, 11, 13 urodziny, 16, na 18 urodziny, 19, 20 urodziny, 21, 22, 25, na 30 urodziny, 35, 36, 40 lat, lata od rodziców, od mamy, życzenia urodzinowe religijne i śmieszne, wzruszające. Życzenia dla córki na urodziny, córeczki. Jak napisac oryginalne i piekne zyczenia urodzinowe dla ukochanej corki od matki, gify i kartki, graficzne i obrazki dla sms. Śliczne życzenia urodzinowe dla córki od mamy i od ojca, dla 4, 8 letniej córki chrzestnej od serca, na 2, 3, 4 latka, poważne i śmieszne, wzruszające. Życzenia urodzinowe dla dorosłej córki od rodziców, od mamy. Życzenia dla zamężnej córki z okazji 30, 40 urodzin, na 15, 18, 19 urodzin, 21, 25 urodzin. Życzenia dla ukochanej córki urodzinowe od ojca 27 latki, na facebooka od serca. Życzenia urodzinowe od matki dla córki dorosłej i zięcia, gif i graficzne, urodzinowe życzenia dla zamężnej córki w ciąży poważne dla sms. Zyczenia dla corki w dniu urodzin, urodzinowe dla coreczki od mamy.

Moja droga i ukochana Córko, serdecznie gratuluję Ci urodzin! Życzę Ci tylko dobra i ciepła, pocieszenia i światła, abyś nigdy nie była smutna, aby Twoje sukcesy przyniosły tylko radość. Zawsze bądź tą samą piękną i uroczą dziewczyną i nie zapomnij słuchać mamy.

Moja mała księżniczko, niech Twoje życie będzie jak dobra bajka, tak samo jasne i urocze, a wszystkie kłopoty i smutki Cię omijają. Życzę Ci, Córko, żebyś nigdy niczego nie potrzebowała, żebyś była zdrowa, aby każdy nowy dzień przychodził z uśmiechem i przynosił morze ciekawych wrażeń. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja droga dziewczyno, wyrosłaś na tak piękną, miłą, delikatną, odważną i otwartą osobę. Cieszę się, że wszystko w porządku. Bądź szczęśliwa przez całe życie, dawaj ciepło, miłość i otrzymuj dwa razy więcej. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Córko, dziś masz urodziny. Chcę Ci życzyć nie tylko dzisiaj, ale zawsze, abyś była szczęśliwa i kochana, aby szczęście towarzyszyło Ci we wszystkim. Dziś chcę tylko dodać do życzeń: więcej radości i jasnych emocji. Wyjątkowych urodzin, Kochanie!

Nasza Córeczko, każdego dnia sprawiasz radość i przynosisz nam szczęście swoim sukcesem. Jesteśmy z Ciebie niezmiernie dumni i życzymy Ci, Córko, abyś na swojej drodze spotkała tylko jasne strony życia, była zdrowa, kochana i szczęśliwa!

Córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś świeciła jak słońce w letni dzień, pozostała piękna i delikatna jak pierwsze wiosenne kwiaty. Jesteś największym cudem w moim życiu, bardzo Cię kocham i chcę, abyś była najszczęśliwsza na świecie.

Moja droga Córko, gratulacje! Niech ten rok przyniesie Tobie wiele pozytywnych emocji, wesołych wydarzeń, zabawnych imprez, nowych przyjaciół, świetnych ocen i miłych wspomnień. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś taka energiczna, taka odważna, taka przebojowa i masz wielkie plany na życie. Chcemy, abyś nigdy się nie poddawała, abyś osiągnęła swoje cele i odnalazła sukces. Wierzymy w Ciebie.

Córko, dziś rozpoczynasz kolejny rok swojego życia i przepełnia mnie radość, że mogę podzielić się z Tobą tą chwilą. Mam nadzieję, że Bóg pozwoli mi spędzić z Tobą znacznie więcej czasu, aby zobaczyć, jak rośniesz i stajesz się niezależną kobietą. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Twoja mama i ja życzymy Ci niezapomnianego dnia w towarzystwie całej Twojej rodziny i przyjaciół, którzy życzą Ci szczęśliwej rocznicy. Uwielbiamy Cię!

Dziś obchodzimy rocznicę wyjątkowej osoby dla naszej rodziny, która każdego dnia uszczęśliwia nas swoim delikatnym uśmiechem i radujemy się jej obecnością. Wszystkiego najlepszego, Córko! Bardzo Cię kochamy.