Życzenia urodzinowe dla córki, od mamy i taty

Życzenia urodzinowe dla córki, od mamy i taty

Oryginalne i krótkie, ładne i mądre życzenia urodzinowe, najpiękniejsze i piękne życzenia urodzinowe dla córki od mamy i taty, poważne i religijne, gify i kartki dla sms 11, 13, 16, 18, 19, 20 lat, obrazy, na facebooka, dla córki za granicą. Śliczne, fajne i gotowe, cudowne i najpiekniejsze zyczenia urodzinowe dla kochanej córki na 5, 6, 7, 8, 9, 10 lat, lata od rodziców, od mamy, życzenia urodzinowe religijne i śmieszne, wzruszające. Życzenia dla córki na urodziny, córeczki. Jak napisac oryginalne i piekne zyczenia urodzinowe dla ukochanej corki od matki, gify i kartki, graficzne i obrazki dla sms na 20, 21, 22, 25 lat. Śliczne życzenia urodzinowe dla córki od mamy i od ojca, dla 4, 8 letniej córki chrzestnej od serca, na 2, 3, 4 latka, poważne i śmieszne, wzruszające. Życzenia urodzinowe dla dorosłej córki od rodziców 30, 35, 36, 40 lat, od mamy. Życzenia dla zamężnej córki z okazji 30, 40, 15, 17, 18 urodzin. Życzenia dla ukochanej córki urodzinowe od ojca 27 latki, na facebooka od serca. Życzenia urodzinowe od matki dla córki dorosłej i zięcia 19, 21, 25, 30 lat, gif i graficzne, urodzinowe życzenia dla zamężnej córki w ciąży poważne dla sms. Zyczenia dla corki w dniu urodzin, urodzinowe dla coreczki od mamy.

Moja droga i ukochana Córko, serdecznie gratuluję Ci urodzin! Życzę Ci tylko dobra i ciepła, pocieszenia i światła, abyś nigdy nie była smutna, aby Twoje sukcesy przyniosły tylko radość. Zawsze bądź tą samą piękną i uroczą dziewczyną i nie zapomnij słuchać mamy.

Moja mała księżniczko, niech Twoje życie będzie jak dobra bajka, tak samo jasne i urocze, a wszystkie kłopoty i smutki Cię omijają. Życzę Ci, Córko, żebyś nigdy niczego nie potrzebowała, żebyś była zdrowa, aby każdy nowy dzień przychodził z uśmiechem i przynosił morze ciekawych wrażeń. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja droga dziewczyno, wyrosłaś na tak piękną, miłą, delikatną, odważną i otwartą osobę. Cieszę się, że wszystko w porządku. Bądź szczęśliwa przez całe życie, dawaj ciepło, miłość i otrzymuj dwa razy więcej. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Córko, dziś masz urodziny. Chcę Ci życzyć nie tylko dzisiaj, ale zawsze, abyś była szczęśliwa i kochana, aby szczęście towarzyszyło Ci we wszystkim. Dziś chcę tylko dodać do życzeń: więcej radości i jasnych emocji. Wyjątkowych urodzin, Kochanie!

Nasza Córeczko, każdego dnia sprawiasz radość i przynosisz nam szczęście swoim sukcesem. Jesteśmy z Ciebie niezmiernie dumni i życzymy Ci, Córko, abyś na swojej drodze spotkała tylko jasne strony życia, była zdrowa, kochana i szczęśliwa!

Córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś świeciła jak słońce w letni dzień, pozostała piękna i delikatna jak pierwsze wiosenne kwiaty. Jesteś największym cudem w moim życiu, bardzo Cię kocham i chcę, abyś była najszczęśliwsza na świecie.

Moja droga Córko, gratulacje! Niech ten rok przyniesie Tobie wiele pozytywnych emocji, wesołych wydarzeń, zabawnych imprez, nowych przyjaciół, świetnych ocen i miłych wspomnień. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś taka energiczna, taka odważna, taka przebojowa i masz wielkie plany na życie. Chcemy, abyś nigdy się nie poddawała, abyś osiągnęła swoje cele i odnalazła sukces. Wierzymy w Ciebie.

Córko, dziś rozpoczynasz kolejny rok swojego życia i przepełnia mnie radość, że mogę podzielić się z Tobą tą chwilą. Mam nadzieję, że Bóg pozwoli mi spędzić z Tobą znacznie więcej czasu, aby zobaczyć, jak rośniesz i stajesz się niezależną kobietą. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Twoja mama i ja życzymy Ci niezapomnianego dnia w towarzystwie całej Twojej rodziny i przyjaciół, którzy życzą Ci szczęśliwej rocznicy. Uwielbiamy Cię!

Dziś obchodzimy rocznicę wyjątkowej osoby dla naszej rodziny, która każdego dnia uszczęśliwia nas swoim delikatnym uśmiechem i radujemy się jej obecnością. Wszystkiego najlepszego, Córko! Bardzo Cię kochamy.