Życzenia urodzinowe dla nastolatków

Mądre, piekne i gotowe, śmieszne i najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla nastolatków zapytaj. Życzenia dla nastolatków na urodziny, z okazji urodzin. Śmieszne kartki urodzinowe dla nastolatków. Fajne zyczenia urodzinowe dla nastolatków.

Życzenia urodzinowe dla nastolatków, najpiękniejsze i śmieszne, mądre zyczenia zapytaj

Mój ukochany, cudowny synu, wszystkiego najlepszego! Życzę, aby każdy Twój pewny krok stał się częścią wielkiej drogi do cudownego szczęścia, która prowadzi przez wspaniałe szczyty sukcesu, dolinę duchowej harmonii, magiczne ogrody miłości, szmer przyjaźni i ciepło rodzicielskiego wsparcia!

Synu, niech twoje oczy zawsze błyszczą uśmiechem, a wszystkie twoje myśli są przepełnione pozytywnymi, niech zmieniająca się fortuna wybierze cię jako twojego ulubieńca, abyś mógł łatwo zrealizować wszystkie swoje wielkie plany w prawdziwym życiu i być szczęśliwym.

Mój drogi i ukochany synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci zachowania przez długi czas kryształowej czystości duszy dziecka, nadziei na szczęśliwą szansę, ale zdobycie mądrości i pożytecznego doświadczenia.

Życzę ci, wnuku, żeby twoje przeznaczenie było jak dojrzały owoc, a ty go smakując poczułeś słodycz wzajemnej miłości, odurzający aromat prawdziwego szczęścia i pikantny smak sukcesu. I niech to jedzenie dostarczy Ci inspiracji do osiągnięcia każdego celu wyznaczonego przez życie.

Dorastasz, tego nie da się uniknąć. Pan obdarzył cię talentami, dobrocią i jasnym charakterem, a my staramy się tylko uczynić twoje życie piękniejszym i jaśniejszym, otaczając cię troską i ciepłem. Nie zmieniaj siebie, kochaj swoich bliskich, nie obrażaj słabych, bądź odważny i stań się prawdziwym mężczyzną.

Mój drogi wnuczku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś moją radością i dumą, szczerze życzę, abyś wyrósł na silnego i pewnego siebie faceta. Bądź celowy i odważny, nie daj się zastraszyć trudnymi decyzjami i nieosiągalnymi celami. Uwierz w siebie, a wszystko się ułoży. Powodzenia!

Życzę Wam jasnych kolorów i miłości. Niech twoje życie będzie wypełnione jasnymi chwilami, a kłopoty zostaną za sobą. W tym cudownym dniu znajdziesz wiele ciekawych i magicznych!

Gratulacje dla pięknej księżniczki! Raduj się każdego dnia. Obyś miał jak najwięcej przyjemnych wydarzeń. Pamiętaj, że otaczają Cię tylko kochający ludzie, którzy zawsze będą Cię wspierać w chwilach smutku. Bądź dumną i szczęśliwą dziewczynką, śmiało krocz ścieżką przeznaczenia! Udana nauka, zdrowie i miłość!

Chcę wam powiedzieć, że jestem bardzo dumny, że mam w życiu tak błyskotliwą osobę jak ty. Jesteś niesamowitą dziewczynką. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Niech nad twoją głową będzie spokojne, jasne niebo, aw twoim sercu - radość, spokój i uczucie prostego kobiecego szczęścia.

Córko, moja miłość do ciebie jest niezmierzona, niech twoje szczęście będzie bezgraniczne, twoje serce będzie wypełnione radosnymi chwilami, a twoje myśli będą nieustannie generować nowe udane projekty, które przyniosą ci pomyślność.

Córko, niech twoje życie zamieni się w ekstrawagancję jasnych wydarzeń i wypełnij je chwilami, kiedy zrozumiesz - nie ma rzeczy niemożliwych. Życzę Ci sukcesu któregokolwiek z Twoich pomysłów. Twoje urodziny będą kolejnym kamieniem milowym na drodze do Twoich zwycięstw - nie krępuj się patrzeć w przyszłość.