Życzenia urodzinowe dla ojca chrzestnego; od matki chrzestnej na 40, 50, 60 i 70 urodziny

Życzenia urodzinowe dla ojca chrzestnego; od matki chrzestnej na 40, 50, 60 i 70 urodziny

Śmieszne życzenia urodzinowe dla ojca chrzestnego od matki chrzestnej, życzenia na 50, 70 urodziny dla ojca chrzestnego, życzenia imieninowe na urodziny dla chrzestnego, zyczenia z okazji urodzin.

Umiłowany Ojcze Chrzestny, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zawsze bądź taki słoneczny, uduchowiony i mądry. Bądź kochany i pozwól, aby komfort i ciepło zawsze były obecne w Twoim domu. Niech każdy dzień będzie wypełniony jasnymi kolorami i świetnym nastrojem. Zdrowia, szczęścia i mnóstwa miłości.

Mój ukochany Ojcze Chrzestny, w Twoje urodziny życzę szczęścia, pomyślności i dobrych relacji rodzinnych. Dziękuję za miłość i wsparcie w trudnych chwilach, za niezbędne rady, za radość, jaką mi dawałeś. Niech Twoja ścieżka życiowa będzie udana i interesująca.

Drogi Ojcze Chrzestny, spieszę pogratulować Ci urodzin! Nie trzeba liczyć lat, niech każdy dzień będzie jasny i radosny. Nie trać ducha i nie przestawaj marzyć! Jesteś dla mnie bardzo ważny.

Mój ukochany Ojcze Chrzestny, wszystkiego najlepszego! Serdecznie życzę wielu sukcesów, powodzenia i wielu szczęśliwych wydarzeń, wspaniałego nastroju, prawdziwej romantycznej miłości, doskonałego zdrowia i dobrobytu. Niech wszystkie Twoje marzenia i umiłowane pragnienia jak najszybciej się spełnią, niech troska, miłość, wsparcie bliskich, drogich ludzi i dobrych wiernych przyjaciół nieustannie Cię otaczają.

Ojcze Chrzestny, gratulacje z okazji urodzin! Życzę powodzenia we wszystkim, pomyślności, rozwoju i osiągnięć. Bądź pracowity, wytrwały i zdrowy, atrakcyjny i kochany. Chcę, żebyś dostał wszystko, czego pragniesz. Bądź szczęśliwy!

Ojcze Chrzestny, gratuluję Ci urodzin! Niech Twoje rodzinne ognisko napełni się nowymi emocjami, czułymi uczuciami, troską i zaufaniem. Życzę zdrowia, wielu kolorowych chwil, ogromnych zysków i pozytywnych przemyśleń na każdy dzień. Niech odpoczynek zawsze będzie przyjemny i znaczący, praca nie będzie ciężarem, a spotkania zawsze ciepłe i szczere. Gratulacje!

Mój ukochany i drogi Ojcze Chrzestny, przyjmij pozdrowienia od matki chrzestnej! W Twoje urodziny życzę silnego i doskonałego zdrowia, szacunku i dobrego nastroju, powodzenia w drodze do celów, szczerej radości serca i nieziemskiego szczęścia duszy.

Ojcze Chrzestny, tak dużo dla nas robisz. Życzymy Ci nieskończonego zdrowia, sukcesów i szczerej miłości. Niech życie będzie dla Ciebie łatwe i proste. Bądź równie odważny i miły. Nigdy się nie poddawaj. Jesteśmy z Tobą!

Mój drogi Ojcze Chrzestny, zebraliśmy się ponownie z bardzo przyjemnej okazji. Szkoda, że urodziny zdarzają się tylko raz na 12 miesięcy. Bądź silny i zdrowy, wesoły i bogaty, kochany i szczęśliwy. Życzę Ci wysyłania wszystkich, tych dużych i tych małych, problemów do innej galaktyki oraz codziennego łapania szczęścia na progu.

Drogi i ukochany ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę ci zbliżania się do celu bez zwalniania. Zmień stare mieszkanie na nowe, większe i lepsze, stary samochód na nowe i kochaj żonę i dzieci takimi, jakie są. Bądź zdrowy i energiczny przez wiele lat.

Mam z Tobą szczęście, Ojcze Chrzestny. Jesteś hojnym, miłym i przyjaznym, pięknym, inteligentnym i elastycznym człowiekiem! Gratulacje z okazji urodzin! Zawsze taki bądź jaki jesteś.