Życzenia urodzinowe dla ojca chrzestnego

Życzenia urodzinowe dla ojca chrzestnego

Śmieszne życzenia urodzinowe dla ojca chrzestnego od matki chrzestnej, życzenia na 50, 70 urodziny dla ojca chrzestnego, życzenia imieninowe na urodziny dla chrzestnego, zyczenia z okazji urodzin.

Umiłowany Ojcze Chrzestny, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zawsze bądź taki słoneczny, uduchowiony i mądry. Bądź kochany i pozwól, aby komfort i ciepło zawsze były obecne w Twoim domu. Niech każdy dzień będzie wypełniony jasnymi kolorami i świetnym nastrojem. Zdrowia, szczęścia i mnóstwa miłości.

Mój ukochany Ojcze Chrzestny, w Twoje urodziny życzę szczęścia, pomyślności i dobrych relacji rodzinnych. Dziękuję za miłość i wsparcie w trudnych chwilach, za niezbędne rady, za radość, jaką mi dawałeś. Niech Twoja ścieżka życiowa będzie udana i interesująca.

Drogi Ojcze Chrzestny, spieszę pogratulować Ci urodzin! Nie trzeba liczyć lat, niech każdy dzień będzie jasny i radosny. Nie trać ducha i nie przestawaj marzyć! Jesteś dla mnie bardzo ważny.

Mój ukochany Ojcze Chrzestny, wszystkiego najlepszego! Serdecznie życzę wielu sukcesów, powodzenia i wielu szczęśliwych wydarzeń, wspaniałego nastroju, prawdziwej romantycznej miłości, doskonałego zdrowia i dobrobytu. Niech wszystkie Twoje marzenia i umiłowane pragnienia jak najszybciej się spełnią, niech troska, miłość, wsparcie bliskich, drogich ludzi i dobrych wiernych przyjaciół nieustannie Cię otaczają.

Ojcze Chrzestny, gratulacje z okazji urodzin! Życzę powodzenia we wszystkim, pomyślności, rozwoju i osiągnięć. Bądź pracowity, wytrwały i zdrowy, atrakcyjny i kochany. Chcę, żebyś dostał wszystko, czego pragniesz. Bądź szczęśliwy!

Ojcze Chrzestny, gratuluję Ci urodzin! Niech Twoje rodzinne ognisko napełni się nowymi emocjami, czułymi uczuciami, troską i zaufaniem. Życzę zdrowia, wielu kolorowych chwil, ogromnych zysków i pozytywnych przemyśleń na każdy dzień. Niech odpoczynek zawsze będzie przyjemny i znaczący, praca nie będzie ciężarem, a spotkania zawsze ciepłe i szczere. Gratulacje!

Mój ukochany i drogi Ojcze Chrzestny, przyjmij pozdrowienia od matki chrzestnej! W Twoje urodziny życzę silnego i doskonałego zdrowia, szacunku i dobrego nastroju, powodzenia w drodze do celów, szczerej radości serca i nieziemskiego szczęścia duszy.

Ojcze Chrzestny, tak dużo dla nas robisz. Życzymy Ci nieskończonego zdrowia, sukcesów i szczerej miłości. Niech życie będzie dla Ciebie łatwe i proste. Bądź równie odważny i miły. Nigdy się nie poddawaj. Jesteśmy z Tobą!

Mój drogi Ojcze Chrzestny, zebraliśmy się ponownie z bardzo przyjemnej okazji. Szkoda, że urodziny zdarzają się tylko raz na 12 miesięcy. Bądź silny i zdrowy, wesoły i bogaty, kochany i szczęśliwy. Życzę Ci wysyłania wszystkich, tych dużych i tych małych, problemów do innej galaktyki oraz codziennego łapania szczęścia na progu.

Drogi i ukochany ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego! Życzę ci zbliżania się do celu bez zwalniania. Zmień stare mieszkanie na nowe, większe i lepsze, stary samochód na nowe i kochaj żonę i dzieci takimi, jakie są. Bądź zdrowy i energiczny przez wiele lat.

Mam z Tobą szczęście, Ojcze Chrzestny. Jesteś hojnym, miłym i przyjaznym, pięknym, inteligentnym i elastycznym człowiekiem! Gratulacje z okazji urodzin! Zawsze taki bądź jaki jesteś.