Życzenia urodzinowe dla 12 latki

Życzenia urodzinowe dla 12 latki

Śmieszne życzenia na 12 urodziny dla chłopca i dziewczynki 12 letniej, życzenia z okazji 12 urodzin, kartki urodzinowe. Życzenia urodzinowe dla 12 latki, dla wnuka, dla chłopca i corki na 12 lat na urodziny śmieszne. Życzenia na 12 urodziny śmieszne, dla 12 letniej dziewczynki i corki, dla syna i koleżanki. Życzenia urodzinowe dla dziewczynki 12 lat śmieszne, dla syna i wnuczka 12 latka. Życzenia urodzinowe dla wnuczki dla 12 letniego chłopca, kartki urodzinowe. Życzenia na urodziny dla 12 latki, życzenia urodzinowe dla 12 letniej wnuczki. Zyczenia urodzinowe dla syna na 12 urodziny, dla przyjaciółki i wnuka, dla kolegi i chłopca. Życzenia na 12 urodziny dla syna i koleżanki, dla wnuczki i przyjaciółki, dla chłopaka i dziewczyny, dla chłopca. Życzenia urodzinowe dla 12 latka chłopca i brata, dla chłopaka i dzieci, dla wnuka.

Dziś jest dzień, w którym pojawiłeś się na świecie - mój Chłopcze. Życzę Ci wszystkiego najlepszego na tym świecie, ale co najważniejsze - po prostu bądź szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin!

Córko, dziś serdecznie życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin! Niech zabrzmią dla Ciebie najcieplejsze słowa i piękne komplementy. Bądź szczęśliwa, częściej się uśmiechaj i spoglądaj w przyszłość z optymizmem, a wtedy na pewno przyniesie Ci wiele miłych niespodzianek. Kocham Cię i całuję.

Moja droga Dziewczynko, wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin! Niech Twoje życie będzie czyste i bezchmurne, wypełnione radością, szczęściem i śmiechem dzieci. Zawsze pozostań taką pozytywną, miłą i wrażliwą kobietką.

Niech Twoje oczy świecą jaśniej niż zorza polarna, a nogi chcą tańczyć, bo dziś, droga Siostro, Twoje 12 urodziny. Przyjmij życzenia wielkiej radości, szykownego nastroju, świetnych sukcesów i życia pełnego przygód i niezapomnianych chwil. Gratuluję z całego serca!

Wszystkiego najlepszego, droga Dziewczynko! Bądź wolną i piękną gołębicą, niech Twoje marzenie pomoże Ci wzlatywać na szczyty szczęścia. Chciałbym, żeby Twój lot był pełen gracji i szybkości, a kruche skrzydła nie zostały spalone przez płomień udręki i urazy. Bądź sobą, bo nawet najwyższe mury upadną przed Twoją charyzmą i talentem.

Moja słodka mała Wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin! Niech cudowne szczęście, niczym niesamowity i szykowny strój w połączeniu z biżuterią wykonaną z drogocennej, błyszczącej miłości i trwałego, silnego zdrowia uczyni z Ciebie naprawdę piękną królową życia.

Jestem wdzięczna za życie, za danie mi możliwości bycia z Tobą - to najwspanialsza rzecz, jaka mogła mi się przydarzyć w moim życiu. Tak się cieszę, że każdego dnia mówisz do mnie “mamo”. Wszystkiego najlepszego, mój ulubiony Chłopcze!

Jestem ojcem wspaniałego syna, którego wartości i zasady czynią z niego prawdziwy przykład dla wielu mężczyzn na tym świecie. Chcę, żebyś zawsze pozostał taki sam. I naprawdę chcę, żebyś był szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin!

Kolejna świeczka pojawiła się dziś na Twoim torcie, co oznacza, że teraz możesz prosić o jeszcze więcej życzeń, które na pewno się spełnią. My, Twoi rodzice, bardzo Cię kochamy. Wszystkiego najlepszego, mój Chłopcze!

W Twoje urodziny, Synu, chcę Ci powiedzieć, jak ważny jesteś dla mnie i jak nie mogę się doczekać możliwości przeżycia z Tobą wielu szczęśliwych chwil. Wychowanie syna to wielka odpowiedzialność, ale też wielkie błogosławieństwo. Gratulacje!

Chcę Ci powiedzieć, że zawsze będę przy Tobie, będę opiekować się Tobą i wspierać Cię we wszystkim. Zawsze możesz na mnie liczyć jako na swojego ojca. Wszystkiego najlepszego, Synu!