Życzenia urodzinowe 10 lat

Życzenia na 10 urodziny dla dziewczynki i chłopca, życzenia urodzinowe dla 10 letniej wnuczki i dziewczynki, dla 10 letniego chłopca, dla dziecka, syna i dzieci w wieku 10 lat, dla wnuka i przyjaciółki na 10 lat. Życzenia urodzinowe dla 10 latki, dla syna i córki na 10 urodziny, życzenia urodzinowe z okazji 10 lat. Życzenia na urodziny dla 10 latki dziewczynka. Życzenia urodzinowe dla chłopca i córki, dla kolegi i koleżanki, dla córki i syna na 10 lat, dla dziewczynki i chłopca. Życzenia urodzinowe dla 10 latka chłopca od babci, dla wnuczki 10 lat. Życzenia z okazji 10 urodzin, dla chlopca 10 lat, zyczenia na 10 te urodziny chlopca i corki.

Życzenia urodzinowe 10 lat, na 10 urodziny dla dziewczynki, dla 10 latka chłopca i wnuczki, dla 10 latki

Moje kochane dziecko, dziś serdecznie gratulujemy urodzin! Bądź szczęśliwy, mój drogi synu! Niech życie się do ciebie uśmiechnie! Pomimo lat - bądź wesoły i wesoły! I oczywiście zdrowie i świąteczny nastrój! Wszystkiego najlepszego!

Drogi synu, wszyscy zebraliśmy się dziś przy tym stole, aby świętować Twoje 10 urodziny! Najważniejsze to być szczęśliwym i zdrowym. Widzenie, jak bardzo jesteś szczęśliwy, jest największą radością w naszym życiu, nigdy nie bądź smutny, wiedz, że wszystko, co się dzieje, nie jest na próżno i ma sens, ucz się właściwych lekcji, ucz się na błędach innych ludzi!

Mój cenny diament, mój synu, stałeś się jeszcze mądrzejszy i odważniejszy! W twoje 10 urodziny chcę ci powiedzieć, że jestem z ciebie bardzo dumny! Jestem przekonany, że Wasze długie życie wypełni ciepło, wir emocji, tak aby Waszymi towarzyszami byli: szczęście, wiara w siebie, szczęście i sukces, gdziekolwiek się nie udacie!

Nasz drogi chłopcze, od dnia, w którym przyszedłeś do naszego życia, każdego dnia cieszymy się, że możemy patrzeć, jak rośniesz i stajesz się wspaniałą osobą. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że moje marzenie się spełniło. Gratulacje z okazji 10 urodzin!

Mój drogi wnuczku, jesteś już taki duży i energiczny. Zostań tak. Gratuluję ci 10 urodzin. Niech wszystkie dni będą pełne optymizmu, niech oczy świecą i płoną, a wzrok skierowany jest przed siebie, w stronę celu.

Mój wnuk, wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin! Życzę ci rozwoju, nauczenia się chronić siebie i swoją rodzinę. Chcę, żebyś w przyszłości zbudował swój dom, zasadził kwitnące drzewo i dobrze wychował swoje dzieci. Wierzę, że na pewno staniesz się prawdziwym mężczyzną!

Mój promyk słońca, wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin! Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci wszystko, co najlepsze, i spełnią wszystkie życzenia! Niech ten nowy rok Twojego życia będzie jak jedno wielkie święto, pełne szczęścia i radości!

W cudowne 10 urodziny życzę uroczej dziewczynkę magii i dobrej zabawy! Niech dzisiaj odbędzie się wiele zabawnych wydarzeń, a dzień będzie wspaniały! Życzę szczerego śmiechu, beztroskiej zabawy, zjedzenia smakołyków i otrzymania upragnionych prezentów!

Umiłowana wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin! Życzę głębokiej i niesamowitej mądrości, która zwykle przychodzi do ludzi z latami i doświadczeniem i pozwala zachować to, co już nabyłeś, pomnożyć to, co już istnieje i nigdy nie tracić tego, co zwykłe!

Nasza lalko, niech Twój świat będzie kolorowy i jasny, przyniesie tylko radość i sukces, niech Twoje oczy zawsze błyszczą radością, a dookoła świeci uśmiech. Zdrowie nie powinno zawieść, trening powinien być łatwy i niech wszystkie twoje pragnienia powinny się spełnić. Wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin!

Moja mała wróżko, dziś są twoje 10 urodziny! Niech całe Twoje życie będzie wypełnione czarami i przygodami, wspaniałymi podróżami i nowymi odkryciami, sukcesami w nauce i we wszystkich przedsięwzięciach. Życzę Ci samorealizacji w tym życiu i znalezienia prawdziwej miłości. Wesołych świąt, moja słodka dziewczyno!