Życzenia urodzinowe dla 10 latki

Życzenia urodzinowe dla 10 latki

Mądre życzenia dla dziecka 10 lat, dla dziesięciolatki, dziewczynka 10 lat. Życzenia na 10 urodziny dla dziewczynki i corki, dla syna i chłopca, dla córki 10 lat, dla dziewczyny. Śmieszne życzenia urodzinowe dla 10 latki dziewczynki ładne, dla 10-latka chłopca, dla dzieci. Życzenia na urodziny dla 10 latki w domu, dla dziewięciolatki. Krótkie mądre życzenia urodzinowe dla 10 latka. Mądre życzenia urodzinowe dla dziewczynki i chłopca 10 lat. Życzenia urodzinowe na 10 lat dziewczynka, dla chłopca i syna, dla dziecka ładne, dla 10 letniej dziewczynki. Krótkie życzenia z okazji 10 urodzin, wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin, dla dzieci. Mądre życzenia urodzinowe dla dziecka 10 lat ładne. Życzenia urodzinowe dla kolegi i koleżanki 10 lat.

Moje kochane Dziecko, dziś serdecznie gratulujemy Ci urodzin! Bądź szczęśliwy, mój drogi Synu. Niech życie się do Ciebie uśmiecha. Pomimo lat - bądź wesoły i radosny. I oczywiście zdrowy oraz zawsze w świątecznym nastroju. Wszystkiego najlepszego!

Drogi Synu, wszyscy zebraliśmy się dziś przy tym stole, aby świętować Twoje 10 urodziny! Najważniejsze to być szczęśliwym i zdrowym. Świadomość, jak bardzo jesteś szczęśliwy, jest największą radością w naszym życiu, nigdy nie bądź smutny, wiedz, że wszystko, co się dzieje, nie jest na próżno i ma swój sens, przyswajaj właściwe lekcje, ucz się na błędach innych ludzi.

Mój cenny diamencie, mój Synu, stałeś się jeszcze mądrzejszy i odważniejszy. W Twoje 10 urodziny chcę ci powiedzieć, że jestem z Ciebie bardzo dumny. Jestem przekonany, że Twoje długie życie wypełni ciepło, wir emocji, tak aby Twoimi stałymi towarzyszami byli szczęście, wiara w siebie oraz sukces!

Nasz drogi Chłopcze, od czasu, w którym wkroczyłeś w nasze życie, cieszymy się, że możemy patrzeć, jak rośniesz i stajesz się wspaniałą osobą. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że moje marzenie się spełniło. Gratulacje z okazji 10 urodzin!

Mój drogi Wnuczku, jesteś już taki duży i energiczny. Zostań taki. Gratuluję Ci 10 urodzin! Niech wszystkie dni będą pełne optymizmu, niech oczy świecą i płoną, a wzrok skierowany będzie przed siebie, w stronę celu.

Mój Wnuku, wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin! Życzę Ci rozwoju, nauczenia się chronić siebie i swoją rodzinę. Chcę, żebyś w przyszłości zbudował swój dom, zasadził kwitnące drzewo i dobrze wychował swoje dzieci. Wierzę, że na pewno staniesz się prawdziwym mężczyzną.

Mój Promyku słońca, wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin! Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci wszystko, co najlepsze i spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Niech ten nowy rok Twojego życia będzie jak jedno wielkie święto, pełne szczęścia i radości.

W cudowne 10 urodziny życzę uroczej dziewczynce magii i dobrej zabawy! Niech dzisiaj odbędzie się wiele zabawnych wydarzeń, a dzień będzie wspaniały. Życzę szczerego śmiechu, beztroskiej zabawy, zjedzenia smakołyków i otrzymania upragnionych prezentów.

Umiłowana Wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin! Życzę głębokiej i niesamowitej mądrości, która zwykle przychodzi do ludzi z latami i doświadczeniem, i pozwala zachować to, co już nabyte, pomnożyć to, co już istnieje i nigdy nie tracić tego, co zwykłe.

Nasza Lalko, niech Twój świat będzie kolorowy i jasny, przyniesie tylko radość i sukces, niech Twoje oczy zawsze błyszczą radością, a dookoła świeci uśmiech. Zdrowie nie powinno zawieść, trening powinien być łatwy i niech wszystkie Twoje pragnienia powinny się spełnić. Wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin!

Moja mała Wróżko, dziś są Twoje 10 urodziny. Niech całe Twoje życie będzie wypełnione czarami i przygodami, wspaniałymi podróżami i nowymi odkryciami, sukcesami w nauce i we wszystkich przedsięwzięciach. Życzę Ci samorealizacji w tym życiu i znalezienia prawdziwej miłości. Wesołego świętowania, moja słodka Dziewczyno!