Życzenia urodzinowe dla 10 latki

Życzenia urodzinowe dla 10 latki

Życzenia na 10 urodziny dla dziewczynki i chłopca, życzenia urodzinowe dla 10 letniej wnuczki i dziewczynki, dla 10 letniego chłopca, dziecka, syna, dzieci w wieku 10 lat, dla wnuka i przyjaciółki na 10 lat. Życzenia urodzinowe dla 10 latki, dla syna i córki na 10 urodziny, z okazji 10 lat. Życzenia na urodziny dla 10 latki dziewczynka. Życzenia urodzinowe dla chłopca i córki, dla kolegi i koleżanki, dla córki i syna na 10 lat, dla dziewczynki i chłopca. Życzenia urodzinowe dla 10 latka chłopca od babci, dla wnuczki. Życzenia z okazji 10 urodzin dla chlopca, zyczenia na 10 te urodziny corki.

Moje kochane Dziecko, dziś serdecznie gratulujemy Ci urodzin! Bądź szczęśliwy, mój drogi Synu. Niech życie się do Ciebie uśmiecha. Pomimo lat - bądź wesoły i radosny. I oczywiście zdrowy oraz zawsze w świątecznym nastroju. Wszystkiego najlepszego!

Drogi Synu, wszyscy zebraliśmy się dziś przy tym stole, aby świętować Twoje 10 urodziny! Najważniejsze to być szczęśliwym i zdrowym. Świadomość, jak bardzo jesteś szczęśliwy, jest największą radością w naszym życiu, nigdy nie bądź smutny, wiedz, że wszystko, co się dzieje, nie jest na próżno i ma swój sens, przyswajaj właściwe lekcje, ucz się na błędach innych ludzi.

Mój cenny diamencie, mój Synu, stałeś się jeszcze mądrzejszy i odważniejszy. W Twoje 10 urodziny chcę ci powiedzieć, że jestem z Ciebie bardzo dumny. Jestem przekonany, że Twoje długie życie wypełni ciepło, wir emocji, tak aby Twoimi stałymi towarzyszami byli szczęście, wiara w siebie oraz sukces!

Nasz drogi Chłopcze, od czasu, w którym wkroczyłeś w nasze życie, cieszymy się, że możemy patrzeć, jak rośniesz i stajesz się wspaniałą osobą. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że moje marzenie się spełniło. Gratulacje z okazji 10 urodzin!

Mój drogi Wnuczku, jesteś już taki duży i energiczny. Zostań taki. Gratuluję Ci 10 urodzin! Niech wszystkie dni będą pełne optymizmu, niech oczy świecą i płoną, a wzrok skierowany będzie przed siebie, w stronę celu.

Mój Wnuku, wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin! Życzę Ci rozwoju, nauczenia się chronić siebie i swoją rodzinę. Chcę, żebyś w przyszłości zbudował swój dom, zasadził kwitnące drzewo i dobrze wychował swoje dzieci. Wierzę, że na pewno staniesz się prawdziwym mężczyzną.

Mój Promyku słońca, wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin! Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci wszystko, co najlepsze i spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Niech ten nowy rok Twojego życia będzie jak jedno wielkie święto, pełne szczęścia i radości.

W cudowne 10 urodziny życzę uroczej dziewczynce magii i dobrej zabawy! Niech dzisiaj odbędzie się wiele zabawnych wydarzeń, a dzień będzie wspaniały. Życzę szczerego śmiechu, beztroskiej zabawy, zjedzenia smakołyków i otrzymania upragnionych prezentów.

Umiłowana Wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin! Życzę głębokiej i niesamowitej mądrości, która zwykle przychodzi do ludzi z latami i doświadczeniem, i pozwala zachować to, co już nabyte, pomnożyć to, co już istnieje i nigdy nie tracić tego, co zwykłe.

Nasza Lalko, niech Twój świat będzie kolorowy i jasny, przyniesie tylko radość i sukces, niech Twoje oczy zawsze błyszczą radością, a dookoła świeci uśmiech. Zdrowie nie powinno zawieść, trening powinien być łatwy i niech wszystkie Twoje pragnienia powinny się spełnić. Wszystkiego najlepszego z okazji 10 urodzin!

Moja mała Wróżko, dziś są Twoje 10 urodziny. Niech całe Twoje życie będzie wypełnione czarami i przygodami, wspaniałymi podróżami i nowymi odkryciami, sukcesami w nauce i we wszystkich przedsięwzięciach. Życzę Ci samorealizacji w tym życiu i znalezienia prawdziwej miłości. Wesołego świętowania, moja słodka Dziewczyno!