Życzenia urodzinowe dla 9 latka

Życzenia urodzinowe dla 9 latka

Śmieszne życzenia na 9 urodziny dla dziewczynki i chłopca, dla koleżanki i wnuczki, dla dziecka i syna, życzenia z okazji 9 urodzin. Śmieszne życzenia urodzinowe dla 9 letniej dziewczynki i wnuczki, dla 9 latka wnuczka i chłopca, zyczenia dla dzieci i corki, dla koleżanki na 9 urodziny. Smieszne życzenia na urodziny dla 9 latka wnuczki, kartka na 9 urodziny. Życzenia urodzinowe dla chłopca, dziewczynki i wnuczka na 9 lat, zyczenia dla syna na 9 urodziny. Zyczenia urodzinowe dla corki 9 latki.

Moja droga Wnuczko, jak miło się obudzić i pamiętać, że dzisiaj są Twoje urodziny! Nigdy nie zapomnę chwili, kiedy Ty, Wnuczko, przyszłaś na ten świat i napełniłaś moje życie radością. Jesteś błogosławieństwem i dziękuję Bogu za Ciebie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Chcę Ci powiedzieć, moja Córko, że jesteś najcenniejszą osobą, jaką mam w życiu i że zawsze będę Cię kochać i chronić. Wszystkiego najlepszego, moja Dziewczynko!

Jestem najszczęśliwszą osobą, że mam taką córkę jak Ty. Żyję tylko po to, by znów Cię zobaczyć i uszczęśliwić. Wszystkiego najlepszego, moja mała Córeczko! Uwielbiam Cię, Twój ojciec.

Moja Wnuczko, czeka Cię wspaniała przyszłość. Świat jest o wiele piękniejszy, gdy w nim jesteś. Wszystkiego najlepszego! Uwielbiam Cię całym sercem.

Dziewczynko, stałaś się centrum mojego świata i chcę widzieć Twój uśmiech każdego dnia mojego życia. Życzę Ci, aby nigdy nie brakowało Ci szczęścia. Wszystkiego najlepszego, moja Słodka!

Król domu świętuje swoje 9 urodziny, a my chcemy je uczcić śmiechem i prezentami, delektując się pysznym ciastem. Wszystkiego najlepszego, mój Chłopcze!

Mam nadzieję, że dzisiaj będziesz się świetnie bawić i otrzymasz mnóstwo prezentów, które napełnią Cię radością i przypomną, że bardzo Cię kochamy. Wszystkiego najlepszego, Synu!

Gratuluję 9 urodzin najmniejszego z moich skarbów, dziecka, które przyszło na ten świat, aby uzupełnić naszą rodzinę i napełnić ją o wiele większą radością i szczęściem! Wielbimy Cię, nasz drogi Chłopcze i życzymy spełnienia wszystkich Twoich marzeń.

Każdego dnia budząc się, dziękuję Bogu za to, że dał mi możliwość bycia Twoją matką. Jesteś najpiękniejszą osobą, jaką mam, i dziękuję Ci za nauczenie mnie najważniejszej rzeczy: bycia matką. Wszystkiego najlepszego, mój Chłopcze!

Mój Chłopcze, zawsze było mi ciężko mówić o tym, jak się czuję. Piszę do Ciebie tę wiadomość, aby wyrazić całą moją miłość i życzenia z okazji Twoich 9 urodzin. Gratulacje!

Ze wszystkich sukcesów, jakie odniosłam w całym moim życiu, Ty jesteś największy, bo posiadanie syna takiego jak Ty to dla mnie prawdziwe szczęście i niezrównane osiągnięcie. Wszystkiego najlepszego!