Życzenia urodzinowe dla 9 latka dziewczynki i chłopca, na 9 urodziny dla wnuczki i corki

Życzenia urodzinowe dla 9 latka dziewczynki i chłopca, na 9 urodziny dla wnuczki i corki

Śmieszne życzenia na 9 urodziny dla dziewczynki i chłopca, dla koleżanki i wnuczki, dla dziecka i syna, życzenia z okazji 9 urodzin. Śmieszne życzenia urodzinowe dla 9 letniej dziewczynki i wnuczki, dla 9 latka wnuczka i chłopca, zyczenia dla corki i dzieci, dla koleżanki na 9 urodziny. Smieszne życzenia na urodziny dla 9 latka wnuczki, kartka na 9 urodziny. Życzenia urodzinowe dla chłopca, dziewczynki i wnuczka na 9 lat, zyczenia dla syna na 9 urodziny. Zyczenia urodzinowe dla corki 9 latki.

Moja droga wnuczko, jak miło się obudzić i pamiętać, że dzisiaj są twoje urodziny! Nigdy nie zapomnę chwili, kiedy ty, wnuczko, przyszłaś na ten świat i napełniłaś moje życie radością. Jesteś błogosławieństwem i dziękuję Bogu za Ciebie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Chcę Ci powiedzieć, moja córko, że jesteś najcenniejszą rzeczą, jaką mam w życiu i że zawsze będę Cię kochać i chronić. Wszystkiego najlepszego, moja dziewczynko!

Jestem najszczęśliwszą osobą, że mam taką córkę jak ty. Żyję tylko po to, by znów cię zobaczyć i uszczęśliwić. Wszystkiego najlepszego, moja mała córeczko! Uwielbiam cię, twój ojciec.

Moja wnuczko, czeka cię wspaniała przyszłość! Świat jest o wiele piękniejszy, gdy w nim jesteś. Wszystkiego najlepszego! Uwielbiam Cię całym sercem.

Dziewczynko, stałaś się centrum mojego świata i chcę widzieć Twój uśmiech każdego dnia mojego życia. Życzę Ci, aby nigdy nie brakowało Ci szczęścia. Wszystkiego najlepszego, moja słodka!

Król domu świętuje swoje 9 urodziny, a my chcemy je uczcić śmiechem i prezentami, delektując się pysznym ciastem. Wszystkiego najlepszego, mój chłopcze!

Mam nadzieję, że dzisiaj będziecie się świetnie bawić i otrzymacie mnóstwo prezentów, które napełnią Was radością i przypomną, że bardzo Was kochamy. Wszystkiego najlepszego, synu!

Gratuluję 9 urodzin najmniejszego z moich skarbów, dziecka, które przyszło na ten świat, aby uzupełnić naszą rodzinę i napełnić ją o wiele większą radością i szczęściem. Wielbimy Cię nasz drogi chłopcze i życzymy spełnienia wszystkich Twoich marzeń.

Każdego dnia budząc się, dziękuję Bogu za to, że dał mi możliwość bycia twoją matką. Jesteś najpiękniejszą rzeczą, jaką mam, i dziękuję Ci za nauczenie mnie najważniejszej rzeczy: bycia matką. Wszystkiego najlepszego, mój chłopcze!

Mój chłopcze, zawsze było mi ciężko mówić o tym, jak się czuję. Piszę do Ciebie tę wiadomość, aby wyrazić całą moją miłość i życzenia z okazji Twoich 9 urodzin. Gratulacje!

Ze wszystkich sukcesów, jakie odniosłam w całym moim życiu, jesteś najlepszy, bo posiadanie syna takiego jak Ty to dla mnie prawdziwe szczęście i niezrównane osiągnięcie. Wszystkiego najlepszego!