Życzenia na 85 urodziny

Życzenia na 85 urodziny

Życzenia na 85 urodziny dla babci i mamy, dla dziadka i cioci. 85 urodziny życzenia religijne dla taty i mamy, 85 lat. Życzenia urodzinowe na 85 lat dla taty i babci, na 85-lecie. Śmieszne zyczenia na 85-te urodziny dla mamy. Życzenia z okazji 85 rocznicy urodzin.

Wszystkiego najlepszego z okazji 85 urodzin, moja droga Babciu! Chcę, aby Twoje życie rodzinne było przepełnione pięknem i szczęściem - tak jak w bajkach dla dzieci. Niech harmonia zapanuje w Twojej duszy, a w domu zawsze będzie dostatek i wygoda. I niech los przyniesie jak najwięcej przyjemnych prezentów, emocji i chwil.

Droga Ciociu, kocham Cię jak tubylec i życzę Ci oceanu szczęścia, nad którym aniołowie stróże prowadzą okrągłe tańce, a tęcza kwitnie na niebie. Niech Twoje życie będzie bezchmurne, drogi - proste, miłość - wzajemna, niech zdarzają się w nim cuda, wszystkie marzenia się spełniają i wszystko dzieje się na lepsze!

Siostro, wszystkiego najlepszego z okazji 85 urodzin! Jesteś dla mnie kimś więcej niż siostrą, jesteś moją Matką Chrzestną. Chcę, żebyś była bystrą i pozytywną kobietą i dawała przykład swojemu dziecku. Nie zatrzymuj się w połowie drogi, niech sukces towarzyszy Ci w biznesie. Bardzo Cię kochamy!

Gratulacje, Przyjacielu! Niech to święto zostanie przez Ciebie zapamiętane pozytywnym nastrojem, wspaniałymi prezentami i miłymi życzeniami od bliskich. Niech całe Twoje życie będzie składało się z dobrych dni, w których będzie panowało szczęście, dobrobyt materialny i spełnienie cennego snu.

Najodważniejszy, najbardziej odporny, mój ulubiony Dziadku, jesteś ucieleśnieniem idealnego męża i dziadka. Ludzi zawsze pociągałeś, bo zaskakiwałeś ich swoją charyzmą, humorem i mądrością życia. Lata mijają, ale Ty wcale się nie starzejesz. Niech Twoje żarty brzmią jeszcze częściej, a będzie kierowanych do Ciebie coraz więcej miłych słów!

Tato, w tym dniu pozdrowienia lecą do Ciebie ze wszystkich zakątków naszego rozległego kraju, Twoi przyjaciele, krewni i bliscy przesyłają Ci pozdrowienia i ciepłe słowa, na które zasługujesz jak nikt inny. Wszystkiego najlepszego z okazji 85 urodzin!

Jeśli zbierzesz wszystkie słowa, które mogą opisać dzisiejsze urodziny, otrzymasz ogromną bibliotekę, ponieważ ta osoba jest moim dziadkiem! Dziadku, chcę życzyć Ci zdrowia. Wszystkiego najlepszego z okazji 85 urodzin!

Droga Мамо, w dniu Twoich 85 urodzin życzę Ci z całego serca dobrego zdrowia, niekończącej się miłości i radości, udanych dni i uduchowionych wieczorów, rodzinnego pokoju i harmonii oraz prawdziwego kobiecego szczęścia!

Ogniste, serdeczne powitanie kierujemy do adresata - naszego ojca. Dziś są jego 85 urodziny, więc z radością gratulujemy mu tego ważnego dnia! Dziękuję za jego mądrość, za to, że z dumą mogę powiedzieć, że jestem członkiem jego rodziny, za grzeczne dzieci, za jego życzliwość, zrozumienie i mądre rady.

Umiłowany, najcenniejszy i szanowany Teściu, dziś mam zaszczyt pogratulować Ci urodzin, powiedzieć szczere słowa wdzięczności i ujrzeć światło w Twoich oczach. Chcę Cię przytulić i życzyć, abyś się zawsze uśmiechał i radował każdego dnia. Życzę też burzy emocji, codziennego dążenia ku nowym celom i spełniania pragnień, oraz by zdrowie zawsze Ci w tym pomagało!

Jesteś prawdziwym generałem. Jesteś siłą i mocą, odwagą i honorem. Z dumą mogę powiedzieć, że jesteś moim Teściem. W życiu codziennym łatwo jest się z Tobą dogadać, kocha Cię cała rodzina, przyjaciele i podwładni. Pozostań więc taki sam i pomnóż wszystkie sukcesy i osiągnięcia. Pomożemy Ci w tym.