Życzenia na 80 urodziny

Życzenia na 80 urodziny

Dowcipne i wzruszające życzenia na 80 urodziny dla babci i mamy religijne, dla kobiety i mężczyzny, na 80 rocznicę urodzin. Poważne i zabawne życzenia urodzinowe na 80 lat religijne dla kobiety i babci, dla mamy i wujka krótkie, dla dziadka. Dedykacja, zabawne cytaty na 80 urodziny śmieszne, dla dziadka i cioci religijne, dla taty. Mądre życzenia z okazji 80 tych rocznicy urodzin religijne, dla jubilata 80 lat, na osiemdziesiąte urodziny, dla ukochanego. Życzenia urodzinowe dla 80 cio latki religijne, 80 lecie, latka, dla babci i cioci, czego życzyć na 80 urodziny. Śmieszne i piękne życzenia na 80 te urodziny babci, dla mamy poważne, dla brata i mamy, dla wujka na 80 tke. Zabawne, ladne i krótkie życzenia dla babci, na 80 urodziny dla babci i dziadka, dla taty i przyjaciółki, na 80 lat urodzinowe. Ciekawe, mądre i wesołe życzenia na 80-te urodziny dla cioci, mamy i siostry, dla pana i faceta poważne. Fajne życzenia dla 80 latki, teksty dla mężczyzny i kolegi, dla taty i przyjaciela po polsku, na 80 rocznicę. Życzenia urodzinowe na 80 lat dla siostry, babci, dla mamy, na 80 urodziny dla mężczyzny i ojca smieszne, dla wujka zabawne.

Wszystkiego najlepszego, moja bezcenna Mamo! Życzę Ci, byś w te święta nie musiała stać przy piecu, ale zarządzała całym przygotowaniem wyłącznie z sofy. Życzę nieskończonego szczęścia, wzajemnej miłości, trwałego piękna, dobrego zdrowia i by całe bogactwo wystarczyło na kolejne sto lat. Niech na konto wpływają pieniądze, a nastrój zawsze był letni i słoneczny.

Wszystkiego najlepszego, moja najlepsza Matko Chrzestna na świecie! Jesteś drugą matką naszego dziecka. W dni powszednie i święta sprawiasz, że nasze życie jest piękniejsze i przyjemniejsze, zawsze wnosisz dobre i pozytywne wibracje do naszego życia. Cieszymy się, że na drodze naszego życia mamy tak dobrego i chwalebnego towarzysza. Niech Twoje urodziny będą świętem radości, szczęścia, kwiatów i uśmiechów.

Wszystkiego najlepszego z okazji 80 urodzin! Życzę Ci łatwego radzenia sobie ze wszystkimi życiowymi zadaniami, nigdy nie czuj się zbędnym, zawsze ciesz się miłością i wsparciem ze strony ludzi wokół Ciebie. I zawsze Cię zrozumiem i postaram się pomóc w trudnym momencie. Nieskończonego szczęścia dla ciebie.

Wszystkiego najlepszego, Przyjacielu! Chciałabym, żeby wszystko zawsze się dobrze kończyło, żeby wszystko w życiu było cudowne, fajne i szykowne. Życzę rycerskiego zdrowia, pewności siebie, wielkiego entuzjazmu, imponujących pomysłów w głowie i spełnienia wszystkich Twoich oczekiwań.

Brawo! Dziś od rana do późnego wieczora gratulacje nie ustają, a śmiech rozbrzmiewa przez cały dzień, bo mój brat obchodzi urodziny. Najlepsze i najfajniejsze w całym jego życiu. Ciesz się nimi, a my Ci w tym pomożemy. Wszystkiego najlepszego z okazji 80 urodzin!

Czcigodny człowiek, najbardziej odporny, pracowity, przyjacielski, człowiek o żelaznej woli, nasz ojciec i dziadek, obchodzi swoją rocznicę. Niech więc wszyscy obecni dziś powiedzą najmilsze słowa i szczere życzenia!

W dniu, w którym nawet ptaki śpiewają swoje pieśni tylko dla jednej osoby, a słońce kieruje swoje promienie na trawnik jego domu, kiedy gwiazdy spadają, aby mógł spełnić swoje najcenniejsze życzenia, spieszę pogratulować temu człowiekowi, mojemu dziadkowi, urodzin, przytulić go i podziękować!

Droga Babciu, niech Twoje życie składa się wyłącznie z pozytywnych chwil, spełnienia pragnień, ekscytujących podróży i genialnych sukcesów. Wiedz, że cała nasza rodzina Cię kocha i docenia całą duszą!

Wszystkiego najlepszego z okazji 80 urodzin! Pozostań tą samą wspaniałą osobą, kochającym i ukochanym mężem, troskliwym ojcem i dziadkiem, uczciwym bratem i teściem. Z całego serca serdecznie witamy i gratulujemy!

W dniu Twoich urodzin życzę wigoru i zdrowia, wytrwałości i pewności w osiąganiu celów. Bądź wsparciem dla tych, którzy pokładają w Tobie nadzieję, bądź wzorem dla wielu, ale jednocześnie pozostań sobą, marzycielem, romantykiem, prawdziwym wujem i po prostu szczęśliwą osobą.

Każdego dnia miłość i duma, którą czuję do Ciebie, stają się coraz bardziej okazałe. Jesteś dobrym człowiekiem i uczciwym wojownikiem, oddanym swojej rodzinie. Pozostań tą samą wspaniałą osobą. Wszystkiego najlepszego z okazji 80 urodzin!