Życzenia na 75 urodziny

Życzenia na 75 urodziny

Piękne życzenia na 75 urodziny mamy, dla taty i cioci, babci, dla 75 latki. Urodziny 75 lat życzenia dla mężczyzny śmieszne. Piękne życzenia na 75-te urodziny poważne dla babci i dziadka. Na 75 urodziny życzenia dla brata i mamy, wujka. Eleganckie życzenia urodzinowe na 75 lat dla babci i mamy, dla 75 latka. Piekne życzenia z okazji 75 rocznicy urodzin religijne, dla siostry i taty, życzenia urodzinowe z okazji 75 lat.

Moja ulubiona Ciociu, spieszę Ci pogratulować, ponieważ jesteś mi bardzo droga. Życzę Ci, abyś była równie piękna, zmysłowa i kochająca. Uśmiechnij się i pamiętaj - kochamy Cię. Niech wszystko, czego pragniesz przychodzi do Ciebie z łatwością. Życzę Ci powodzenia, awansowania po szczeblach kariery i bycia najbardziej ukochaną kobietą dla swojego męża. Wszystkiego najlepszego z okazji 75 urodzin!

Drogocenna Mamo! Wszystkiego najlepszego, Kochanie! Jesteś wspaniałą osobą, niech Twoja dobra i piękna twarz zawsze lśni uśmiechem szczęścia i radości, a Twojemu życiu towarzyszy morze szczęścia. Dziękuję za troskę i wrażliwość. Wszyscy bardzo Cię kochamy.

Życzę szczęśliwego i jasnego życia; niech Twoje zycie wypełniają niezapomniane wrażenia i wspaniałe wydarzenia - wszystkie najpiękniejsze i najbardziej luksusowe. Niech każdy dzień zaczyna się uśmiechem i niech wszystko toczy się jak w zegarku. Wszystkiego najlepszego, Babciu!

Dziadek - cóż za głośne, potężne słowo! To nie tylko słowo, to osoba, niesamowita, wyjątkowa, kosmiczna osoba! I niech zawsze pozostanie tak niesamowity, zachowuje wiele pozytywnych cech i emocji. Wszystkiego najlepszego z okazji 75 urodzin!

Jesteś panem żywiołów, pogromcą ponurego nastroju, królem pozytywnych emocji, naszym dziadkiem. Jesteśmy wdzięczni za szczęśliwe dzieciństwo, za wszystko, czego nas nauczyłeś i nadal uczysz, jesteś niesamowity, dziękuję. Wszystkiego najlepszego z okazji 75 urodzin!

Jesteś nieskończonym źródłem pozytywności, energii, cnoty, właściwej rady, siły, dobroci i zrozumienia. Jak wspaniale, że w naszej rodzinie jest tak wspaniały człowiek jak ty, ojciec i dziadek w jednej osobie. Dziękuję mój drogi Dziadku!

Droga Siostro, gratulacje z okazji 75 urodzin! Niech każda chwila Twego życia zapewni Ci wspaniały nastrój i szczęście. Życzę Ci, abyś zawsze pozostawała samowystarczalną, wesołą i inteligentną kobietą. Niech w domu zapanuje pokój, wygoda, miłość i wzajemne zrozumienie.

Mój drogi Bracie, gratulacje z okazji 75 urodzin! Życzę dobrego zdrowia i dużo siły do osiągania wszystkich celów i zdobywania nowych wyżyn.

Pragnę skierować najszczersze i najcieplejsze gratulacje dla najlepszego taty. Chcę wyrazić szczerą wdzięczność za mądre rady i wskazówki, szybką pomoc, rodzinne tradycje, pozytywne nastawienie i humor. Niech całe Twoje życie będzie wypełnione radością, a problemy będą nieistotne i nie psują nastroju!

Mój nieskończenie uwielbiany Wuju, niech Twoje zdrowie będzie silniejsze niż skaliste góry, Twoja wola silniejsza niż huraganowy wiatr, a Twój nastrój silniejszy niż wiosenny śpiew ptaków. Wszystkiego najlepszego z okazji 75 urodzin!

Nie jest łatwo znaleźć słowa dla tak pięknego syna jak Ty. Jest tak wiele do powiedzenia i życzeń do złożenia, ale żadne słowa nie wyrażą całej radości, którą czuję. Pozdrawiam, kocham i mam nadzieję, że będziesz miał szczęśliwy dzień urodzin!