Eleganckie życzenia na 70 urodziny

Eleganckie życzenia na 70 urodziny

Zabawne, fajne i krótkie, eleganckie i poważne życzenia na 70 urodziny dla mamy i mężczyzny, dla cioci i taty, gify dla siostry i kobiety, dla cioci zyczenia z okazji 70 urodzin, śmieszne. Życzenia urodzinowe na 70 lat dla mamy i dziadka, dla babci i taty, dla faceta na 70tke urodziny, na wesoło. Życzenia urodzinowe dla przyjaciela, dla 70 latki smieszne dla szwagra. Treść życzeń, piękne i proste na 70 lat, urodziny dla mamy, życzenia katolickie, pozdrowienia jubileuszowe 70 lat, dla kolezanki i księdza, dla szefa i żony. Życzenia urodzinowe na 70 lat śmieszne dla siostry i mężczyzny, z okazji 70 lat. Życzenia urodzinowe z okazji 70 rocznicy urodzin, dla mamy rocznica, dla tesciowej i brata. Kartka z zyczeniami, oryginalne i ciekawe, eleganckie życzenia na 70 te urodziny, krótkie dla taty i babci, dla kobiety i brata, dla kolegi i księdza, życzenia 70 rocznica urodzin dla taty i wujka. Dedykacja, eleganckie i wesołe życzenia na 70-siate urodziny religijne i oficjalne, dla dziadka i brata, dla przyjaciółki i wujka, dla ojca i szefa na 70 lecie, dla szwagra i szefa. Kartki z życzeniami, jakie mądre życzenia urodzinowe, fajne życzenia gify, co życzyć na 70 urodziny dla faceta kartki. Najładniejsze, poważne i serdeczne życzenia dla mamy i taty, dla babci, jubilata na 70 te urodziny, śmieszne życzenia urodzinowe dla 70 latki, poważne. Życzenia urodzinowe dla 70 latka. Gify, krótkie i religijne zyczenia urodzinowe na 70 lat. Serdeczne i najładniejsze, madre i ładne życzenia na urodziny 70 lat mężczyzny i dla męża, na wesoło dla przyjaciółki w dniu 70 urodzin.

Słowo, które rozgrzewa duszę, jest silniejsze niż najgorętszy płomień, Babciu. Słowo jest święte, może wyleczyć wszystkie choroby, rozwiązać wszystkie problemy i zadania. Ty, jak ciepły koc, ogrzej i otul swoją troską wszystkich wokół siebie. Nie przestawaj być taka cudowna!

Twoje serce, Babciu, jest po prostu ogromne, ponieważ kochasz każdego z nas. Niech los, jako wyraz wdzięczności za dobroć, hojnie obsypie Twoje życie szczęśliwymi chwilami i z każdym rokiem podwaja Twoje dobre zdrowie i radość!

Moja droga Babciu, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Cieszymy się, że mamy Ciebie - taką miłą, mądrą i delikatną kobietę. Niech Twoja twarz zawsze lśni uśmiechem, któremu towarzyszy szczęście i radość. Życzymy, abyś zapomniała o wszystkich lekarzach, I byś krok po kroku realizowała swoje plany i cieszyła się życiem.

Nie ma dnia, w którym nie byłbym szczęśliwy, że mam tak wspaniałego Dziadka. A dziś są jego 70 urodziny, więc spieszę pogratulować mu i życzę nieskończonego światła duszy, aby jego serce biło równo i szalało tylko ze szczęścia!

Droga i ukochana Mamo! Dzisiaj jest Twój najważniejszy dzień i spieszę Ci pogratulować. Życzę Ci zdrowia, szczęśliwych dni i delikatnego piękna. Niech uśmiech nigdy nie znika z Twojej twarzy. Dziękuję za miłość i troskę, jaką dajesz. Gratulacje z okazji 70 urodzin, Mamo!

Droga Mamo, gratulacje z okazji 70 urodzin! Ty zawsze nam pomagałaś. Dziękuję za życie i miłość, które dajesz każdego dnia. Życzymy zdrowia, wielu lat szczęśliwego życia, morza szczęścia i niezapomnianych dni. Niech słoneczne uśmiechy zawsze rozświetlają Twój dom, a Ty zawsze pozostań tą samą troskliwą i kochającą mamą. Jesteś najlepszą mamą na świecie. Kochamy Cię.

Moja droga Mamo, dziś jest taki ciepły dzień, Twoje 70 urodziny. Życzę niezmierzonego szczęścia, zdrowia, wielkiej miłości i spełnienia pragnień. Niech Twoje życie będzie wypełnione tylko wspaniałymi emocjami, dobrymi ludźmi i szczęśliwymi dniami. Wszystkiego najlepszego, Mamo!

Tato, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Każdego dnia dajesz mi tyle emocji i miłości. Niech iskra w Twoim sercu nigdy nie zgasnie, a miłość w Twojej duszy stanie się większa i głębsza. Życzę zdrowia na długie lata i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach.

Niech ten dzień będzie pełen pozytywnych emocji i kolorów. Niech w pobliżu będą tylko szczerzy i mądrzy ludzie, a sukces będzie Twoim stałym towarzyszem życia. Wszystkiego najlepszego, mój drogi Ojcze!

Tatusiu, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Niech każdy zakręt życia przynosi tylko radość, a każda minuta wywołuje uśmiech na twarzy. Niech szczęście puka do Twoich drzwi każdego dnia, a zdrowie będzie trwać przez wiele lat. Bardzo Cię kocham.

Tato, drogi i ukochany człowieku, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Niech Twoja siła woli i mądrość pomogą Ci zdobywać nowe wyżyny. Sukcesów w życiu, zdrowia na długie lata i tylko szczęśliwych dni. Jesteś niezastąpioną osobą w moim przeznaczeniu, dziękuję za wytrwałość i cierpliwość.