Życzenia na 70 urodziny eleganckie, krótkie, śmieszne i religijne, urodzinowe na 70 lat dla mamy

Życzenia na 70 urodziny eleganckie, krótkie, śmieszne i religijne, urodzinowe na 70 lat dla mamy

Zabawne, fajne i krótkie, eleganckie i poważne życzenia na 70 urodziny dla mamy i mężczyzny, dla cioci i taty, gify dla siostry i kobiety, dla cioci zyczenia z okazji 70 urodzin, śmieszne. Życzenia urodzinowe na 70 lat dla mamy i dziadka, dla babci i taty, dla faceta na 70tke urodziny, na wesoło. Życzenia urodzinowe dla przyjaciela, dla 70 latki smieszne dla szwagra. Treść życzeń, piękne i proste na 70 lat, urodziny dla mamy, życzenia katolickie, pozdrowienia jubileuszowe 70 lat, dla kolezanki i księdza, dla szefa i żony. Życzenia urodzinowe na 70 lat śmieszne dla siostry i mężczyzny, z okazji 70 lat. Życzenia urodzinowe z okazji 70 rocznicy urodzin, dla mamy rocznica, dla tesciowej i brata. Kartka z zyczeniami, oryginalne i ciekawe życzenia na 70 te urodziny, krótkie dla taty i babci, dla kobiety i brata, dla kolegi i księdza, życzenia 70 rocznica urodzin dla taty i wujka wesołe. Dedykacja i życzenia na 70-siate urodziny religijne i oficjalne, dla dziadka i brata, dla przyjaciółki i wujka, dla ojca i szefa na 70 lecie, dla szwagra i szefa. Kartki z życzeniami, jakie mądre życzenia urodzinowe, fajne życzenia gify, co życzyć na 70 urodziny dla faceta kartki. Serdeczne, najładniejsze i poważne życzenia dla mamy i taty, dla babci, jubilata na 70 te urodziny, śmieszne życzenia urodzinowe dla 70 latki, poważne. Życzenia urodzinowe dla 70 latka. Gify, krótkie i religijne zyczenia urodzinowe na 70 lat. Serdeczne i najładniejsze, madre i ładne życzenia na urodziny 70 lat mężczyzny i dla męża, na wesoło dla przyjaciółki w dniu 70 urodzin.

Słowo, które rozgrzewa duszę, jest silniejsze niż najgorętszy płomień - babciu! Słowo jest święte, może wyleczyć wszystkie choroby, rozwiązać wszystkie problemy i zadania. Ty, jak ciepły koc, ogrzej i otul swoją troską wszystkich wokół siebie! Nie przestawaj być taka cudowna!

Twoje serce, babciu, jest po prostu ogromne, ponieważ kochasz każdego z nas. Niech los, jako wyraz wdzięczności za dobroć, hojnie obsypie Twoje życie szczęśliwymi chwilami iz każdym rokiem podwoi Twoje zdrowie i radość.

Moja droga babciu, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Cieszymy się, że mamy Ciebie - taką miłą, mądrą i delikatną kobietę. Niech Twoja twarz lśni uśmiechem, któremu zawsze towarzyszy szczęście i radość. Życzymy, abyś zapomniał o drodze do lekarzy, krok po kroku realizować swoje plany i cieszyć się życiem.

Nie ma dnia, w którym nie byłbym szczęśliwy, że mam tak wspaniałego dziadka! A dziś są jego 70 urodziny, którymi spieszę pogratulować mu i życzę nieskończonego światła duszy, aby jego serce biło równo i zamarzło tylko ze szczęścia!

Droga i ulubiona mama wszystkich! Dzisiaj jest Twój najważniejszy dzień i spieszę ci pogratulować. Życzę Wam zdrowia, szczęśliwych dni i delikatnego piękna. Niech uśmiech nigdy nie zniknie z Twojej twarzy! Dziękuję za miłość i troskę, jaką dajesz. Gratulacje z okazji 70 urodzin, mamo!

Droga mamo, gratulacje z okazji 70 urodzin! Ty zawsze nam pomagałaś. Dziękuję za życie i miłość, które dajesz każdego dnia. Życzymy zdrowia, wielu lat szczęśliwego życia, morza szczęścia i niezapomnianych dni. Niech słoneczne uśmiechy zawsze rozświetlają Twój dom, a Ty zawsze pozostajesz tą samą troskliwą i kochającą mamą. Jesteś najlepszą mamą na świecie! Kochamy Cię!

Moja droga mamo, dziś jest taki ciepły dzień, twoje 70 urodziny! Życzę niezmierzonego szczęścia, zdrowia, wielkiej miłości i spełnienia pragnień. Niech wasze życie będzie wypełnione tylko wspaniałymi emocjami, dobrymi ludźmi i szczęśliwymi dniami. Wszystkiego najlepszego mamo!

Tato, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Każdego dnia dajesz mi tyle emocji i miłości. Niech iskra w twoim sercu nigdy nie zgasnie, a miłość w twojej duszy stanie się szersza. Życzę zdrowia na długie lata i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!

Niech ten dzień będzie pełen pozytywnych emocji i kolorów. Niech w pobliżu będą tylko szczerzy i mądrzy ludzie, a sukces będzie Twoim towarzyszem życia! Wszystkiego najlepszego, mój drogi ojcze!

Tatusiu, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Niech każdy zakręt życia przynosi tylko radość, każda minuta życia wywołuje uśmiech na twarzy. Niech szczęście puka do twoich drzwi każdego dnia, a zdrowie będzie trwać przez wiele lat. Bardzo cię kocham!

Tato, drogi, ukochany człowieku, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Niech twoja siła woli i mądrość pomogą ci zdobyć nowe wyżyny. Sukces w życiu, zdrowie na długie lata i szczęśliwe dni. Jesteś niezastąpioną osobą w moim przeznaczeniu, dziękuję za wytrwałość i cierpliwość!