Eleganckie życzenia na 70 urodziny

Eleganckie życzenia na 70 urodziny

Eleganckie życzenia na 70 urodziny dla mężczyzny, gify dla szefa i brata. Krótkie życzenia na 70 urodziny dla mamy, dedykacja, dla 70-latka, dla męża. Poważne życzenia na 70 urodziny dla taty, sentencje, religijne gify dla księdza. Dowcipne życzenia na 70 urodziny dla siostry, gify, przemówienie na 70 urodziny. Eleganckie życzenia urodzinowe na 70 lat dla kobiety, kartki, dla szefowej. Życzenia z okazji 70 urodzin, gify, dla koleżanki, na 70 lecie, 70 urodziny jaki to jubileusz. Życzenia na 70 urodziny śmieszne, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin szefowej. Krótkie życzenia na 70-te urodziny dla kobiety poważne, dla babci i taty 70 lat. Śmieszne życzenia urodzinowe na 70 urodziny, dla cioci, oficjalne życzenia jubileuszowe. Serdeczne życzenia urodzinowe dla 70 latki dla babci, pozdrowienia jubileuszowe 70 lat. Piękne życzenia dla taty na 70 urodziny siostry, życzenia dla jubilata 70 lat. Śmieszne życzenia na 70 urodziny, oryginalne dla wujka, siedemdziesiąte urodziny. Nieoklepane życzenia urodzinowe dla 70 latka, religijne gify, dla teściowej i synowej. Życzenia urodzinowe na 70 lat śmieszne, dla mamy, życzenia na 70 rocznicę urodzin. Życzenia urodzinowe z okazji 70 urodzin, na siedemdziesiąte urodziny.

Słowo, które rozgrzewa duszę, jest silniejsze niż najgorętszy płomień, Babciu. Słowo jest święte, może wyleczyć wszystkie choroby, rozwiązać wszystkie problemy i zadania. Ty, jak ciepły koc, ogrzej i otul swoją troską wszystkich wokół siebie. Nie przestawaj być taka cudowna!

Twoje serce, Babciu, jest po prostu ogromne, ponieważ kochasz każdego z nas. Niech los, jako wyraz wdzięczności za dobroć, hojnie obsypie Twoje życie szczęśliwymi chwilami i z każdym rokiem podwaja Twoje dobre zdrowie i radość!

Moja droga Babciu, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Cieszymy się, że mamy Ciebie - taką miłą, mądrą i delikatną kobietę. Niech Twoja twarz zawsze lśni uśmiechem, któremu towarzyszy szczęście i radość. Życzymy, abyś zapomniała o wszystkich lekarzach, I byś krok po kroku realizowała swoje plany i cieszyła się życiem.

Nie ma dnia, w którym nie byłbym szczęśliwy, że mam tak wspaniałego Dziadka. A dziś są jego 70 urodziny, więc spieszę pogratulować mu i życzę nieskończonego światła duszy, aby jego serce biło równo i szalało tylko ze szczęścia!

Droga i ukochana Mamo! Dzisiaj jest Twój najważniejszy dzień i spieszę Ci pogratulować. Życzę Ci zdrowia, szczęśliwych dni i delikatnego piękna. Niech uśmiech nigdy nie znika z Twojej twarzy. Dziękuję za miłość i troskę, jaką dajesz. Gratulacje z okazji 70 urodzin, Mamo!

Droga Mamo, gratulacje z okazji 70 urodzin! Ty zawsze nam pomagałaś. Dziękuję za życie i miłość, które dajesz każdego dnia. Życzymy zdrowia, wielu lat szczęśliwego życia, morza szczęścia i niezapomnianych dni. Niech słoneczne uśmiechy zawsze rozświetlają Twój dom, a Ty zawsze pozostań tą samą troskliwą i kochającą mamą. Jesteś najlepszą mamą na świecie. Kochamy Cię.

Moja droga Mamo, dziś jest taki ciepły dzień, Twoje 70 urodziny. Życzę niezmierzonego szczęścia, zdrowia, wielkiej miłości i spełnienia pragnień. Niech Twoje życie będzie wypełnione tylko wspaniałymi emocjami, dobrymi ludźmi i szczęśliwymi dniami. Wszystkiego najlepszego, Mamo!

Tato, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Każdego dnia dajesz mi tyle emocji i miłości. Niech iskra w Twoim sercu nigdy nie zgasnie, a miłość w Twojej duszy stanie się większa i głębsza. Życzę zdrowia na długie lata i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach.

Niech ten dzień będzie pełen pozytywnych emocji i kolorów. Niech w pobliżu będą tylko szczerzy i mądrzy ludzie, a sukces będzie Twoim stałym towarzyszem życia. Wszystkiego najlepszego, mój drogi Ojcze!

Tatusiu, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Niech każdy zakręt życia przynosi tylko radość, a każda minuta wywołuje uśmiech na twarzy. Niech szczęście puka do Twoich drzwi każdego dnia, a zdrowie będzie trwać przez wiele lat. Bardzo Cię kocham.

Tato, drogi i ukochany człowieku, wszystkiego najlepszego z okazji 70 urodzin! Niech Twoja siła woli i mądrość pomogą Ci zdobywać nowe wyżyny. Sukcesów w życiu, zdrowia na długie lata i tylko szczęśliwych dni. Jesteś niezastąpioną osobą w moim przeznaczeniu, dziękuję za wytrwałość i cierpliwość.