Życzenia urodzinowe dla 7 latka

Życzenia urodzinowe dla 7 latka

Życzenia na 7 urodziny dla dziewczynki i syna, dla chłopca i dzieci. Życzenia urodzinowe dla 7 latka chłopca i wnuka, zyczenia urodzinowe dla dziewczynki na 7 lat, wnuczki 7 latki. Życzenia dla 7 latka na urodziny, syna i wnuka, życzenia urodzinowe na 7 lat. Życzenia urodzinowe dla 7 letniej dziewczynki i chłopca, wnuczki i dziecka 7 lat. Zyczenia urodzinowe dla corki 7 latki, dla dziecka 7 letniego, dla syna na 7-me urodziny dziecka, dla 7 letniej wnuczki, życzenia z okazji 7 urodzin, kartki z życzeniami na 7 urodziny.

To urodziny mojej córeczki i chcę jej pogratulować z okazji rocznicy! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i nikt nie odbierze Ci szczęścia. Kocham Cię.

Nie mam słów, by wyrazić, jak bardzo się cieszę, że jestem z Tobą i widzę, jak dorastasz otoczony miłością i szczęściem! Mam nadzieję, że życie da Ci chwile wielkiej radości i osiągniesz wszystko, do czego dążysz. Wszystkiego najlepszego z okazji 7 urodzin!

Mam nadzieję, że ten dzień będzie dla Ciebie niezapomniany i zawsze będziesz pamiętać, że Twój ojciec i ja kochamy Cię całym sercem. Wszystkiego najlepszego, moja słodka Dziewczynko!

Moje serce napełnia się wielkim wzruszeniem, gdy przypominam sobie, że dziś są Twoje 7 urodziny, bo mogę przeżyć na nowo ten piękny dzień, kiedy Ty, moja Córko, pojawiłaś się w moim życiu, aby napełnić je największą radością. Wszystkiego najlepszego!

Niech Bóg pobłogosławi Twoje 7 urodziny i napełni Cię miłością, zdrowiem i dobrym samopoczuciem nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia Twojego życia. Wszystkiego najlepszego, Córko!

Córko, dziś obchodzisz kolejny rok swojego życia i przepełnia mnie radość, że mogę być z Tobą. Mam nadzieję, że spędzisz wspaniały wieczór i dostaniesz wszystko, czego pragnęłaś. Wszystkiego najlepszego z okazji 7 urodzin!

W taki dzień jak dzisiaj, 7 lat temu, pojawiłaś się, aby oświetlić moje życie i życie Twojego ojca i stać się centrum naszego wszechświata. Jak miło wspominać ten moment i celebrować go z radością każdego roku. Wszystkiego najlepszego, moja droga Córko! Kochamy Cię!

Gratulujemy urodzin naszej małej księżniczki! Cieszymy się, że możemy świętować ten dzień razem z Tobą i całą rodziną, bo nie ma nic piękniejszego niż wspominanie chwili narodzin. Gratulacje, Córko!

Gratulacje z okazji urodzin najlepszego syna na świecie, który swoim uśmiechem potrafi zmienić mój nastrój. Jestem najszczęśliwszą kobietą w całym wszechświecie. Kocham Cię!

Dziś obchodzimy kolejny rok Twojego życia i miałem szczęście być świadkiem tego cudu. Życie, Synu, jest bezcennym cudem, który Bóg nam daje, ponieważ nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi. Wszystkiego najlepszego z okazji 7 urodzin! Niech w Twoim życiu nigdy nie zabraknie miłości i pomyślności.

Nie możesz sobie wyobrazić, jak bardzo jestem wdzięczny za życie, że dałem mi możliwość zostania Twoim ojcem. Twoja obecność całkowicie mnie zmieniła i napełniła witalnością, jakiej nigdy wcześniej nie czułem. Dzięki Tobie stałem się lepszy niż byłem wcześniej i każdego dnia staram się być dla Ciebie najlepszym przykładem. Wszystkiego najlepszego, Synu! Kocham Cię!