Życzenia na 65 urodziny mądre dla mężczyzny, taty i mamy, urodzinowe na 65 lat dla siostry, faceta i dziadka

Życzenia na 65 urodziny mądre dla mężczyzny, taty i mamy, urodzinowe na 65 lat dla siostry, faceta i dziadka

Mądre życzenia na 65 urodziny dla mężczyzny i taty, dla mamy i koleżanki. Mądre życzenia urodzinowe na 65 lat, na urodziny dla taty i dziadka, dla mamy i faceta, dla koleżanki śmieszne. Mądre życzenia na 65 urodziny, życzenia dla koleżanki i taty, dla siostry i babci, zyczenia urodzinowe na 65 lat dla taty. Życzenia z okazji 65 urodzin, kartki z życzeniami na 65 urodziny. Życzenia urodzinowe dla 65 latka, śmieszne zyczenia na urodziny 65 lat dla meza i szefa śmieszne. Życzenia na 65-te urodziny dla mamy i mężczyzny, dla mamy i siostry, dla babci i brata, dla taty i faceta.

Mój drogi człowieku, mój promień ciepła, mój dziadku, uszczęśliwiasz nas każdego dnia, umiesz zaskakiwać, potrafisz czynić prawdziwe cuda. Wszystko podlega Tobie, znasz wszystkie sekrety, wiele nas nauczyłeś. Nie przestawaj!

Mój drogi dziadku, dzisiaj obchodzisz 65 urodziny, dlatego tak się cieszę. Cieszę się, że mogę być z tobą tego dnia. Zachowajmy tę tradycję przez długie lata, bo w tym dniu pozdrowienia płyną niekończącym się strumieniem, a uśmiechy radości i szczęścia wypełniają całą przestrzeń. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Święto, uczucie magii i szczęścia panuje w Twoim domu Dziadku, nie na darmo, bo obchodzisz następne urodziny! Zawsze bądź tą samą wesołą, żartowną, zdrową, serdeczną i miłą osobą!

Nasz złoty człowiek, nasz diament, wszystkiego najlepszego z okazji 65urodzin! Życzenia długiego życia, godnego pozazdroszczenia zdrowia, siły ducha, spełnienia marzeń i celów, energii witalnej i pozytywnego nastroju zapewne będą dziś często brzmiały, ale jeśli naprawdę na nie zasługujesz, dlaczego ich nie powiemy? Wszystkiego najlepszego!

Nasz ojciec, nasz dziadek, w imieniu wszystkich dzieci i wnuków serdecznie dziękujemy za wszystko, czego nas nauczyliście i daliście, za wszystkie bezcenne lekcje i mądre rady, za wszystkie ciepłe i szczęśliwe wspomnienia, niech ich liczba tylko wzrośnie!

Dzisiaj jest nie tylko dzień, dziś prawdziwe święto, bo mój ulubiony teść obchodzi 65 urodziny! Niech więc ten dzień bawić się wszystkimi kolorami i ciepłymi promieniami słońca, niech wszystkie nadchodzące chmury przyniosą tylko pełen wdzięku deszcz. Żyj długo i nadal sprawiaj nam radość! Wszystkiego najlepszego!

Umiłowany i drogi teśc, jesteś wyjątkową osobą! Trudno znaleźć tego samego pracowitego pracownika, kochającego męża, tak uczciwego i godnego człowieka, najmilszego ojca i dziadka. Życzę ci, abyś zawsze pozostał taki sam, nie tracił dobrych cech na swojej drodze życiowej, był młody w duchu, radosny i szczęśliwy!

Życzę dobrego zdrowia i samopoczucia. Niech ten dzień przyniesie Wam radość i szczęście. Bardzo cię kochamy. Niech gwiazda twojego szczęścia zawsze świeci jasno. Wszystkiego najlepszego, moja ulubiona teściowa!

Wszystkiego najlepszego, wujku! Życzymy dziś nie tylko podsumowania minionych lat, ale także postawienia nowego celu w rozwoju. Jesteśmy pewni, że Twoja wytrwałość i optymizm pomogą przenieść góry! Niech ten dzień będzie nowym szczęśliwym krokiem w przyszłość!

Nie ma piękniejszego dnia niż urodziny żony, najbardziej wyczekiwane i ulubione święto! Czule cię obejmuję i gratuluję w dniu twojego pojawienia się na tym świecie. Dziękuję za całe piękno, które jest w Tobie ukryte, ale widoczne dla wszystkich.

Droga, ukochana i jedyna żono, wszystkiego najlepszego z okazji 65 urodzin! Bądź zawsze taką wyjątkową i niepowtarzalną, elegancką, niesamowitą i kosmiczną, troskliwą i czułą kobietą!