Życzenia urodzinowe dla 6 latka dziewczynki, syna, wnuczki i corki, na 6 urodziny dla chłopca i dziecka

Życzenia urodzinowe dla 6 latka dziewczynki, syna, wnuczki i corki, na 6 urodziny dla chłopca i dziecka

Smieszne życzenia na 6 urodziny dziecka i córki, dla dziewczynki i chłopca, życzenia na 6 lat. Życzenia urodzinowe dla 6 latka chłopca, zyczenia dla 6 letniej dziewczynki i wnuczki, na 6 urodziny chłopca i córki, życzenia z okazji 6 urodzin dla dziewczynki i syna, dla wnuczki i chłopca 6-latka. Życzenia urodzinowe na 6 lat dla dziewczynki i dziecka, dla dzieci i chłopca dla 6 latki. Smieszne zyczenia dla syna i wnuczki na 6-te urodziny, zyczenia urodzinowe dla wnuczka i corki 6 latka. Życzenia z okazji 6 urodzin, życzenia urodzinowe na 6 urodziny dla chłopaka i chłopca, dla dziewczynki i dzieci.

Wszystkiego najlepszego! Chcę Ci życzyć, aby ten świat był dla Ciebie dobry. Niech wasze serce zawsze będzie wypełnione dobrocią, miłością i wdzięcznością. Pamiętaj, że jesteś wyjątkową osobą na tym świecie! Stwórca ma dla ciebie wielkie plany.

Wszystkiego najlepszego, moje drogie słońce! Jakie miałem szczęście, że cię mam, moja dobra dziewczynko. Wiele uśmiechów i radości, prezenty i słodycze dla Ciebie! Niech Twój każdy dzień, jak w bajce, będzie dobry, interesujący, jasny i cudowny!

Mała księżniczko, moja ukochana dziewczynko, niech dobra Wróżka zejdzie do Ciebie na różowej chmurze i zaprezentuje wesołe i słodkie 6 urodziny z czekoladowymi drzewkami i chmurami waty cukrowej!

Tyle gratulacji dla Ciebie, prezentów i kwiatów. Wszystko to dla Ciebie z miłością! Niech Twój niezmierzony optymizm pomoże Ci w życiu. Jesteś mądrą i piękna dziewczynką, tak pozostań do końca.

Czcimy Cię dzisiaj, drogi wnuczku! W twoje 6 urodziny życzę ci pewnego przejścia z jednego jasnego etapu życia do drugiego. Niech te przemiany prowadzą do szlachetnego snu. Niech Twój talent zostanie ujawniony w pełni!

Dziękuję Bogu za to, że dał ci kolejny rok życia i za to, że dał mi szczęście bycia z tobą i zobaczenia, jak zdmuchujesz świeczki na torcie i świętujesz swoje istnienie z tymi, którzy najbardziej cię uwielbiają. Wszystkiego najlepszego!

Wszedłeś do mojego życia, aby uczynić je piękniejszym i szczęśliwszym. Za każdym razem, gdy wspominam twoje urodziny, moje serce napełnia się radością i nostalgią. Wszystkiego najlepszego z okazji 6 urodzin!

Jako twój ojciec przysięgam cię kochać i dbać o ciebie do ostatnich dni, bo bez względu na to, ile czasu minie, zawsze będziesz córką ojca. Wszystkiego najlepszego, córko!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień, ponieważ świętujemy Twoje 6 urodziny. Chętnie będę świętować z Wami ten dzień i pomogę Wam mieć niezapomniane urodziny. Gratulacje, kochana córko!

Mimo odległości zawsze o tobie pamiętam i przesyłam ci moje życzenia i miłość. Mam nadzieję, że Twoje urodziny będą szczęśliwe i już niedługo będziemy mogli się spotkać, aby świętować je jako ojciec i córka. Wszystkiego najlepszego z okazji 6 urodzin!

Bez względu na to, ile masz lat, zawsze będę cię widzieć jako moją małą księżniczkę, bo taka byłaś, jesteś i pozostaniesz dla mnie do ostatnich dni. Wszystkiego najlepszego, córko!