Życzenia urodzinowe dla 6 latka

Życzenia urodzinowe dla 6 latka

Smieszne życzenia na 6 urodziny dziecka i córki, dla dziewczynki i chłopca, życzenia na 6 lat. Życzenia urodzinowe dla 6 latka chłopca, zyczenia dla 6 letniej dziewczynki i wnuczki, na 6 urodziny chłopca i córki, życzenia z okazji 6 urodzin dla dziewczynki i syna, dla wnuczki i chłopca 6-latka. Życzenia urodzinowe na 6 lat dla dziewczynki i dziecka, dla dzieci i chłopca dla 6 latki. Smieszne zyczenia dla syna i wnuczki na 6-te urodziny, zyczenia urodzinowe dla wnuczka i corki 6 latka. Życzenia z okazji 6 urodzin, życzenia urodzinowe na 6 urodziny dla chłopaka i chłopca, dla dziewczynki i dzieci.

Wszystkiego najlepszego! Chcę Ci życzyć, aby ten świat był dla Ciebie dobry. Niech Twoje serce zawsze będzie wypełnione dobrocią, miłością i wdzięcznością. Pamiętaj, że jesteś wyjątkową osobą na tym świecie. Stwórca ma dla Ciebie wielkie plany.

Wszystkiego najlepszego, moje drogie Słoneczko! Jakie miałem szczęście, że Cię mam, moja dobra Dziewczynko. Wiele uśmiechów i radości, prezentów i słodyczy. Niech każdy Twój dzień, jak w bajce, będzie dobry, interesujący, jasny i cudowny.

Mała Księżniczko, moja ukochana Dziewczynko, niech dobra wróżka zejdzie do Ciebie na różowej chmurze i zaprezentuje wesołe i słodkie 6 urodziny z czekoladowymi drzewkami i chmurami waty cukrowej.

Moc gratulacji dla Ciebie, prezentów i kwiatów! Wszystko to dla Ciebie z miłością. Niech Twój niezmierzony optymizm pomoże Ci w życiu. Jesteś mądrą i piękna dziewczynką, taką pozostań na zawsze.

Czcimy Cię dzisiaj, drogi Wnuczku. W twoje 6 urodziny życzę Ci pewnego przejścia z jednego jasnego etapu życia do drugiego. Niech te przemiany prowadzą do szlachetnego snu. Niech Twój talent zostanie ujawniony w pełni.

Dziękuję Bogu za to, że dał Ci kolejny rok życia i za to, że dał mi szczęście bycia z Tobą i zobaczenia, jak zdmuchujesz świeczki na swym torcie i świętujesz swoje istnienie z tymi, którzy najbardziej Cię uwielbiają. Wszystkiego najlepszego!

Wszedłeś do mojego życia, aby uczynić je piękniejszym i szczęśliwszym. Za każdym razem, gdy wspominam Twoje urodziny moje serce napełnia się radością i nostalgią. Wszystkiego najlepszego z okazji 6 urodzin!

Jako Twój ojciec przysięgam Cię kochać i dbać o Ciebie do ostatnich dni, bo bez względu na to, ile czasu minie, zawsze będziesz córką ojca. Wszystkiego najlepszego, moja Córko!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień, ponieważ świętujemy Twoje 6 urodziny. Chętnie będę świętować z Tobą ten dzień i pomogę Ci przeżyć niezapomniane urodziny. Gratulacje, kochana Córko!

Mimo odległości zawsze o Tobie pamiętam i przesyłam Ci moje życzenia i miłość. Mam nadzieję, że Twoje urodziny będą szczęśliwe i już niedługo będziemy mogli się spotkać, aby świętować je jako ojciec i córka. Wszystkiego najlepszego z okazji 6 urodzin!

Bez względu na to, ile masz lat, zawsze będę Cię widzieć jako moją małą księżniczkę, bo taka byłaś, jesteś i pozostaniesz dla mnie do ostatnich dni. Wszystkiego najlepszego, Córko!