Życzenia na 55 urodziny

Życzenia na 55 urodziny

Życzenia na 55 urodziny dla mężczyzny i mamy, dla siostry i taty, dla męża i cioci, dla babci i brata. Życzenia na 55 urodziny dla nauczyciela, życzenia dla faceta, urodzinowe dla taty, na urodziny na 55 lat. Śmieszne zyczenia na 55-te urodziny dla koleżanki i nauczyciela, życzenia z okazji 55 lat. Kartki z życzeniami na 55 urodziny.

Drogi Nauczycielu, gratulacje z okazji 55 urodzin! Życzymy wielu lat czerpania radości z pracy i kreatywności, przyjmowania wdzięcznych uśmiechów uczniów i szczerego szacunku współpracowników, dobrego zdrowia i dobrego humoru, życia na tle szczęścia, w promieniach radości, sukcesu i miłości.

Światło mojej duszy, Ogniu mego serca, moja ukochana Babciu! Wszystkie słowa, które mogę do Ciebie wypowiedzieć nie będą w stanie pokazać wielkości Twojej duszy i głębi Twojego serca, ale to nie ma znaczenia. Najważniejsze, zawsze bądź z nami.

Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin! Dziękuję Ci za wszystkie chwile, które mi dałaś, za cierpliwość, mądrość i wspaniałe wychowanie. Wybacz mi, że czasami Cię obrażam. Życzę Ci najważniejszej rzeczy - dobrego zdrowia. Zawsze bądź sobą. Jesteś najlepszą kobietą w moim życiu.

Umiłowany, drogi Mężu, w ten jasny dzień pozwól mi być z Tobą, przytulić i wypowiedzieć te miłe słowa. Moja miłość do Ciebie nie zna granic, masz oczy jak dwa bezdenne oceany. Imponujesz siłą woli, odwagą i pewnością siebie - cechami, które innych tak bardzo inspirują!

Tato, dzisiaj chcę powiedzieć Ci wiele miłych i delikatnych słów. Ogromnie dziękuję za wszystkie lekcje życia, za cierpliwość i mądrość. Życzę harmonii, żywotności i niezapomnianych cudów. Wszystkiego najlepszego!

Tato, wszystkiego najlepszego! Zawsze bądź tak samo pozytywny i przyjazny. Niech dusza zawsze będzie młoda, a oczy płoną jasnym światłem.

Tak wiele we mnie włożyłeś, tyle mi dałeś, tak bardzo o mnie dbałeś, Tato. Dziękuję za wszystko. W tym dniu życzę Ci pokonania wszelkich przeszkód, osobistego sukcesu i nieograniczonego szczęścia. Niech Twoja ścieżka będzie łatwa i by prowadziła do wielkich osiągnięć. Wszystkiego najlepszego!

Nasz ukochany, drogi i szanowany Ojcze, Mężu, Teściu i główna Osobo w rodzinie. Przyjmij te szczere życzenia urodzinowe, życzenia, uściski i uśmiechy. Kochamy Cię i doceniamy!

Moja droga Teściowo, pozostań zawsze tą samą energiczną, pogodną, uczciwą i życzliwą osobą, która kocha wszystkich. Niech w Twoim życiu zawsze będzie szczęście i sukces. Niech dni Twojego życia będą pełne optymizmu. Wszystkiego najlepszego, moja ukochana Teściowo!

Wszystkiego najlepszego! Jesteś silny, stylowy, odważny - prawdziwy wujek. Życzę Ci radosnych spotkań i miłych chwil. Niech każda osoba, którą spotkasz w życiu przyniesie morze pozytywności, nasyci energią witalną. Niech praca przynosi wielki dochód i przyjemność!

Moja ulubiona Żono, wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin! Niech ten świat lśni blaskiem Twoich pięknych oczu i szerokością Twojego cudownego uśmiechu. Piękne kontury Twojej sylwetki są przedmiotem podziwu wszystkich wokół, ale tylko ja pozostanę Twoim jedynym i kochającym mężem.