Życzenia na 5 urodziny

Śmieszne życzenia na 5 urodziny dla chłopca i wnuka, syna i corki, dla 5 letniej dziewczynki i wnuczki, zyczenia na urodziny 5 lat dziewczynka. Życzenia urodzinowe dla 5 latka chłopca, życzenia z okazji 5 urodzin wnuczka. Życzenia dla 5 latka syna i wnuka, dla synka 5 latki, zyczenia dla corki i syna na 5 urodziny. Życzenia urodzinowe dla syna i dzieci na 5 latek, dla wnuka i dziewczynki na 5 lat. Życzenia urodzinowe dla wnuczki i dziewczynki, dla dziecka i chłopca 5 lat. Zyczenia urodzinowe dla wnuczka 5 latka, na urodziny na 5 lat dla chlopca i dziewczynki. Zyczenia na 5 urodziny corki i synka, dla wnuka i wnuczki 5 latki, kartki z zyczeniami na 5 urodziny. Życzenia urodzinowe na 5-te urodziny dziewczynka, kartka z życzeniami na 5 urodziny.

Życzenia na 5 urodziny, urodzinowe dla 5 latka, chłopca na 5 lat, dla dziewczynki i dziecka, dla 5 letniej dziewczynki i wnuczki, życzenia z okazji 5 urodzin dla syna i corki, dla wnuczka i wnuka

Co mam ci dać na 5 urodziny? Może powinienem dać Ci księżycowe gwiazdy, dać nadzieję na spełnienie wszystkich marzeń i pomysłów? Myślę, że możesz to zrobić sam, mój chłopcze. A ja po prostu muszę wypełniać radością każdą minutę twojego życia i dzieciństwa! Wszystkiego najlepszego, synu!

Życzę powodzenia i szczęśliwego życia, życzę wszystkiego najlepszego! Chcę, aby kwiaty rosły na ścieżkach, którymi podążasz, życzę jasnego słońca i ciepła w życiu, chcę, aby każdy Twój krok był wspaniałą przygodą w życiu, chcę, aby ten dzień był najlepszymi urodzinami w Twoim życiu! Wszystkiego najlepszego, najlepszy chłopak na świecie!

Moja zawsze mała dziewczynko, gratuluję cudownego dnia w twoim życiu. Niech wszystkie kielichy życia pójdą do ciebie. Jesteś najpiękniejszą, inteligentną i słodką dziewczynka. Zawsze będę Twoim obrońcą i będę Cię wspierać w każdej sytuacji. Pamiętaj, że nie ma ślepych zaułków. Dopóki żyję, będę ci pomagać. Kocham cię z całego serca!

Niech uśmiech świeci na Twojej twarzy każdego dnia, aby szczerzy przyjaciele i ekscytujące chwile Cię nie opuszczały, a szczęście są Twoimi wiernymi towarzyszami! Nasze dziecko, gratulujemy tego jasnego dnia!

Przyjmij moje gratulacje z okazji tego wspaniałego dnia! Do niedawna bawiłeś się lalkami i tkałeś wieńce, a dziś - jesteś o rok starszy, zbliżasz się do dorosłości. Niech wszystko ułoży się idealnie i nie będzie powodu do smutku!

Cieszymy się, że mamy takiego wnuka! W Twoje urodziny życzymy bajki, w której będzie dużo słońca, radości, prezentów, słodyczy, dobrej magii i przyjaciół! A my, Twoi dziadkowie, dołożymy wszelkich starań, aby ta bajka stała się rzeczywistością!

Umiłowany synu, wszystkiego najlepszego! Życzę ci całego wózka zdrowia, jak sportowiec, kilka ciasno narysowanych paczek zielonych papierów z wizerunkiem Franklina i koroną szczęścia w twoim domu. Powodzenia, radości i morze energii!

Rakiety aspirują do kosmosu - a Ty także aspirujesz do tego, co ciekawe i nieznane. Niech życie przyniesie ekscytujące odkrycia, niezwykłe eksperymenty i wszechświat miłości, zdrowia i szczęścia. Wnuku, wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin!

Drogi synu, niech w Twoim życiu będzie tyle zdrowia, szczęścia i pozytywności, że nigdy nie będę musiał się o to modlić! Niech problemy będą tylko śmieszne, pieniądze tylko duże, a miłość tylko prawdziwa! Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi wnuczku, idź do światła, które pochodzi z twojej duszy. Nie żyj tak, jak nakazuje ci społeczeństwo, telewizja i sieci społecznościowe. Wsłuchaj się w swoje wrażliwe serce i zaufaj Bogu, który jest opiekunem i przewodnikiem Twojego życia. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje, drogi wnuczku, w twoje 5 urodziny! Stałeś się starszy, silniejszy i mądrzejszy. Życzę, abyś nigdy się nie poddawał, zawsze idź naprzód, nie zapominając o rodzinie i przyjaciołach! Bądź miły i odważny w czynie! Obyś miał na drodze godnych towarzyszy, wierność, szczerość i wzajemność w miłości!