Życzenia urodzinowe dla 5 latka

Życzenia urodzinowe dla 5 latka

Śmieszne życzenia na 5 urodziny dla chłopca i wnuka, syna i corki, dla 5 letniej dziewczynki i wnuczki, zyczenia na urodziny 5 lat dziewczynka. Życzenia urodzinowe dla 5 latka chłopca, życzenia z okazji 5 urodzin wnuczka. Życzenia dla 5 latka syna i wnuka, dla synka 5 latki, zyczenia dla corki i syna na 5 urodziny. Życzenia urodzinowe dla syna i dzieci na 5 latek, dla wnuka i dziewczynki na 5 lat. Życzenia urodzinowe dla wnuczki i dziewczynki, dla dziecka i chłopca 5 lat. Zyczenia urodzinowe dla wnuczka 5 latka, na urodziny na 5 lat dla chlopca i dziewczynki. Zyczenia na 5 urodziny corki i synka, dla wnuka i wnuczki 5 latki, kartki z zyczeniami na 5 urodziny. Życzenia urodzinowe na 5-te urodziny dziewczynka, kartka z życzeniami na 5 urodziny.

Co mam Ci dać na 5 urodziny? Może powinienem podarować Ci księżycowe gwiazdy, dać nadzieję na spełnienie wszystkich marzeń i pomysłów? Myślę, że możesz to zrobić sam, mój Chłopcze. A ja po prostu muszę wypełniać radością każdą minutę Twojego życia i dzieciństwa. Wszystkiego najlepszego, Synu!

Życzę powodzenia i szczęśliwego życia, wszystkiego najlepszego! Chcę, aby kwiaty rosły na ścieżkach, którymi podążasz, życzę jasnego słońca i ciepła w życiu, chcę, aby każdy Twój krok był wspaniałą przygodą w życiu, chcę, aby ten dzień był najlepszymi urodzinami w Twoim życiu. Wszystkiego najlepszego, najlepszy Chłopaku na świecie!

Moja zawsze mała Dziewczynko, gratuluję cudownego dnia w Twoim życiu. Niech wszystkie kielichy życia skierują się do Ciebie. Jesteś najpiękniejszą, inteligentną i słodką dziewczynką. Zawsze będę Twoim obrońcą i będę Cię wspierać w każdej sytuacji. Pamiętaj, że nie ma ślepych zaułków. Dopóki żyję, będę Ci pomagać. Kocham Cię z całego serca!

Niech uśmiech świeci na Twojej twarzy każdego dnia, aby szczerzy przyjaciele i ekscytujące chwile Cię nie opuszczały, a szczęście były Twoimi wiernymi towarzyszami. Nasze Dziecko, gratulujemy tego jasnego dnia!

Przyjmij moje gratulacje z okazji tego wspaniałego dnia! Do niedawna bawiłaś się lalkami i tkałaś wieńce, a dziś - jesteś o rok starsza, zbliżasz się do dorosłości. Niech wszystko ułoży się idealnie i nie będzie powodu do smutku.

Cieszymy się, że mamy takiego wnuka. W Twoje urodziny życzymy bajki, w której będzie dużo słońca, radości, prezentów, słodyczy, dobrej magii i przyjaciół. A my, Twoi dziadkowie, dołożymy wszelkich starań, aby ta bajka stała się rzeczywistością!

Umiłowany Synu, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci całego wózka zdrowia, jak sportowiec, kilka ciasno narysowanych paczek zielonych papierów z wizerunkiem Franklina i korony szczęścia w Twoim domu. Powodzenia, radości i morza energii.

Rakiety aspirują do kosmosu - a Ty aspirujesz do tego, co ciekawe i nieznane. Niech życie przyniesie ekscytujące odkrycia, niezwykłe eksperymenty i wszechświat miłości, zdrowia i szczęścia. Wnuku, wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin!

Drogi Synu, niech w Twoim życiu będzie tyle zdrowia, szczęścia i pozytywności, że nigdy nie będę musiał się o to modlić. Niech problemy będą śmieszne, pieniądze duże, a miłość tylko prawdziwa. Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi Wnuczku, podążaj w kierunku światła, które pochodzi z Twojej duszy. Nie żyj tak, jak nakazuje Ci społeczeństwo, telewizja i sieci społecznościowe. Wsłuchaj się w swoje wrażliwe serce i zaufaj Bogu, który jest opiekunem i przewodnikiem Twojego życia. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje, drogi Wnuczku w dniu Twoich 5 urodzin! Stałeś się starszy, silniejszy i mądrzejszy. Życzę, abyś nigdy się nie poddawał, zawsze szedł naprzód, nie zapominając o rodzinie i przyjaciołach. Bądź miły i odważny w swoich czynach. Obyś miał na drodze godnych towarzyszy, wierność, szczerość i wzajemność w miłości.