Życzenia na 40 urodziny

Życzenia na 40 urodziny

Śmieszne teksty i dedykacje, ładne i krótkie, mądre życzenia na 40 urodziny gify od serca, śmieszne dla faceta i koleżanki, dla siostry i przyjaciółki. Życzenia urodzinowe na 40 dla córki i kobiety śmieszne i zabawne, na czterdziestkę obrazki dla zięcia. Eleganckie i ładne życzenia urodzinowe dla syna i córki, dla mężczyzny i taty, dla żony na 40 lat. Piękne google zyczenia, hasła i e kartki, śmieszne gify urodzinowe i cytaty na 40 te urodziny życzenia dla faceta i koleżanki oficjalne, dla kobiet i szwagra, dla dziewczyny i cioci. Kartka, ciekawe animowane, darmowe śmieszne i krótkie życzenia i kartki na 40 ste urodziny dla koleżanki i męża śmieszne, dla brata i 40 letniego mężczyzny, zabawne i fajne życzenia na 40 urodziny dla żony i syna, kartki kobiecie i siostry, dla mamy i zięcia, dla niego obrazki i grafika. Wesołe życzenia na 40 urodziny religijne, katolickie i tradycyjne dla teściowej. Animowane zyczenia urodzinowe na 40 stke dla niej i siostry, dla przyjaciółki, z okazji 40 urodzin od syna i żony. Życzenia na czterdziestkę urodzinowe z okazji 40 tych urodzin dla mężczyzny, dla czterdziestolatka i szefa. Kartka z życzeniami, najpiękniejsze i gotowe, śmieszne teksty i krótkie super ciekawe życzenia urodzinowe na 40 urodziny dla brata i koleżanki z pracy śmieszne, dla kobiety i koleżanki, dla niej i faceta, dla kolegi i cioci śmieszne i poważne, kuzyna, w dniu 40 urodzin. Czterdzieste urodziny 40 lat życzenia, dla czterdziestolatki i szwagra. Oryginalne życzenia urodzinowe dla siostry i wujka na 40 urodziny na fb i pinterest od rodziców, cytaty z humorem dla narzeczonego, śmieszne obrazki, dla mamy. Mądre życzenia gify urodzinowe z jajem na 40 lat dla faceta i mężczyzny, dla niego i czterdziestolatka, zabawne życzenia urodzinowe na czterdziestkę, 40 lat śmieszne.

Kiedy człowiek się rodzi, jego gwiazda błyszczy na niebie. Życzę, aby z każdym mijającym dniem blask Twojej gwiazdy był coraz jaśniejszy, prowadząc do zwycięstw i oszałamiających osiągnięć. Gratulacje!

Gratulacje, droga Kobieto! Życzę Ci naturalnego szczęścia. Niech to twórcze zjawisko okryje Cię niekończącymi się falami radości, a Twoja podróż po morzu życia będzie połączona z pływakiem godnym tak pięknej i mądrej kobiety jak Ty.

W Twoje 40 urodziny gratuluję i szczerze życzę pomyślności materialnej i osiągnięcia wszystkich celów. Niech praca przynosi przyjemność, marzenia się spełniają, a przyjaciele nigdy się nie wykruszają!

Wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin! Chcę, żebyś pędziła jak lampart do swoich celów i pragnień, by lśnić miłością i dawać ludziom radość. Bądź odważna, pozytywna, odnosząca sukcesy i najszczęśliwszą osoba na ziemi.

Droga Przyjaciółko, wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin! Życzę więcej jasnych kolorów w życiu, ekscytujących chwil i przyjemnych wieczorów. Niech Twoja kawa zawsze będzie pyszna, każda książka ekscytująca, a nowy dzień przynosi przyjemne odkrycia. Niech każdy przechodzień obdarza Cię dobrym uśmiechem.

Drogi Bracie, gratulujemy! Życzę Ci wytrwałości i nigdy nie zbaczania ze ścieżki. Życzę Ci również spotkania z miłością, z którą będziesz dzielił radości i smutki codziennego życia. Wszystkiego najlepszego!

Droga Córko, wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin! Życzymy, abyś była na szczycie, tak piękna, elegancka i delikatna, jaką jesteś dzisiaj, abyś w nic nie wątpiła, była zdrowa i kochana. Wierzymy w Ciebie i jesteśmy gotowi wspierać Cię zawsze i we wszystkim.

Dziś chcę serdecznie pogratulować mojemu ukochanemu Mężowi. Dziękuję za rady, wsparcie, cierpliwość. Dziękuję za nasze dzieci. Kocham Cię bez ustanku. Wszystkiego najlepszego!

Siostro, moja droga, przyjmij moje promienie miłości, dobroci i gratulacje! Życzę Ci, żeby Twój mąż rozpieszczał Cię kwiatami i prezentami, dzieci przyniosły do domu tylko dobre oceny, a Twoja dusza śpiewała i rozkwitała ze szczęścia.

Jesteś moją Siostrą, moją Duszo. Niech Twoje serce nigdy nie będzie trapione niesprawiedliwością tego świata. Niech Twoi przyjaciele pomogają Ci iść do przodu, a kwiaty i komplementy spadają Ci do stóp. Nie trać swojej wyjątkowości i oryginalności. Wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin!

Ukochany Synu, z tak wspaniałej okazji życzę Ci wszystkiego, czego zapragniesz. Bądź zdrowy, odważny, silny, pokonuj wszystkie przeszkody po drodze, nie bój się niczego, a z pewnością odniesiesz sukces!