Życzenia na 40 urodziny; mądre i krótkie dla koleżanki, męża, siostry i przyjaciółki, dla brata, mężczyzny i córki

Życzenia na 40 urodziny; mądre i krótkie dla koleżanki, męża, siostry i przyjaciółki, dla brata, mężczyzny i córki

Śmieszne teksty i dedykacje, ładne i wesołe, krótkie i mądre życzenia na 40 urodziny gify od serca, śmieszne dla faceta i koleżanki, dla siostry i przyjaciółki. Życzenia urodzinowe na 40 dla córki i kobiety śmieszne i zabawne, na czterdziestkę obrazki dla zięcia. Eleganckie i ładne życzenia urodzinowe dla syna i córki, dla mężczyzny i taty, dla żony na 40 lat. Piękne google zyczenia, hasła i e kartki, śmieszne gify urodzinowe i cytaty na 40 te urodziny życzenia dla faceta i koleżanki oficjalne, dla kobiet i szwagra, dla dziewczyny i cioci. Kartka, ciekawe i animowane, darmowe śmieszne i krótkie życzenia i kartki na 40 ste urodziny dla koleżanki i męża śmieszne, dla brata i 40 letniego mężczyzny, zabawne i fajne życzenia na 40 urodziny dla żony i syna, kartki kobiecie i siostry, dla mamy i zięcia, dla niego obrazki i grafika. Życzenia na 40 urodziny religijne, katolickie i tradycyjne dla teściowej. Animowane zyczenia urodzinowe na 40 stke dla niej i siostry, dla przyjaciółki, z okazji 40 urodzin od syna i żony. Życzenia na czterdziestkę urodzinowe z okazji 40 tych urodzin dla mężczyzny, dla czterdziestolatka i szefa. Kartka z życzeniami, najpiękniejsze i gotowe, śmieszne teksty i krótkie super życzenia urodzinowe na 40 urodziny dla brata i koleżanki z pracy śmieszne, dla kobiety i koleżanki, dla niej i faceta, dla kolegi i cioci śmieszne i poważne, kuzyna, w dniu 40 urodzin. Czterdzieste urodziny 40 lat życzenia, dla czterdziestolatki i szwagra. Oryginalne życzenia urodzinowe dla siostry i wujka na 40 urodziny na fb i pinterest od rodziców, cytaty z humorem dla narzeczonego, śmieszne obrazki, dla mamy. Mądre życzenia gify urodzinowe z jajem na 40 lat dla faceta i mężczyzny, dla niego i czterdziestolatka, życzenia urodzinowe na czterdziestkę, 40 lat śmieszne. Życzenia urodzinowe dla 40 latka mężczyzny, na czterdzieste urodziny, dla koleżanki śmieszne, dla bratowej religijne. Jakie życzenia urodzinowe dla 40 latki, czego życzyć na 40 urodziny dla przyjaciela i chłopaka, dla chrzestnej i chrzestnego na wesoło sms, dla synowej sentencje, dla teścia, życzenia urodzinowe dla ukochanego, dla wujka wesole. Śmieszne życzenia urodzinowe na 40 lat dla mężczyzny i faceta, dla niej i przyjaciółki, dla kolegi z jajem. Smieszne zyczenia urodzinowe dla męża i siostry, dla corki i żony, dla szwagra i syna, dedykacja na 40 stka życzenia na urodziny z jajem.

Kiedy człowiek się rodzi, jego gwiazda błyszczy na niebie. Życzę, aby z każdym mijającym dniem blask Twojej gwiazdy był coraz jaśniejszy, prowadząc do zwycięstw i oszałamiających osiągnięć. Gratulacje!

Gratulacje, droga Kobieto! Życzę Ci naturalnego szczęścia. Niech to twórcze zjawisko okryje Cię niekończącymi się falami radości, a Twoja podróż po morzu życia będzie połączona z pływakiem godnym tak pięknej i mądrej kobiety jak Ty.

W Twoje 40 urodziny gratuluję i szczerze życzę pomyślności materialnej i osiągnięcia wszystkich celów. Niech praca przynosi przyjemność, marzenia się spełniają, a przyjaciele nigdy się nie wykruszają!

Wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin! Chcę, żebyś pędziła jak lampart do swoich celów i pragnień, by lśnić miłością i dawać ludziom radość. Bądź odważna, pozytywna, odnosząca sukcesy i najszczęśliwszą osoba na ziemi.

Droga Przyjaciółko, wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin! Życzę więcej jasnych kolorów w życiu, ekscytujących chwil i przyjemnych wieczorów. Niech Twoja kawa zawsze będzie pyszna, każda książka ekscytująca, a nowy dzień przynosi przyjemne odkrycia. Niech każdy przechodzień obdarza Cię dobrym uśmiechem.

Drogi Bracie, gratulujemy! Życzę Ci wytrwałości i nigdy nie zbaczania ze ścieżki. Życzę Ci również spotkania z miłością, z którą będziesz dzielił radości i smutki codziennego życia. Wszystkiego najlepszego!

Droga Córko, wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin! Życzymy, abyś była na szczycie, tak piękna, elegancka i delikatna, jaką jesteś dzisiaj, abyś w nic nie wątpiła, była zdrowa i kochana. Wierzymy w Ciebie i jesteśmy gotowi wspierać Cię zawsze i we wszystkim.

Dziś chcę serdecznie pogratulować mojemu ukochanemu Mężowi. Dziękuję za rady, wsparcie, cierpliwość. Dziękuję za nasze dzieci. Kocham Cię bez ustanku. Wszystkiego najlepszego!

Siostro, moja droga, przyjmij moje promienie miłości, dobroci i gratulacje! Życzę Ci, żeby Twój mąż rozpieszczał Cię kwiatami i prezentami, dzieci przyniosły do domu tylko dobre oceny, a Twoja dusza śpiewała i rozkwitała ze szczęścia.

Jesteś moją Siostrą, moją Duszo. Niech Twoje serce nigdy nie będzie trapione niesprawiedliwością tego świata. Niech Twoi przyjaciele pomogają Ci iść do przodu, a kwiaty i komplementy spadają Ci do stóp. Nie trać swojej wyjątkowości i oryginalności. Wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin!

Ukochany Synu, z tak wspaniałej okazji życzę Ci wszystkiego, czego zapragniesz. Bądź zdrowy, odważny, silny, pokonuj wszystkie przeszkody po drodze, nie bój się niczego, a z pewnością odniesiesz sukces!