Życzenia na 35 urodziny

Życzenia na 35 urodziny

Życzenia na 35 urodziny śmieszne dla mężczyzny, kolegi i syna, dla niego i brata, dla przyjaciółki i męża, dla córki. Życzenia urodzinowe na 35 lat śmieszne, na urodziny dla mężczyzny na 35 lecie. Życzenia urodzinowe dla 35 latki mężczyzny. Zyczenia na 35 urodziny dla córki i faceta, kartki z życzeniami na 35 urodziny. Życzenia z okazji 35 urodzin, śmieszne życzenia urodzinowe faceta, dla męża na 35 lat, na urodziny.

Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin! Obyś zawsze otaczał się miłością krewnych i przyjaciół, szczęście towarzyszyło Ci na każdym kroku. Jestem pewien, że każde Twoje życzenie się spełni, a wszechświat Ci w tym pomoże. Niech Twoje życie będzie wypełnione szczęśliwymi chwilami i wspaniałymi wspomnieniami.

Dziś są urodziny prawdziwej żelaznej damy! Chciałbym serdecznie życzyć jej jasnych emocji w ten uroczysty i słoneczny dzień, realizacji wszystkich zaplanowanych planów, oraz by w pobliżu byli tylko bliscy jej sercu ludzie.

Moja droga Kobieto, życzę Ci zdrowia, witalności i szczęścia. Kiedy płonie w nas ogień, droga staje się łatwiejsza. Oby w pobliżu byli ludzie, którzy rozpalą ten ogień, pomogą Tobie w trudnych chwilach i naładują Cię siłą, energią oraz dobrą radą!

Gratulujemy magicznych i wyjątkowych chwil - urodzin! Niech wszystko się dziś Tobie podoba: słońce, niespodzianki i uśmiechy przyjaciół. Niech dzisiejszy nastrój zostanie zachowany na długo.

Niech morze atrakcyjnych perspektyw z wyspami bajecznych osiągnięć będzie dla Ciebie otwarte, a każdy nowy dzień stanie się kolejnym krokiem do spełnienia wszystkich pragnień. Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin!

Mój Przyjacielu, wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin! Życzę spełnienia marzeń. Niech skrzydła szczęścia i sukcesu podniosą Cię i zabiorą w chmurę szczęścia i przyjemności. Nigdy niczego sobie nie odmawiaj i otrzymuj od życia wszystko, czego chcesz.

Bracie, życzę Ci, abyś zawsze był zdrowy, silny, odważny i miły. Niech ten dzień zostanie zapamiętany na długo. Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin!

Drogi Bracie, wszystkiego najlepszego! Pragnę, by wszystko w Twoim życiu przebiegało gładko i bez trudności. Niech każdy nowy dzień przynosi tylko dobre wieści.

Najcieplejsze i najbardziej szczere pozdrowienia kieruję dziś do mojego męża. Ukochany, kocham Cię bezwarunkowo, podziwiam i uwielbiam. Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin!

Moje Szczęście, moja Nadziejo i Wsparcie! Mój Mężu, jesteś najlepszym człowiekiem i ojcem na świecie. Jestem wdzięczna wszechświatowi za przysłanie mnie do Ciebie. Nigdy nie pozwoliłeś mi wątpić w siebie, swoje decyzje i słowa. Ogromnie dziękuję, bardzo Cię kocham i doceniam.

Mój ukochany Synu, chcę, aby Twoje życie było pełne emocji i wrażeń. Niech otaczający Cię ludzie okażą Ci miłość i zrozumienie. Nie zwracaj uwagi na irytacje i smutki, które mogą Cię spotkać po drodze, idź przez życie z podniesioną głową. Pokonuj wszystkie problemy i trudności z własną godnością. Niech Twój styl życia zależy tylko od Ciebie, bo sam go budujesz!