Życzenia na 35 urodziny dla mężczyzny śmieszne, urodzinowe dla 35 latki syna i córki

Życzenia na 35 urodziny dla mężczyzny śmieszne, urodzinowe dla 35 latki syna i córki

Życzenia na 35 urodziny śmieszne dla mężczyzny, kolegi i syna, dla niego i brata, dla przyjaciółki i męża, dla córki. Życzenia urodzinowe na 35 lat śmieszne, na urodziny dla mężczyzny na 35 lecie. Życzenia urodzinowe dla 35 latki mężczyzny. Zyczenia na 35 urodziny dla córki i faceta, kartki z życzeniami na 35 urodziny. Życzenia z okazji 35 urodzin, śmieszne życzenia urodzinowe faceta, dla męża na 35 lat, na urodziny.

Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin! Obyś zawsze otaczał się miłością krewnych i przyjaciół, szczęście towarzyszy ci na każdym kroku losu. Jestem pewien, że każde Twoje życzenie się spełni, a wszechświat Ci w tym pomoże. Niech twoje życie będzie wypełnione szczęśliwymi chwilami i wspaniałymi wspomnieniami!

Dziś są urodziny prawdziwej żelaznej damy! Chciałbym serdecznie życzyć jej jasnych emocji w ten uroczysty i słoneczny dzień, spełnienia wszystkich zaplanowanych planów, aby w pobliżu byli tylko bliscy jej sercu ludzie!

Moja droga kobieto, życzę Ci zdrowia, witalności i szczęścia! Kiedy płonie w nas ogień, droga staje się łatwiejsza. Oby w pobliżu byli ludzie, którzy rozpalili ten ogień, którzy pomogą ci, naładują cię siłą, energią i radą!

Gratulujemy magicznych i wyjątkowych wakacji - urodzin! Niech wszystko się dziś podoba: słońce, niespodzianki i uśmiechy przyjaciół. Niech dzisiejszy nastrój zostanie zachowany na długo!

Niech morze atrakcyjnych perspektyw z wyspami bajecznych osiągnięć będzie dla Ciebie otwarte, a każdy nowy dzień stanie się kolejnym krokiem do spełnienia wszystkich pragnień! Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin!

Mój przyjaciel wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin! Życzę spełnienia marzeń. Niech skrzydła szczęścia i sukcesu podniosą Cię i zabiorą w chmurę szczęścia i przyjemności! Nigdy niczego sobie nie odmawiaj i otrzymuj od życia wszystko, czego chcesz!

Bracie, życzę Ci, abyś zawsze był zdrowy, silny, odważny i miły. Niech ten dzień zostanie zapamiętany na długo. Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin.

Drogi bracie, wszystkiego najlepszego! Chcę, żeby wszystko w twoim życiu przebiegło gładko i bez trudności. Niech każdy dzień daje tylko dobre wieści!

Najcieplejsze, najbardziej szczere i pełne pozdrowienia kieruję dziś do mojego męża! Drogi człowieku, kocham Cię bezwarunkowo, podziwiam Cię i uwielbiam! Wszystkiego najlepszego z okazji 35 urodzin!

Moje szczęście, moja nadzieja i wsparcie! Mój mąż, jesteś najlepszym człowiekiem i ojcem na świecie. Jestem wdzięczny wszechświatowi za przysłanie mnie do Ciebie. Nigdy nie pozwoliłeś mi wątpić w siebie, swoje decyzje i słowa! Dziękuję bardzo, bardzo cię kocham i doceniam!

Mój ulubiony synu, chcę, aby Twoje życie było pełne emocji i wrażeń! Niech otaczający cię ludzie okażą ci miłość i zrozumienie! Nie zwracaj uwagi na irytacje i smutki, które mogą cię spotkać w drodze, idź przez życie z podniesioną głową! Pokonuj wszystkie problemy i trudności z własną godnością! Niech Twój styl życia zależy tylko od Ciebie, bo sam go budujesz!