Życzenia na 25 urodziny krótkie dla chłopaka i przyjaciółki, urodzinowe dla córki i syna na 25 lat śmieszne

Życzenia na 25 urodziny krótkie dla chłopaka i przyjaciółki, urodzinowe dla córki i syna na 25 lat śmieszne

Piękne i krótkie życzenia na 25 urodziny dla córki i chłopaka, dla przyjaciółki i wnuczki, dla syna i koleżanki, dla dziewczyny i brata, kartki z życzeniami na 25 urodziny. Życzenia urodzinowe na 25 latki śmieszne, na urodziny dla córki i syna. Życzenia urodzinowe dla córki i syna, dla brata na 25 lat kartki. Na 25 lecie urodziny życzenia dla chłopaka, kartka z życzeniami. Piękne i śmieszne zyczenia na 25 urodziny dla wnuczki i siostry, dla chłopaka, śmieszne dla syna i córki życzenia na urodziny 25 lat. Życzenia z okazji 25 urodzin, gify dla przyjaciółki. Krótkie życzenia urodzinowe dla syna i córki na 25 lat na urodziny.

Życzę Ci siły, mądrości, harmonii w Twojej duszy. Niech każdy dzień przyniesie sukces we wszystkim, co robisz! Gruby portfel, luksusowy samochód i stabilność w życiu. Wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin!

Jesteś najmilszym, najbardziej szczerym i poważnym urodzinowym chłopcem, z całego serca gratuluję Ci Twoich 25 urodzin! Niech wasza młodość nie będzie przeszkodą, ale korzyścią w osiąganiu cennych pragnień. Zawsze bądź silny, odporny, odważny i niezawodny, w końcu życie jest zawsze po stronie prawdziwych mężczyzn takich jak Ty!

Dziś święto dla najpiękniejszej dziewczyny. Zasługujesz tylko na miłe i szczere gratulacje. Niech twoje życie będzie słodkie jak czekolada, pozwól się napełnić energią równą słońcu. Wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin!

Przyjaciółka, gratulacje z okazji 25 urodzin! Życzę Ci, abyś zawsze była taką czarującą i kobiecą, elegancką, delikatną i wyjątkową kobietą. Niech twój wierny towarzysz cię chroni i kocha całym sercem. Bądź szczęśliwa, droga przyjaciółka!

Przyjaciółka, jesteś mi najbliższą osobą. W tym dniu życzę Wam najpiękniejszej, nieograniczonej radości, szczerego szczęścia, dobrego zdrowia i wielkiej miłości. Niech wszystkie smutki i zmartwienia zostaną za sobą! Przyjaciółka, gratulacje z okazji 25 urodzin!

Mój drogi bracie, życzę ci osiągnięcia jakiegokolwiek celu i powodzenia w towarzyszeniu ci w życiu. Niech każda chwila przyniesie Ci jasne uczucia i żywe wrażenia. Wszystkiego najlepszego, bracie!

Moja droga dziewczyno, moja księżniczko, wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin! Nie spiesz się, aby zostać dorosłą, lepiej pozostać dłużej tym samym beztroskim dzieckiem. Niech świat wokół Ciebie daje tylko pozytywne emocje i odkrycia!

Mój drogi chłopcze, wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin! Życzę państwu pozytywnego spojrzenia na świat. Bądź tym promieniem słońca, który zawsze przebija się przez te, nawet najczarniejsze i najpotężniejsze chmury, i oświetla cały świat wokół nas!

Jesteś naszą nadzieją i dumą, jesteś naszym synem! Dzisiaj są twoje 25 urodziny! Dokładnie x lat temu urodziłeś się i byłeś takim malutkim i bezbronnym, a teraz dorosłym i niezależnym mężczyzną, cieszymy się, że możemy być Twoimi rodzicami! Obiecaj nam, że będziesz szczęśliwy, zdrowy i skuteczny we wszystkich przedsięwzięciach!

Nasz synu, stałeś się już całkiem dorosłym, silnym, przystojnym, inteligentnym, odważnym - prawdziwym mężczyzną i obrońcą! Spełnij swoje marzenia i otwórz wszystkie drzwi, do których chcesz wejść. Wiedz, że wszystko zależy od Ciebie i wszystko się ułoży! Wszystkiego najlepszego!

Droga wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin! Życzę niezawodnych i prostych przyjaciół, przydatnych i stałych hobby, uczciwych czynów! Niech delikatne gwiazdy chronią Twój sen, a wszechobecne promienie wielkiego słońca rozświetlają życie radością i światłem!