Życzenia na 25 urodziny

Życzenia na 25 urodziny

Piękne i krótkie życzenia na 25 urodziny dla córki i chłopaka, dla przyjaciółki i wnuczki, dla syna i koleżanki, dla dziewczyny i brata, kartki z życzeniami na 25 urodziny. Życzenia urodzinowe na 25 latki śmieszne, na urodziny dla córki i syna. Życzenia urodzinowe dla córki i syna, dla brata na 25 lat kartki. Na 25 lecie urodziny życzenia dla chłopaka, kartka z życzeniami. Piękne i śmieszne zyczenia na 25 urodziny dla wnuczki i siostry, dla chłopaka, śmieszne dla syna i córki życzenia na urodziny 25 lat. Życzenia z okazji 25 urodzin, gify dla przyjaciółki. Krótkie życzenia urodzinowe dla syna i córki na 25 lat na urodziny.

Życzę Ci siły, mądrości oraz harmonii w Twojej duszy. Niech każdy dzień przynosi sukces we wszystkim, co robisz. Grubego portfela, luksusowego samochodu i stabilności w życiu. Wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin!

Jesteś najmilszym, najbardziej szczerym i poważnym urodzinowym chłopcem, z całego serca gratuluję Ci 25 urodzin! Niech Twoja młodość nie będzie przeszkodą, ale korzyścią w osiąganiu cennych pragnień. Zawsze bądź silny, odporny, odważny i niezawodny, w końcu życie jest zawsze po stronie prawdziwych mężczyzn takich jak Ty.

Dziś święto dla najpiękniejszej dziewczyny. Zasługujesz tylko na miłe i szczere gratulacje. Niech Twoje życie będzie słodkie jak czekolada, pozwól się napełnić energią równą słońcu. Wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin!

Przyjaciółko, gratulacje z okazji 25 urodzin! Życzę Ci, abyś zawsze była taką czarującą i kobiecą, elegancką, delikatną i wyjątkową kobietą. Niech Twój wierny towarzysz Cię chroni i kocha całym sercem. Bądź szczęśliwa, droga Przyjaciółko!

Przyjaciółko, jesteś najbliższą mi osobą. W tym dniu życzę Ci najpiękniejszej, nieograniczonej radości, szczerego szczęścia, dobrego zdrowia i wielkiej miłości. Niech wszystkie smutki i zmartwienia zostaną w tyle. Przyjaciółko, gratulacje z okazji 25 urodzin!

Mój drogi Bracie, życzę Ci powodzenia oraz osiągnięcia wielu życiowych celów. Niech każda chwila przynosi jasne uczucia i żywe wrażenia. Wszystkiego najlepszego, Bracie!

Moja droga Dziewczyno, moja Księżniczko, wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin! Nie spiesz się, by zostać dorosłą, lepiej pozostać dłużej tym samym beztroskim dzieckiem. Niech świat wokół Ciebie wyjawia przed Tobą tylko pozytywne emocje i odkrycia.

Mój drogi Chłopcze, wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin! Życzę pozytywnego spojrzenia na świat. Bądź promieniem słońcem, które zawsze przebija się przez nawet najczarniejsze i najpotężniejsze chmury i oświetla świat wokół nas.

Jesteś naszą nadzieją i dumą, jesteś naszym synem. Dzisiaj są Twoje 25 urodziny! Dokładnie x lat temu urodziłeś się i byłeś taki malutki i bezbronny, a teraz jesteś dorosłym i niezależnym mężczyzną. Cieszymy się, że możemy być Twoimi rodzicami. Obiecaj nam, że będziesz szczęśliwy, zdrowy i skuteczny we wszystkich przedsięwzięciach.

Nasz Synu, stałeś się już całkiem dorosłym, silnym, przystojnym, inteligentnym, odważnym, prawdziwym mężczyzną i obrońcą. Spełnij swoje marzenia i otwórz wszystkie drzwi, przez które chcesz przejść. Wiedz, że wszystko zależy od Ciebie i wszystko się ułoży. Wszystkiego najlepszego!

Droga Wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin! Życzę niezawodnych przyjaciół, przydatnych i stałych hobby, uczciwych czynów. Niech delikatne gwiazdy chronią Twój sen, a wszechobecne promienie wielkiego słońca rozświetlają Twe życie radością i światłem.