Życzenia urodzinowe na 20 lat dla syna, wnuka, chłopaka, wnuczki, przyjaciółki i dziewczyny, na 20 urodziny dla córki

Życzenia urodzinowe na 20 lat dla syna, wnuka, chłopaka, wnuczki, przyjaciółki i dziewczyny, na 20 urodziny dla córki

Zabawne, oryginalne i krótkie życzenia na 20 urodziny, śmieszne dla córki. Życzenia urodzinowe na 20 lat dla syna, chłopaka i przyjaciółki, dla dziewczyny i wnuka, dla niej. Życzenia urodzinowe na 20 lat dla córki, śmieszne dla wnuczki, życzenia urodzinowe dla 20 latka. Zabawne, fajne i śmieszne zyczenia dla córki i syna na 20 urodziny, dla dziewczyny i kuzynki, dla brata i śmieszne dla kolegi, dla przyjaciółki i siostry, na 20 urodziny życzenia dla chłopaka. Życzenia urodzinowe dla syna і corki, dla wnuka na 20 latki śmieszne, życzenia z okazji 20 urodzin. Proste i śmieszne życzenia urodzinowe na 20 urodziny dla chłopaka i koleżanki, dla siostry i córki, dla wnuczki. Zyczenia urodzinowe na 20 stkę.

Mój dobry, w twoje 20 urodziny chcę, aby każde twoje życzenie się spełniło i aby twoje życie było pozytywne. Niech wszyscy wrogowie będą w przeszłości, aw nowej świetlanej przyszłości będą tylko szczerzy ludzie, którzy zapewnią ci wsparcie i opiekę!

20 urodziny! Życzę Wam dzisiaj wesołego nastroju, ciepłych pozdrowień i fajnych wakacji. Niech wasza siła i młodość będą wiernymi towarzyszami w osiągnięciu w pracy najwyższych, niespotykanych dotąd wyżyn. Zabierz z życia duży kawałek miłości, sukcesu, pieniędzy i żyj tak, aby na starość nie było czego żałować!

Gratulacje z okazji 20 urodzin! Życzę nieziemskiej przyjemności, wewnętrznej harmonii i duchowego szczęścia, a Twój mały świat był pełen radosnych emocji i szczerych uśmiechów. Niech ciepło i miłość cię przytłoczy. Wszystkiego najlepszego!

Gratuluję najmilszej, najbardziej wrażliwej i pozytywnej osobie na ziemi! Ty jak promień słońca rozświetlasz swoim uśmiechem wszystkich dookoła, sprawiasz radość i zabawę. Chcę, żeby wszystko wróciło do ciebie trzy razy bardziej. Wszystkiego najlepszego, przyjaciółka!

Drogi bracie, jesteś najbliższą osobą, jaką mam. Gratuluję 20 urodzin i życzę, aby każda chwila Twojego życia była pełna szczęścia i dobrej zabawy. Wszystkiego najlepszego!

Jesteś naszym małym i pięknym kwiatkiem, dziś jest najszczęśliwszy dzień w naszym życiu, Twoje 20 urodziny! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni. Pozostań w życiu tą samą wesołą, figlarną, uśmiechniętą i odważną kobietą. Bardzo Cię kochamy i zawsze będziemy Cię wspierać. Bądź szczęśliwą, kochanie!

Wszystkiego najlepszego, nasza mała bateria szczęścia! Jesteś naszą radością, źródłem naszej dumy, naszym szczęściem, promieniem światła i dobroci! Pozostań tym samym przystojnym i bystrym mężczyzną i tylko pomnażaj swoje pozytywne cechy!

Nasz drogi synu, życzymy Ci, abyś wybierał wiernych i niezawodnych towarzyszy, otrzymywał dobre oceny, osiągania celów, realizacji marzeń, wielu niezapomnianych emocji! Pamiętaj, że Cię kochamy i zawsze będziemy z Tobą, nasze dziecko!

Droga wnuczko, moja radość, wszystkiego najlepszego! Chcę, aby twoje życie było burzliwym i niekończącym się oceanem radości. Niech jasne plamy Waszych sukcesów i osiągnięć błyszczą i zachwycają, niech fale miłości i czułości przyniosą Wam inspirację i marzenia, które z pewnością się spełnią.

Moje ulubione dziecko, wnuku, gratulacje z okazji 20 urodzin! Zostań prawdziwym silnym mężczyzną, nie daj się uciskać. Kochaj i doceniaj swoją matkę i po prostu bądź godną osobą, z której nawet potomkowie będą dumni!

Wnuku, wszystkiego najlepszego z okazji 20 urodzin! Życzę nowych wielkich odkryć, ekscytującego i ciekawego losu życiowego, zawsze latającej pogody i co najważniejsze - miłości w życiu. I oczywiście więcej pieniędzy. Cóż, niech dusza zawsze będzie słoneczna, jak latem!