Życzenia na 19 urodziny

Życzenia na 19 urodziny

Życzenia na 19 urodziny dla córki i syna, kartka dla bratanka i siostrzenca. Życzenia urodzinowe na 19 urodziny dla chłopaka i dziewczyny. Życzenia urodzinowe na 19 lat dla dziewczyny i chłopaka, dla siebie. Życzenia urodzinowe dla 19 latki dla corki na fb, dla bratanicy. Życzenia z okazji 19 urodzin, obrazki, ładne dziewczyny 19 lat, dla syna. Smieszne życzenia urodzinowe dla 19 latka chłopca. Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin.

Wszystkiego najlepszego, moja ulubiona Przyjaciółko! Niech wszystkie smutki i kłopoty pozostaną w odległej przeszłości, a czekają Cię tylko szczęście i sukces we wszystkich przedsięwzięciach. Marz, twórz, kochaj, żyj i ciesz się każdego dnia.

Dziś jedna piękna dziewczyna ma najjaśniejsze wakacje, swoje 19 urodziny! Ty stałaś się taka piękna, taka dorosła i taka pewna siebie. Jesteś naszą dumą. Życzymy, aby wszystko na świecie było dla Ciebie cudowne, dobrego zdrowia na wiele lat i szczerej miłości. Wesołych wakacji, Kochanie!

Diamencie mojej duszy, moja oszałamiająca Córko, bądź tak piękna każdego dnia, jak teraz. Niech Twoje oczy błyszczą radością, a Twój głośny śmiech w naszym domu nigdy nie ustaje. Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!

Moja najdroższa Dziewczyno, bądź zawsze szczera, wierna, niezłomna i wyjątkowa, trochę zuchwała, ale nieskończenie czarująca i kochana. Wszystkiego najlepszego, Kochanie!

Czarodziejski i wyjątkowy urok oraz nieziemskie piękno - cechy charakterystyczne dzisiejszej urodzinowej dziewczyny! Tak wygląda moja córka i chcę, żeby taka została! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, moja doskonała, oszałamiająca i urocza, najczulsza i najmilsza Siostro! Życzę Ci, abyś pokonywała wszystkich swoim urokiem i pięknem, wspinała się po szczeblach kariery, jakbyś szła schodami ruchomymi, nie denerwowała się drobiazgami i niepowodzeniami.

Bycie Twoim ojcem to błogosławieństwo. Jak cudownie jest patrzeć, jak dorastasz zdrowa i szczęśliwa. Mam nadzieję, że każdy nowy rok, który daje Ci życie, będzie wypełniony szczęśliwymi chwilami, które dodadzą Ci uśmiechu i pozwolą stać się jeszcze piękniejszą kobietą. Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!

Mój drogi Chłopaku, nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Odkąd pojawiłeś się w moim życiu, stałeś się centrum mojego świata, a teraz żyję tylko po to, by zobaczyć Twój uśmiech. Proszę Boga, aby dał Ci długie i szczęśliwe życie. Wszystkiego najlepszego!

Przyszedłeś na ten świat, aby nauczyć mnie, jak cudownie jest być matką. Dziś życzę Ci długiego życia, pełnego miłości i szczęścia. Wszystkiego najlepszego, mój drogi Synu!

Wszystko, co mam, dedykuję Tobie, mój drogi Chłopaku, ponieważ jesteś sensem mojego życia, a moim jedynym pragnieniem jest wiedzieć, że jesteś szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!

Przez lata pozostaniesz dla mnie moim kochanym synkiem, którego będę kochać i chronić bez względu na wszystko. Miłość macierzyńska jest wieczna, nic i nikt nie może jej przezwyciężyć. Wszystkiego najlepszego, Synu!