Życzenia na 19 urodziny dla chłopaka, dziewczyny i przyjaciółki, urodzinowe dla 19 latki syna, corki i chłopaka

Życzenia na 19 urodziny dla chłopaka, dziewczyny i przyjaciółki, urodzinowe dla 19 latki syna, corki i chłopaka

Życzenia na 19 urodziny dla chłopaka i dziewczyny, dla przyjaciółki i córki, dla syna śmieszne. Życzenia z okazji 19 urodzin dla syna i siostry. Życzenia urodzinowe dla 19 latki przyjaciela. Życzenia na 19 urodziny dla siostry, dla koleżanki i brata, kartka. Życzenia urodzinowe dla corki i syna 19 lat, dla brata i chłopaka, dla siostry na 19 urodziny śmieszne, życzenia urodzinowe dla 19 latka, życzenia dla siostry. Życzenia urodzinowe na 19 dla dziewczyny i chłopaka. Zyczenia na 19 urodziny dla przyjaciółki i corki śmieszne, dla 19 latki dla syna i siostry.

Wszystkiego najlepszego, moja ulubiona przyjaciółka! Niech wszystkie smutki i kłopoty pozostaną w odległej przeszłości, a czekają tylko szczęście i sukces we wszystkich przedsięwzięciach. Marz, twórz, kochaj, żyj i ciesz się każdego dnia!

Dziś jedna piękna dziewczyna ma najjaśniejsze wakacje, swoje 19 urodziny! Ty stałaś się taka piękna, taka dorosła i taka pewna siebie. Jesteś naszą dumą. Życzymy, aby wszystko na świecie było dla Ciebie cudowne, dobrego zdrowia na wiele lat i szczerej miłości! Wesołych wakacji, kochanie!

Diament mojej duszy, moja oszałamiająca córko, bądź tak piękna każdego dnia, jak teraz. Niech Twoje oczy błyszczą radością, a Twój głośny śmiech w naszym domu nigdy nie ustanie! Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!

Moja najdroższa dziewczyno, bądź zawsze szczera, wierna, niezłomna i wyjątkowa, trochę szkodliwa, ale nieskończenie czarująca i kochana! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Czarodziejski i kryminalny urok i nieziemskie piękno - cechy charakterystyczne dzisiejszej urodzinowej dziewczyny. Tak wygląda moja córka i chcę, żeby taka została! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, moja doskonała, oszałamiająca i urocza, najczulsza i najmilsza siostro! Życzę wam, abyście pokonali wszystkich swoim urokiem i pięknem, wspinali się po szczeblach kariery, jakbyście szli schodami ruchomymi, nie denerwowali się drobiazgami i niepowodzeniami!

Bycie twoim ojcem to błogosławieństwo! Jak cudownie jest patrzeć, jak dorastasz zdrową i szczęśliwą. Mam nadzieję, że każdy nowy rok, który daje Ci życie, będzie wypełniony szczęśliwymi chwilami, które dodadzą Ci uśmiechu i pozwolą stać się jeszcze piękniejszą kobietą. Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!

Mój drogi chłopaku, nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Odkąd pojawiłaś się w moim życiu, stałaś się centrum mojego świata, a teraz żyję tylko po to, by zobaczyć Twój uśmiech. Proszę Boga, aby dał ci długie i szczęśliwe życie. Wszystkiego najlepszego!

Przyszłaś na ten świat, aby nauczyć mnie, jak cudownie jest być matką. Dziś życzę Ci długiego życia, pełnego miłości i szczęścia. Wszystkiego najlepszego, mój drogi synu!

Wszystko, co mam, dedykuję Ci drogi chłopaku, ponieważ jesteś przyczyną mojego życia, a moim jedynym pragnieniem jest wiedzieć, że jesteś szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!

Przez lata pozostaniesz dla mnie moim kochanym synkiem, którego będę kochać i chronić bez względu na wszystko. Miłość macierzyńska jest wieczna, nic i nikt nie może jej przezwyciężyć. Wszystkiego najlepszego, synu!