Życzenia na 18 urodziny

Ładne i religijne, poważne i fajne, krótkie i normalne, piękne i mądre życzenia na 18 urodziny dla dziewczyny od chrzestnej, sms dla chłopaka i córki od rodziców, dla syna i przyjaciółk wzruszającei, dla siostry, życzenia urodzinowe z okazji 18 urodzin dla chłopaka, ukochanej i wnuczka. Krótkie i zabawne sentencje, oryginalne i najpiękniejsze, religijne i wesołe życzenia urodzinowe na 18 stkę urodziny dla chłopaka i dziewczyny śmieszne, sms ładne i poważne, dla córki od rodziców dla syna, córki i wnuczki, dla przyjaciela, chrześniaka i chłopca, dla brata i siostrzenicy od chrzestnego, dla kuzyna na 18 lat życzenia, tekst bez cenzury dla bratanka i mężczyzny. Gotowe i eleganckie, wyjątkowe i proste, kartka, jak złożyć super życzenia na 18 urodziny kartki, piękne i śmieszne życzenia na 18tke dla dziewczyny i córki od matki chrzestnej, dla najlepszej przyjaciółki i kolegi wzruszające, dla brata i chrześniaka na facebooka, dla dziewczyny graficzne, zyczenia na 18stkowe dla koleżanki i kuzynki, co można życzyć na 18 urodziny. Pozdrowienia z 18 dniem urodzin, śmieszne życzenia na osiemnastkę dla wnuka i brata chłopaka i dziewczyny od mamy dla syna i chrześniaka od mamy, czego można życzyć na 18 urodziny dla corki, gify i życzenia urodzinowe dla 18 latki na fb. Ładne sentencje, piękne i fajne, wzruszające i długie google życzenia od ojca chrzestnego, teksty i dedykacja na 18 urodziny dla chrześnicy, życzenia z jajem, mądre życzenia na 18 urodziny od babci dla wnuka i wnuczki, religijne dla dziadka i kuzyna gif, dla siostrzenicy i siostry od dziadków, smieszne teksty dla chlopaka, bez cenzury kolegi i kolezanki, dla przyjaciela i kuzynki, jakie życzenia i hasła na 18 urodziny z humorem, katolickie dla kumpla. Zabawne życzenia z okazji 18 tych urodzin dla dziewczyny i córki, dla wnuczki na osiemnaste urodziny, czego życzyć na 18 urodziny, dla Martyny i Wiktorii nierymowane, dla niej od brata do wydrukowania, z błogosławieństwem bożym z przesłaniem. Graficzne i eleganckie, wyjątkowe i fajne, smieszne, wesołe i krótkie życzenia rodziców na 18 ste urodziny sms, mądre i religijne cytaty dla wnuczki i koleżanki, krótkie od cioci i wujka poważne na osiemnastkę, dla córki od mamy chrześcijańskie, życzenia dla chlopca i syna na osiemnastke od chrzestnego, życzenia urodzinowe dla koleżanki na 18 stka. Słodkie i ruchome życzenia z jajem, zdjęcia na 18 urodziny śmieszne obrazki, gif i grafika, dedykacje, zapytaj wesołe i mądre życzenia dla chrzesniaka życiowe, kartki na 18 urodziny z życzeniami, kartka i gify na 18 urodziny od matki chrzestnej śmieszne, życzenia osiemnastkowe dla chłopaka, córki i chrzesnicy, życzenia w dniu 18 urodzin. Życzenia urodzinowe 18 latki od mamy dla córki i syna, dla przyjaciółki i dziewczyny, dla brata i wnuczki na 18 osiemnaste urodziny dla chlopca i wnuka od babci, od dziadków i dla przyjaciółki, obrazki i kartka z zyczeniami na 18. Osiemnastka życzenia urodzinowe dla 18 latka, z okazji osiemnastki z cytatem.

Życzenia na 18 urodziny, mądre i piękne życzenia urodzinowe na 18 dla dziewczyny i chłopaka, na osiemnastkę śmieszne

Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin! Życzymy, abyś zawsze chciał latać do pracy, ciekawych projektów, nowych znajomości, dobrego wynagrodzenia i rozwoju kariery. A w rodzinie niech wszystko będzie spokojne i radosne.

Bracie, wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin! Życzę dobrego zdrowia, szczęścia i miłości. Niech życie cię uszczęśliwi. Kocham Cię!

Gratulacje dla wspaniałego faceta w jego 18 urodziny! Chcę, żebyś miał wszystko na swoim miejscu, aby wszystko zawsze się układało, aby harmonia i inspiracja zapanowały w Twoim sercu. Niech wszystkie ścieżki prowadzą tylko do sukcesu, a osiągnięcia ładują się energią do nowych zwycięstw!

Gratulacje z okazji 18 urodzin fajnego faceta i po prostu przystojnego! Niech fajerwerki szczęścia zawsze grzmią w Twoim życiu, troska i ciepło bliskich przyjaciół ogrzeje Cię jak koc, a pozytywny nastrój nigdy nie opuści Twojego serca!

Nasz superbohater, nasz mały człowieczek, przyjmij moje serdeczne życzenia. Zawsze bądź zdrowy, cierpliwy, wytrwały, szczęśliwy, celowy, szczęśliwy, spełniaj wszystkie swoje marzenia, które możesz sobie tylko wyobrazić. Jesteś naszą dumą. Bardzo Cię kochamy!

Życzę Ci, mój chłopcze, wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin, abyś pozostał silny i szczęśliwy, abyś zawsze realizował swoje marzenia i stał się osobą, którą chcesz być. Zawsze będę tam, aby cię wspierać.

Przyjaciółka, dziś jest twój dzień! Chcę, żebyś świętowała to z najbliższymi na najfajniejszej imprezie. Zapomnij o wszystkich zmartwieniach i po prostu baw się dobrze, przyjmuj kwiaty, prezenty i ciepłe słowa! Niech Twoje 18 urodziny będą niezapomniane!

Moje kochane, wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin! Życzę Wam miłości, zdrowia, szczęścia i ciepła. Niech twoje życie będzie jak bajkowa przygoda wypełniona jasnymi i magicznymi wydarzeniami!

Droga chrześnica, pozwól, aby w twoje 18 urodziny przepłynął fantastyczny prysznic najpiękniejszych i pachnących kwiatów. Niech leżą przed Tobą dywan najbardziej pożądanych prezentów, a wiatr bezgranicznego szczęścia przyniesie niezapomniane radosne wrażenia!

Umiłowana wnuczko, oby towarzyszyło Ci niesamowite szczęście i szalone sukcesy we wszystkim, co robisz, aby Twoja głowa odwróciła się tylko od szczęścia. Niech każde Twoje przedsięwzięcie przyniesie Ci radość. Niech nad twoją głową świecą najcieplejsze gwiazdy. Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin!

Słońce, wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin! Niech każdy dzień będzie pełen radości i szczęścia, niech tylko wierni przyjaciele będą blisko, niech miłość będzie szczera, wzajemna i czysta, niech szczęście towarzyszy wam we wszystkich przedsięwzięciach. Bądź silną dziewczyną i zawsze idź tylko do przodu!