Życzenia urodzinowe dla 17 latki syna, dziewczyny i wnuka, na 17 urodziny dla przyjaciółki, corki i chłopaka śmieszne

Życzenia urodzinowe dla 17 latki syna, dziewczyny i wnuka, na 17 urodziny dla przyjaciółki, corki i chłopaka śmieszne

Śmieszne życzenia na 17 urodziny dla przyjaciółki i corki, dla chłopaka i dziewczyny, życzenia z okazji 17 urodzin dla koleżanki i siostry, kartki z życzeniami. Życzenia urodzinowe dla 17 latki syna i 17 letniej dziewczyny, dla wnuka. Kartka na 17 urodziny życzenia dla syna i corki, dla przyjaciela, chłopaka i siostry śmieszne, życzenia na urodziny 17 lat, dla koleżanki śmieszne. Życzenia urodzinowe dla córki i chłopaka na 17 nastke urodziny, dla brata i dziewczyny śmieszne, dla 17 letniego syna i wnuczki. Życzenia urodzinowe na 17 ste urodziny dla dziewczyny i brata śmieszne, czego życzyć na 17 urodziny dla chłopaka i wnuka. Zyczenia na 17 urodziny dla córki i syna, dla koleżanki i syna, dla chłopaka i wnuczki, życzenia i kartki.

Wszystkiego najlepszego, moja droga dziewczyno! Życzę Wam w tym dniu wielu kwiatów i miłych słów, wielu prezentów, ciepłych uścisków i szczerych uśmiechów. Nie przestawaj się rozwijać i marzyć, bo marzenia zawsze się spełniają.

Moja droga przyjaciółka, w twoje urodziny chcę ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham i życzę, aby całe szczęście świata weszło w twoje życie i zostało na zawsze. Gratulacje!

To 17 urodziny mojej najstarszej córki, która była przykładem dla swoich młodszych braci i zawsze mi pomagała. Wszystkiego najlepszego, córko! Nie wiem, co bym bez ciebie zrobiła.

Widziałem, jak się rodzisz, a teraz lubię patrzeć, jak rośniesz, rozwijasz się i stajesz się dojrzałą kobietą. Wszystkiego najlepszego, córko!

Nie ważne jak daleko jesteśmy od siebie, jestem z tobą całym sercem. Nie ma chwili, w której nie myślę o tobie. Bardzo cię kocham i tęsknię za tobą. Wszystkiego najlepszego, mój chłopaku!

Nigdy nie wątpiłem, że cię kocham. Nie ma kłótni ani dyskusji, które mogłyby przyćmić miłość, która istnieje w moim sercu. Wszystko, o co poprosisz, prędzej czy później się spełni. Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu!

Twoje szczęście jest moim szczęściem, dlatego dołożę wszelkich starań, abyś się uśmiechał nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia w swoim życiu. Wszystkiego najlepszego, mój drogi chłopaku!

Pamiętam, kiedy byłeś dzieckiem, jak huśtałeś się w moich ramionach. Teraz jesteś mężczyzną i chociaż nie mogę cię już nosić jak wcześniej, nadal cię kocham jak zawsze. Wszystkiego najlepszego, drogi wnuku!

Życie nagrodziło mnie takim synem jak ty i dziękuję Bogu za to każdego dnia mojego życia. To wydarzenie musi być obchodzone co roku. Wszystkiego najlepszego, drogi synu!

Życie jest pełne zarówno szczęśliwych, jak i smutnych chwil. I chcę Ci powiedzieć, że bez względu na to, którego z nich doświadczysz w swoim życiu, zawsze będziesz miał ojca, który będzie Ci towarzyszył i wspierał w każdych okolicznościach. Wszystkiego najlepszego, synu!

Wiem, że nie lubisz, kiedy przytulam cię przed przyjaciółmi i wykrzykuję światu, jak bardzo cię kocham, ale nic nie mogę na to poradzić, zwłaszcza jeśli są twoje urodziny. Nic nie napawa mnie większą dumą i szczęściem niż świadomość, że jestem twoją matką. Wszystkiego najlepszego, synu!