Życzenia urodzinowe dla 17 latki

Życzenia urodzinowe dla 17 latki

Śmieszne życzenia na 17 urodziny dla przyjaciółki i corki, dla chłopaka i dziewczyny, kartki z życzeniami, życzenia z okazji 17 urodzin dla siostry i koleżanki. Życzenia urodzinowe dla 17 latki syna i 17 letniej dziewczyny, dla wnuka. Kartka na 17 urodziny życzenia dla syna i corki, dla przyjaciela, chłopaka i siostry śmieszne, życzenia na urodziny 17 lat, dla koleżanki śmieszne. Życzenia urodzinowe dla córki i chłopaka na 17 nastke urodziny, dla brata i dziewczyny śmieszne, dla 17 letniego syna i wnuczki. Życzenia urodzinowe na 17 ste urodziny dla dziewczyny i brata śmieszne, czego życzyć na 17 urodziny dla chłopaka i wnuka. Zyczenia na 17 urodziny dla córki i syna, dla koleżanki i syna, dla chłopaka i wnuczki, życzenia i kartki.

Wszystkiego najlepszego, moja droga Dziewczyno! Życzę Ci w tym dniu wielu kwiatów i miłych słów, wielu prezentów, ciepłych uścisków i szczerych uśmiechów. Nie przestawaj się rozwijać i marzyć, bo marzenia zawsze się spełniają.

Moja droga Przyjaciółko, w Twoje urodziny chcę Ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i życzę, aby całe szczęście świata wkroczyło do Twojego życia i zostało już na zawsze. Gratulacje!

To 17 urodziny mojej najstarszej córki, która była przykładem dla swoich młodszych braci i zawsze mi pomagała. Wszystkiego najlepszego, Córko! Nie wiem, co bym bez Ciebie zrobiła.

Widziałem, jak się rodzisz, a teraz lubię patrzeć, jak rośniesz, rozwijasz się i stajesz się dojrzałą kobietą. Wszystkiego najlepszego, Córko!

Nieważne, jak daleko jesteśmy od siebie, jestem z Tobą całym sercem. Nie ma chwili, w której nie myślę o Tobie. Bardzo Cię kocham i tęsknię za Tobą. Wszystkiego najlepszego, mój Chłopaku!

Nigdy nie wątpiłem, że Cię kocham. Nie ma kłótni ani dyskusji, które mogłyby przyćmić miłość, która istnieje w moim sercu. Wszystko, o co poprosisz, prędzej czy później się spełni. Wszystkiego najlepszego, drogi Przyjacielu!

Twoje szczęście jest moim szczęściem, dlatego dołożę wszelkich starań, abyś się uśmiechał nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia w swoim życiu. Wszystkiego najlepszego, mój drogi Chłopaku!

Pamiętam, kiedy byłeś dzieckiem, jak huśtałeś się w moich ramionach. Teraz jesteś mężczyzną i chociaż nie mogę Cię już nosić jak wcześniej, nadal Cię kocham jak niegdyś. Wszystkiego najlepszego, drogi Wnuku!

Życie nagrodziło mnie takim synem jak Ty i dziękuję Bogu za to każdego dnia mojego życia. To wydarzenie musi być obchodzone co roku. Wszystkiego najlepszego, drogi Synu!

Życie jest pełne zarówno szczęśliwych, jak i smutnych chwil. I chcę Ci powiedzieć, że bez względu na to, którego z nich doświadczasz w swoim życiu, zawsze będziesz miał ojca, który będzie Ci towarzyszył i wspierał w każdych okolicznościach. Wszystkiego najlepszego, Synu!

Wiem, że nie lubisz, kiedy przytulam Cię przed przyjaciółmi i wykrzykuję światu, jak bardzo Cię kocham, ale nic nie mogę na to poradzić, zwłaszcza jeśli są to Twoje urodziny. Nic nie napawa mnie większą dumą i szczęściem niż świadomość, że jestem Twoją matką. Wszystkiego najlepszego, Synu!